İzmir Basketbol Altyapı Ligleri Maç Programı ve Sonuçlar

İzmir Basketbol Altyapı Ligleri Maç Programı ve Sonuçlar

TarihMaçSonuçTurnuvaSezonSalonMaç Yazısı
2017-10-25 18:30:1725 Ekim 2017 GELİŞİM KOLEJİ - ÖBEK BOĞAZİÇİ S.K. 18:30:1718:30İZMİR U15E AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUÖnizleme
2017-04-01 16:30:001 Nisan 2017 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ - PINAR KARŞIYAKA54 - 90İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-03-31 20:00:2031 Mart 2017 PINAR KARŞIYAKA - KARŞIYAKA BEL67 - 38İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-03-31 20:00:1331 Mart 2017 MAVİŞEHİR GENÇLİK - BERGAMA MOTORSİKLET71 - 28İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-31 18:30:4131 Mart 2017 EGE ASİST GSK - 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL69 - 64İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-03-31 18:30:1331 Mart 2017 İZMİR GENÇLİK - İZMİR YÜKSELİŞ54 - 61İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-29 18:30:4029 Mart 2017 MAVİŞEHİR GENÇLİK - EGE BORNOVA64 - 28İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-03-29 13:00:4829 Mart 2017 BERGAMA MOTORSİKLET - İZMİR BŞB61 - 22İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-27 20:00:5827 Mart 2017 EGE ELİT S.K. - İZMİR GENÇLİK S.K.71 - 58İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-27 20:00:5027 Mart 2017 9 EYLÜL İZMİR BASK S.K. - İZMİR YÜKSELİŞ S.K.67 - 61İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-03-27 20:00:2127 Mart 2017 PINAR KARŞIYAKA - EGE ASİST S.K.91 - 52İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-24 20:00:0424 Mart 2017 BORNOVA BEL. - BORNOVA SPORTİF45 - 41İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-24 18:30:1524 Mart 2017 EGE ASİST S.K. - EGE ASİST BASKETBOL63 - 43İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-21 19:30:0521 Mart 2017 EGE ASİST BASKETBOL - BORNOVA SPORTİF58 - 71İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-03-21 18:00:4521 Mart 2017 BORNOVA BEL. - EGE ASİST58 - 57İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-20 20:00:2720 Mart 2017 İZMİR GENÇLİK - 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL88 - 56İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-03-20 20:00:0820 Mart 2017 PINAR KARŞIYAKA - İZMİR YÜKSELİŞ72 - 38İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-20 18:30:4520 Mart 2017 EGE ELİT - EGE ASİST67 - 70İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-18 16:00:3918 Mart 2017 BORNOVA SPORTİF - EGE ASİST SK62 - 51İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-18 14:30:1118 Mart 2017 BORNOVA BEL. - EGE ASİST BASKETBOL67 - 55İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-17 20:00:5717 Mart 2017 KARŞIYAKA BEL. S.K - EGE BORNOVA S.K50 - 52İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-17 20:00:0217 Mart 2017 PINAR KARŞIYAKA - İZMİR GENÇLİK S.K.80 - 60İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-17 18:30:5817 Mart 2017 EGE ELİT- 9 EYLÜL İZMİR BASK S.K.69 - 63İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-17 18:30:5417 Mart 2017 İZMİR YÜKSELİŞ S.K. - EGE ASİST51 - 55İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-17 18:30:3117 Mart 2017 NARLIDERE BEL. S.K - BORNOVA BEL. G.S.K60 - 73İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-15 20:00:2915 Mart 2017 EGE BORNOVA S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K61 - 28İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-15 20:00:2615 Mart 2017 PINAR KARŞIYAKA S.K. - GELİŞİM KOLEJİ S.K.53 - 50İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-15 18:30:2715 Mart 2017 GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K. - 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K.56 - 58İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-15 18:30:2415 Mart 2017 MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K54 - 48İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-14 19:30:2314 Mart 2017 NARLIDERE BEL. S.K - 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K 19:30:2319:30İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-13 20:00:1913 Mart 2017 PINAR KARŞIYAKA - 9 EYLÜL İZMİR BASK S.K.90 - 49İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-13 20:00:0513 Mart 2017 İZMİR GENÇLİK S.K. - EGE ASİST66 - 59İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-13 18:30:5713 Mart 2017 KARŞIYAKA BEL. S.K - BERGAMA MOTORSİKLET S.K47 - 38İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-13 18:30:1213 Mart 2017 EGE ELİT BASKETBOL - İZMİR YÜKSELİŞ S.K.75 - 62İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-12 13:00:4312 Mart 2017 İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K. - EGE ASİST BASK. S.K.50 - 63İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL BB GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-12 11:30:5112 Mart 2017 BASEK S.K. - BORNOVA SPORTİF S.K.45 - 84İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL BB GRUBU2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-12 11:30:4112 Mart 2017 TAKEV S.K. - MAVİŞEHİR YILDIZLARIS.K. 11:30:4111:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-12 10:00:4412 Mart 2017 BORNOVA BEL. S.K - SİBA S.K.78 - 61İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL AA GRUBU2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-12 10:00:3612 Mart 2017 EGE ASİST S.K. - MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K.91 - 39İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL AA GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-11 13:00:3011 Mart 2017 ÖZEL OLUŞUM S.K. - ÇEŞME BELEDİYE S.K.73 - 32İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-11 13:00:0811 Mart 2017 BORNOVA BEL.S.K. - PETKİM S.K.95 - 30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-11 11:30:2311 Mart 2017 ŞİRİNYER DORUK - SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR S.K.20 - 0İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-11 10:00:1611 Mart 2017 ROTA KOLEJİ S.K. - MAVİŞEHİR KOLEJİ101 - 10İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-11 10:00:0011 Mart 2017 BASEK S.K. - İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K.54 - 66İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL BB GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-10 20:00:2110 Mart 2017 EGE ELİT S.K. - EGE ASİST GSK81 - 49İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL A GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-10 20:00:1110 Mart 2017 ROTA KOLEJİ S.K. - İZMİRSPOR92 - 10İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-10 20:00:0610 Mart 2017 EGE ASİST BASK. S.K. - BORNOVA SPORTİF S.K.53 - 60İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL BB GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-10 18:30:1510 Mart 2017 AYRANCILAR G.S.K. - YELKİ BELEDİYE S.K.0 - 20İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-10 18:30:0710 Mart 2017 MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K. - EGE OLİMPİK S.K.11 - 39İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-10 18:30:0210 Mart 2017 İZMİR ÇAPA S.K. - TAKEV 18:30:0218:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-09 20:00:009 Mart 2017 EGE GENÇLİK BASKETBOL S.K. - SON ADAM BASKETBOL S.K.55 - 42İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-09 18:30:589 Mart 2017 GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K - 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K100 - 47İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-08 20:00:488 Mart 2017 KARATAŞ S.K. - SİBA S.K. 20:00:4820:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR BALÇOVA SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-08 20:00:458 Mart 2017 BORNOVA BEL. G.S.K - GELİŞİM KOLEJİ S.K 20:00:4520:00İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-08 20:00:408 Mart 2017 BORNOVA BEL. S.K - EGE ASİST S.K.65 - 50İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL AA GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-08 18:30:468 Mart 2017 9 EYLÜL İZMİR BASK SK - İZMİR KOLEJLİLER SK67 - 49İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL B GRUBU2016-2017İZMİR BALÇOVA SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-08 18:30:428 Mart 2017 İZMİR YÜKSELİŞ SK - BORNOVA SPORTİF SK55 - 53İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL C GRUBU2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-08 18:30:398 Mart 2017 MENEMEN BEL.S.K. - URLA BEL.G.S.K. 18:30:3918:30İZMİR U13 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-07 19:30:297 Mart 2017 BÜYÜK MEGA BASKETBOL S.K. - MENEMEN BEL.S.K. 19:30:2919:30İZMİR U13 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-07 18:00:157 Mart 2017 MAVİŞEHİR GSK - PINAR KARŞIYAKA32 - 74İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL B GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-06 20:00:366 Mart 2017 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K. - MAVİŞEHİR G.S.K.71 - 55İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-06 20:00:336 Mart 2017 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K - KARŞIYAKA BEL. G.S.K48 - 42İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-06 20:00:116 Mart 2017 YELKİ BELEDİYE S.K. - GELİŞİM KOLEJİ24 - 72İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-06 18:30:366 Mart 2017 BERGAMA MOTORSİKLET S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K34 - 54İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-06 18:30:336 Mart 2017 EGE ASİST S.K. - KARŞIYAKA BASK. YILD S.K.57 - 33İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-06 18:30:246 Mart 2017 İZMİR GENÇLİK S.K. - ÇEŞME BELEDİYE S.K.56 - 40İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-05 16:00:315 Mart 2017 MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K. - ÖZEL OLUŞUM S.K.49 - 43İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-05 16:00:135 Mart 2017 ALTAY S.K. - GELİŞİM KOLEJİ25 - 93İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-05 14:30:285 Mart 2017 BALÇOVA ANADOLU G.S.K. - EGE ASİST BASKETBOL S.K.0 - 20İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-05 14:30:115 Mart 2017 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K - GELİŞİM KOLEJİ S.K45 - 65İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-05 13:00:195 Mart 2017 GENÇ UMUTLAR S.K. - KARŞIYAKA GİRNE S.K.35 - 43İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-05 13:00:095 Mart 2017 ROTA KOLEJİ SK - İZMİR GENÇLİK SK33 - 54İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL C GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-05 11:30:595 Mart 2017 EGE DENİZ SK - MAVİŞEHİR39 - 63İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL A GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-05 11:30:155 Mart 2017 İZMİR KOLEJLİLER S.K. - YELKİ BELEDİYE S.K.28 - 51İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-05 10:00:475 Mart 2017 ROTEK S.K. - YÜKSELİŞ BASKETBOL S.K.19 - 52İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-05 10:00:135 Mart 2017 KARATAŞ S.K. - EGE GENÇLİK BASKETBOLS.K.44 - 33İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-04 16:00:284 Mart 2017 METROPOL S.K. - 9 EYLÜL BASKETBOL İHT. GENÇL.S.K.42 - 51İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-04 14:30:254 Mart 2017 FOÇA BEL.S.K. - EGE MEGA S.K. 14:30:2514:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-04 14:30:114 Mart 2017 İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K. - NUMBER ONE BASKETBOL AK. S.K.34 - 31İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-04 13:00:594 Mart 2017 İZMİR ÇAPA S.K. - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K.12 - 64İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-04 13:00:374 Mart 2017 BUCA G.S.K. - EGE FİNAL S.K.29 - 27İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR BALÇOVA SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-04 13:00:234 Mart 2017 ŞİRİNYER DORUK - İZMİR GENÇLİK S.K.20 - 0İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-04 11:30:474 Mart 2017 EGE ASİST BASKETBOL S.K. - YARIMADA GENÇLİK S.K.7 - 80İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-04 11:30:334 Mart 2017 MAVİŞEHİR İHT. S.K. - SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR S.K.85 - 23İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR BALÇOVA SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-04 11:30:204 Mart 2017 YAKAKÖY S.K. - BÜYÜK MEGA BASKETBOL S.K.43 - 58İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-04 10:00:534 Mart 2017 MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K109 - 10İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-04 10:00:324 Mart 2017 MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K. - SİBA S.K.41 - 71İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL AA GRUBU2016-2017İZMİR BALÇOVA SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-04 10:00:184 Mart 2017 ÇİĞLİ BELEDİYE S.K. - MAVİŞEHİR YILDIZLARI20 - 0İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-03 20:00:463 Mart 2017 EGE ASİST S.K. - ÇİĞLİ BEL.S.K.65 - 15İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-03 20:00:083 Mart 2017 EGE OLİMPİK S.K. - İZMİRSPOR76 - 6İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-03 20:00:023 Mart 2017 ROTA KOLEJİ S.K. - MENEMEN BEL. S.K. 20:00:0220:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-03 18:30:593 Mart 2017 BALÇOVA BEL.TER.S.K. - URLA BEL.G.S.K. 18:30:5918:30İZMİR U13 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-03 18:30:343 Mart 2017 MAVİŞEHİR - EGE ASİST GSK56 - 57İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL A GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-03 18:30:043 Mart 2017 GELİŞİM KOLEJİ S.K. - AYRANCILAR G.S.K.102 - 13İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-02 20:00:442 Mart 2017 GELİŞİM KOLEJİ - İZMİR KOLEJLİLER S.K.20 - 0İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-03-02 18:30:412 Mart 2017 EKİZ YUMURTA FOÇA BASKETBOL S.K. - URLA BEL.G.S.K. 18:30:4118:30İZMİR U13 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-01 20:00:391 Mart 2017 MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K - NARLIDERE BEL. S.K71 - 43İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR BALÇOVA SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-01 20:00:081 Mart 2017 GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K - BORNOVA BEL. G.S.K87 - 68İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-01 18:30:361 Mart 2017 EGE ELİT S.K. - SİBA S.K.44 - 65İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR BALÇOVA SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-01 18:30:341 Mart 2017 BORNOVA BEL. S.K - MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K.92 - 30İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL AA GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-03-01 18:30:211 Mart 2017 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K56 - 69İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-28 18:00:2028 Şubat 2017 KARŞIYAKA BEL. G.S.K - GELİŞİM KOLEJİ S.K 18:00:2018:00İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-27 20:00:2627 Şubat 2017 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL - MAVİŞEHİR GSK68 - 65İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL B GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-27 20:00:0227 Şubat 2017 SİBA - EGE ASİST S.K40 - 56İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL AA GRUBU2016-2017Maç Yazısı
2017-02-27 18:30:3827 Şubat 2017 EGE ELİT - EGE DENİZ86 - 45İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL A GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-27 18:30:2027 Şubat 2017 İZMİR KOLEJLİLER - PINAR KARŞIYAKA41 - 87İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL B GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-27 18:00:4627 Şubat 2017 ROTA KOLEJİ - İZMİR YÜKSELİŞ64 - 68İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL C GRUBU2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-02-26 13:00:4726 Şubat 2017 ÇEŞME BELEDİYE S.K. - SAKİN ŞEHİR SEFERİHİSAR S.K. 13:00:4713:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-26 13:00:2026 Şubat 2017 YARIMADA GENÇLİK S.K. - EGE FİNAL S.K.54 - 30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-26 11:30:4426 Şubat 2017 YAKAKÖY S.K. - TİRE BASKET G.S.K 11:30:4411:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-26 11:30:2426 Şubat 2017 ÖZEL OLUŞUM S.K. - İZMİR GENÇLİK S.K. 11:30:2411:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-26 11:30:0726 Şubat 2017 BORNOVA SPORTİF S.K - İNOVİTAL MENEMEN FİGES92 - 63İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL BB GRUBU2016-2017Maç Yazısı
2017-02-26 10:00:3326 Şubat 2017 BATI BASKETBOL S.K. - BÜYÜK MEGA BASKETBOL S.K. 10:00:3310:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-26 10:00:2326 Şubat 2017 ŞİRİNYER DORUK - MAVİŞEHİR İHT. S.K. 10:00:2310:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-26 10:00:0526 Şubat 2017 BASEK S.K - EGE ASİST BASK. S.K66 - 80İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ YARI FİNAL BB GRUBU2016-2017Maç Yazısı
2017-02-25 17:30:5525 Şubat 2017 EGE OLİMPİK S.K. - MENEMEN BEL.S.K. 17:30:5517:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-25 17:30:1725 Şubat 2017 BMS G.S.K. - MAVİŞEHİR KOLEJİ 17:30:1717:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-25 16:00:5325 Şubat 2017 PETKİM S.K. - NUMBER ONE BASKETBOL AK. S.K. 16:00:5316:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-25 14:30:5125 Şubat 2017 BÜYÜK MEGA BASKETBOL S.K. - MENEMEN BEL.S.K. 14:30:5114:30İZMİR U13 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-25 13:00:5025 Şubat 2017 MAVİŞEHİR YILDIZLARI - KARŞIYAKA BASK. YILD S.K. 13:00:5013:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-25 11:30:5825 Şubat 2017 ALTAY S.K. - İZMİR KOLEJLİLER S.K. 11:30:5811:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-25 11:30:4225 Şubat 2017 EGE ASİST S.K. - İZMİR ÇAPA S.K. 11:30:4211:30İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-25 10:00:5725 Şubat 2017 TAKEV - ÇİĞLİ BELEDİYE S.K. 10:00:5710:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-25 10:00:2725 Şubat 2017 BORNOVA SPORTİF SK - İZMİR GENÇLİK SK60 - 93İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL C GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-22 20:00:4222 Şubat 2017 ROTA KOLEJİ SK - BORNOVA SPORTİF SK51 - 55İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL C GRUBU2016-2017Maç Yazısı
2017-02-22 18:30:3822 Şubat 2017 MAVİŞEHİR GSK - İZMİR KOLEJLİLER SK79 - 39İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL B GRUBU2016-2017Maç Yazısı
2017-02-20 20:00:4520 Şubat 2017 EGE ELİT - MAVİŞEHİR SK82 - 58İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL A GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-20 20:00:1220 Şubat 2017 İZMİR GENÇLİK SK - İZMİR YÜKSELİŞ SK65 - 50İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL C GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-20 18:30:5720 Şubat 2017 PINAR KARŞIYAKA - 9 EYLÜL İZMİR BASK SK81 - 59İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL B GRUBU2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-20 18:30:4020 Şubat 2017 EGE ASİST GSK - EGE DENİZ SK77 - 72İZMİR U18 ERKEKLER 3. TUR YARI FİNAL A GRUBU2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-17 20:00:4917 Şubat 2017 BERGAMA MOTORSİKLET S.K. - MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K.22 - 74İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-11 14:30:0011 Şubat 2017 BMS G.S.K. - EGE ASİST S.K. 14:30:0014:30İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2016-2017Maç Yazısı
2017-02-08 20:00:088 Şubat 2017 SONADAM BASKETBOL S.K. - EGE ASİST S.K.65 - 63İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-02-05 14:30:585 Şubat 2017 SON ADAM BASKETBOLS.K. - ROTA KOLEJİ S.K.51 - 60İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-03 20:00:343 Şubat 2017 BERGAMA MOTORSİKLET - EGE BORNOVA44 - 43İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-02-02 13:00:162 Şubat 2017 YAKAKÖY S.K. - SMYRNA İHTİSAS S.K. 13:00:1613:00İZMİR U13 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2017-02-01 20:00:481 Şubat 2017 PINAR KARŞIYAKA - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE103 - 3İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-01-30 20:00:5830 Ocak 2017 İZMİR BŞB - KARŞIYAKA BEL11 - 69İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-28 11:30:0128 Ocak 2017 MAVİŞEHİR GENÇLİK - KARŞIYAKA BEL20 - 0İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-27 20:00:2527 Ocak 2017 EGE BORNOVA S.K - KARŞIYAKA BEL. S.K35 - 48İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-01-23 18:30:0223 Ocak 2017 EGE BORNOVA S.K - BERGAMA MOTORSİKLET S.K35 - 49İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017Maç Yazısı
2017-01-18 20:00:4718 Ocak 2017 KARŞIYAKA BEL. S.K - MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K29 - 69İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-18 18:30:4618 Ocak 2017 PINAR KARŞIYAKA S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K91 - 9İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-17 20:00:2917 Ocak 2017 EGE BORNOVA S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K.19 - 72İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-16 20:00:2316 Ocak 2017 EGE BORNOVA S.K - MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K.22 - 71İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-16 18:30:4616 Ocak 2017 İZMİR B.Ş.B. G.S.K. - BERGAMA MOTORSİKLET S.K.23 - 64İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-15 16:00:0515 Ocak 2017 KARŞIYAKA BEL. S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K.45 - 61İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-13 20:00:1613 Ocak 2017 BERGAMA MOTORSİKLET S.K - KARŞIYAKA BEL. S.K54 - 61İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-01-13 18:30:4813 Ocak 2017 PINAR KARŞIYAKA S.K - MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K38 - 34İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-11 20:00:1711 Ocak 2017 İZMİR B.Ş.B G.S.K- EGE BORNOVA S.K9 - 56İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2017-01-08 16:00:428 Ocak 2017 İZMİR B.Ş.B G.S.K - MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K6 - 100İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2017-01-08 14:30:138 Ocak 2017 PINAR KARŞIYAKA S.K - BERGAMA MOTORSİKLET S.K20 - 0İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-26 20:00:2226 Aralık 2016 PINAR KARŞIYAKA S.K - EGE BORNOVA S.K77 - 18İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-26 18:30:2426 Aralık 2016 MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K - BERGAMA MOTORSİKLET S.K60 - 27İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-26 18:30:2326 Aralık 2016 KARŞIYAKA BEL. S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K81 - 9İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-25 10:00:5225 Aralık 2016 GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K - KARŞIYAKA BEL. G.S.K69 - 36İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-24 13:00:5824 Aralık 2016 BUCA G.S.K - BMS G.S.K 13:00:5813:00İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUÖnizleme
2016-12-24 11:30:5024 Aralık 2016 EKİZ YUMURTA FOÇA BASK. S.K - ÖRENGÜCÜ S.K 11:30:5011:30İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUÖnizleme
2016-12-24 11:30:0624 Aralık 2016 URLA BEL. G.S.K - ROTEKSPOR 11:30:0611:30İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUÖnizleme
2016-12-24 10:00:3424 Aralık 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - FORBES TORBALI G.S.K 10:00:3410:00İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUÖnizleme
2016-12-24 10:00:0024 Aralık 2016 KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K 10:00:0010:00İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUÖnizleme
2016-12-23 20:00:3623 Aralık 2016 BALÇOVA BEL. TER S.K - ÇAYIRLIBAHÇE S.K 20:00:3620:00İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-23 20:00:0223 Aralık 2016 PINAR KARŞIYAKA S.K - MAVİŞEHİR G.S.K94 - 38İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-23 18:30:5923 Aralık 2016 GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K - GELİŞİM KOLEJİ S.K50 - 58İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-23 18:30:2323 Aralık 2016 EGE OLİMPİK S.K - ÇOVAK G.S.K 18:30:2318:30İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-23 18:30:0523 Aralık 2016 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K - KARŞIYAKA BEL. G.S.K86 - 43İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-22 20:00:5422 Aralık 2016 BMS S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K20 - 0İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-22 18:00:5922 Aralık 2016 İZMİR KOLEJLİLER S.K - EGE ASİST BASK. S.K76 - 61İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-21 21:30:4721 Aralık 2016 İZMİR YÜZME TRİATLON G.S.K - MENEMEN BEL. S.K0 - 20İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-21 20:00:5021 Aralık 2016 MAVİŞEHİR S.K - EGE FİNAL S.K73 - 59İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-21 20:00:3121 Aralık 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - ÇAYIRLIBAHÇE S.K65 - 43İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-21 20:00:0621 Aralık 2016 BORNOVA SPORTİF S.K - İZMİR BOĞALARI S.K52 - 29İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-21 18:30:5421 Aralık 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - ALTAY S.K48 - 14İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-21 18:30:5021 Aralık 2016 EGE ASİST S.K - ROTA KOLEJİ S.K53 - 60İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-21 18:30:0021 Aralık 2016 BUCA G.S.K - ÖRENGÜCÜ S.K26 - 82İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-20 20:00:4920 Aralık 2016 EGE ELİT BASK. S.K - SONADAM BASKETBOL S.K68 - 39İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-20 18:00:4820 Aralık 2016 PINAR KARŞIYAKA S.K - ŞİRİNYER DORUK S.K20 - 0İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-19 20:00:4819 Aralık 2016 MENEMEN BEL. S.K - BAYRAKLI BEL. S.K62 - 41İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-19 20:00:2719 Aralık 2016 YARIMADA G.S.K - BATI BASK. S.K75 - 63İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-19 20:00:1419 Aralık 2016 PINAR KARŞIYAKA S.K - KARŞIYAKA BEL. S.K49 - 27İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-19 18:30:3919 Aralık 2016 YARIMADA G.S.K - ŞİRİNYER DORUK S.K 18:30:3918:30İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-19 18:30:2119 Aralık 2016 MAVİŞEHİR GENÇLİK S.K - EGE BORNOVA S.K88 - 10İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-19 18:30:0719 Aralık 2016 İZMİR GENÇLİK S.K - EGE ASİST G.S.K61 - 56İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-19 18:30:0319 Aralık 2016 BERGAMA MOTORSİKLET S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K94 - 21İZMİR U13 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-18 16:00:0818 Aralık 2016 MENEMEN BEL. S.K - EGE DENİZ G.S.K58 - 63İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-18 16:00:0318 Aralık 2016 İZMİR GENÇLİK S.K - MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K57 - 55İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUÖnizleme
2016-12-18 14:30:5718 Aralık 2016 BORNOVA SPORTİF S.K - ROTA KOLEJİ S.K54 - 12İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-18 14:30:0718 Aralık 2016 BUCA G.S.K - MAVİŞEHİR G.S.K55 - 69İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-18 13:00:5018 Aralık 2016 SONADAM BASKETBOL S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K42 - 39İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-18 13:00:0718 Aralık 2016 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K - İZMİR ÇAPA S.K116 - 33İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-18 11:30:4318 Aralık 2016 ALTAY S.K - YÜKSELİŞ BASK. S.K55 - 32İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUÖnizleme
2016-12-18 11:30:1718 Aralık 2016 İZMİR ÇAPA S.K - EGE OLİMPİK S.K18 - 76İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-18 11:30:0618 Aralık 2016 EGE OLİMPİK S.K - OLUŞUM BASK. S.K 11:30:0611:30İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 7. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-18 10:00:1318 Aralık 2016 URLA BEL. G.S.K - ROTEK S.K62 - 20İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-18 10:00:0618 Aralık 2016 EGE ASİST BASK. S.K - İZMİR BOĞALARI S.K60 - 15İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 16:00:5017 Aralık 2016 SİBA S.K - BASEK G.S.K58 - 59İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-17 16:00:4017 Aralık 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - İZMİR EGE BASK. S.K69 - 23İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 14:30:5017 Aralık 2016 EGE BASKET S.K - GAZİEMİR G.S.K56 - 50İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2016-2017İSTANBUL HALKALI İFA SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 14:30:4017 Aralık 2016 İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K - MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K60 - 53İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 13:00:4617 Aralık 2016 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL S.K - EGE ELİT BASK. S.K62 - 44İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-17 13:00:3117 Aralık 2016 BAYRAKLI BEL. S.K - ÖRENGÜCÜ S.K31 - 67İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 11:30:4217 Aralık 2016 PETKİM S.K - BALÇOVA BEL. TER. S.K57 - 59İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-17 11:30:3917 Aralık 2016 KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K - BMS G.S.K 11:30:3911:30İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 11:30:2417 Aralık 2016 URLA BEL. G.S.K - ÇAYIRLIBAHÇE S.K52 - 29İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 10:00:4117 Aralık 2016 EGE ASİST S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K88 - 39İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-17 10:00:3717 Aralık 2016 EKİZ YUMURTA FOÇA BASK. S.K - FORBES TORBALI G.S.K 10:00:3710:00İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-17 10:00:1817 Aralık 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - ROTEKSPOR35 - 12İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-16 21:30:5516 Aralık 2016 PINAR KARŞIYAKA S.K - BORNOVA G.S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-16 20:00:5016 Aralık 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - EGE OLİMPİK S.K37 - 61İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-12-16 20:00:4716 Aralık 2016 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K - GELİŞİM KOLEJİ S.K43 - 44İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-16 20:00:1516 Aralık 2016 BALÇOVA BEL. TER S.K - BUCA G.S.K17 - 66İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-16 18:30:4916 Aralık 2016 MENEMEN BEL. S.K - ÇOVAK G.S.K71 - 8İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-16 18:30:2016 Aralık 2016 KARŞIYAKA BEL. G.S.K - MAVİŞEHİR G.S.K47 - 98İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-15 20:00:2715 Aralık 2016 BMS S.K - ÇAYIRLIBAHÇE S.K66 - 21İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-15 18:00:2315 Aralık 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - ÖRENGÜCÜ S.K31 - 63İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-14 21:30:2014 Aralık 2016 KANATLAR(WİNGS SPORT) S.K - GELİŞİM KOLEJİ S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-14 20:00:1314 Aralık 2016 GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K - NARLIDERE BEL. S.K82 - 44İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-14 20:00:0914 Aralık 2016 ROTA KOLEJİ S.K - 12 DEV ADAM BASK. AKD. S.K98 - 19İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-14 20:00:0614 Aralık 2016 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K - BORNOVA BEL. G.S.K58 - 64İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-14 18:30:5914 Aralık 2016 KARŞIYAKA BEL. G.S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K52 - 77İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-14 18:30:2714 Aralık 2016 YARIMADA G.S.K - MENEMEN BEL. S.K62 - 13İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-13 20:00:3613 Aralık 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - BUCA G.S.K92 - 21İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-13 18:00:2013 Aralık 2016 BMS S.K - PETKİM S.K29 - 49İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-12 21:30:1812 Aralık 2016 İZMİR YÜZME TRİATLON G.S.K - EGE OLİMPİK S.K0 - 20İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-12 20:00:3412 Aralık 2016 MENEMEN BEL. S.K - ROTEK S.K20 - 0İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-12 20:00:3212 Aralık 2016 GAZİEMİR G.S.K - MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K45 - 52İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-12 20:00:3012 Aralık 2016 YÜKSELİŞ BASK. S.K - MAVİŞEHİR S.K34 - 70İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-12 18:30:2912 Aralık 2016 SONADAM BASKETBOL S.K - KARŞIYAKA GİRNE S.K91 - 4İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-12 18:30:2912 Aralık 2016 İZMİR ÇAPA S.K - URLA BEL. G.S.K25 - 71İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-11 16:00:1911 Aralık 2016 EGE ASİST S.K - GENÇ UMUTLAR S.K63 - 10İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-11 14:30:1111 Aralık 2016 EGE ASİST G.S.K - URLA BEL. G.S.K49 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-11 13:00:0411 Aralık 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - BORNOVA 1881 S.K100 - 32İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-11 13:00:0411 Aralık 2016 İZMİR BOĞLARI S.K - ÇOVAK S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-11 11:30:5711 Aralık 2016 EGE DENİZ G.S.K - EGE OLİMPİK S.K50 - 61İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-11 11:30:5611 Aralık 2016 BERGAMA BEL. S.K - İZMİR EGE BASK. S.K34 - 52İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-11 11:30:4411 Aralık 2016 MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K - ÖZEL OLUŞUM S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-11 10:00:5711 Aralık 2016 BALÇOVA BEL. TER. S.K - İZDA G.S.K95 - 43İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-11 10:00:2611 Aralık 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - ÇAYIRLIBAHÇE S.K19 - 58İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-11 10:00:1111 Aralık 2016 EGE ASİST BASK. S.K - ROTEK S.K58 - 34İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 19:00:4610 Aralık 2016 ROTEKSPOR - BMS G.S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-10 17:30:4410 Aralık 2016 BAYRAKLI BEL. S.K - FORBES TORBALI G.S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-10 16:00:5510 Aralık 2016 İZMİR GENÇLİK S.K - TORBALI BEL. G.S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 16:00:4510 Aralık 2016 EGE GENÇLİK S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K30 - 52İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 16:00:4010 Aralık 2016 ÖRENGÜCÜ S.K - ÇOVAK G.S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-10 14:30:4910 Aralık 2016 BUCA G.S.K - İZMİR GENÇ KOLEJ S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 14:30:3710 Aralık 2016 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL S.K - MENDERES BEL. G.S.K56 - 28İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 14:30:3710 Aralık 2016 MENEMEN BEL. S.K - EGE OLİMPİK S.K50 - 74İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-10 13:00:4210 Aralık 2016 MAVİ EGE G.S.K - MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 13:00:3310 Aralık 2016 KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K - BUCA G.S.K36 - 30İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-10 13:00:3010 Aralık 2016 ALTAY S.K - YAKAKÖY G.S.K51 - 47İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 13:00:0810 Aralık 2016 BORNOVA G.S.K - MAVİŞEHİR G.S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 11:30:3510 Aralık 2016 BATI BASKET S.K - OLUŞUM BASK. S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 11:30:2610 Aralık 2016 BALÇOVA BEL. TER S.K - URLA BEL. G.S.K28 - 79İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-10 11:30:2310 Aralık 2016 S.B SPORTİF - EGE ASİST BASK. İHT. S.K52 - 58İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 10:00:2810 Aralık 2016 ÇEŞME BELEDİYESPOR - BASEK G.S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-10 10:00:1910 Aralık 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - EKİZ YUMURTA FOÇA BASK. S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-09 20:00:559 Aralık 2016 SONADAM BASKETBOL S.K - MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K48 - 36İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-09 20:00:389 Aralık 2016 OLUŞUM BASK. S.K - BASEK G.S.K47 - 60İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-09 20:00:249 Aralık 2016 BATI BASK. S.K - BÜYÜK MEGA BASK. S.K60 - 24İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-12-09 18:30:529 Aralık 2016 EGE ASİST BASK. İHT. S.K - MAVİŞEHİR S.K24 - 72İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-09 18:30:319 Aralık 2016 İZDA G.S.K - ÖZEL OLUŞUM S.K35 - 42İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-09 18:30:109 Aralık 2016 EGE FİNAL S.K - EGE ASİST G.S.K83 - 81İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-12-08 20:00:288 Aralık 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - URLA BEL. G.S.K18 - 92İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-08 20:00:098 Aralık 2016 KARŞIYAKA BEL. G.S.K - BORNOVA G.S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-08 18:00:088 Aralık 2016 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K - GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K55 - 51İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-07 21:30:277 Aralık 2016 ÇOVAK G.S.K - FORBES TORBALI G.S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-07 21:30:087 Aralık 2016 KANATLAR(WİNGS SPORT) S.K - BORNOVA BEL. G.S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-07 20:00:527 Aralık 2016 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K - MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K54 - 42İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-07 20:00:257 Aralık 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - MENEMEN BEL. S.K24 - 58İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-07 20:00:077 Aralık 2016 GELİŞİM KOLEJİ S.K - İZMİR B.Ş.B G.S.K61 - 63İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-07 18:30:597 Aralık 2016 KARŞIYAKA BEL. G.S.K - NARLIDERE BEL. S.K66 - 44İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-07 18:30:217 Aralık 2016 ROTEKSPOR - BUCA G.S.K20 - 54İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-07 18:30:147 Aralık 2016 BAYRAKLI BEL. S.K - EKİZ YUMURTA FOÇA BASK. S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-06 20:00:066 Aralık 2016 ÖRENGÜCÜ S.K - EGE OLİMPİK S.K57 - 68İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-06 18:00:176 Aralık 2016 MAVİŞEHİR G.S.K - GELİŞİM KOLEJİ S.K49 - 47İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-05 21:30:595 Aralık 2016 BMS G.S.K - ÇAYIRLIBAHÇE S.K0 - 20İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-05 20:00:495 Aralık 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - BUCA G.S.K48 - 36İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-05 20:00:455 Aralık 2016 PERİYOT S.K - MAVİŞEHİR S.K23 - 56İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-05 20:00:105 Aralık 2016 BALÇOVA BEL. TER S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K23 - 68İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-05 18:30:525 Aralık 2016 MENEMEN BEL. S.K - URLA BEL. G.S.K83 - 22İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-05 18:30:475 Aralık 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - BMS S.K49 - 68İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-05 18:30:425 Aralık 2016 GENÇ UMUTLAR S.K - MENEMEN BEL. S.K30 - 84İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-12-04 16:00:514 Aralık 2016 BORNOVA SPORTİF S.K - KARŞIYAKA GİRNE S.K70 - 45İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-04 14:30:584 Aralık 2016 SONADAM BASKETBOL S.K - ROTEK S.K63 - 33İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-04 14:30:304 Aralık 2016 BMS S.K - BÜYÜK MEGA BASK. S.K71 - 46İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-04 13:00:114 Aralık 2016 ROTA KOLEJİ S.K - EGE BASKET S.K48 - 59İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-04 13:00:064 Aralık 2016 İZMİR ÇAPA S.K - TAKEV S.K39 - 48İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-04 11:30:584 Aralık 2016 EGE ASİST BASK. S.K - YÜKSELİŞ BASK. S.K60 - 43İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-04 11:30:454 Aralık 2016 EGE ASİST S.K - ŞİRİNYER DORUK S.K41 - 37İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-04 11:30:424 Aralık 2016 EGE DENİZ G.S.K - TİRE 1922 S.K69 - 55İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-12-04 11:30:114 Aralık 2016 İZMİR BOĞALARI S.K - EGE ELİT BASK. S.K54 - 49İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-04 10:00:254 Aralık 2016 BALÇOVA BEL. TER. S.K - BORNOVA SPORTİF S.K32 - 71İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-04 10:00:104 Aralık 2016 S.B SPORTİF - BMS G.S.K41 - 51İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-12-04 10:00:004 Aralık 2016 İZMİR EGE BASK. S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K26 - 72İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 16:00:413 Aralık 2016 YAKAKÖY G.S.K - FORBEST TORBALI G.S.K44 - 80İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 16:00:263 Aralık 2016 GENÇ UMUTLAR S.K - İZMİR EGE BASK. S.K47 - 68İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-03 14:30:493 Aralık 2016 BASEK G.S.K - BERGAMA BEL. S.K41 - 54İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 14:30:193 Aralık 2016 ALTAY S.K - SİBA S.K33 - 65İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-03 14:30:043 Aralık 2016 KARŞIYAKA GİRNE S.K - TİRE BASKET G.S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 13:00:573 Aralık 2016 ROTEK S.K - MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 13:00:383 Aralık 2016 ŞİRİNYER DORUK S.K - ÇEŞME BEL. S.K51 - 49İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 13:00:253 Aralık 2016 SPOYAD S.K - İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 13:00:013 Aralık 2016 12 DEV ADAM BASK. AKD. S.K - EGE OLİMPİK S.K16 - 48İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-03 11:30:583 Aralık 2016 TORBALI BEL. G.S.K - İZMİR GENÇ KOLEJ S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-03 11:30:513 Aralık 2016 BATI BASKET S.K - BORNOVA 1881 S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 11:30:343 Aralık 2016 BUCA G.S.K - MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K20 - 0İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 10:00:553 Aralık 2016 MAVİŞEHİR G.S.K - İZMİR BOĞALARI S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-12-03 10:00:483 Aralık 2016 İZMİR YÜZME TRİATLON G.S.K - EGE BASKET S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 10:00:453 Aralık 2016 İZMİR GENÇLİK S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K56 - 44İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-03 10:00:443 Aralık 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - ÇEŞME BELEDİYESPOR20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-02 21:30:592 Aralık 2016 GELİŞİM KOLEJİ S.K - BORNOVA G.S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-02 20:00:552 Aralık 2016 İZMİR ÇAPA S.K - İZMİR YÜZME TRİATLON G.S.K0 - 0İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-02 20:00:472 Aralık 2016 ROTEK S.K - EGE OLİMPİK S.K4 - 74İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-02 20:00:452 Aralık 2016 KARŞIYAKA BEL. G.S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K43 - 111İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-02 18:30:492 Aralık 2016 BMS G.S.K - MAVİŞEHİR S.K59 - 75İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-02 18:30:422 Aralık 2016 MAVİŞEHİR G.S.K - GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K70 - 52İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-02 18:00:542 Aralık 2016 ÇAYIRLIBAHÇE - ÖRENGÜCÜ50 - 65İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017Maç Yazısı
2016-12-02 11:30:512 Aralık 2016 S.B SPORTİF - İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K43 - 72İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-12-01 20:00:411 Aralık 2016 ÇAYIRLIBAHÇE S.K - BUCA G.S.K42 - 30İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-12-01 18:00:521 Aralık 2016 EGE ASİST BASK. S.K - ROTA KOLEJİ S.K66 - 75İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-30 20:00:5230 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K -BORNOVA BEL. G.S.K81 - 83İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-30 20:00:4330 Kasım 2016 YÜKSELİŞ BASK. S.K - KARŞIYAKA GİRNE S.K30 - 47İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-30 20:00:3830 Kasım 2016 KANATLAR(WİNGS SPORT) S.K - MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-30 18:30:5230 Kasım 2016 MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K - EGE BASKET S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-30 18:30:4530 Kasım 2016 GELİŞİM KOLEJİ S.K - NARLIDERE BEL. S.K75 - 47İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-30 18:30:1230 Kasım 2016 FORBEST TORBALI G.S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K40 - 86İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-29 21:30:1229 Kasım 2016 BMS G.S.K - URLA BEL. G.S.K0 - 20İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-29 20:00:0529 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - BAYRAKLI BEL. S.K48 - 57İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-29 18:00:2029 Kasım 2016 KARŞIYAKA BEL. G.S.K - GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K52 - 98İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-28 20:00:4128 Kasım 2016 YAKAKÖY G.S.K - YARIMADA G.S.K49 - 61İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-28 20:00:4128 Kasım 2016 SONADAM BASKETBOL S.K - GAZİEMİR G.S.K54 - 47İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-28 20:00:3428 Kasım 2016 TAKEV S.K - MENEMEN BEL. S.K61 - 54İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-28 18:30:3428 Kasım 2016 ÖZEL OLUŞUM S.K - BORNOVA SPORTİF S.K11 - 93İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-28 18:30:2728 Kasım 2016 MAVİŞEHİR S.K - İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K67 - 69İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 17:30:0727 Kasım 2016 FORBES TORBALI G.S.K - EGE OLİMPİK S.K0 - 20İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-27 16:00:0027 Kasım 2016 ÖRENGÜCÜ S.K - MENEMEN BEL. S.K62 - 75İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-27 14:30:5227 Kasım 2016 ÇOVAK G.S.K - EKİZ YUMURTA FOÇA BASK. S.K31 - 30İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-27 14:30:3727 Kasım 2016 BUCA G.S.K - İZMİR GENÇLİK S.K66 - 76İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 14:30:1427 Kasım 2016 BUCA G.S.K - URLA BEL. G.S.K16 - 41İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 13:00:5627 Kasım 2016 EGE OLİMPİK S.K - EGE BASKET S.K71 - 64İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 13:00:3827 Kasım 2016 PETKİM S.K - MENDERES BEL. G.S.K61 - 56İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017Maç Yazısı
2016-11-27 13:00:3627 Kasım 2016 BERGAMA BEL. S.K - EGE ASİST G.S.K32 - 55İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 13:00:1427 Kasım 2016 YAKAKÖY G.S.K - URLA BEL. G.S.K69 - 13İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-27 11:30:4927 Kasım 2016 İZDA G.S.K - MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K17 - 80İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 11:30:1427 Kasım 2016 EGE ASİST BASK. S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K87 - 40İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-27 11:30:0927 Kasım 2016 S.B SPORTİF - İZMİR KOLEJLİLER S.K22 - 54İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 10:00:2527 Kasım 2016 EGE GENÇLİK S.K - MAVİ EGE G.S.K45 - 42İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-27 10:00:0627 Kasım 2016 EGE DENİZ G.S.K - EGE ELİT BASK. S.K49 - 76İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-27 10:00:0227 Kasım 2016 İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K - İZMİR BOĞALARI S.K56 - 65İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-26 17:30:5426 Kasım 2016 SPOYAD S.K - EGE ASİST S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-26 16:00:0626 Kasım 2016 ROTEK S.K - BÜYÜK MEGA BASK. S.K66 - 61İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-26 16:00:0126 Kasım 2016 ÇOVAK S.K - MENEMEN BEL. S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-26 14:30:3526 Kasım 2016 TİRE 1922 S.K - ÇEŞME BEL. S.K35 - 54İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-26 13:00:4626 Kasım 2016 BALÇOVA BEL. TER S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K15 - 26İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-26 13:00:4526 Kasım 2016 ROTEKSPOR - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K66 - 61İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-26 13:00:2826 Kasım 2016 İZMİR ÇAPA S.K - ALTAY S.K60 - 53İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-26 11:30:5926 Kasım 2016 SONADAM BASKETBOL S.K - 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K55 - 73İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-26 11:30:4226 Kasım 2016 EGE ASİST BASK. İHT. S.K - YÜKSELİŞ BASK. S.K44 - 57İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-26 10:00:5226 Kasım 2016 BASEK G.S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K38 - 100İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-26 10:00:3526 Kasım 2016 İZMİR GENÇ KOLEJ S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K13 - 99İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-25 20:00:4525 Kasım 2016 MAVİ EGE G.S.K - ROTEK S.K40 - 67İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-25 20:00:3025 Kasım 2016 MAVİŞEHİR S.K - S.B SPORTİF70 - 25İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-25 20:00:2525 Kasım 2016 ROTEK S.K - İZMİR YÜZME TRİATLON G.S.K20 - 0İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-25 18:30:3825 Kasım 2016 MENDERES BEL. G.S.K - BÜYÜK MEGA BASK. S.K55 - 52İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-25 18:30:2325 Kasım 2016 EGE BASKET S.K - İZMİR GENÇLİK S.K36 - 70İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-25 18:30:1825 Kasım 2016 EGE OLİMPİK S.K - URLA BEL. G.S.K84 - 39İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-24 20:00:1124 Kasım 2016 İZMİR ÇAPA S.K - MENEMEN BEL. S.K21 - 59İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-24 18:00:4924 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K68 - 18İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-23 20:00:5423 Kasım 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - NARLIDERE BEL. S.K82 - 46İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-23 20:00:2923 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K79 - 47İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-23 20:00:0423 Kasım 2016 ÇAYIRLIBAHÇE S.K - BUCA G.S.K60 - 17İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-23 18:30:5423 Kasım 2016 ÖRENGÜCÜ S.K - BMS S.K59 - 66İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-23 18:30:3423 Kasım 2016 KANATLAR(WİNGS SPORT) S.K - 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K0 - 20İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-23 18:30:2323 Kasım 2016 GELİŞİM KOLEJİ S.K - GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K60 - 71İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-22 20:00:4222 Kasım 2016 MENEMEN BEL. S.K - EGE ELİT BASK. S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-22 18:00:5122 Kasım 2016 EGE ASİST G.S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K48 - 74İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-21 21:30:0721 Kasım 2016 MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K - İZMİR YÜZME TRİATLON G.S.K0 - 0İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-21 20:00:5921 Kasım 2016 ÇEŞME BEL. S.K - EGE ELİT BASK. S.K54 - 83İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-21 20:00:2921 Kasım 2016 İZMİR EGE BASK. S.K - ŞİRİNYER DORUK S.K43 - 50İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-21 20:00:1221 Kasım 2016 MAVİŞEHİR G.S.K - 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K65 - 62İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-21 18:30:4721 Kasım 2016 BORNOVA G.S.K - GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-21 18:30:3321 Kasım 2016 GELİŞİM KOLEJİ S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K60 - 83İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-21 18:30:1921 Kasım 2016 URLA BEL. G.S.K - SİBA S.K8 - 107İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-20 16:00:3920 Kasım 2016 MENEMEN BEL. S.K - ALTAY S.K96 - 44İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 16:00:2620 Kasım 2016 GENÇ UMUTLAR S.K - BERGAMA BEL. S.K28 - 36İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 14:30:5920 Kasım 2016 EGE GENÇLİK S.K - EGE ASİST BASK. S.K28 - 90İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 14:30:3620 Kasım 2016 ROTEK S.K - BATI BASK. S.K51 - 53İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-20 14:30:3220 Kasım 2016 EGE ASİST S.K - İZMİR BOĞALARI S.K86 - 64İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 13:00:4220 Kasım 2016 BASEK G.S.K - BORNOVA 1881 S.K64 - 28İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 13:00:3120 Kasım 2016 YAKAKÖY G.S.K - EGE ASİST G.S.K27 - 53İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 13:00:2120 Kasım 2016 TİRE 1922 S.K - ŞİRİNYER DORUK S.K35 - 43İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-20 11:30:4120 Kasım 2016 ÇOVAK S.K - YARIMADA G.S.K44 - 61İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 11:30:2320 Kasım 2016 PETKİM S.K - DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL S.K35 - 64İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 11:30:0920 Kasım 2016 KARŞIYAKA GİRNE S.K - ROTA KOLEJİ S.K50 - 90İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-20 10:00:4720 Kasım 2016 12 DEV ADAM BASK. AKD. S.K - EGE DENİZ G.S.K9 - 54İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 10:00:4420 Kasım 2016 12 DEV ADAM BASK. AKD. S.K - EGE DENİZ G.S.K9 - 54İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-20 10:00:0720 Kasım 2016 BÜYÜK MEGA BASK. S.K - 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K26 - 89İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-19 16:00:3819 Kasım 2016 BERGAMA BEL. S.K - EGE FİNAL S.K34 - 80İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 16:00:2119 Kasım 2016 MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K - TİRE BASKET G.S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 16:00:0719 Kasım 2016 TAKEV S.K - GENÇ UMUTLAR S.K58 - 19İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-19 14:30:5119 Kasım 2016 FORBEST TORBALI G.S.K - İZMİR EGE BASK. S.K68 - 28İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-19 14:30:4619 Kasım 2016 İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K - MAVİŞEHİR G.S.K40 - 64İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 14:30:1519 Kasım 2016 TORBALI BEL. G.S.K - BUCA G.S.K0 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 13:00:2819 Kasım 2016 EGE OLİMPİK S.K - EKİZ YUMURTA FOÇA BASK. S.K72 - 12İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 13:00:2219 Kasım 2016 MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 13:00:2119 Kasım 2016 İZMİR KOLEJLİLER S.K - PERİYOT S.K52 - 42İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-19 11:30:5319 Kasım 2016 ÇAYIRLIBAHÇE S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K20 - 49İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 11:30:4119 Kasım 2016 OLUŞUM BASK. S.K - ÇEŞME BELEDİYESPOR20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 11:30:1919 Kasım 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - YARIMADA G.S.K58 - 86İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-19 10:00:4519 Kasım 2016 BMS G.S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K0 - 20İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-19 10:00:3119 Kasım 2016 YÜKSELİŞ BASK. S.K - BORNOVA SPORTİF S.K50 - 69İZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-19 10:00:1419 Kasım 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - BATI BASKET S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-18 20:00:3518 Kasım 2016 ÇOVAK G.S.K - BAYRAKLI BEL. S.K9 - 71İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-18 20:00:2018 Kasım 2016 FORBES TORBALI G.S.K - MENEMEN BEL. S.K0 - 20İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-18 20:00:0518 Kasım 2016 NARLIDERE BEL. S.K - MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K47 - 79İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-18 18:30:2618 Kasım 2016 BALÇOVA BEL. TER S.K - ROTEKSPOR41 - 14İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-18 18:30:1218 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - ÖRENGÜCÜ S.K31 - 44İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-17 20:00:1917 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - ÖRENGÜCÜ S.K50 - 55İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-17 18:00:4717 Kasım 2016 EGE OLİMPİK S.K - MENEMEN BEL. S.K26 - 71İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-16 20:00:4816 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - 9 EYLÜL BASK. İHT. G.S.K73 - 67İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-16 20:00:4516 Kasım 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K47 - 93İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-16 20:00:2116 Kasım 2016 ÇAYIRLIBAHÇE S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K67 - 52İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-16 18:30:3916 Kasım 2016 İZMİR ÇAPA S.K - ROTEK S.K42 - 31İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-16 18:30:2816 Kasım 2016 GELİŞİM KOLEJİ S.K - KARŞIYAKA BEL. G.S.K87 - 40İZMİR U18 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-15 20:00:0515 Kasım 2016 BUCA G.S.K - BMS S.K12 - 73İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-15 18:00:4815 Kasım 2016 GELİŞİM KOLEJİ S.K - KARŞIYAKA BEL. G.S.K93 - 36İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-14 20:00:4914 Kasım 2016 GENÇ KARŞIYAKALILAR S.K - PINAR KARŞIYAKA S.K43 - 94İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-14 20:00:2214 Kasım 2016 MAVİŞEHİR S.K - S.B SPORTİF71 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-14 20:00:2214 Kasım 2016 BORNOVA G.S.K - 9 EYLÜL İZMİR BASK. S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER AA LİGİ2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-14 18:30:2514 Kasım 2016 URLA BEL. G.S.K - İZMİR YÜZME TRİATLON G.S.K20 - 0İZMİR U18 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-14 18:30:0314 Kasım 2016 URLA BEL. G.S.K - ALTAY S.K21 - 72İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-14 18:30:0114 Kasım 2016 MENEMEN BEL. S.K - İZMİR BOĞLARI S.K3 - 100İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 16:00:5013 Kasım 2016 BALÇOVA BEL. TER S.K - BMS G.S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 16:00:2013 Kasım 2016 SİBA S.K - EGE ASİST G.S.K87 - 37İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-13 14:30:5613 Kasım 2016 BASEK G.S.K - BATI BASKET S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-13 14:30:4413 Kasım 2016 EKİZ YUMURTA FOÇA BASK. S.K - MENEMEN BEL. S.K12 - 83İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 14:30:4213 Kasım 2016 İZMİR EGE BASK. S.K - EGE ASİST S.K27 - 81İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-13 14:30:2813 Kasım 2016 EGE GENÇLİK S.K - ROTEK S.K27 - 57İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 13:00:5213 Kasım 2016 MAVİŞEHİR YILDIZLARI S.K - KARŞIYAKA GİRNE S.K93 - 10İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 13:00:1513 Kasım 2016 EGE ELİT BASK. S.K - YARIMADA G.S.K50 - 52İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 11:30:2613 Kasım 2016 EGE OLİMPİK S.K - ROTA KOLEJİ S.K67 - 48İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 11:30:1513 Kasım 2016 BUCA G.S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K20 - 0İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 11:30:0613 Kasım 2016 BORNOVA 1881 S.K - ÇEŞME BELEDİYESPOR20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-13 10:00:3413 Kasım 2016 İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K - YÜKSELİŞ BASK. S.K71 - 69İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-13 10:00:0313 Kasım 2016 EGE BASKET S.K - EGE DENİZ G.S.K46 - 39İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-12 16:00:5012 Kasım 2016 TİRE BASKET G.S.K - GAZİEMİR G.S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-12 16:00:0012 Kasım 2016 FORBES TORBALI G.S.K - ÖRENGÜCÜ S.K0 - 20İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-12 14:30:3012 Kasım 2016 MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K - EGE ASİST BASK. S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-12 14:30:0412 Kasım 2016 URLA BEL. G.S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K46 - 55İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-12 13:00:2012 Kasım 2016 İZMİR B.Ş.B G.S.K - ÇOVAK G.S.K92 - 14İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-12 13:00:0512 Kasım 2016 BORNOVA SPORTİF S.K - MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K71 - 35İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-12 11:30:5412 Kasım 2016 EGE OLİMPİK S.K - BAYRAKLI BEL. S.K65 - 31İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-12 11:30:3512 Kasım 2016 ŞİRİNYER DORUK S.K - BERGAMA BEL. S.K67 - 28İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-12 10:00:5112 Kasım 2016 ÇAYIRLIBAHÇE S.K - ROTEKSPOR86 - 10İZMİR U16 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-12 10:00:3612 Kasım 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K BUCA G.S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-11 20:00:3011 Kasım 2016 KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K - MAVİ EGE G.S.K60 - 42İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-11 20:00:2811 Kasım 2016 MENDERES BEL. G.S.K - BMS S.K43 - 51İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-11 20:00:0211 Kasım 2016 ÖZEL OLUŞUM S.K - BALÇOVA BEL. TER. S.K20 - 84İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-11 18:30:5311 Kasım 2016 BÜYÜK MEGA BASK. S.K - DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL S.K40 - 96İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-11 18:30:3411 Kasım 2016 İZMİR GENÇ KOLEJ S.K - İZMİR GENÇLİK S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-11 18:30:1511 Kasım 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - OLUŞUM BASK. S.K85 - 41İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-10 20:00:0710 Kasım 2016 ÇEŞME BELEDİYESPOR - BATI BASKET S.K0 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-10 18:30:0710 Kasım 2016 YÜKSELİŞ BASK. S.K - S.B SPORTİF59 - 44İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-09 20:00:479 Kasım 2016 EGE DENİZ G.S.K - ROTA KOLEJİ S.K51 - 55İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-09 20:00:459 Kasım 2016 EGE BASKET S.K - 12 DEV ADAM BASK. AKD. S.K72 - 13İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 5. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-09 20:00:409 Kasım 2016 ŞİRİNYER DORUK S.K - GENÇ UMUTLAR S.K56 - 24İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-09 18:30:539 Kasım 2016 YARIMADA G.S.K - İZMİR BOĞLARI S.K39 - 36İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-09 18:30:469 Kasım 2016 EGE ELİT BASK. S.K - ÇOVAK S.K75 - 41İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-11-09 18:30:439 Kasım 2016 BERGAMA BEL. S.K - EGE ASİST S.K22 - 91İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 3. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-08 20:00:098 Kasım 2016 BÜYÜK MEGA BASK. S.K - PETKİM S.K37 - 66İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-07 20:00:257 Kasım 2016 KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K - ROTEK S.K56 - 49İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-07 18:30:397 Kasım 2016 BORNOVA 1881 S.K - OLUŞUM BASK. S.K54 - 66İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-06 16:00:326 Kasım 2016 EGE GENÇLİK S.K - MAVİŞEHİR İHTİSAS S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-06 16:00:136 Kasım 2016 SİBA S.K - YAKAKÖY G.S.K89 - 23İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-06 14:30:256 Kasım 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - BASEK G.S.K50 - 36İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-06 14:30:096 Kasım 2016 MAVİ EGE G.S.K - EGE ASİST BASK. S.K28 - 108İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-06 13:00:546 Kasım 2016 DOKUZ EYLÜL VOLEYBOL S.K - BMS S.K77 - 29İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 6. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-06 13:00:366 Kasım 2016 EGE ASİST G.S.K - ALTAY S.K45 - 61İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-06 11:30:366 Kasım 2016 İZMİR YÜKSELİŞ S.K - TORBALI BEL. G.S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-06 11:30:206 Kasım 2016 TİRE BASKET G.S.K - SONADAM BASKETBOL S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-06 10:00:226 Kasım 2016 İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K - EGE ASİST BASK. İHT. S.K89 - 33İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 10. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-06 10:00:006 Kasım 2016 GAZİEMİR G.S.K - KARŞIYAKA GİRNE S.K20 - 0İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 11. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-11-05 16:00:515 Kasım 2016 BUCA G.S.K - İZMİR GENÇLİK S.K0 - 20İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-05 14:30:165 Kasım 2016 BORNOVA SPORTİF S.K İZDA G.S.K72 - 10İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-11-05 13:00:075 Kasım 2016 MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K - BALÇOVA BEL. TER. S.K38 - 37İZMİR U16 ERKEKLER A LİGİ 9. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-29 16:00:5029 Ekim 2016 SİBA S.K - İNOVİTAL MENEMEN FİGES S.K87 - 27İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-29 16:00:2429 Ekim 2016 SPOYAD S.K - KARATAŞ S.K22 - 77İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-29 14:30:4429 Ekim 2016 ŞİRİNYER DORUK S.K - BUCA G.S.K6 - 78İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-29 14:30:3729 Ekim 2016 BALÇOVA BEL. TER. S.K - KARŞIYAKA BASK. YILD. S.K62 - 27İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-29 13:00:5229 Ekim 2016 BALÇOVA ANADOLU G.S.K - BORNOVA SPORTİF20 - 0İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-29 13:00:3529 Ekim 2016 ÇOVAK G.S.K - URLA BEL. G.S.K38 - 89İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-29 11:30:3129 Ekim 2016 URLA YILDIZLAR G.SK - MENEMEN BEL. S.K74 - 12İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-29 10:00:1629 Ekim 2016 BORNOVA BEL. G.S.K - EGE GELİŞİM SANAT S.K35 - 70İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-25 18:00:4625 Ekim 2016 EGE FİNAL S.K - İZMİR YÜKSELİŞ S.K0 - 20İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-24 20:00:5824 Ekim 2016 URLA BEL. G.S.K - EGE GELİŞİM SANAT S.K74 - 30İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-24 20:00:2224 Ekim 2016 EGE MEGA S.K - BALÇOVA ANADOLU G.S.K0 - 20İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 8. GRUP2016-2017İZMİR SERDAR YERELİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-24 18:30:0524 Ekim 2016 ÇOVAK G.S.K - BERGAMA BEL. S.K14 - 51İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-22 16:00:4722 Ekim 2016 URLA YILDIZLAR G.SK - ŞİRİNYER DORUK S.K75 - 17İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR HALKAPINAR KÜÇÜK SALONMaç Yazısı
2016-10-22 16:00:0522 Ekim 2016 BUCA G.S.K - MENEMEN BEL. S.K97 - 10İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 2. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-22 14:30:1022 Ekim 2016 EGE GELİŞİM SANAT S.K - BERGAMA BEL. S.K41 - 35İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2016-10-22 14:30:0822 Ekim 2016 SPOYAD S.K - BALÇOVA BEL. TER. S.K20 - 0İZMİR U14 ERKEKLER A LİGİ 7. GRUP2016-2017İzmir Büyükşehir Halkapınar Spor SalonuMaç Yazısı
2016-10-22 13:00:5422 Ekim 2016 URLA BEL. G.S.K - BORNOVA BEL. G.S.K79 - 12İZMİR U14 KIZLAR A LİGİ 1. GRUP2016-2017İZMİR CUMHURİYET MAHALLESİ SPOR SALONUMaç Yazısı