TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-05-10 20:30:2210 Mayıs 2019Anadolu Efes 20:30:2220:30FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFSinan Erdem Spor Salonu
2019-05-10 18:00:3110 Mayıs 2019Banvit Basketbol 18:00:3118:00Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFSinan Erdem Spor Salonu
2019-05-06 19:00:316 Mayıs 2019Anadolu Efes89 - 59TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFAhmet Cömert S.S.
2019-05-06 17:30:276 Mayıs 2019Pınar Karşıyaka79 - 50TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFMustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S.
2019-05-06 15:00:456 Mayıs 2019Banvit Basketbol111 - 67Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-05-05 14:00:545 Mayıs 2019Fenerbahçe106 - 90Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-05-03 14:00:323 Mayıs 2019TED Ankara Kolejliler77 - 64Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-04-30 18:00:0730 Nisan 2019Darüşşafaka Basketbol 74 - 99FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2019-04-29 14:00:1329 Nisan 2019Tofaş89 - 59Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-04-28 14:00:1428 Nisan 2019Türk Telekom81 - 99Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ PLAY-OFFAnkara SS (Küçük Salon)
2019-04-24 14:00:5124 Nisan 2019TAC NEF80 - 85BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2019-04-24 14:00:4624 Nisan 2019Türk Telekom84 - 64İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2019-04-24 14:00:3324 Nisan 2019Fenerbahçe84 - 64Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-04-24 14:00:1624 Nisan 2019Tofaş64 - 63Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-04-24 14:00:0524 Nisan 2019Gelişim Koleji 62 - 98TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-04-23 19:00:4223 Nisan 2019Anadolu Efes78 - 69Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-04-07 17:30:217 Nisan 2019Pınar Karşıyaka62 - 68Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUMustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S.
2019-04-07 16:00:407 Nisan 2019Beşiktaş73 - 69Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-04-07 16:00:407 Nisan 2019Darüşşafaka Basketbol 72 - 76TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2019-04-06 14:00:546 Nisan 2019İstanbul BBSK65 - 77TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2019-04-06 13:00:106 Nisan 2019TED Ankara Kolejliler93 - 82Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-04-06 12:30:486 Nisan 2019Banvit Basketbol87 - 65FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-04-03 19:00:313 Nisan 2019Anadolu Efes82 - 64Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-04-03 17:30:513 Nisan 2019Pınar Karşıyaka78 - 54FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUMustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S.
2019-04-03 15:30:363 Nisan 2019TED Ankara Kolejliler97 - 99TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-04-03 14:00:373 Nisan 2019Banvit Basketbol91 - 70TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-04-03 14:00:183 Nisan 2019Beşiktaş89 - 93Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-04-03 14:00:063 Nisan 2019İstanbul BBSK56 - 62Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2019-03-30 14:00:2030 Mart 2019TAC NEF73 - 71Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2019-03-27 19:00:0427 Mart 2019Anadolu Efes72 - 77TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-03-27 14:00:5927 Mart 2019Türk Telekom70 - 67Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2019-03-27 14:00:5827 Mart 2019Gelişim Koleji 60 - 87Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-03-27 14:00:5127 Mart 2019Tofaş69 - 65BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-03-27 14:00:4727 Mart 2019Fenerbahçe95 - 55İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-03-25 14:00:3425 Mart 2019Banvit Basketbol116 - 82Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-03-24 19:00:3024 Mart 2019Fenerbahçe74 - 67TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-03-24 19:00:0924 Mart 2019Anadolu Efes79 - 66BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-03-24 18:00:5724 Mart 2019Pınar Karşıyaka72 - 39Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUMustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S.
2019-03-24 15:00:0924 Mart 2019Darüşşafaka Basketbol 83 - 68TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2019-03-24 14:00:3824 Mart 2019İstanbul BBSK75 - 79TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2019-03-17 15:30:3917 Mart 2019Beşiktaş69 - 73FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-03-17 14:30:2117 Mart 2019İstanbul BBSK67 - 96Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2019-03-17 14:00:3017 Mart 2019Türk Telekom74 - 95Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2019-03-16 14:00:5916 Mart 2019TAC NEF67 - 91Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2019-03-16 14:00:2816 Mart 2019Gelişim Koleji 63 - 83Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-03-16 14:00:1316 Mart 2019TED Ankara Kolejliler66 - 69TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-03-10 17:00:0510 Mart 2019TED Ankara Kolejliler97 - 73Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-03-10 15:00:1710 Mart 2019Beşiktaş69 - 74TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-03-10 14:00:3310 Mart 2019İstanbul BBSK81 - 75Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2019-03-09 18:30:169 Mart 2019Pınar Karşıyaka91 - 87TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUMustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S.
2019-03-09 16:00:279 Mart 2019Darüşşafaka Basketbol 70 - 75FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2019-03-09 12:30:029 Mart 2019Banvit Basketbol81 - 52Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-03-06 14:00:526 Mart 2019Fenerbahçe57 - 73Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-02-24 19:00:3824 Şubat 2019Anadolu Efes65 - 70Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-02-24 19:00:3124 Şubat 2019Türk Telekom93 - 96TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2019-02-24 14:00:2824 Şubat 2019Gelişim Koleji 83 - 92BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-02-24 14:00:2724 Şubat 2019Tofaş48 - 95Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-02-24 14:00:1324 Şubat 2019TAC NEF81 - 73İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2019-02-20 19:00:4720 Şubat 2019Anadolu Efes69 - 76Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-02-19 14:00:4919 Şubat 2019Fenerbahçe59 - 51Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-02-17 15:30:3917 Şubat 2019Gelişim Koleji 77 - 63İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-02-17 14:00:3917 Şubat 2019Tofaş63 - 76Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-02-17 14:00:3817 Şubat 2019Türk Telekom78 - 90BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara Spor Salonu
2019-02-17 14:00:2517 Şubat 2019TAC NEF82 - 89TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2019-02-13 18:00:4913 Şubat 2019Darüşşafaka Basketbol 89 - 67Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2019-02-13 17:00:5413 Şubat 2019TED Ankara Kolejliler72 - 84Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-02-13 16:00:0713 Şubat 2019Banvit Basketbol90 - 66Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-02-13 14:00:5713 Şubat 2019Beşiktaş76 - 61TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-02-13 14:00:1613 Şubat 2019Pınar Karşıyaka90 - 69TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2019-02-12 14:00:5412 Şubat 2019İstanbul BBSK59 - 93FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2019-02-03 16:00:483 Şubat 2019Beşiktaş73 - 98Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-02-03 14:00:543 Şubat 2019Tofaş61 - 57İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-02-03 14:00:493 Şubat 2019TAC NEF87 - 69Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2019-02-03 14:00:113 Şubat 2019Gelişim Koleji 77 - 80Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-02-02 17:00:002 Şubat 2019Türk Telekom78 - 97Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2019-02-02 14:00:162 Şubat 2019TED Ankara Kolejliler77 - 75FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-01-28 14:00:1328 Ocak 2019Banvit Basketbol97 - 76TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-01-27 17:30:5627 Ocak 2019Pınar Karşıyaka81 - 75Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2019-01-27 17:00:5527 Ocak 2019Tofaş69 - 76TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-01-27 16:00:2227 Ocak 2019Darüşşafaka Basketbol 75 - 70Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2019-01-27 14:00:4527 Ocak 2019Fenerbahçe82 - 66BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-01-26 12:00:1826 Ocak 2019Anadolu Efes90 - 68İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-01-21 17:00:5821 Ocak 2019Beşiktaş69 - 76Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-01-21 14:00:5621 Ocak 2019Tofaş77 - 76GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2019-01-21 14:00:4621 Ocak 2019Türk Telekom63 - 71Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAnkara Spor Salonu
2019-01-21 14:00:4121 Ocak 2019Selçuklu Basketbol56 - 89TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2019-01-21 14:00:2021 Ocak 2019Sakarya BŞB73 - 60Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2019-01-21 14:00:1821 Ocak 2019İstanbul BBSK56 - 62Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2019-01-21 14:00:1121 Ocak 2019Gaziantep Basketbol59 - 72Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2019-01-21 14:00:0421 Ocak 2019Gelişim Koleji 68 - 84Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-01-21 14:00:0321 Ocak 2019Fenerbahçe100 - 71TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-01-16 17:30:1216 Ocak 2019Pınar Karşıyaka77 - 58İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2019-01-16 17:00:2216 Ocak 2019Anadolu Efes84 - 55Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2019-01-16 15:00:3216 Ocak 2019Bahçeşehir Koleji64 - 83BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2019-01-16 14:00:5116 Ocak 2019TAC NEF108 - 71Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2019-01-16 14:00:4016 Ocak 2019TED Ankara Kolejliler77 - 87Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2019-01-16 14:00:3416 Ocak 2019Gelişim Koleji 74 - 67TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2019-01-16 14:00:2816 Ocak 2019Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol57 - 112FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2019-01-16 13:00:2016 Ocak 2019Sakarya BŞB60 - 80Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2019-01-15 18:00:1915 Ocak 2019Darüşşafaka Basketbol 70 - 73Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2019-01-06 17:30:246 Ocak 2019Pınar Karşıyaka59 - 64Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2019-01-06 16:30:296 Ocak 2019Afyon Belediyespor 59 - 78GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUProf. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
2019-01-06 16:00:326 Ocak 2019Beşiktaş100 - 71Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2019-01-06 13:00:426 Ocak 2019Banvit Basketbol70 - 78TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2019-01-06 13:00:106 Ocak 2019Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol62 - 70TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2019-01-05 14:00:525 Ocak 2019Gaziantep Basketbol40 - 39Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2019-01-05 14:00:505 Ocak 2019Türk Telekom85 - 82TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2019-01-05 13:00:585 Ocak 2019Fenerbahçe83 - 79Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2019-01-05 13:00:445 Ocak 2019İstanbul BBSK64 - 49Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-12-30 18:00:2930 Aralık 2018Anadolu Efes117 - 54Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-12-30 16:00:1330 Aralık 2018Darüşşafaka Basketbol 71 - 80TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-12-30 14:00:3630 Aralık 2018TAC NEF68 - 57GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2018-12-30 13:30:2730 Aralık 2018Beşiktaş86 - 66Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2018-12-29 17:00:4029 Aralık 2018Bahçeşehir Koleji70 - 71Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-12-29 14:00:4329 Aralık 2018Selçuklu Basketbol56 - 65İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2018-12-29 14:00:2129 Aralık 2018Tofaş62 - 63FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2018-12-29 14:00:0829 Aralık 2018Gelişim Koleji 79 - 49Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2018-12-29 12:30:4229 Aralık 2018Sakarya BŞB56 - 60Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2018-12-27 17:00:5127 Aralık 2018Anadolu Efes105 - 61TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-12-26 17:00:2126 Aralık 2018TED Ankara Kolejliler55 - 76Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2018-12-26 15:00:5526 Aralık 2018Bahçeşehir Koleji77 - 89Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-12-26 15:00:0626 Aralık 2018Galatasaray81 - 71Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-12-26 14:00:1926 Aralık 2018Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol73 - 68TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2018-12-26 14:00:0626 Aralık 2018İstanbul BBSK68 - 64Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-12-26 13:00:5126 Aralık 2018Pınar Karşıyaka93 - 56Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2018-12-26 13:00:5026 Aralık 2018Afyon Belediyespor 69 - 96Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUProf. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
2018-12-26 13:00:2726 Aralık 2018Banvit Basketbol76 - 58BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-12-23 16:00:4223 Aralık 2018Beşiktaş58 - 50TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2018-12-23 16:00:1023 Aralık 2018Darüşşafaka Basketbol 70 - 54Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-12-23 14:00:5523 Aralık 2018İstanbul BBSK62 - 65Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-12-23 13:00:1323 Aralık 2018TAC NEF83 - 60Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2018-12-23 13:00:0223 Aralık 2018Tofaş69 - 85Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Atatürk S.S.
2018-12-22 17:30:4522 Aralık 2018Türk Telekom77 - 59GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2018-12-22 14:00:5722 Aralık 2018Fenerbahçe97 - 70Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2018-12-22 14:00:3122 Aralık 2018Selçuklu Basketbol73 - 85Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUKonya Büyükşehir Belediye S.S.
2018-12-22 14:00:1422 Aralık 2018Gaziantep Basketbol71 - 77Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2018-12-16 14:30:5816 Aralık 2018TED Ankara Kolejliler72 - 64İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTOBB ETÜ Spor Salonu
2018-12-16 14:00:5116 Aralık 2018Gelişim Koleji 93 - 84Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2018-12-16 14:00:3816 Aralık 2018Tofaş89 - 75TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2018-12-16 13:00:5516 Aralık 2018Selçuklu Basketbol52 - 81Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2018-12-16 13:00:5116 Aralık 2018Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol58 - 75Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2018-12-16 13:00:0116 Aralık 2018Bahçeşehir Koleji66 - 61Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-12-15 18:00:5815 Aralık 2018Galatasaray64 - 67FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-12-15 17:00:3815 Aralık 2018Sakarya BŞB56 - 65BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2018-12-15 13:00:3315 Aralık 2018Pınar Karşıyaka64 - 83Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2018-12-09 17:30:409 Aralık 2018Pınar Karşıyaka65 - 51TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2018-12-09 16:00:099 Aralık 2018Darüşşafaka Basketbol 80 - 55BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-12-09 14:00:469 Aralık 2018TAC NEF87 - 90Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2018-12-09 14:00:399 Aralık 2018Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol44 - 87GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2018-12-09 13:00:469 Aralık 2018Banvit Basketbol78 - 49Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-12-09 13:00:129 Aralık 2018Afyon Belediyespor 72 - 111Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAfyonkarahisar Tınaztepe S.S.
2018-12-08 14:00:528 Aralık 2018Fenerbahçe91 - 69Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2018-12-08 14:00:388 Aralık 2018Gaziantep Basketbol63 - 51Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2018-12-08 14:00:258 Aralık 2018İstanbul BBSK63 - 55Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-12-02 18:30:022 Aralık 2018Anadolu Efes99 - 67GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-12-02 16:00:412 Aralık 2018Beşiktaş68 - 70İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2018-12-02 15:00:022 Aralık 2018Sakarya BŞB53 - 61Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2018-12-02 14:00:572 Aralık 2018Tofaş95 - 64Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2018-12-02 14:00:492 Aralık 2018Gelişim Koleji 87 - 65Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2018-12-02 14:00:132 Aralık 2018Türk Telekom73 - 81FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara Spor Salonu
2018-12-02 13:00:552 Aralık 2018Bahçeşehir Koleji49 - 52TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-12-01 14:00:311 Aralık 2018Gaziantep Basketbol55 - 57Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2018-11-30 14:00:2130 Kasım 2018Selçuklu Basketbol56 - 84Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2018-11-25 17:30:1525 Kasım 2018Pınar Karşıyaka87 - 58BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2018-11-25 17:00:3325 Kasım 2018Anadolu Efes83 - 54Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-11-25 16:00:2625 Kasım 2018Darüşşafaka Basketbol 69 - 61İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-11-25 15:00:3925 Kasım 2018Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol65 - 79Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2018-11-25 14:00:0325 Kasım 2018Bahçeşehir Koleji67 - 57Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-11-25 12:00:4225 Kasım 2018Banvit Basketbol99 - 46Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-11-24 17:30:2424 Kasım 2018Galatasaray72 - 86TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-11-24 16:00:4124 Kasım 2018TAC NEF84 - 95FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2018-11-24 14:00:3824 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler76 - 58Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2018-11-19 14:00:2119 Kasım 2018Gaziantep Basketbol67 - 65TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2018-11-18 18:00:3818 Kasım 2018Türk Telekom82 - 93Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2018-11-18 16:00:4618 Kasım 2018Beşiktaş69 - 81Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2018-11-18 14:00:0918 Kasım 2018İstanbul BBSK46 - 75Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-11-18 14:00:0818 Kasım 2018Tofaş73 - 72Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2018-11-18 13:00:3318 Kasım 2018Selçuklu Basketbol57 - 83Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2018-11-17 15:00:1417 Kasım 2018Fenerbahçe81 - 57Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUÜlker Spor ve Etkinlik Salonu
2018-11-17 13:00:3817 Kasım 2018Afyon Belediyespor 44 - 94TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUProf. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
2018-11-17 13:00:1117 Kasım 2018Banvit Basketbol86 - 71Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-11-11 17:00:3711 Kasım 2018Tofaş73 - 66Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2018-11-11 14:00:4611 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler72 - 81Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2018-11-11 14:00:4011 Kasım 2018TAC NEF59 - 53Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2018-11-11 14:00:4011 Kasım 2018Galatasaray73 - 60Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-11-11 13:00:5911 Kasım 2018Selçuklu Basketbol68 - 75BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2018-11-11 13:00:1911 Kasım 2018Bahçeşehir Koleji58 - 66İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-11-10 17:00:0410 Kasım 2018Anadolu Efes75 - 70FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-11-10 16:00:3210 Kasım 2018Darüşşafaka Basketbol 70 - 79Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-11-10 13:00:4310 Kasım 2018Sakarya BŞB62 - 57Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2018-11-05 13:00:535 Kasım 2018Afyon Belediyespor 53 - 101Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUProf. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
2018-11-04 18:00:064 Kasım 2018Galatasaray76 - 81TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-11-04 17:30:034 Kasım 2018Pınar Karşıyaka111 - 68Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2018-11-04 14:00:464 Kasım 2018İstanbul BBSK67 - 42Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-11-04 14:00:354 Kasım 2018TED Ankara Kolejliler70 - 78Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2018-11-03 17:00:023 Kasım 2018Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol56 - 76Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2018-11-03 14:00:593 Kasım 2018Gaziantep Basketbol57 - 66BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2018-11-03 14:00:153 Kasım 2018Fenerbahçe88 - 71TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2018-11-03 13:00:593 Kasım 2018Banvit Basketbol82 - 70Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-11-01 14:00:301 Kasım 2018Gelişim Koleji 80 - 56GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2018-10-31 18:00:1231 Ekim 2018Darüşşafaka Basketbol 99 - 75Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-10-31 17:00:3431 Ekim 2018TAC NEF71 - 102Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2018-10-31 16:00:1331 Ekim 2018Sakarya BŞB62 - 67TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2018-10-31 14:00:3531 Ekim 2018Selçuklu Basketbol47 - 89Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2018-10-31 14:00:3031 Ekim 2018Türk Telekom100 - 62Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAnkara Spor Salonu
2018-10-31 14:00:1231 Ekim 2018Tofaş85 - 64Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBursa Nilüfer Tofaş S.S.
2018-10-31 14:00:0731 Ekim 2018Beşiktaş60 - 95Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2018-10-31 13:00:4331 Ekim 2018Gaziantep Basketbol73 - 60İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2018-10-28 17:30:4428 Ekim 2018Galatasaray83 - 82Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-10-28 15:00:4328 Ekim 2018Sakarya BŞB63 - 69Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2018-10-28 14:00:2928 Ekim 2018Gelişim Koleji 84 - 72TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2018-10-28 14:00:0628 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler83 - 74BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2018-10-28 13:00:4928 Ekim 2018Pınar Karşıyaka60 - 44Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2018-10-28 13:00:3028 Ekim 2018Banvit Basketbol95 - 64İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-10-28 12:00:0028 Ekim 2018Anadolu Efes76 - 56TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-10-28 10:00:2828 Ekim 2018Afyon Belediyespor 56 - 80FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUProf. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
2018-10-27 16:30:5927 Ekim 2018Bahçeşehir Koleji69 - 55Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-10-21 16:30:2821 Ekim 2018TAC NEF74 - 75TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUEdip Buran Spor Salonu
2018-10-21 16:00:2421 Ekim 2018Beşiktaş86 - 54Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2018-10-21 16:00:0021 Ekim 2018Darüşşafaka Basketbol 89 - 59Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-10-21 14:00:0521 Ekim 2018Türk Telekom77 - 75Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara Spor Salonu
2018-10-20 17:30:1220 Ekim 2018İstanbul BBSK61 - 73TED Ankara KolejlilerBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-10-20 16:30:5320 Ekim 2018Afyon Belediyespor 52 - 87Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUProf. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
2018-10-20 14:00:4320 Ekim 2018Gaziantep Basketbol57 - 56Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUGaziantep Karataş Şahinbey Spor Salonu
2018-10-20 14:00:2320 Ekim 2018Fenerbahçe91 - 87GalatasarayBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2018-10-20 13:00:2720 Ekim 2018Banvit Basketbol84 - 68Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-10-14 16:00:2914 Ekim 2018Galatasaray51 - 71Arel Üniversitesi Büyükçekmece BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-10-14 16:00:2414 Ekim 2018Beşiktaş61 - 75Darüşşafaka Basketbol BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUSüleyman Seba Spor Salonu
2018-10-14 15:00:3814 Ekim 2018Sakarya BŞB65 - 79İstanbul BBSKBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSakarya Atatürk Spor Salonu
2018-10-14 14:00:5214 Ekim 2018Bahçeşehir Koleji49 - 76Banvit BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUCaferağa S.S.
2018-10-14 14:00:3414 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler71 - 79Pınar KarşıyakaBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2018-10-14 13:00:5514 Ekim 2018Türk Telekom93 - 89TAC NEFBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUAnkara SS (Küçük Salon)
2018-10-14 13:00:0014 Ekim 2018Selçuklu Basketbol55 - 74Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUSelçuklu Belediyesi Spor Salonu
2018-10-13 15:00:4113 Ekim 2018Anadolu Efes125 - 63Afyon Belediyespor BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.
2018-10-12 14:00:4612 Ekim 2018Gelişim Koleji 79 - 107FenerbahçeBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİzmir Gelişim Koleji Spor Salonu
2018-10-07 16:00:207 Ekim 2018Darüşşafaka Basketbol 79 - 47Gaziantep BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUDarüşşafaka Ayhan Şahenk S.S.
2018-10-07 15:00:037 Ekim 2018Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol84 - 89Gelişim Koleji BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUGazanfer Bilge Spor Salonu
2018-10-07 14:00:597 Ekim 2018İstanbul BBSK70 - 71BeşiktaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUİstanbul Cebeci S.S.
2018-10-07 14:00:297 Ekim 2018TED Ankara Kolejliler85 - 68Bahçeşehir KolejiBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUTED Üniversitesi Prof. Dr. Rüştü Yüce S.S.
2018-10-07 13:00:427 Ekim 2018Banvit Basketbol97 - 45Selçuklu BasketbolBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUBanvit Kara Ali Acar Spor Salonu
2018-10-07 13:00:047 Ekim 2018Afyon Belediyespor 67 - 91TofaşBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUProf. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu
2018-10-06 17:30:566 Ekim 2018Pınar Karşıyaka67 - 43Sakarya BŞBBASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBUKarşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
2018-10-06 13:30:036 Ekim 2018Fenerbahçe94 - 63Türk TelekomBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUBASKETBOL GENÇLER LİGİ FİNAL GRUBUFenerbahçe Metro Enerji Arena
2018-10-06 13:00:096 Ekim 2018Galatasaray70 - 91Anadolu EfesBASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBUAhmet Cömert S.S.