TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSezonSalon
2018-09-17 17:30:0017 Eylül 2018Söğütsen Seramik S.K95 - 13Ülker Ankara S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-17 17:30:0317 Eylül 2018Etimesgut Belediyesi Basketbol71 - 68Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-17 19:00:0617 Eylül 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK88 - 32Söğütsen Seramik S.K.ANKARA U14E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-17 19:00:5917 Eylül 2018Ormanspor (B)78 - 28Başkent Yenişehir S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-18 17:30:0118 Eylül 2018Söğütsen Seramik S.K79 - 86Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-18 17:30:2818 Eylül 2018Ülker Ankara S.K42 - 77Başkent Yenişehir S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-18 19:00:4018 Eylül 2018Etimesgut Belediyesi Basketbol53 - 74Ormanspor (B)ANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-19 17:30:4119 Eylül 2018Söğütsen Seramik S.K99 - 48Başkent Yenişehir S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-19 17:30:4919 Eylül 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK56 - 70Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-19 19:00:2019 Eylül 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K57 - 88Ormanspor (B)ANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-19 19:00:4119 Eylül 2018Ülker Ankara S.K32 - 99Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-20 17:30:1420 Eylül 2018Söğütsen Seramik S.K92 - 95Ormanspor (B)ANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-20 17:30:5320 Eylül 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K98 - 27Ülker Ankara S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-20 19:00:0720 Eylül 2018Başkent Yenişehir S.K43 - 61Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-21 17:30:3221 Eylül 2018Söğütsen Seramik S.K.17 - 95Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-21 17:30:4321 Eylül 2018Başkent Yenişehir S.K61 - 71Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-21 19:00:0521 Eylül 2018Söğütsen Seramik S.K69 - 60Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-21 19:00:0621 Eylül 2018Ormanspor (B)115 - 34Ülker Ankara S.KANKARA U18E PLAY-OUT2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-24 17:30:3524 Eylül 2018Fener Spor Sev. A 31 - 70Tevfik Fikretliler ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-24 17:30:4324 Eylül 2018Sistem Basketbol Sk. B 66 - 32Anadolubeyi SK.ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-24 18:00:0524 Eylül 2018Sağlık Bilimleri Üniversitesi. A 69 - 38Genç Kolejliler A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-24 18:00:0724 Eylül 2018Ankara İhtisas GSK A 0 - 20Ülker Ankara Basketbol ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-24 18:00:5524 Eylül 2018Etimesgut Belediye Gelişim36 - 40Çankaya Üniversiteliler BANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-24 19:00:3224 Eylül 2018Üç Pas SK. 0 - 20Ankara Çankaya Gücü ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-24 19:00:3824 Eylül 2018Yeni Ufuklar Basketbol B 29 - 77Türk Telekom GSK A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-24 19:30:2224 Eylül 2018Genç Atakule 0 - 20Genç Magic Hands B ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-24 19:30:3624 Eylül 2018Mekteb-i Mülkiye B 48 - 26Anadolu Birliği Sk. ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-24 19:30:4324 Eylül 2018Ankara Basketbol İhtisas GSK 0 - 20Büyük Anadolu A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-25 17:30:2125 Eylül 2018Anadolu Panterleri Basketbol22 - 69Ankara Altyapı SK. ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-25 17:30:4025 Eylül 2018Başkent Vefa Sk. B 0 - 0Ankara Genç Yıldızlar ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-25 18:00:0825 Eylül 2018Spor Tek. SK A 0 - 20Denizmen SK ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-25 18:00:1325 Eylül 2018Potanın Yıldızları 21 - 49Spor Bilimleri Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-25 18:00:3525 Eylül 2018Anadolu İhtisas Sk 0 - 20Hacettepe Üniversiteliler B ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-25 19:00:3725 Eylül 2018Sportsa Akademi Sk. B20 - 0Spor Tek. SK. B ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-25 19:00:5825 Eylül 2018Ankara Batı Sk 17 - 77Seviye Gençlik SkANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-25 19:30:0025 Eylül 2018Modern Spor Ve Eğitim B 14 - 69Genç Magic Hands A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-25 19:30:0625 Eylül 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü B 28 - 55Çankaya Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-25 19:30:3525 Eylül 2018Eryaman Gençlik Sk 20 - 0AnkavraANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-26 17:30:0526 Eylül 2018Başkent Basketbol Sk 46 - 31Ankara Gelişim Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-26 17:30:3026 Eylül 2018Gazi Basketbol Sk 19 - 57Çayyolu Ziraat Sk A ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-26 18:00:2526 Eylül 2018Şentepe Anadolu Lisesi GSK 20 - 0Vefa SK ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-26 18:00:2826 Eylül 2018Batıkent Yıldızları 22 - 89Ankara Altinbilekler AANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-26 18:00:5826 Eylül 2018Hitit Extrem Sk60 - 49Yaşamkent Sk B ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-26 19:00:2526 Eylül 2018Çağdaş Batı İhtisas Sk A 20 - 0Ankara Üniversitesi SK A ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-26 19:00:2726 Eylül 2018Kampüs GSK 48 - 33Keçiören İdman Yurdu ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-26 19:30:3026 Eylül 2018Ankara Detay Sk (B) 34 - 79Ankara Çözüm Kol. GSK ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-26 19:30:4926 Eylül 2018Evren Spor GSK 0 - 20Yeni Ufuklar Basketbol B ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-26 19:30:5826 Eylül 2018Magic Hands Sk B 21 - 50Ankara Elit SK A ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-27 17:30:1527 Eylül 2018Anıttepe O.O. SK41 - 59Büyük Anadolu Sk (B) ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-27 17:30:4327 Eylül 2018Ankara Yıldızları 40 - 80Çankaya Atakule Sk ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-27 18:00:1527 Eylül 2018Magic Hands Sk (A) 65 - 27Genç Kolejliler (B) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-27 18:00:1927 Eylül 2018Gazi İhtisas SK 23 - 93Ankara İhtisas GSK B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-27 18:00:2027 Eylül 2018Eryaman Yıldızları49 - 68Mekteb-i Mülkiye A ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-27 19:00:0127 Eylül 2018Ankara Yüce SK0 - 20Çayyolu Ziraat (B) ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-27 19:00:3127 Eylül 2018Nova Yaşamkent Yıldızlar 19 - 39Başkent Vefa Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-27 19:30:0827 Eylül 2018Fener Spor Sev. (B) 39 - 73Atakule Basketbol AkademiANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-27 19:30:1627 Eylül 2018Etimesgut Belediye B 20 - 0Çayyolu İhtisas GSK ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-27 19:30:1727 Eylül 2018Zirve Basketbol Kulübü34 - 24Cumhuriyet O.O. Aka ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-28 17:30:3928 Eylül 2018Evrensel Kolej Sk 35 - 48Ankara Dora Gençlik Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-28 17:30:5628 Eylül 2018Eryaman Basketbol SK 26 - 40Diba SKANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-28 18:00:1228 Eylül 2018Yeni Mamak GSK 20 - 76Yaşamkent Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-28 18:00:3828 Eylül 2018Ankara Altinbilekler B 46 - 31Ankara Güneş Sk BANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-28 18:00:4128 Eylül 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK A 29 - 36Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sk B ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-28 19:00:5328 Eylül 2018Ankara Güneş Sk A 20 - 0MKE Ankaragücü SKANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-28 19:00:5928 Eylül 2018Hacettepe Üniversiteliler A 64 - 36Spor Mektebi Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-09-28 19:30:1128 Eylül 2018Pidosan Yahyalar Sk 20 - 0Ankara Üniversitesi SK BANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-28 19:30:3128 Eylül 2018Haydar Aliyev O.O. SK 26 - 46Ankara Detay Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-28 19:30:5928 Eylül 2018Spor Bilimleri Kulübü (A) 20 - 0Kayra Cansin B. Kart. ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-29 09:30:4829 Eylül 2018SKY Spor Kulübü 135 - 15Ankara DSİ ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-29 10:00:0029 Eylül 2018Başkent Yenişehir105 - 17Anıttepe OrtaokuluANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-29 10:00:1129 Eylül 2018Sports A Academy A70 - 79Mekteb-i MülkiyeANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-29 10:00:4929 Eylül 2018Türk Telekom Ankara47 - 50Sistem BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-29 11:00:2029 Eylül 2018TED Ankara Kolejliler55 - 44Ankara DoraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-29 11:30:1329 Eylül 2018Büyükşehir Belediye Ankara S.K. 81 - 48Ankara Seymenleri Basketbol ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-29 11:30:2529 Eylül 2018Ankara Basketbol İhtisas A60 - 56Altınel ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-29 11:30:3529 Eylül 2018Sports A Academy B34 - 53Eryaman Basketbol İhtisasANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-29 12:30:3229 Eylül 2018Başkent Karşıyaka47 - 74Söğütsen SeramikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-29 13:00:0529 Eylül 2018Eryaman Yıldızları 41 - 46Ankara DSİANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-29 13:00:1029 Eylül 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü 0 - 20Ülker Ankara S.KANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-29 13:00:1329 Eylül 2018Orman 69 - 66Hitit Ekstrem ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-29 14:00:4429 Eylül 2018Büyük Kolej SK 20 - 77Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-29 14:30:3829 Eylül 2018ODTÜ SK 76 - 15Ankara Mavi Birlik ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-29 14:30:4929 Eylül 2018MKE Ankaragücü 0 - 20Hacettepe Üniversiteliler (B) ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-29 15:30:3529 Eylül 2018Karşıyaka 43 - 98Söğütsen Seramik S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-29 16:00:3029 Eylül 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K77 - 29Ankara Mavi Birlik ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-29 16:00:3129 Eylül 2018Çankaya Üniversitesi SK 65 - 35Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-29 16:00:5929 Eylül 2018Spor Bilimleri K.45 - 79Ankara Çözüm Koleji GSKANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-29 17:00:5729 Eylül 2018Ormanspor (B) 17:00:5717:00Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-09-29 17:30:1529 Eylül 2018Ankara Gelişim Sk 63 - 45Potanın Yıldızları ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-29 17:30:2529 Eylül 2018Türk Telekom GSK 72 - 68Çankaya Üniversitesi ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-29 17:30:3729 Eylül 2018Çağdaş Batı İhtisas Sk 73 - 44Ankara Anadolu Basketbol ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-30 10:00:2030 Eylül 2018On Dev Adam A60 - 33Yeni Ufuklar BasketbolANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-30 10:00:2130 Eylül 2018Anadolu Seymenleri Basketbol56 - 21Çağdaş Batı İhtisasANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-30 10:00:3630 Eylül 2018Ankara Çözüm Koleji 94 - 76Batıkent YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-30 11:30:3730 Eylül 2018Sportsa Akademi Sk  11:30:3711:30Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-30 11:30:3930 Eylül 2018Spor Bilimleri Kulübü 44 - 77Çayyolu BasketbolANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-30 11:30:5930 Eylül 2018On Dev Adam42 - 44Magic HandsANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-30 13:00:0030 Eylül 2018Ankara Basketbol İhtisas GSK (A) 45 - 61Mekteb-i Mülkiye ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-30 13:00:1530 Eylül 2018Şentepe Anadolu Lisesi A. GSK 72 - 58Ankara Batı SK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-30 13:00:3330 Eylül 2018Fener Spor Sevenler 51 - 26Diba SK ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-30 14:30:2230 Eylül 2018Anıttepe O.O. Sk 14:30:2214:30Hacettepe Üniversiteliler GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-30 14:30:3230 Eylül 2018Zirve Basketbol Kulübü  14:30:3214:30Ankara Kayı GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-30 14:30:5130 Eylül 2018Etimesgut Belediye Basketbol51 - 72Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-30 16:00:2330 Eylül 2018Orman GSK A120 - 36Çayyolu Ziraat Sk (A) ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-30 16:00:3630 Eylül 2018TED Ankara Kolejliler76 - 73Ankara Basketbol Akademisi GSKANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-09-30 16:00:3730 Eylül 2018Ankara Altyapı Sk 69 - 63Ankara DSİ ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-30 17:30:1430 Eylül 2018Eryaman Yıldızları29 - 78Ankara Üniversitesi Sk ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-09-30 17:30:1430 Eylül 2018Ankara Dora 17:30:1417:30Şekerspor Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-09-30 17:30:3230 Eylül 2018ODTÜ SK 69 - 71ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-01 17:30:131 Ekim 2018Başkent Vefa Sk. B 53 - 30Anadolubeyi SK.ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-01 18:00:081 Ekim 2018Yeni Ufuklar Basketbol B 39 - 46Çankaya Üniversiteliler BANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-01 18:00:311 Ekim 2018Etimesgut Belediye Gelişim55 - 66Genç Kolejliler A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-01 18:00:381 Ekim 2018Mekteb-i Mülkiye B 38 - 30Ülker Ankara Basketbol ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-01 19:00:401 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar 35 - 49Ankara Çankaya Gücü ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-01 19:30:031 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas GSK 0 - 20Sağlık Bilimleri Üniversitesi. A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-01 19:30:131 Ekim 2018Türk Telekom GSK A 101 - 27Büyük Anadolu A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-01 19:30:381 Ekim 2018Anadolu Birliği Sk. 23 - 57Genç Magic Hands B ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-02 17:30:272 Ekim 2018Ankara İhtisas GSK A 0 - 0Spor Tek. SK. B ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-02 18:00:112 Ekim 2018Ankara Batı Sk 28 - 83Potanın Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-02 18:00:342 Ekim 2018Modern Spor Ve Eğitim A 51 - 39Ankara Altyapı SK. ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-02 18:00:422 Ekim 2018Modern Spor Ve Eğitim B 30 - 71Çankaya Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-02 19:00:172 Ekim 2018Genç Atakule 51 - 64Sportsa Akademi Sk. BANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-02 19:30:512 Ekim 2018Anadolu Panterleri Basketbol0 - 20Spor Bilimleri Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-02 19:30:572 Ekim 2018Spor Tek. SK A 20 - 0Ankara Basketbol İhtisas Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-02 19:30:582 Ekim 2018Türk Telekom GSK B41 - 40Genç Magic Hands A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-03 17:30:223 Ekim 2018Eryaman Basketbol İhtisas 48 - 75Hacettepe Üniversiteliler B ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-03 18:00:153 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas Sk A 80 - 26Keçiören İdman Yurdu ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-03 18:00:283 Ekim 2018Eryaman Gençlik Sk 30 - 54Gazi Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-03 18:00:323 Ekim 2018İhtisas Sk 0 - 0Vefa SK ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-03 19:00:413 Ekim 2018Anadolu İhtisas Sk 0 - 20Çayyolu Ziraat Sk A ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-03 19:30:383 Ekim 2018Şentepe Anadolu Lisesi GSK 23 - 82Ankara Altinbilekler AANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-03 19:30:463 Ekim 2018Ankara Elit Sk B 19 - 115Meteoroloji Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-03 19:30:523 Ekim 2018Başkent Basketbol Sk 24 - 52Kampüs GSK ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-04 17:30:284 Ekim 2018Magic Hands Sk B 69 - 22Batıkent Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-04 17:30:314 Ekim 2018Eryaman Yıldızları B 48 - 100Ankara Çözüm Kol. GSK ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-04 18:00:164 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK (B) 16 - 94Çankaya Atakule Sk ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-04 18:00:414 Ekim 2018Ankara Yüce SK0 - 20Anıttepe O.O. SKANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-04 18:00:484 Ekim 2018Nova Yaşamkent Yıldızlar 58 - 49Atakule Basketbol AkademiANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-04 19:00:464 Ekim 2018Hitit Extrem Sk50 - 54Ankara Detay Sk (B) ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-04 19:30:164 Ekim 2018Magic Hands Sk (A) 72 - 15Fener Spor Sev. (B) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-04 19:30:284 Ekim 2018Ankara Yıldızları 13 - 83Büyük Anadolu Sk (B) ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-04 19:30:374 Ekim 2018Başkent Yenişehir 49 - 38Başkent Vefa Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-05 17:30:495 Ekim 2018İncek SK 23 - 117Ankara İhtisas GSK B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-05 17:30:535 Ekim 2018Etimesgut Belediye B 0 - 0Eryaman YıldızlarıANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-05 18:00:385 Ekim 2018Zirve Basketbol Kulübü28 - 39Spor Mektebi Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-05 18:00:455 Ekim 2018Genç Batı SK51 - 54Diba SKANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-05 19:00:255 Ekim 2018Ankara Ana. Eğitim Sk38 - 29Cumhuriyet O.O. Aka ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-05 19:00:445 Ekim 2018Gazi İhtisas SK 34 - 79Mekteb-i Mülkiye A ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-05 19:30:125 Ekim 2018Eryaman Basketbol SK 62 - 23Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sk B ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-05 19:30:415 Ekim 2018Evrensel Kolej Sk 34 - 58Hacettepe Üniversiteliler A ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-06 09:30:056 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas B34 - 41Ankara GelişimANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-06 09:30:396 Ekim 2018Spor Bilimleri Kulübü (A) 15 - 77Ankara Detay Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-06 10:00:256 Ekim 2018Eryaman Basket 36 - 68Ankara Güneş AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-06 10:00:596 Ekim 2018Başkent Yenişehir54 - 39Anadolu Seymenleri BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-06 11:00:256 Ekim 2018Ankara Altinbilekler B 42 - 44Haydar Aliyev O.O. SK ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-06 11:00:496 Ekim 2018Ankara Güneş B34 - 41Spor Mektebi ANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-06 11:30:286 Ekim 2018Fener Spor Sevenler B 20 - 0Anadolu BirliğiANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-06 11:30:426 Ekim 2018Başkent Vefa A42 - 39Ankara AltyapıANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-06 12:30:156 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü (A) 42 - 86Yaşamkent Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-06 12:30:386 Ekim 2018Ankara Çözüm Kol. B78 - 41Eryaman GençlikANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-06 13:00:226 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler B61 - 38Zafer KolejiANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-06 13:00:576 Ekim 2018Hacettepe Üniv. B38 - 71Magic Hands AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-06 14:00:056 Ekim 2018Ankara Üniversitesi92 - 61Genç AtakuleANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-06 14:00:356 Ekim 2018Yeni Mamak GSK 72 - 14Ankara DSİ ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-06 14:30:286 Ekim 2018Hacettepe Üniv.36 - 62Yaşamkent BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-06 14:30:416 Ekim 2018Çankaya Atakule20 - 0Evrensel KolejANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-06 15:30:356 Ekim 2018Sistem Basketbol SK (A) 77 - 57Yeni Ufuklar Basketbol B ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-06 16:00:206 Ekim 2018Ormanspor (B)76 - 57Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-06 16:00:276 Ekim 2018Hacettepe Üniv. A 101 - 40Spor Tek. BANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-06 16:00:496 Ekim 2018Pidosan Yahyalar Sk  16:00:4916:00SKY Spor Kulübü ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-06 17:00:066 Ekim 2018Çankaya Üniversitesi71 - 48Türk TelekomANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-06 17:30:376 Ekim 2018Ankara Batı49 - 64Yeni Ufuklar AANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-06 17:30:406 Ekim 2018Genç Ankara91 - 21Meteoroloji ANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-07 09:30:087 Ekim 2018Başkent Vefa Sk. B 45 - 24Ankara Çankaya Gücü ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-07 09:30:447 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas GSK (A) 20 - 0Ankara Basketbol İhtisas Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-07 10:00:097 Ekim 2018Atakule Basketbol Akademi 57 - 52Büyük Anadolu ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-07 10:00:487 Ekim 2018Altınel SK 77 - 33Hacettepe Üniversiteliler GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-07 11:00:097 Ekim 2018Anadolubeyi SK.27 - 79Tevfik Fikretliler ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-07 11:00:127 Ekim 2018Polatlı Belediye Ama. Sk. 32 - 51Hacettepe Üniversiteliler (B) ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-07 11:30:447 Ekim 2018Yeni Ufuklar Basketbol B 54 - 22Büyük Anadolu A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-07 11:30:547 Ekim 2018Anıttepe O.O. Sk64 - 48Ankara Batı SK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-07 12:30:437 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar 45 - 59Fener Spor Sev. A ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-07 12:30:597 Ekim 2018MKE Ankaragücü 20 - 75Ankara Üniversitesi Sk ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-07 13:00:477 Ekim 2018Büyükşehir Belediye Ankara S.K. 75 - 36Ankara Kayı GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-07 14:00:197 Ekim 2018Spor Bilimleri K.35 - 59Mekteb-i Mülkiye ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-07 14:00:537 Ekim 2018Sistem Basketbol Sk. B 69 - 24Üç Pas SK. ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-07 14:30:167 Ekim 2018Şentepe Anadolu Lisesi GSK 62 - 29Çayyolu Ziraat Sk (A) ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-07 15:30:037 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas SK 109 - 33Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-07 15:30:597 Ekim 2018Eryaman Yıldızları56 - 78Ülker Ankara S.KANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-07 16:00:287 Ekim 2018Zirve Basketbol Kulübü 29 - 125Orman GSK AANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-07 17:00:077 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K61 - 72ODTÜ SK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-07 17:00:397 Ekim 2018Başkent Karşıyaka 47 - 89Yeni Mamak GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-07 17:30:457 Ekim 2018Mekteb-i Mülkiye B 48 - 42Genç Magic Hands B ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-07 17:31:177 Ekim 2018Başkent Yenişehir S.K67 - 38Çağdaş Batı İhtisas (B) ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-08 17:30:018 Ekim 2018Orman 141 - 39Ülker AnkaraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-08 17:30:328 Ekim 2018Ankara Detay65 - 61Ankara DoraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-08 18:00:078 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler63 - 75Türk TelekomANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-08 18:00:298 Ekim 2018Eryaman Yıldızları 55 - 39Ankara Altınbilekler AANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-08 18:00:428 Ekim 2018Atakule Basketbol Akademi 55 - 40Yeni Ufuklar BasketbolANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-08 19:00:238 Ekim 2018Başkent Basketbol62 - 53Söğütsen SeramikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-08 19:00:538 Ekim 2018Hitit Ekstrem 51 - 30Ankara Mavi BirlikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-08 19:30:158 Ekim 2018Başkent Karşıyaka51 - 85Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-08 19:30:218 Ekim 2018On Dev Adam36 - 86Sporcu ve Teknolojileri ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-08 19:30:538 Ekim 2018On Dev Adam A64 - 16Magic HandsANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-09 17:30:499 Ekim 2018Ormanspor (B)107 - 34Ankara Anadolu Basketbol ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-09 17:30:569 Ekim 2018Karşıyaka 36 - 56Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-09 18:00:259 Ekim 2018Çankaya Üniversitesi SK 50 - 63Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-09 18:00:459 Ekim 2018Etimesgut Belediye B 41 - 62Eryaman YıldızlarıANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-09 19:00:269 Ekim 2018Başkent Karşıyaka 59 - 55TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-09 19:00:319 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas Sk 111 - 34Yeni Mamak GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-09 19:30:299 Ekim 2018Modern Spor Ve Eğitim A 39 - 66Seviye Gençlik SkANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-09 19:30:449 Ekim 2018Nesibe Aydın GSK 72 - 18Ankara Mavi Birlik ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-10 17:30:4310 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas SK 52 - 57Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-10 18:00:0910 Ekim 2018Genç Magic Hands A 61 - 39Çankaya Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-10 18:00:1110 Ekim 2018Anadolu Panterleri Basketbol0 - 20Ankara Batı Sk ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-10 18:00:2410 Ekim 2018Eryaman Basketbol İhtisas 24 - 47AnkavraANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-10 19:00:3310 Ekim 2018Ankara Altyapı SK. 39 - 36Spor Bilimleri Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-10 19:30:3410 Ekim 2018Türk Telekom GSK B 19:30:3419:30Denizmen SK ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-10 19:30:4610 Ekim 2018Modern Spor Ve Eğitim B 14 - 70Spor Tek. SK A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-10 19:30:4910 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler B 25 - 66Çayyolu Ziraat Sk A ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-11 17:30:0711 Ekim 2018Spor Bilimleri Kulübü 52 - 105Altınel ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-11 17:30:1711 Ekim 2018Yaşamkent A58 - 55Ankara Altınbilekler BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-11 18:00:3611 Ekim 2018Türk Telekom Ankara81 - 44Çağdaş Batı İhtisasANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-11 18:00:4611 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas A50 - 59Ankara Çözüm Koleji ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-11 18:00:5311 Ekim 2018Büyük Anadolu SK A 27 - 71Çayyolu BasketbolANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-11 19:00:1311 Ekim 2018Söğütsen Seramik S.K73 - 76Çankaya Üniversitesi ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-11 19:00:1511 Ekim 2018Sports A Academy B70 - 41Batıkent YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-11 19:30:4211 Ekim 2018Gazi Basketbol 24 - 91Etimesgut BelediyeANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-11 19:30:5411 Ekim 2018Diba SK24 - 60Mekteb-i MülkiyeANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-12 17:30:0812 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas SK 76 - 26Başkent Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-12 17:30:1812 Ekim 2018Ankara Elit Sk B 30 - 49Ankara Gelişim Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-12 18:00:0812 Ekim 2018Üç Pas SK. 23 - 54Fener Spor Sev. A ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-12 18:00:3112 Ekim 2018Zirve Basketbol Kulübü33 - 47Evrensel Kolej Sk ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-12 19:00:0112 Ekim 2018İhtisas Sk 0 - 20Ankara Elit SK A ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-12 19:00:1012 Ekim 2018Meteoroloji Sk 95 - 19Keçiören İdman Yurdu ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-12 19:30:2712 Ekim 2018Yeni Ufuklar Basketbol SK A 39 - 75Ankara Çözüm Kol. GSK ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-12 19:30:3212 Ekim 2018Şentepe Anadolu Lisesi GSK 37 - 44Magic Hands Sk B ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-13 09:30:4513 Ekim 2018Çankaya Atakule Sk 40 - 55Büyük Anadolu Sk (B) ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-13 10:00:2213 Ekim 2018Gazi İhtisas SK 51 - 70Etimesgut Belediye B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-13 11:30:0013 Ekim 2018Ankara Ana. Eğitim Sk41 - 56Ankara Dora Gençlik Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-13 11:30:4013 Ekim 2018Başkent Yenişehir 83 - 35Genç Kolejliler (B) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-13 12:30:5013 Ekim 2018Başkent Vefa Sk (A) 71 - 32Atakule Basketbol AkademiANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-13 14:00:3413 Ekim 2018Nova Yaşamkent Yıldızlar 45 - 68Magic Hands Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-13 14:30:1013 Ekim 2018Spor Bilimleri Kulübü (A) 22 - 66Ankara Altinbilekler B ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-13 14:30:2713 Ekim 2018Sistem Basketbol SK (A) 91 - 34Yaşamkent Sk B ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-13 15:30:1713 Ekim 2018İncek SK 36 - 52Çayyolu İhtisas GSK ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-13 16:00:3113 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü (A) 62 - 28Ankara Üniversitesi SK BANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-13 16:00:5713 Ekim 2018Genç Batı SK49 - 45MKE Ankaragücü SKANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-13 17:00:0313 Ekim 2018Ankara İhtisas GSK B 36 - 79Mekteb-i Mülkiye A ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-13 17:30:4213 Ekim 2018Diba SK68 - 19Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sk B ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-13 17:30:5813 Ekim 2018Yaşamkent Sk (A) 95 - 15Ankara DSİ ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-13 19:00:4913 Ekim 2018Eryaman Yıldızları B 57 - 32Hitit Extrem SkANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-14 09:00:0114 Ekim 2018Büyük Kolej SK 42 - 50Hacettepe BeytepeANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-14 09:00:2614 Ekim 2018Ankara Güneş Sk A 120 - 13Hacettepe Üniversiteliler GSK A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-14 10:00:1814 Ekim 2018Çayyolu Ziraat (B) 41 - 70Anıttepe O.O. SKANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-14 10:00:5714 Ekim 2018Fener Spor Sevenler 52 - 51Ankara DSİ ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-14 11:00:1614 Ekim 2018Pidosan Yahyalar Sk 18 - 88SKY Spor Kulübü ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-14 11:30:1614 Ekim 2018Ankara Gelişim Sk 63 - 58Şekerspor Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-14 11:30:1714 Ekim 2018Türk Telekom GSK A 45 - 49Sağlık Bilimleri Üniversitesi. A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-14 12:30:2714 Ekim 2018Ankavra SK 58 - 56Etimesgut Belediye GelişimANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-14 13:00:5814 Ekim 2018Ankara Altyapı Sk 45 - 65Ankara DoraANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-14 13:00:5914 Ekim 2018Sistem Basketbol Sk. B 22 - 83Tevfik Fikretliler ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-14 14:00:1814 Ekim 2018İncek SK 20 - 0Çayyolu Ziraat Sk (B) ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-14 14:30:1014 Ekim 2018Yaşamkent Sk 97 - 40Potanın Yıldızları ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-14 14:30:3014 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar 46 - 48Etimesgut Belediye Basketbol (B)ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-14 15:03:1114 Ekim 2018Cumhuriyet O.O. Aka 33 - 23Spor Mektebi Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-14 16:00:2914 Ekim 2018ODTÜ SK 56 - 59Ankara Basketbol Akademisi GSKANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-14 16:00:5214 Ekim 2018Genç Ankara SK35 - 52Ankara Basketbol İhtisas GSK (B) ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-14 17:00:0414 Ekim 2018On Devadam SK 76 - 34Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-14 17:30:1814 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler57 - 65Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-14 17:30:3814 Ekim 2018Polatlı Belediye Ama. Sk. 43 - 77Ankara Çözüm Koleji GSKANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-15 17:30:4615 Ekim 2018Sporcu ve Teknolojileri 69 - 40Ankara Altınbilekler AANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-15 17:30:4915 Ekim 2018Başkent Vefa B38 - 85ŞekersporANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-15 18:00:0415 Ekim 2018İncek SK 29 - 48Yeni Ufuklar AANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-15 18:00:1615 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas B68 - 31Eryaman GençlikANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-15 18:00:1715 Ekim 2018Büyük Anadolu B37 - 51Ankara Genç YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-15 19:00:0015 Ekim 2018Ankavra36 - 31Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-15 19:00:0615 Ekim 2018Zirve Basketbol Kulübü30 - 73AngoraANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-15 19:30:0115 Ekim 2018Ankara Batı69 - 51Spor Mektebi ANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-15 19:30:1515 Ekim 2018Ankara Güneş B62 - 90Ankara Çözüm Kol. BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-15 19:30:1615 Ekim 2018Sports A Academy A67 - 28Anıttepe OrtaokuluANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-16 17:30:0316 Ekim 2018Karşıyaka 54 - 112Çankaya Üniversitesi ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Spor Salonu
2018-10-16 17:30:3116 Ekim 2018Etimesgut Belediye Gelişim89 - 54Ankara Anadolu Basketbol ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-16 18:00:4316 Ekim 2018Yeni Mamak GSK 20 - 0Pidosan Yahyalar Sk ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-16 18:00:4616 Ekim 2018Çankaya Üniversiteliler B50 - 51Genç Kolejliler A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-16 18:00:5616 Ekim 2018Eryaman Basketbol İhtisas 46 - 58Ankara Güneş Sk A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-16 19:00:2716 Ekim 2018Ormanspor (B)68 - 73Yeni Mamak GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-16 19:30:0916 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK (B) 17 - 92Büyük Anadolu Sk (B) ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-16 19:30:5716 Ekim 2018Çankaya Atakule Sk 20 - 0Ankara Yüce SKANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-17 17:30:0117 Ekim 2018Söğütsen Seramik S.K.35 - 51Ankara Güneş Sk BANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-17 17:30:3717 Ekim 2018Fener Spor Sev. A 42 - 91Genç Atakule ANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-17 18:00:3617 Ekim 2018Zirve Basketbol Kulübü26 - 71Etimesgut BelediyeANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-17 18:00:5017 Ekim 2018Gölbaşı Belediye 0 - 20Anadolu BirliğiANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-17 18:00:5317 Ekim 2018Ankara Üniversitesi72 - 60ŞekersporANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-17 19:00:3917 Ekim 2018Hitit Ekstrem 69 - 55Söğütsen SeramikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-17 19:30:2017 Ekim 2018Başkent Vefa B50 - 41Gazi Basketbol ANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-17 19:30:5617 Ekim 2018Fener Spor Sevenler B 20 - 0Evrensel KolejANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-17 19:30:5817 Ekim 2018Ülker Ankara58 - 97Ankara DoraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-18 17:30:0018 Ekim 2018Başkent Vefa Sk. B 50 - 41Tevfik Fikretliler ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-18 17:30:2518 Ekim 2018Türk Telekom GSK 83 - 72ODTÜ SK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-18 18:00:1018 Ekim 2018Büyük Anadolu A 13 - 60Sağlık Bilimleri Üniversitesi. A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-18 18:00:3218 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar 23 - 86Sistem Basketbol Sk. B ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-18 18:00:3818 Ekim 2018Ankara Çankaya Gücü 29 - 62Fener Spor Sev. A ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-18 19:00:0618 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK (B) 36 - 66Çayyolu Ziraat (B) ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-18 19:00:0718 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas Sk 41 - 75TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-18 19:30:3118 Ekim 2018Yeni Ufuklar Basketbol B 41 - 82Genç Kolejliler A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-18 19:30:4618 Ekim 2018Anadolubeyi SK.47 - 19Üç Pas SK. ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-19 17:30:3019 Ekim 2018Çankaya Atakule68 - 74Hacettepe Üniv. A ANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-19 17:30:4519 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler B89 - 30Spor Tek. BANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-19 18:00:0819 Ekim 2018Genç Ankara84 - 41Ankara AltyapıANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-19 18:00:1519 Ekim 2018Başkent Vefa A 18:00:1518:00Hacettepe Üniv. BANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-19 18:00:5419 Ekim 2018Ankara Anadolu Eğitim SK67 - 29Meteoroloji ANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-19 19:00:1019 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler 19:00:1019:00Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-19 19:00:4719 Ekim 2018Başkent Basketbol51 - 110Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-19 19:30:0219 Ekim 2018Eryaman Basket 41 - 50Magic Hands AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-19 19:30:2319 Ekim 2018Hacettepe Üniv.34 - 69Ankara Altınbilekler BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-19 19:30:3219 Ekim 2018Ankara Detay65 - 75Türk TelekomANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-20 09:30:3820 Ekim 2018Ankavra SK 35 - 92Büyük Anadolu ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-20 10:00:1920 Ekim 2018Genç Ankara SK 10:00:1910:00Çayyolu Ziraat Sk (B) ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-20 10:00:4620 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas (B) 59 - 50Potanın Yıldızları ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-20 10:00:5020 Ekim 2018Hitit Ekstrem 49 - 52Etimesgut Belediye Basketbol (B)ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-20 11:00:1920 Ekim 2018Eryaman Yıldızları54 - 51Ankara Basketbol İhtisas GSK (A) ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-20 11:30:0220 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK 34 - 89Ankara Batı SK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-20 11:30:1520 Ekim 2018Yaşamkent Sk 58 - 55Şekerspor Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-20 11:30:2420 Ekim 2018Ülker Ankara Basketbol 42 - 75Genç Atakule ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-20 12:30:5020 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler (B) 61 - 80Ankara Üniversitesi Sk ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-20 13:00:4320 Ekim 2018Fener Spor Sevenler 55 - 61Ankara DoraANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-20 13:00:4520 Ekim 2018Şentepe Anadolu Lisesi A. GSK  13:00:4513:00Zirve Basketbol Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-20 14:30:3820 Ekim 2018Ankara Gelişim Sk 48 - 28Ankara Altyapı Sk ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-20 14:30:4420 Ekim 2018Modern Spor Ve Eğitim A 60 - 52Spor Bilimleri Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-20 15:30:2120 Ekim 2018Spor Bilimleri K. 15:30:2115:30Ankara Basketbol İhtisas Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-20 16:00:0120 Ekim 2018Türk Telekom GSK A 73 - 40Etimesgut Belediye GelişimANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-20 16:00:1020 Ekim 2018Seviye Gençlik Sk56 - 25Potanın Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-20 17:00:1620 Ekim 2018İncek SK 62 - 46Atakule Basketbol Akademi ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-20 17:30:1720 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar 68 - 35Etimesgut Belediye GelişimANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-20 17:30:3020 Ekim 2018Büyükşehir Belediye Ankara S.K. 64 - 70Orman GSK AANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-20 17:30:4220 Ekim 2018Ankara Altyapı SK. 69 - 21Ankara Batı Sk ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-21 09:30:0421 Ekim 2018Çayyolu Basketbol 83 - 27Hacettepe BeytepeANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-21 09:30:0821 Ekim 2018Genç Magic Hands A 41 - 64Spor Tek. SK A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-21 10:00:0321 Ekim 2018Denizmen SK  10:00:0310:00Ankara Basketbol İhtisas Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-21 10:00:2821 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler B 36 - 51Eryaman Gençlik Sk ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-21 11:00:3921 Ekim 2018Eryaman Basketbol İhtisas 35 - 64Çayyolu Ziraat Sk A ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-21 11:30:0121 Ekim 2018Sistem Basketbol SK (A) 52 - 101Ankara Çözüm Kol. GSK ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-21 11:30:3521 Ekim 2018Ankara Elit Sk B  11:30:3511:30Keçiören İdman Yurdu ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-21 11:30:4621 Ekim 2018Başkent Yenişehir 63 - 18Atakule Basketbol AkademiANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-21 12:30:0121 Ekim 2018Ankavra49 - 56Gazi Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-21 13:00:1121 Ekim 2018Türk Telekom GSK B69 - 33Çankaya Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-21 13:00:4321 Ekim 2018Ankara Gelişim Sk 28 - 57Kampüs GSK ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-21 14:00:0821 Ekim 2018ODTÜ SK  14:00:0814:00ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-21 14:30:3321 Ekim 2018Yeni Ufuklar Basketbol B 77 - 15Hitit Extrem SkANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-21 14:30:5021 Ekim 2018Meteoroloji Sk 84 - 19Başkent Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-21 15:30:1521 Ekim 2018Başkent Vefa Sk (A) 34 - 27Magic Hands Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-21 15:30:4321 Ekim 2018On Devadam SK 49 - 98Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-21 16:00:1221 Ekim 2018İhtisas Sk  16:00:1216:00Ankara Altinbilekler AANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-21 16:00:2321 Ekim 2018Başkent Yenişehir S.K58 - 41Diba SK ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-21 17:00:2721 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler58 - 54Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-21 17:00:4821 Ekim 2018Büyük Kolej SK 77 - 36Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-21 17:30:0921 Ekim 2018Yaşamkent Sk B 21 - 42Ankara Detay Sk (B) ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-21 17:30:2621 Ekim 2018Genç Kolejliler (B) 61 - 27Fener Spor Sev. (B) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-21 17:30:4821 Ekim 2018Ankara Elit SK A  17:30:4817:30Batıkent Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-22 17:30:0222 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar55 - 31Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-22 17:30:3322 Ekim 2018Ankavra75 - 80Yaşamkent BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-22 18:00:2222 Ekim 2018Nesibe Aydın GSK 51 - 82Ankara Basketbol Akademisi GSKANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-22 18:00:2422 Ekim 2018Türk Telekom Ankara52 - 60Başkent YenişehirANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-22 18:00:3122 Ekim 2018Çayyolu Basketbol63 - 46Altınel ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-22 19:00:1622 Ekim 2018Büyük Anadolu B41 - 61Ankara Altınbilekler BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-22 19:00:5322 Ekim 2018Diba SK34 - 55Sistem BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-22 19:30:0022 Ekim 2018Sports A Academy A45 - 76Anadolu Seymenleri BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-22 19:30:3322 Ekim 2018Spor Bilimleri Kulübü 33 - 88Ankara Çözüm Koleji ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-23 17:30:2623 Ekim 2018Karşıyaka 54 - 76Ankara Anadolu Basketbol ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-23 17:30:4523 Ekim 2018Gölbaşı Belediye 0 - 20Zafer KolejiANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-23 18:00:0523 Ekim 2018Anıttepe O.O. Sk109 - 29Çayyolu Ziraat Sk (A) ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-23 18:00:0823 Ekim 2018Genç Ankara SK66 - 47Atakule Basketbol Akademi ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-23 18:00:3423 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar 60 - 58Büyük Anadolu ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-23 19:00:4023 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas Sk 87 - 78Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-23 19:00:5123 Ekim 2018Türk Telekom GSK 100 - 73Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-23 19:30:0623 Ekim 2018Etimesgut Belediye Basketbol (B)59 - 44Etimesgut Belediye GelişimANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-23 19:30:2823 Ekim 2018Polatlı Belediye Ama. Sk. 53 - 64Ankara Üniversitesi Sk ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-23 19:30:4023 Ekim 2018Etimesgut Belediyesi Basketbol53 - 59Yeni Mamak GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-24 17:30:3924 Ekim 2018Atakule Basketbol Akademi 52 - 56Ankara DSİANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-24 18:00:3424 Ekim 2018Çankaya Üniversitesi SK 83 - 27Ankara Mavi Birlik ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-24 18:00:4824 Ekim 2018Mekteb-i Mülkiye 18:00:4818:00Anıttepe OrtaokuluANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-24 18:00:5224 Ekim 2018Yeni Ufuklar Basketbol49 - 41Magic HandsANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-24 18:30:0124 Ekim 2018Sports A Academy B48 - 54Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-24 19:00:5224 Ekim 2018Ülker Ankara38 - 92Türk TelekomANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-24 19:30:4024 Ekim 2018Ankara Mavi Birlik39 - 48Söğütsen SeramikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-24 19:30:4324 Ekim 2018On Dev Adam A69 - 72Sporcu ve Teknolojileri ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-24 19:30:5824 Ekim 2018Hitit Ekstrem 64 - 63Ankara Basketbol İhtisas GSK (B) ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-24 20:00:2624 Ekim 2018Orman 96 - 50Ankara DoraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-25 17:00:1325 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler (B) 69 - 66Ülker Ankara S.KANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-25 18:00:1325 Ekim 2018Ormanspor (B)78 - 79TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-25 18:00:3725 Ekim 2018Altınel SK 74 - 58Ankara Batı SK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-25 18:00:3925 Ekim 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK 0 - 0Çayyolu Ziraat Sk (A) ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-25 18:00:4525 Ekim 2018MKE Ankaragücü 40 - 78Ankara Basketbol İhtisas GSK (A) ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-25 18:30:2025 Ekim 2018Ankara Çözüm Koleji GSK82 - 39Mekteb-i Mülkiye ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-25 18:30:2425 Ekim 2018Söğütsen Seramik S.K 18:30:2418:30ODTÜ SK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-25 19:30:3325 Ekim 2018Anıttepe O.O. Sk 19:30:3319:30Zirve Basketbol Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-25 19:30:3725 Ekim 2018Ankara Seymenleri Basketbol 64 - 55Ankara Kayı GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-25 19:30:4225 Ekim 2018Spor Bilimleri K.34 - 50Eryaman YıldızlarıANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-26 17:30:1426 Ekim 2018İncek SK 47 - 54Ankara GelişimANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-26 18:00:0026 Ekim 2018Ankara Batı71 - 81Ankara Çözüm Kol. BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-26 18:00:4626 Ekim 2018Fener Spor Sevenler A 51 - 74AngoraANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-26 18:00:4826 Ekim 2018Yeni Ufuklar A71 - 34Spor Mektebi ANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-26 18:30:1826 Ekim 2018Eryaman Yıldızları 52 - 30On Dev AdamANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-26 19:00:1026 Ekim 2018Ankara Detay71 - 39Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-26 19:30:2026 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas B50 - 33Ankara Güneş BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-26 19:30:5826 Ekim 2018Başkent Basketbol55 - 71TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-26 19:30:5926 Ekim 2018Genç Atakule75 - 44ŞekersporANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-26 20:00:2126 Ekim 2018Hitit Ekstrem 50 - 91Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-27 09:30:3027 Ekim 2018Ankara İhtisas GSK B 54 - 66Etimesgut Belediye B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-27 10:00:2127 Ekim 2018Fener Spor Sevenler B 31 - 131Hacettepe Üniv. A ANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-27 10:00:4327 Ekim 2018Zirve Basketbol Kulübü59 - 69Başkent Vefa BANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-27 11:30:2927 Ekim 2018Diba SK71 - 43Anıttepe OrtaokuluANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-27 12:30:3827 Ekim 2018Çankaya Üniversitesi SK 89 - 36Hacettepe BeytepeANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-27 13:00:0627 Ekim 2018Sistem Basketbol50 - 45Çağdaş Batı İhtisasANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-27 13:00:1727 Ekim 2018Ankara Anadolu Eğitim SK 13:00:1713:00Ankara Güneş AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-27 14:00:2827 Ekim 2018Ankara Mavi Birlik  14:00:2814:00ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-27 14:30:0427 Ekim 2018ODTÜ SK (44 - 59Ankara Altınbilekler BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-27 14:30:0527 Ekim 2018Mekteb-i Mülkiye 14:30:0514:30Anadolu Seymenleri BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-27 14:30:0827 Ekim 2018Meteoroloji 53 - 29Ankara AltyapıANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-27 16:00:2227 Ekim 2018Sports A Academy A50 - 57Türk Telekom AnkaraANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-27 16:00:4027 Ekim 2018Yaşamkent A90 - 26Ankara Genç YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-27 16:00:5127 Ekim 2018Genç Ankara101 - 28Hacettepe Üniv. BANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-27 17:00:3827 Ekim 2018Anadolu Birliği 17:00:3817:00Evrensel KolejANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-27 17:30:3327 Ekim 2018Büyük Anadolu SK A 47 - 94Altınel ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-27 17:30:4627 Ekim 2018Eryaman Basket 32 - 57Başkent Vefa AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-28 09:30:4828 Ekim 2018Çankaya Üniversitesi 76 - 26Ankara Mavi Birlik ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-28 10:00:3028 Ekim 2018Ankara Güneş Sk B62 - 48Haydar Aliyev O.O. SK ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-28 10:00:3928 Ekim 2018Ankara Dora Gençlik Sk 43 - 49Hacettepe Üniversiteliler A ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-28 11:00:5128 Ekim 2018Ankara Ana. Eğitim Sk34 - 51Spor Mektebi Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-28 11:30:2428 Ekim 2018Cumhuriyet O.O. Aka 39 - 25Evrensel Kolej Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-28 11:30:4728 Ekim 2018Yaşamkent Sk 63 - 42Ankara Altyapı Sk ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-28 12:30:1228 Ekim 2018Nesibe Aydın GSK 42 - 72Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-28 13:00:1628 Ekim 2018Genç Batı SK49 - 29Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sk B ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-28 13:00:4128 Ekim 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü (A) 78 - 24Ankara DSİ ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-28 14:00:5828 Ekim 2018Büyük Kolej SK  14:00:5814:00Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-28 14:30:2428 Ekim 2018Ankara Üniversitesi SK B 14:30:2414:30SKY Spor Kulübü ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-28 14:30:4728 Ekim 2018Ankavra81 - 50Büyük Anadolu BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-28 14:30:5328 Ekim 2018MKE Ankaragücü SK 14:30:5314:30Hacettepe Üniversiteliler GSK A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-28 15:30:0928 Ekim 2018ODTÜ SK 45 - 60Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-28 16:00:0728 Ekim 2018Yaşamkent Sk (A) 63 - 42Pidosan Yahyalar Sk ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-28 16:00:3928 Ekim 2018Diba SK28 - 82Ankara Güneş Sk A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-28 17:00:5928 Ekim 2018On Devadam SK 47 - 73TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-28 17:30:2828 Ekim 2018Söğütsen Seramik S.K.43 - 67Ankara Detay Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-28 17:30:3428 Ekim 2018Hitit Ekstrem 68 - 44Etimesgut Belediye Basketbol (B)ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-28 17:30:5128 Ekim 2018Büyükşehir Belediye Ankara S.K. 58 - 38Şentepe Anadolu Lisesi A. GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-29 09:30:5829 Ekim 2018Diba SK 20 - 0Ankara DSİ ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-29 10:00:0629 Ekim 2018Eryaman Basketbol İhtisas104 - 41Batıkent YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-29 10:00:3829 Ekim 2018Hitit Ekstrem 68 - 34Etimesgut Belediye GelişimANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-29 10:00:4829 Ekim 2018Atakule Basketbol Akademi 71 - 26Magic HandsANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-29 11:00:0929 Ekim 2018Kahraman Kazan Belediyesi Sk79 - 43Zirve Sk ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-29 11:30:0029 Ekim 2018Ankara Batı58 - 27Ankara Basketbol İhtisas BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-29 11:30:3029 Ekim 2018Çayyolu Basketbol58 - 64Ankara Çözüm Koleji ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-29 11:30:3629 Ekim 2018Ankara DSİ73 - 38Ankara Altınbilekler AANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-29 12:30:2029 Ekim 2018Genç Ekomad Sk (A) 30 - 63Kahramankazan BLD. Sk ANKARA U14-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-29 13:00:3429 Ekim 2018Spor Bilimleri Kulübü 24 - 78Sports A Academy BANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-29 13:00:5129 Ekim 2018Yeni Ufuklar Basketbol75 - 74Sporcu ve Teknolojileri ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-29 13:00:5429 Ekim 2018Fener Spor Sevenler A  13:00:5413:00ŞekersporANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-29 14:00:1829 Ekim 2018Başkent Yenişehir S.K100 - 59Potanın Yıldızları ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-29 14:00:4229 Ekim 2018Çayyolu İhtisas GSK 31 - 98Eryaman YıldızlarıANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-29 14:30:1029 Ekim 2018Çağdaş Batı İhtisas (B) 56 - 62Şekerspor Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-29 14:30:3529 Ekim 2018Orman 108 - 43Ankara Mavi BirlikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-29 14:30:4229 Ekim 2018Angora42 - 73Etimesgut BelediyeANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-29 15:30:5329 Ekim 2018On Dev Adam A72 - 67Eryaman Yıldızları ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-29 16:00:2229 Ekim 2018İncek SK 49 - 26Spor Mektebi ANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-29 16:00:2629 Ekim 2018Genç Atakule113 - 19Gazi Basketbol ANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-29 16:00:4229 Ekim 2018Mekteb-i Mülkiye38 - 49Anadolu Seymenleri BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-29 17:30:2829 Ekim 2018Ankara Gelişim58 - 34Eryaman GençlikANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-29 17:30:4529 Ekim 2018Türk Telekom GSK 85 - 64Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-29 17:30:5829 Ekim 2018Ankara Üniversitesi93 - 17Zirve Basketbol KulübüANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-30 17:30:3730 Ekim 2018Ankara Anadolu Basketbol 42 - 99Yeni Mamak GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-30 17:30:3830 Ekim 2018Karşıyaka 49 - 46Ankara Mavi Birlik ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-30 18:00:0030 Ekim 2018Ankavra81 - 50Büyük Anadolu BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-30 18:00:1730 Ekim 2018Ormanspor (B)68 - 65Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-30 18:00:5930 Ekim 2018Etimesgut Belediye Basketbol (B)60 - 42Büyük Anadolu ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-30 19:00:0630 Ekim 2018Söğütsen Seramik S.K 19:00:0619:00Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-10-30 19:00:2830 Ekim 2018Çankaya Üniversitesi  19:00:2819:00ODTÜ SK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-30 19:30:4230 Ekim 2018Ormanspor Sk 34 - 54Yeni Ufuklar Sk ANKARA U14-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-10-30 19:30:5630 Ekim 2018Ankara Genç Yıldızlar 74 - 77İncek SK ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-31 17:30:5831 Ekim 2018Orman 98 - 41Söğütsen SeramikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-31 18:00:2731 Ekim 2018Anadolu Birliği60 - 84Hacettepe Üniv. A ANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-31 18:00:3131 Ekim 2018Ankara Anadolu Eğitim SK51 - 33Ankara AltyapıANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-31 19:00:4931 Ekim 2018Ankara Dora57 - 85Türk TelekomANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-10-31 19:30:1831 Ekim 2018Fener Spor Sevenler B  19:30:1819:30TED Ankara Kolejliler BANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-10-31 19:30:2731 Ekim 2018Ankara Güneş A51 - 52Magic Hands AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-10-31 19:30:3531 Ekim 2018Zafer Koleji81 - 42Spor Tek. BANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-01 17:30:271 Kasım 2018Büyük Kolej SK  17:30:2717:30TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-01 18:00:061 Kasım 2018Ankara Üniversitesi 18:00:0618:00Gazi Basketbol ANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-01 18:00:231 Kasım 2018Spor Bilimleri Kulübü  18:00:2318:00Çayyolu BasketbolANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-01 18:00:261 Kasım 2018Eryaman Yıldızları  18:00:2618:00On Dev AdamANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-01 19:00:251 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K 19:00:2519:00Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-01 19:30:081 Kasım 2018Genç Ankara 19:30:0819:30Eryaman Basket ANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-01 19:30:101 Kasım 2018Büyük Anadolu SK A  19:30:1019:30Eryaman Basketbol İhtisasANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-01 19:30:331 Kasım 2018Ankara Çözüm Koleji  19:30:3319:30Batıkent YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-02 17:00:562 Kasım 2018Hitit Ekstrem  17:00:5617:00TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-02 17:30:082 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik 17:30:0817:30Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-02 18:00:062 Kasım 2018Mekteb-i Mülkiye 18:00:0618:00Türk Telekom AnkaraANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-02 18:00:252 Kasım 2018Anıttepe Ortaokulu 18:00:2518:00Anadolu Seymenleri BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-02 18:00:262 Kasım 2018Başkent Vefa A 18:00:2618:00Hacettepe Üniv. BANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-02 18:30:052 Kasım 2018Ankara Detay 18:30:0518:30Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-02 19:00:582 Kasım 2018Ülker Ankara 19:00:5819:00Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-02 19:30:242 Kasım 2018Diba SK 19:30:2419:30Çağdaş Batı İhtisasANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-02 19:30:322 Kasım 2018Sistem Basketbol 19:30:3219:30Başkent YenişehirANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-02 19:30:462 Kasım 2018Büyük Anadolu SK A  19:30:4619:30Batıkent YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-03 09:30:383 Kasım 2018Altınel  09:30:3809:30Ankara Çözüm Koleji ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-03 09:30:453 Kasım 2018Ankara Altınbilekler B50 - 49Ankara Genç YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-03 10:00:143 Kasım 2018Anadolu Birliği 10:00:1410:00TED Ankara Kolejliler BANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-03 10:00:193 Kasım 2018Magic Hands 10:00:1910:00Sporcu ve Teknolojileri ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-03 10:00:223 Kasım 2018Yeni Ufuklar A 10:00:2210:00Ankara Basketbol İhtisas BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-03 11:00:303 Kasım 2018Eryaman Basketbol İhtisas 11:00:3011:00Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-03 11:00:593 Kasım 2018Yaşamkent B34 - 52Büyük Anadolu BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-03 11:30:163 Kasım 2018Fener Spor Sevenler A  11:30:1611:30Etimesgut BelediyeANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-03 11:30:363 Kasım 2018Ankara DSİ 11:30:3611:30On Dev AdamANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-03 11:30:503 Kasım 2018Ankara Anadolu Eğitim SK 11:30:5011:30Magic Hands AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-03 13:00:233 Kasım 2018Şekerspor 13:00:2313:00Gazi Basketbol ANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-03 13:00:293 Kasım 2018Ankara Altyapı 13:00:2913:00Hacettepe Üniv. BANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-03 13:00:533 Kasım 2018Yeni Ufuklar Basketbol 13:00:5313:00Eryaman Yıldızları ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-03 14:00:413 Kasım 2018Atakule Basketbol Akademi  14:00:4114:00Ankara Altınbilekler AANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-03 14:30:163 Kasım 2018İncek SK  14:30:1614:30Eryaman GençlikANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-03 14:30:343 Kasım 2018Ankara Güneş A 14:30:3414:30Başkent Vefa AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-03 14:30:503 Kasım 2018Angora 14:30:5014:30Başkent Vefa BANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-03 16:00:113 Kasım 2018Genç Atakule 16:00:1116:00Zirve Basketbol KulübüANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-03 16:00:193 Kasım 2018Spor Mektebi  16:00:1916:00Ankara Çözüm Kol. BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-03 16:00:383 Kasım 2018Meteoroloji  16:00:3816:00Eryaman Basket ANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-03 17:30:073 Kasım 2018Zafer Koleji 17:30:0717:30Çankaya AtakuleANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-03 17:30:243 Kasım 2018Hacettepe Üniv.34 - 28Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-03 17:30:493 Kasım 2018Ankara Gelişim 17:30:4917:30Ankara Güneş BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-04 10:00:064 Kasım 2018Ülker Ankara Basketbol  10:00:0610:00Anadolu Birliği Sk. ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-04 10:00:424 Kasım 2018Yeni Ufuklar Basketbol B  10:00:4210:00Sağlık Bilimleri Üniversitesi. A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-04 10:00:474 Kasım 2018Tevfik Fikretliler  10:00:4710:00Üç Pas SK. ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-04 11:30:224 Kasım 2018Modern Spor Ve Eğitim A  11:30:2211:30Potanın Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-04 11:30:464 Kasım 2018Büyük Anadolu A  11:30:4611:30Etimesgut Belediye GelişimANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-04 11:30:514 Kasım 2018Ankara Çankaya Gücü  11:30:5111:30Sistem Basketbol Sk. B ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-04 12:30:424 Kasım 2018Anadolu Birliği Sk.  12:30:4212:30Sportsa Akademi Sk. BANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-04 13:00:004 Kasım 2018Anadolubeyi SK. 13:00:0013:00Ankara Genç Yıldızlar ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-04 13:00:184 Kasım 2018Spor Bilimleri Kulübü B  13:00:1813:00Ankara Batı Sk ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-04 13:00:414 Kasım 2018Çankaya Üniversiteliler B 13:00:4113:00Türk Telekom GSK A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-04 14:00:344 Kasım 2018Başkent Vefa Sk. B  14:00:3414:00Fener Spor Sev. A ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-04 14:30:504 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  14:30:5014:30Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-04 14:30:554 Kasım 2018Türk Telekom GSK B 14:30:5514:30Ankara Basketbol İhtisas Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-04 16:00:144 Kasım 2018Çankaya Basketbol Sk  16:00:1416:00Spor Tek. SK A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-04 16:00:344 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  16:00:3416:00Ankara Basketbol Akademisi GSKANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-04 16:00:484 Kasım 2018Çayyolu Basketbol  16:00:4816:00Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-04 17:00:264 Kasım 2018Hacettepe Beytepe 17:00:2617:00Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-04 17:30:014 Kasım 2018Denizmen SK  17:30:0117:30Modern Spor Ve Eğitim B ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-04 17:30:194 Kasım 2018Nesibe Aydın GSK  17:30:1917:30Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-04 17:30:204 Kasım 2018ODTÜ SK  17:30:2017:30On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-05 17:30:485 Kasım 2018Ankara Dora 17:30:4817:30Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-05 17:30:575 Kasım 2018Orman  17:30:5717:30Türk TelekomANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-05 18:00:175 Kasım 2018Ülker Ankara 18:00:1718:00Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-05 18:00:265 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler (B)  18:00:2618:00Ankara Çözüm Koleji GSKANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-05 18:00:465 Kasım 2018Genç Ankara SK 18:00:4618:00Ankavra SK ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-05 19:00:015 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik 19:00:0119:00TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-05 19:00:525 Kasım 2018Söğütsen Seramik 19:00:5219:00Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-05 19:30:205 Kasım 2018Çayyolu Ziraat Sk (A)  19:30:2019:30Ankara Seymenleri Basketbol ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-05 19:30:305 Kasım 2018Çankaya Üniversiteliler B 19:30:3019:30Türk Telekom GSK A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-05 19:30:525 Kasım 2018Hitit Ekstrem  19:30:5219:30Ankara DetayANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-06 17:30:316 Kasım 2018Karşıyaka  17:30:3117:30Yeni Mamak GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-06 18:00:076 Kasım 2018Zafer Koleji 18:00:0718:00Çankaya AtakuleANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-06 18:00:526 Kasım 2018Ankara Anadolu Basketbol  18:00:5218:00TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-06 18:00:556 Kasım 2018Ormanspor (B) 18:00:5518:00Türk Telekom GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-06 19:00:126 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  19:00:1219:00ODTÜ SK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-06 19:30:046 Kasım 2018Söğütsen Seramik S.K 19:30:0419:30Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-06 19:30:126 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi  19:30:1219:30Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-06 19:30:526 Kasım 2018Ankara Anadolu Eğitim SK 19:30:5219:30Magic Hands AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-07 17:30:237 Kasım 2018Hacettepe Beytepe 17:30:2317:30Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-07 17:30:527 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  17:30:5217:30Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-07 18:00:017 Kasım 2018Çayyolu Basketbol  18:00:0118:00TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-07 18:00:157 Kasım 2018Altınel Sk  18:00:1518:00ODTÜ SK ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-07 18:00:177 Kasım 2018Büyük Kolej SK  18:00:1718:00ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-07 19:00:397 Kasım 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 19:00:3919:00Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-07 19:00:557 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  19:00:5519:00Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-07 19:30:027 Kasım 2018Meteoroloji  19:30:0219:30Hacettepe Üniv. BANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-07 19:30:477 Kasım 2018Ormanspor Sk  19:30:4719:30Nesibe Aydın GSK ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-07 19:30:577 Kasım 2018Nesibe Aydın GSK  19:30:5719:30On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-08 17:00:088 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  17:00:0817:00Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-08 17:30:248 Kasım 2018Karşıyaka  17:30:2417:30ODTÜ SK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-08 18:00:028 Kasım 2018Söğütsen Seramik S.K 18:00:0218:00Ormanspor (B)ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Taha Akgül S.S.
2018-11-08 18:00:198 Kasım 2018Ülker Ankara 18:00:1918:00Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-08 18:00:588 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi  18:00:5818:00Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-08 18:30:108 Kasım 2018Diba SK 18:30:1018:30Başkent YenişehirANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-08 19:00:158 Kasım 2018Yeni Mamak GSK  19:00:1519:00TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-08 19:30:068 Kasım 2018Etimesgut Belediyesi Basketbol 19:30:0619:30Türk Telekom GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-08 19:30:228 Kasım 2018Polatlı Belediye Ama. Sk.  19:30:2219:30Mekteb-i Mülkiye ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Taha Akgül S.S.
2018-11-08 19:30:418 Kasım 2018Modern Spor Ve Eğitim A  19:30:4119:30Potanın Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-09 17:30:319 Kasım 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 17:30:3117:30Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-09 17:30:389 Kasım 2018Hacettepe Beytepe 17:30:3817:30TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-09 17:30:509 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  17:30:5017:30Zafer Koleji Spor KulübüANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-09 18:00:039 Kasım 2018Türk Telekom GSK B 18:00:0318:00Ankara Basketbol İhtisas Kulübü B ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-09 18:00:159 Kasım 2018Nesibe Aydın GSK  18:00:1518:00Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-09 18:00:439 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  18:00:4318:00On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-09 19:00:479 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  19:00:4719:00Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-09 19:30:279 Kasım 2018Spor Bilimleri Kulübü B  19:30:2719:30Ankara Batı Sk ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-09 19:30:299 Kasım 2018Çayyolu Basketbol  19:30:2919:30ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-09 19:30:489 Kasım 2018Çankaya Basketbol Sk  19:30:4819:30Spor Tek. SK A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-10 09:30:0710 Kasım 2018Orman  09:30:0709:30Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-10 09:30:4610 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas 09:30:4609:30Sports A Academy AANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-10 09:30:5310 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler (B)  09:30:5309:30Mekteb-i Mülkiye ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-10 10:00:1910 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK (B)  10:00:1910:00Anıttepe O.O. SKANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-10 10:00:3510 Kasım 2018Ankara Gelişim Sk  10:00:3510:00Çağdaş Batı İhtisas Sk A ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-10 11:00:0210 Kasım 2018Türk Telekom 11:00:0211:00Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-10 11:00:1910 Kasım 2018Çayyolu Ziraat Sk (A)  11:00:1911:00Ankara Kayı GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-10 11:00:5510 Kasım 2018Magic Hands 11:00:5511:00Eryaman Yıldızları ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-10 11:30:0810 Kasım 2018Çayyolu Ziraat (B)  11:30:0811:30Ankara Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-10 11:30:1310 Kasım 2018Ankara Altinbilekler A 11:30:1311:30Magic Hands Sk B ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-10 12:30:1510 Kasım 2018Keçiören İdman Yurdu  12:30:1512:30Başkent Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-10 12:30:2010 Kasım 2018Ankara Elit Sk B  12:30:2012:30Kampüs GSK ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-10 12:30:3210 Kasım 2018Söğütsen Seramik 12:30:3212:30TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-10 13:00:1710 Kasım 2018Ankara Elit SK A  13:00:1713:00Şentepe Anadolu Lisesi GSK ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-10 14:00:1110 Kasım 2018Ankara Dora 14:00:1114:00Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-10 14:30:0610 Kasım 2018Sistem Basketbol SK (A)  14:30:0614:30Ankara Detay Sk (B) ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-10 14:30:2710 Kasım 2018Yaşamkent B40 - 21Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-10 15:30:5410 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik 15:30:5415:30Ankara DetayANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-10 16:00:2610 Kasım 2018Yaşamkent Sk B  16:00:2616:00Eryaman Yıldızları B ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-10 16:00:3410 Kasım 2018Ankara Çözüm Kol. GSK  16:00:3416:00Hitit Extrem SkANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-10 17:00:4210 Kasım 2018Ülker Ankara 17:00:4217:00Hitit Ekstrem ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-10 17:30:0410 Kasım 2018Etimesgut Belediyesi Basketbol 17:30:0417:30Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-10 17:30:2310 Kasım 2018ODTÜ SK (31 - 60Ankara Genç YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-10 17:30:3810 Kasım 2018Yaşamkent A77 - 38AnkavraANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-11 09:30:5211 Kasım 2018MKE Ankaragücü  09:30:5209:30Spor Bilimleri K.ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-11 09:30:5311 Kasım 2018Başkent Yenişehir  09:30:5309:30Fener Spor Sev. (B) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-11 10:00:2111 Kasım 2018Yaşamkent Sk  10:00:2110:00Fener Spor Sevenler ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-11 10:00:5111 Kasım 2018Başkent Yenişehir S.K 10:00:5110:00Ankara DSİ ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-11 10:00:5911 Kasım 2018Altınel SK  10:00:5910:00Ankara Kayı GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-11 11:00:4411 Kasım 2018Ankara Üniversitesi Sk  11:00:4411:00Ülker Ankara S.KANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-11 11:00:5211 Kasım 2018Atakule Basketbol Akademi 11:00:5211:00Magic Hands Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-11 11:30:1111 Kasım 2018Ankara Batı SK  11:30:1111:30Çayyolu Ziraat Sk (A) ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-11 11:30:1811 Kasım 2018Potanın Yıldızları  11:30:1811:30Şekerspor Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-11 11:30:4811 Kasım 2018Çayyolu Ziraat Sk A  11:30:4811:30Eryaman Gençlik Sk ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-11 12:30:4111 Kasım 2018Genç Kolejliler (B)  12:30:4112:30Nova Yaşamkent Yıldızlar ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-11 12:30:5311 Kasım 2018Ankara Çözüm Koleji GSK 12:30:5312:30Ankara Basketbol İhtisas Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-11 13:00:1311 Kasım 2018Etimesgut Belediye Gelişim 13:00:1313:00Büyük Anadolu ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-11 13:00:4611 Kasım 2018Diba SK  13:00:4613:00Ankara DoraANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-11 13:00:5811 Kasım 2018Ankara Seymenleri Basketbol  13:00:5813:00Orman GSK AANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-11 14:00:3811 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler (B)  14:00:3814:00Ankara Basketbol İhtisas GSK (A) ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-11 14:30:0511 Kasım 2018Ankara Basketbol İhtisas GSK (B)  14:30:0514:30Atakule Basketbol Akademi ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-11 14:30:1111 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK  14:30:1114:30Zirve Basketbol Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-11 14:30:3811 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas (B)  14:30:3814:30Ankara Altyapı Sk ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-11 15:30:5611 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler (B)  15:30:5615:30Eryaman YıldızlarıANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-11 16:00:4811 Kasım 2018Etimesgut Belediye Basketbol (B) 16:00:4816:00İncek SK ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-11 16:00:5811 Kasım 2018Çayyolu Ziraat Sk (A)  16:00:5816:00Şentepe Anadolu Lisesi A. GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-11 17:00:5811 Kasım 2018Ankara Anadolu Basketbol  17:00:5817:00Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-11 17:30:0611 Kasım 2018Anıttepe O.O. Sk 17:30:0617:30Büyükşehir Belediye Ankara S.K. ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-11 17:30:4411 Kasım 2018Ankara Genç Yıldızlar 60 - 66Genç Ankara SKANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-12 17:30:0112 Kasım 2018Türk Telekom 17:30:0117:30Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-12 17:30:4412 Kasım 2018Orman  17:30:4417:30Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-12 18:00:0512 Kasım 2018İncek SK  18:00:0518:00Eryaman YıldızlarıANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-12 18:00:2412 Kasım 2018Ankara Dora 18:00:2418:00Hitit Ekstrem ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-12 18:00:3912 Kasım 2018Çayyolu İhtisas GSK  18:00:3918:00Gazi İhtisas SK ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-12 19:00:3412 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi 19:00:3419:00TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-12 19:00:4912 Kasım 2018Söğütsen Seramik 19:00:4919:00Ankara DetayANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-12 19:30:0512 Kasım 2018Mekteb-i Mülkiye A  19:30:0519:30Etimesgut Belediye B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-12 19:30:0612 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik 19:30:0619:30Ülker AnkaraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-12 19:30:2112 Kasım 2018Ankara Ana. Eğitim Sk 19:30:2119:30Hacettepe Üniversiteliler A ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-13 17:30:3313 Kasım 2018Yeni Mamak GSK  17:30:3317:30Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-13 17:30:4713 Kasım 2018Karşıyaka  17:30:4717:30TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-13 18:00:0713 Kasım 2018Ankara Dora Gençlik Sk  18:00:0718:00Zirve Basketbol KulübüANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-13 18:00:2413 Kasım 2018Ankara Anadolu Basketbol  18:00:2418:00Türk Telekom GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-13 18:00:5513 Kasım 2018Etimesgut Belediyesi Basketbol 18:00:5518:00Söğütsen Seramik S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-13 19:00:3113 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  19:00:3119:00Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-13 19:00:4213 Kasım 2018ODTÜ SK  19:00:4219:00Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-13 19:30:0413 Kasım 2018Spor Mektebi Sk  19:30:0419:30Evrensel Kolej Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-13 19:30:5113 Kasım 2018Genç Batı SK 19:30:5119:30Hacettepe Üniversiteliler GSK A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-13 19:30:5813 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi  19:30:5819:30Ormanspor (B)ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-14 17:30:1214 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  17:30:1217:30TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-14 18:00:1814 Kasım 2018MKE Ankaragücü SK 18:00:1818:00Eryaman Basketbol SK ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-14 18:00:2614 Kasım 2018Hacettepe Beytepe 18:00:2618:00ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-14 18:00:2914 Kasım 2018Çayyolu Basketbol  18:00:2918:00Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-14 18:30:1314 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  18:30:1318:30Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-14 19:00:2314 Kasım 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 19:00:2319:00On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-14 19:30:2514 Kasım 2018Söğütsen Seramik S.K. 19:30:2519:30Haydar Aliyev O.O. SK ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-14 19:30:3614 Kasım 2018Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sk B  19:30:3619:30Ankara Güneş Sk A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-14 19:30:3614 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  19:30:3619:30Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-14 20:00:1614 Kasım 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 20:00:1620:00Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-15 17:00:0915 Kasım 2018ODTÜ SK  17:00:0917:00Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-15 18:00:1715 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler (B)  18:00:1718:00Ankara Basketbol İhtisas Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-15 18:00:1815 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  18:00:1818:00Ormanspor (B)ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-15 18:00:3315 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi  18:00:3318:00Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-15 18:30:0315 Kasım 2018Yeni Mamak GSK  18:30:0318:30Türk Telekom GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-15 18:30:0715 Kasım 2018Karşıyaka  18:30:0718:30Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-15 19:30:1015 Kasım 2018Çayyolu Ziraat Sk (A)  19:30:1019:30Orman GSK AANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-15 19:30:1315 Kasım 2018Ankara Detay Sk (A)  19:30:1319:30Ankara Altinbilekler B ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-15 19:30:2515 Kasım 2018Ankara Anadolu Basketbol  19:30:2519:30Söğütsen Seramik S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-15 20:00:4515 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler 20:00:4520:00Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-16 17:30:5016 Kasım 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 17:30:5017:30On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-16 18:00:0816 Kasım 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 18:00:0818:00Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-16 18:00:1616 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  18:00:1618:00Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-16 18:00:2716 Kasım 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü (A)  18:00:2718:00SKY Spor Kulübü ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-16 18:30:3716 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  18:30:3718:30Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-16 19:00:2116 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  19:00:2119:00ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-16 19:30:1616 Kasım 2018Ankara DSİ  19:30:1619:30Pidosan Yahyalar Sk ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-16 19:30:3516 Kasım 2018Hacettepe Beytepe 19:30:3519:30Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-16 19:30:4016 Kasım 2018Ankara Güneş Sk B 19:30:4019:30Spor Bilimleri Kulübü (A) ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-16 20:00:1816 Kasım 2018Etimesgut Belediye Basketbol 20:00:1820:00TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-17 09:00:0917 Kasım 2018Orman  09:00:0909:00TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-17 10:00:1117 Kasım 2018Eryaman Gençlik 10:00:1110:00Ankara Güneş BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-17 10:00:1717 Kasım 2018Büyük Anadolu SK A  10:00:1710:00Ankara Çözüm Koleji ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-17 10:00:4317 Kasım 2018Ankara Altınbilekler A 10:00:4310:00On Dev AdamANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-17 10:30:3317 Kasım 2018Başkent Karşıyaka 10:30:3310:30Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-17 11:30:2917 Kasım 2018Spor Mektebi  11:30:2911:30Ankara Basketbol İhtisas BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-17 11:30:5117 Kasım 2018Batıkent Yıldızlar 11:30:5111:30Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-17 12:00:1517 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi 12:00:1512:00Ankara DetayANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-17 13:00:2317 Kasım 2018Sistem Basketbol 13:00:2313:00Sports A Academy AANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-17 13:00:2917 Kasım 2018Ankara Gelişim 13:00:2913:00Ankara BatıANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-17 13:30:3817 Kasım 2018Türk Telekom 13:30:3813:30Hitit Ekstrem ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-17 14:30:1117 Kasım 2018Fener Spor Sevenler A  14:30:1114:30Gazi Basketbol ANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-17 16:00:4717 Kasım 2018Etimesgut Belediye 16:00:4716:00Başkent Vefa BANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-17 16:00:5117 Kasım 2018Ankara DSİ 16:00:5116:00On Dev Adam AANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-17 16:00:5817 Kasım 2018Eryaman Basketbol İhtisas 16:00:5816:00Spor Bilimleri Kulübü ANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-17 17:30:3717 Kasım 2018İncek SK  17:30:3717:30Ankara Çözüm Kol. BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-17 17:30:3817 Kasım 2018Şekerspor 17:30:3817:30Zirve Basketbol KulübüANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-17 17:30:4017 Kasım 2018Atakule Basketbol Akademi  17:30:4017:30Sporcu ve Teknolojileri ANKARA U16E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-18 10:00:3818 Kasım 2018Modern Spor Ve Eğitim A  10:00:3810:00Ankara Batı Sk ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-18 10:00:4218 Kasım 2018Ankara Altyapı 10:00:4210:00Eryaman Basket ANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-18 11:00:3518 Kasım 2018Kahramankazan BLD. Sk (A)  11:00:3511:00Kahramankazan Belediyesi Sk (B) ANKARA U16K 1. KÜME2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-18 11:30:1118 Kasım 2018Ankara Güneş A 11:30:1111:30Genç AnkaraANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-18 11:30:1218 Kasım 2018Spor Tek. B 11:30:1211:30Çankaya AtakuleANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-18 11:30:2918 Kasım 2018Başkent Vefa Sk. B  11:30:2911:30Üç Pas SK. ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-18 12:30:5418 Kasım 2018Ankara Basketbol İhtisas GSK  12:30:5412:30Botaş Sk ANKARA U16-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-18 13:00:0818 Kasım 2018Fener Spor Sev. A  13:00:0813:00Sistem Basketbol Sk. B ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-18 13:00:4618 Kasım 2018İncek SK  13:00:4613:00Mekteb-i Mülkiye A ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-18 13:00:5018 Kasım 2018Yaşamkent B49 - 75Yaşamkent AANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-18 14:00:1218 Kasım 2018Hacettepe Beytepe 14:00:1214:00Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-18 14:30:0318 Kasım 2018Zafer Koleji 14:30:0314:30Fener Spor Sevenler B ANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-18 14:30:1318 Kasım 2018Tevfik Fikretliler  14:30:1314:30Ankara Genç Yıldızlar ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-18 14:30:4718 Kasım 2018Ankara Basketbol İhtisas A52 - 51Büyük Anadolu BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-18 15:30:5018 Kasım 2018ODTÜ SK 15:30:5015:30TED Ankara Kolejliler Sk ANKARA U16-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-18 16:00:4818 Kasım 2018Ankara Çankaya Gücü  16:00:4816:00Anadolubeyi SK.ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-18 16:00:4918 Kasım 2018Ankara Altınbilekler B71 - 58AnkavraANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-18 16:00:5218 Kasım 2018Ankara Anadolu Eğitim SK 16:00:5216:00Hacettepe Üniv. BANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-18 17:00:4518 Kasım 2018DİBA SK  17:00:4517:00Ormanspor SK ANKARA U16-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-18 17:30:3318 Kasım 2018Magic Hands A 17:30:3317:30Başkent Vefa AANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-18 17:30:4018 Kasım 2018Angora 17:30:4017:30Ankara ÜniversitesiANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-18 17:30:4918 Kasım 2018Hacettepe Üniv.46 - 67Ankara Genç YıldızlarANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-19 17:30:0919 Kasım 2018Başkent Karşıyaka 17:30:0917:30Hitit Ekstrem ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-19 17:30:1119 Kasım 2018Orman  17:30:1117:30Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-19 18:00:4119 Kasım 2018Sağlık Bilimleri Üniversitesi. A  18:00:4118:00Etimesgut Belediye GelişimANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-19 18:00:5819 Kasım 2018Büyük Anadolu A  18:00:5818:00Çankaya Üniversiteliler BANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-19 18:00:5819 Kasım 2018Türk Telekom 18:00:5818:00Ankara Mavi BirlikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-19 19:00:0219 Kasım 2018Söğütsen Seramik 19:00:0219:00Ankara DoraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-19 19:00:3619 Kasım 2018Diba SK  19:00:3619:00Ankara DoraANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-19 19:00:4519 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi 19:00:4519:00Ülker AnkaraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-19 19:30:0019 Kasım 2018Mekteb-i Mülkiye B  19:30:0019:30Genç Atakule ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-19 19:30:1719 Kasım 2018Genç Kolejliler A  19:30:1719:30Türk Telekom GSK A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-20 17:30:5620 Kasım 2018İncek SK  17:30:5617:30Eryaman GençlikANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-20 18:00:5420 Kasım 2018Anadolu Seymenleri Basketbol 18:00:5418:00Türk Telekom AnkaraANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-20 18:00:5920 Kasım 2018Sistem Basketbol 18:00:5918:00Mekteb-i MülkiyeANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-20 19:00:5620 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K 19:00:5619:00Türk Telekom GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-20 19:30:1420 Kasım 2018Orman  19:30:1419:30TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-20 19:30:3320 Kasım 2018Ankara Üniversitesi SK B 19:30:3319:30Yeni Mamak GSK ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-21 17:30:4321 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi 17:30:4317:30TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-21 17:30:4921 Kasım 2018Etimesgut Belediye Basketbol 17:30:4917:30ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-21 18:00:0221 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  18:00:0218:00Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-21 18:00:3021 Kasım 2018Hacettepe Beytepe 18:00:3018:00Ankara Mavi Birlik ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-21 19:00:0121 Kasım 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 19:00:0119:00Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-21 19:00:2521 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas SK  19:00:2519:00On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-21 19:30:2521 Kasım 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 19:30:2519:30Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-21 19:30:2621 Kasım 2018MKE Ankaragücü SK 19:30:2619:30Diba SKANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-21 19:30:3121 Kasım 2018Seviye Gençlik Sk 19:30:3119:30Ankara Altyapı SK. ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-22 17:00:2722 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  17:00:2717:00Ormanspor (B)ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-22 17:30:5822 Kasım 2018Karşıyaka  17:30:5817:30Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-22 18:00:0022 Kasım 2018Anıttepe Ortaokulu 18:00:0018:00Türk Telekom AnkaraANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-22 18:00:1722 Kasım 2018ODTÜ SK  18:00:1718:00Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-22 18:30:3222 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler 18:30:3218:30Söğütsen Seramik S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-22 19:00:3622 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik  19:00:3619:00Ankara Anadolu Basketbol ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-22 19:30:2022 Kasım 2018Denizmen SK  19:30:2019:30Genç Magic Hands A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-22 19:30:2222 Kasım 2018Türk Telekom GSK B 19:30:2219:30Spor Tek. SK A ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-22 19:30:4822 Kasım 2018Yeni Mamak GSK  19:30:4819:30Çankaya Üniversitesi ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-23 13:00:1723 Kasım 2018Genç Kolejliler (B)  13:00:1713:00Başkent Vefa Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-23 17:30:0123 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  17:30:0117:30On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-23 18:00:0123 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas SK  18:00:0118:00Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-23 18:00:0723 Kasım 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 18:00:0718:00Hacettepe BeytepeANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-23 18:00:3023 Kasım 2018Ankavra 18:00:3018:00Hacettepe Üniversiteliler B ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-23 18:00:3823 Kasım 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 18:00:3818:00Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-23 19:00:0223 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler 19:00:0219:00ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-23 19:30:0423 Kasım 2018Etimesgut Belediye Basketbol 19:30:0419:30Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-23 19:30:0423 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  19:30:0419:30Ankara Mavi Birlik ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-23 19:30:1923 Kasım 2018Eryaman Basketbol İhtisas  19:30:1919:30Eryaman Gençlik Sk ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-23 19:30:5923 Kasım 2018Ankara Elit Sk B  19:30:5919:30Başkent Basketbol Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-24 09:30:4324 Kasım 2018Mekteb-i Mülkiye B  09:30:4309:30Sportsa Akademi Sk. BANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-24 10:00:1424 Kasım 2018Sistem Basketbol SK (A)  10:00:1410:00Hitit Extrem SkANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-24 10:00:3224 Kasım 2018Fener Spor Sev. (B)  10:00:3210:00Nova Yaşamkent Yıldızlar ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-24 11:00:0524 Kasım 2018Başkent Basketbol 11:00:0511:00Hitit Ekstrem ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-24 11:00:4824 Kasım 2018Kampüs GSK  11:00:4811:00Çağdaş Batı İhtisas Sk A ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-24 11:30:1624 Kasım 2018Ankara Detay Sk (B)  11:30:1611:30Eryaman Yıldızları B ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-24 11:30:3524 Kasım 2018Başkent Yenişehir S.K 11:30:3511:30Şekerspor Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-24 12:00:3824 Kasım 2018Diba SK 12:00:3812:00Anadolu Seymenleri BasketbolANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-24 12:30:3024 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler 12:30:3012:30Ülker AnkaraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-24 12:30:3924 Kasım 2018Ankara Gelişim Sk  12:30:3912:30Meteoroloji Sk B ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-24 13:00:0624 Kasım 2018İncek SK  13:00:0613:00Etimesgut Belediye B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-24 13:00:2424 Kasım 2018DİBA SK  13:00:2413:00Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-24 14:00:0724 Kasım 2018Orman  14:00:0714:00Ankara DetayANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-24 14:00:2624 Kasım 2018Başkent Karşıyaka 14:00:2614:00Ankara Mavi BirlikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-24 14:30:0324 Kasım 2018Eryaman Yıldızları 14:30:0314:30Gazi İhtisas SK ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-24 14:30:5424 Kasım 2018Anıttepe O.O. SK 14:30:5414:30Ankara Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-24 15:30:3024 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi 15:30:3015:30Ankara DoraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-24 16:00:1124 Kasım 2018Çayyolu İhtisas GSK  16:00:1116:00Ankara İhtisas GSK B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-24 16:00:4124 Kasım 2018Çayyolu Ziraat (B)  16:00:4116:00Çankaya Atakule Sk ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-24 17:00:3724 Kasım 2018Türk Telekom 17:00:3717:00Söğütsen SeramikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-24 17:30:3724 Kasım 2018Başkent Yenişehir  17:30:3717:30Magic Hands Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-24 17:30:4524 Kasım 2018Batıkent Yıldızları  17:30:4517:30Şentepe Anadolu Lisesi GSK ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-25 09:00:1325 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler A  09:00:1309:00Zirve Basketbol KulübüANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-25 09:30:1925 Kasım 2018Polatlı Belediye Ama. Sk.  09:30:1909:30Ülker Ankara S.KANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-25 10:00:0625 Kasım 2018Altınel SK  10:00:0610:00Çayyolu Ziraat Sk (A) ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-25 10:00:3525 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas (B)  10:00:3510:00Fener Spor Sevenler ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-25 10:00:4425 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK  10:00:4410:00Büyükşehir Belediye Ankara S.K. ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-25 10:30:0325 Kasım 2018Ülker Ankara 10:30:0310:30Ankara DetayANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-25 11:30:3625 Kasım 2018Ankara Kayı GSK  11:30:3611:30Orman GSK AANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-25 11:30:5625 Kasım 2018Çayyolu Ziraat Sk (A)  11:30:5611:30Anıttepe O.O. SkANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-25 12:30:5125 Kasım 2018Ankara Üniversitesi Sk  12:30:5112:30Ankara Basketbol İhtisas GSK (A) ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-25 13:00:0225 Kasım 2018Diba SK  13:00:0213:00Ankara Gelişim Sk ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-25 13:00:0325 Kasım 2018Ankara Batı SK  13:00:0313:00Zirve Basketbol Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-25 14:00:5725 Kasım 2018Ankara Çözüm Koleji GSK 14:00:5714:00Eryaman YıldızlarıANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-25 14:30:0325 Kasım 2018Etimesgut Belediye Gelişim 14:30:0314:30İncek SK ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-25 14:30:2825 Kasım 2018Ankara DSİ  14:30:2814:30Ankara DoraANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-25 15:30:0225 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler (B)  15:30:0215:30Spor Bilimleri K.ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-25 16:00:2725 Kasım 2018Ankara Basketbol İhtisas GSK (B)  16:00:2716:00Ankavra SK ANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-25 16:00:4925 Kasım 2018Potanın Yıldızları  16:00:4916:00Ankara Altyapı Sk ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-25 16:26:2125 Kasım 2018Ankara Genç Yıldızlar63 - 54AnkavraANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019
2018-11-25 16:54:1025 Kasım 2018Hacettepe Üniv.42 - 47Büyük Anadolu BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019
2018-11-25 17:00:0125 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K 17:00:0117:00Çankaya Üniversitesi ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-25 17:00:3125 Kasım 2018Etimesgut Belediye Basketbol (B) 17:00:3117:00Genç Ankara SKANKARA U18E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-25 17:30:5225 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler (B)  17:30:5217:30MKE Ankaragücü ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-26 17:30:1426 Kasım 2018Botaş Sk  17:30:1417:30Çankaya Üniversitesi Sk ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-26 17:30:2226 Kasım 2018Ankara Mavi Birlik 17:30:2217:30Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-26 18:00:2226 Kasım 2018Söğütsen Seramik 18:00:2218:00Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-26 18:00:5126 Kasım 2018Hitit Ekstrem  18:00:5118:00Orman ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-26 19:00:5226 Kasım 2018Ankara Dora 19:00:5219:00TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-26 19:30:1526 Kasım 2018 19:30:1519:30ANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-26 19:30:4526 Kasım 2018Haydar Aliyev O.O. SK  19:30:4519:30Spor Bilimleri Kulübü (A) ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-26 19:30:5326 Kasım 2018Genç Magic Hands B  19:30:5319:30Ülker Ankara Basketbol ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-27 17:30:1627 Kasım 2018Botaş Sk  17:30:1617:30DİBA SK ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-27 17:30:5427 Kasım 2018Kahraman Kazan Belediyesi Sk 17:30:5417:30Çankaya Üniversitesi Sk ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-27 18:00:2427 Kasım 2018Ormanspor Sk  18:00:2418:00Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-27 18:00:4527 Kasım 2018Ankara Çözüm Koleji  18:00:4518:00Sports A Academy BANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-27 18:00:4727 Kasım 2018Ankara Dora Gençlik Sk  18:00:4718:00Cumhuriyet O.O. Aka ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-27 19:00:1427 Kasım 2018Altınel Sk  19:00:1419:00Nesibe Aydın GSK ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-27 19:00:1727 Kasım 2018Zirve Sk  19:00:1719:00ODTÜ SK ANKARA U18-K 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-11-27 19:30:4927 Kasım 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK A  19:30:4919:30Eryaman Basketbol SK ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-27 19:30:5427 Kasım 2018Genç Batı SK 19:30:5419:30Ankara Güneş Sk A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-28 17:30:5728 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  17:30:5717:30ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-28 18:00:0328 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler 18:00:0318:00Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-28 18:00:3528 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  18:00:3518:00Ankara Basketbol Akademisi GSKANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-28 18:00:4228 Kasım 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 18:00:4218:00Hacettepe BeytepeANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-28 19:00:4428 Kasım 2018On Devadam SK  19:00:4419:00Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-28 19:30:0228 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas SK  19:30:0219:30Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-28 19:30:1828 Kasım 2018Etimesgut Belediye Basketbol 19:30:1819:30Ankara Mavi Birlik ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-28 19:30:5328 Kasım 2018Başkent Yenişehir S.K 19:30:5319:30Potanın Yıldızları ANKARA U18E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-29 17:00:4729 Kasım 2018Karşıyaka  17:00:4717:00Ormanspor (B)ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-29 18:00:0029 Kasım 2018Başkent Karşıyaka  18:00:0018:00Ankara Anadolu Basketbol ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-29 18:00:1429 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas Sk  18:00:1418:00Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-29 18:00:5829 Kasım 2018Ankara Seymenleri Basketbol  18:00:5818:00Şentepe Anadolu Lisesi A. GSK ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-29 18:30:5729 Kasım 2018Türk Telekom GSK  18:30:5718:30Söğütsen Seramik S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-29 19:30:0929 Kasım 2018ODTÜ SK  19:30:0919:30Yeni Mamak GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-29 19:30:4229 Kasım 2018Fener Spor Sevenler B  19:30:4219:30TED Ankara Kolejliler BANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-29 19:30:5529 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler 19:30:5519:30Ankara Mavi Birlik ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-30 17:30:1730 Kasım 2018On Devadam SK  17:30:1717:30Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-30 18:00:1830 Kasım 2018ODTÜ SK  18:00:1818:00Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-11-30 18:00:2030 Kasım 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 18:00:2018:00Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-30 18:00:2930 Kasım 2018Çağdaş Batı İhtisas SK  18:00:2918:00Hacettepe BeytepeANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-11-30 19:00:4730 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler 19:00:4719:00Ankara Mavi Birlik ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-11-30 19:30:1830 Kasım 2018Çankaya Üniversitesi SK  19:30:1819:30Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-11-30 19:30:2330 Kasım 2018Etimesgut Belediye Basketbol 19:30:2319:30Ankara Basketbol Akademisi GSKANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-01 09:00:311 Aralık 2018Başkent Karşıyaka  09:00:3109:00Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-01 09:30:321 Aralık 2018Nesibe Aydın GSK  09:30:3209:30Çankaya Üniversitesi SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-01 09:30:351 Aralık 2018Genç Batı SK 09:30:3509:30Ankara Güneş Sk A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-01 10:00:251 Aralık 2018Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sk B  10:00:2510:00Ankara Güneş Sk A ANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-01 10:00:451 Aralık 2018Fener Spor Sev. A  10:00:4510:00Anadolubeyi SK.ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-01 10:30:311 Aralık 2018Çayyolu Basketbol  10:30:3110:30Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-01 11:30:071 Aralık 2018Ankara DSİ  11:30:0711:30Pidosan Yahyalar Sk ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-01 11:30:231 Aralık 2018Başkent Vefa Sk. B  11:30:2311:30Sistem Basketbol Sk. B ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-01 12:00:221 Aralık 2018Hacettepe Beytepe 12:00:2212:00On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-01 13:00:111 Aralık 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü (A)  13:00:1113:00SKY Spor Kulübü ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-01 13:00:151 Aralık 2018Üç Pas SK.  13:00:1513:00Ankara Genç Yıldızlar ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-01 13:00:341 Aralık 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 13:00:3413:00Etimesgut Belediye BasketbolANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-01 14:30:001 Aralık 2018TED Ankara Kolejliler 14:30:0014:30Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-01 14:30:111 Aralık 2018Hacettepe Üniversiteliler A  14:30:1114:30Zirve Basketbol KulübüANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-01 14:30:231 Aralık 2018Ankara Üniversitesi SK B 14:30:2314:30Yaşamkent Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-01 16:00:021 Aralık 2018Tevfik Fikretliler  16:00:0216:00Ankara Çankaya Gücü ANKARA U14E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-01 16:00:091 Aralık 2018Ankara Elit Sk B  16:00:0916:00Keçiören İdman Yurdu ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-01 16:00:381 Aralık 2018Yeni Mamak GSK  16:00:3816:00TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-01 16:00:521 Aralık 2018Ankara Mavi Birlik  16:00:5216:00ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-01 17:30:121 Aralık 2018Ankara Elit SK A  17:30:1217:30Batıkent Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-01 17:30:161 Aralık 2018Yeni Ufuklar Basketbol B  17:30:1617:30Etimesgut Belediye GelişimANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-01 17:30:311 Aralık 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 17:30:3117:30TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-01 17:30:341 Aralık 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K 17:30:3417:30Çankaya Üniversitesi ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-02 09:00:062 Aralık 2018Ankara Detay Sk (A)  09:00:0609:00Ankara Altinbilekler B ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-02 09:30:542 Aralık 2018Söğütsen Seramik 09:30:5409:30Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-02 10:00:142 Aralık 2018Spor Bilimleri Kulübü  10:00:1410:00Çayyolu BasketbolANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-02 10:00:282 Aralık 2018Etimesgut Belediye 10:00:2810:00Başkent Vefa BANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-02 10:30:212 Aralık 2018Ankara Detay 10:30:2110:30Başkent BasketbolANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-02 11:00:532 Aralık 2018Ankara Çözüm Koleji GSK 11:00:5311:00MKE Ankaragücü ANKARA U18E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-02 11:30:252 Aralık 2018Şekerspor 11:30:2511:30Zirve Basketbol KulübüANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-02 11:30:272 Aralık 2018Mekteb-i Mülkiye 11:30:2711:30Anıttepe OrtaokuluANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-02 12:30:232 Aralık 2018Sağlık Bilimleri Üniversitesi. A  12:30:2312:30Çankaya Üniversiteliler BANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-02 13:00:142 Aralık 2018Fener Spor Sevenler A  13:00:1413:00Gazi Basketbol ANKARA U16E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-02 13:00:302 Aralık 2018Anadolu Seymenleri Basketbol 13:00:3013:00Çağdaş Batı İhtisasANKARA U16E 2. KÜME A GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-02 14:00:032 Aralık 2018Genç Kolejliler A  14:00:0314:00Büyük Anadolu A ANKARA U14E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-02 14:30:242 Aralık 2018Ankara Gelişim 14:30:2414:30Ankara BatıANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-02 14:30:272 Aralık 2018Büyük Anadolu SK A  14:30:2714:30Ankara Basketbol İhtisas AANKARA U16E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-02 14:30:372 Aralık 2018Potanın Yıldızları  14:30:3714:30Ankara Altyapı SK. ANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-02 15:30:152 Aralık 2018Sportsa Akademi Sk. B 15:30:1515:30Ülker Ankara Basketbol ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-02 16:00:052 Aralık 2018Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sk B  16:00:0516:00MKE Ankaragücü SKANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-02 16:00:322 Aralık 2018Yeni Ufuklar A 16:00:3216:00Ankara Çözüm Kol. BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-02 16:00:482 Aralık 2018Ankara Dora 16:00:4816:00Ankara Mavi BirlikANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-02 16:00:562 Aralık 2018TED Ankara Kolejliler B 16:00:5616:00Çankaya AtakuleANKARA U16E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-02 17:00:282 Aralık 2018Hacettepe Üniv.50 - 40AnkavraANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019
2018-12-02 17:00:432 Aralık 2018Hacettepe Üniversiteliler S.K 17:00:4317:00Başkent Karşıyaka ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-02 17:30:122 Aralık 2018Ankara Güneş A 17:30:1217:30Genç AnkaraANKARA U16E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-02 17:30:522 Aralık 2018Spor Mektebi  17:30:5217:30Ankara Basketbol İhtisas BANKARA U16E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-02 17:30:582 Aralık 2018Türk Telekom GSK B 17:30:5817:30Modern Spor Ve Eğitim B ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-03 17:30:313 Aralık 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 17:30:3117:30TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-03 18:00:073 Aralık 2018Başkent Karşıyaka  18:00:0718:00On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-03 18:00:143 Aralık 2018Çayyolu Basketbol  18:00:1418:00Çankaya Üniversitesi SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-03 18:00:303 Aralık 2018Hacettepe Beytepe 18:00:3018:00Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-03 19:00:483 Aralık 2018Ankara Mavi Birlik  19:00:4819:00Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-03 19:30:073 Aralık 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 19:30:0719:30ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-03 19:30:303 Aralık 2018Çankaya Basketbol Sk  19:30:3019:30Denizmen SK ANKARA U14E 2. KÜME E GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-03 19:30:493 Aralık 2018Etimesgut Belediye Basketbol 19:30:4919:30Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-04 17:30:194 Aralık 2018Söğütsen Seramik S.K 17:30:1917:30Ankara Mavi Birlik ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-04 17:30:384 Aralık 2018Ankara Anadolu Basketbol  17:30:3817:30Türk Telekom GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-04 18:00:224 Aralık 2018Çayyolu Ziraat Sk A  18:00:2218:00AnkavraANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-04 18:00:314 Aralık 2018Ankara Elit Sk B  18:00:3118:00Çağdaş Batı İhtisas Sk A ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-04 18:00:514 Aralık 2018Keçiören İdman Yurdu  18:00:5118:00Ankara Gelişim Sk ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-04 19:00:244 Aralık 2018Etimesgut Belediyesi Basketbol 19:00:2419:00TED Ankara KolejlilerANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-04 19:00:354 Aralık 2018Gazi Basketbol Sk  19:00:3519:00Hacettepe Üniversiteliler B ANKARA U14E 2. KÜME F GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-04 19:30:364 Aralık 2018SKY Spor Kulübü  19:30:3619:30Yeni Mamak GSK ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-04 19:30:384 Aralık 2018Ankara Altinbilekler A 19:30:3819:30Ankara Elit SK A ANKARA U14E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-04 19:30:494 Aralık 2018Kampüs GSK  19:30:4919:30Meteoroloji Sk B ANKARA U14E 2. KÜME G GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-05 17:30:535 Aralık 2018Ülker Ankara 17:30:5317:30Başkent KarşıyakaANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-05 18:00:055 Aralık 2018Sistem Basketbol SK (A)  18:00:0518:00Eryaman Yıldızları B ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-05 18:00:055 Aralık 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK (B)  18:00:0518:00Ankara Yıldızları ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-05 18:00:135 Aralık 2018Orman  18:00:1318:00Çankaya ÜniversitesiANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-05 19:00:175 Aralık 2018Hitit Ekstrem  19:00:1719:00TED Ankara KolejlilerANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-05 19:30:135 Aralık 2018Ankara Detay Sk (B)  19:30:1319:30Yeni Ufuklar Basketbol SK A ANKARA U14E 2. KÜME I GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-05 19:30:445 Aralık 2018Çayyolu Ziraat Sk (A)  19:30:4419:30Zirve Basketbol Kulübü ANKARA U18E 2. KÜME B GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-06 17:30:216 Aralık 2018Karşıyaka  17:30:2117:30Hacettepe Üniversiteliler S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-06 17:30:226 Aralık 2018TED Ankara Kolejliler 17:30:2217:30Türk Telekom GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-06 18:00:086 Aralık 2018Atakule Basketbol Akademi 18:00:0818:00Genç Kolejliler (B) ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-06 18:00:136 Aralık 2018Yeni Mamak GSK  18:00:1318:00Söğütsen Seramik S.KANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-06 18:00:296 Aralık 2018Ankara Anadolu Basketbol  18:00:2918:00Çankaya Üniversitesi ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-06 19:00:156 Aralık 2018Başkent Karşıyaka  19:00:1519:00Çağdaş Batı İhtisas Sk ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-06 19:00:586 Aralık 2018ODTÜ SK  19:00:5819:00Ormanspor (B)ANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-06 19:30:046 Aralık 2018Ankara Mavi Birlik  19:30:0419:30Etimesgut Belediyesi BasketbolANKARA U18E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-06 19:30:096 Aralık 2018Başkent Yenişehir  19:30:0919:30Nova Yaşamkent Yıldızlar ANKARA U14E 2. KÜME K GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-06 19:30:416 Aralık 2018Anıttepe O.O. SK 19:30:4119:30Çankaya Atakule Sk ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara Taha Akgül Spor Salonu
2018-12-07 17:30:147 Aralık 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 17:30:1417:30Başkent Karşıyaka ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-07 17:30:147 Aralık 2018TED Ankara Kolejliler 17:30:1417:30Ankara DetayANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-07 18:00:297 Aralık 2018Mekteb-i Mülkiye A  18:00:2918:00Çayyolu İhtisas GSK ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-07 18:00:527 Aralık 2018İncek SK  18:00:5218:00Gazi İhtisas SK ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-07 19:00:067 Aralık 2018Büyük Anadolu Sk (B)  19:00:0619:00Çayyolu Ziraat (B) ANKARA U14E 2. KÜME J GR2018 - 2019Ankara MEB Spor Salonu
2018-12-07 19:00:107 Aralık 2018Söğütsen Seramik 19:00:1019:00Ülker AnkaraANKARA U16E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-07 19:30:257 Aralık 2018Ankara Ana. Eğitim Sk 19:30:2519:30Zirve Basketbol KulübüANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-07 19:30:387 Aralık 2018Eryaman Yıldızları 19:30:3819:30Ankara İhtisas GSK B ANKARA U14E 2. KÜME L GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-08 09:30:208 Aralık 2018Zafer Koleji Spor Kulübü 09:30:2009:30ODTÜ SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-08 09:30:488 Aralık 2018Ankara Basketbol Akademisi GSK 09:30:4809:30Nesibe Aydın GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-08 10:00:018 Aralık 2018Spor Bilimleri Kulübü B  10:00:0110:00Seviye Gençlik SkANKARA U14E 2. KÜME D GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-08 11:00:058 Aralık 2018Hacettepe Üniversiteliler A  11:00:0511:00Cumhuriyet O.O. Aka ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-08 11:00:488 Aralık 2018Hacettepe Beytepe 11:00:4811:00Çayyolu Basketbol ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-08 11:30:378 Aralık 2018Söğütsen Seramik S.K. 11:30:3711:30Spor Bilimleri Kulübü (A) ANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-08 12:30:258 Aralık 2018Çağdaş Batı İhtisas SK  12:30:2512:30TED Ankara KolejlilerANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-08 12:30:408 Aralık 2018Spor Mektebi Sk  12:30:4012:30Ankara Dora Gençlik Sk ANKARA U14E 2. KÜME M GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-08 13:00:248 Aralık 2018Ankara Basketbol İhtisas Kulübü (A)  13:00:2413:00Yeni Mamak GSK ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-08 14:00:138 Aralık 2018Etimesgut Belediye Basketbol 14:00:1314:00On Devadam SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-08 14:30:198 Aralık 2018SKY Spor Kulübü  14:30:1914:30Yaşamkent Sk (A) ANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-08 15:30:058 Aralık 2018Ankara Mavi Birlik  15:30:0515:30Çankaya Üniversitesi SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-08 16:00:068 Aralık 2018Ankara DSİ  16:00:0616:00Ankara Üniversitesi SK BANKARA U14E 2. KÜME P GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-08 16:30:428 Aralık 2018Genç Atakule  16:30:4216:30Anadolu Birliği Sk. ANKARA U14E 2. KÜME C GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2018-12-08 17:00:398 Aralık 2018Başkent Karşıyaka  17:00:3917:00Büyük Kolej SK ANKARA U14E 1. KÜME GR2018 - 2019Ankara SS (Küçük Salon)
2018-12-08 17:30:488 Aralık 2018Ankara Detay Sk (A)  17:30:4817:30Ankara Güneş Sk BANKARA U14E 2. KÜME O GR2018 - 2019Ankara Sincan Spor Salonu
2018-12-08 18:00:078 Aralık 2018Hacettepe Üniversiteliler GSK A  18:00:0718:00Diba SKANKARA U14E 2. KÜME N GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2019-01-09 17:06:489 Ocak 2019Hacettepe Üniv.28 - 71Yaşamkent AANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019
2019-01-09 18:00:139 Ocak 2019Ankara Genç Yıldızlar47 - 41Yaşamkent BANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019Ankara Altındağ Spor Salonu
2019-01-12 17:09:1312 Ocak 2019Hacettepe Üniv.29 - 45ODTÜ SK (ANKARA U16E 2. KÜME H GR2018 - 2019