Altyapı Basketbol Ligleri Sonuçları ve Puan Durumları

İstanbul Günün Programı 2017-2018

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2017-12-13 17:30:0113 Aralık 2017 17:30:0117:30İSTANBUL U15E A+ (PLUS) LİGİ B GRUBUİstanbul Küçükçekmece Spor Salonu
2017-12-13 17:30:2913 Aralık 2017 17:30:2917:30İSTANBUL U15E A+ (PLUS) LİGİ C GRUBUİstanbul Maltepe Spor Salonu
2017-12-13 17:30:3313 Aralık 201737 - 42İSTANBUL U14E AA LİGİ B GRUBUİstanbul Yakacık Spor Salonu
2017-12-13 17:30:4213 Aralık 201754 - 51İSTANBUL U18K A LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Bayrampaşa Spor Salonu
2017-12-13 17:30:4313 Aralık 201758 - 46İSTANBUL U14E AA LİGİ B GRUBUİstanbul Caferağa Spor Salonu
2017-12-13 19:00:1713 Aralık 2017 19:00:1719:00İSTANBUL U14E A LİGİ B GRUBUİstanbul Bayrampaşa Spor Salonu
2017-12-13 19:00:2213 Aralık 2017 19:00:2219:00İSTANBUL U18K A LİGİ KLASMAN GRUBUİstanbul Maltepe Spor Salonu
2017-12-13 19:00:3713 Aralık 2017 19:00:3719:00İSTANBUL U13E A+(PLUS) LİGİ A GRUBUİstanbul Küçükçekmece Spor Salonu
2017-12-13 19:00:4113 Aralık 2017 19:00:4119:00İSTANBUL U14E A LİGİ D GRUBUİstanbul Caferağa Spor Salonu
2017-12-13 19:00:4213 Aralık 2017 19:00:4219:00İSTANBUL U18K A LİGİ KLASMAN GRUBUİstanbul Yakacık Spor Salonu
2017-12-13 20:30:2913 Aralık 2017 20:30:2920:30İSTANBUL U15E A+ (PLUS) LİGİ B GRUBUİstanbul Bayrampaşa Spor Salonu
2017-12-13 20:30:4513 Aralık 2017 20:30:4520:30İSTANBUL U14E A LİGİ E GRUBUİstanbul Yakacık Spor Salonu
2017-12-13 20:30:5113 Aralık 2017 20:30:5120:30İSTANBUL U14E AA LİGİ A GRUBUİstanbul Küçükçekmece Spor Salonu

İzmir Günün Programı 2017-2018

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2017-12-13 18:30:1513 Aralık 2017 18:30:1518:30İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİİZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONU
2017-12-13 18:30:2413 Aralık 2017 18:30:2418:30İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUPİZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONU
2017-12-13 18:30:2513 Aralık 2017 18:30:2518:30İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUPİzmir Büyükşehir Halkapınar Spor Salonu
2017-12-13 20:00:2413 Aralık 2017 20:00:2420:00İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUPİZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONU
2017-12-13 20:00:2413 Aralık 2017 20:00:2420:00İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUPİZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONU
2017-12-13 20:00:2713 Aralık 2017 20:00:2720:00İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUPİzmir Büyükşehir Halkapınar Spor Salonu

Bursa Günün Programı 2017-2018

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2017-12-13 18:30:3413 Aralık 2017 18:30:3418:30BURSA U14 KÜÇÜK ERKEKLER B GRUBUBursa Çekirge Spor Salonu
2017-12-13 18:30:3913 Aralık 2017 18:30:3918:30BURSA U14 KÜÇÜK ERKEKLER B GRUBUAtatürk Spor Salonu (Bursa)
2017-12-13 19:30:3513 Aralık 2017 19:30:3519:30BURSA U18 ERKEKLER LİGİ B GRUBUBursa MKP Spor Salonu
2017-12-13 19:30:3613 Aralık 2017 19:30:3619:30BURSA U16 ERKEKLER LİGİ C GRUBUBursa Gemlik Spor Salonu
2017-12-13 20:00:3413 Aralık 2017 20:00:3420:00BURSA U14 KÜÇÜK ERKEKLER D GRUBUBursa Çekirge Spor Salonu
2017-12-13 20:00:3813 Aralık 2017 20:00:3820:00BURSA U18 ERKEKLER LİGİ C GRUBUAtatürk Spor Salonu (Bursa)