TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSezonSalon
2017-01-03 00:00:253 Ocak 2017Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor Kulübü0 - 20Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-01-04 00:00:254 Ocak 2017Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor Kulübü0 - 20İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-02 00:00:122 Ekim 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018
2017-10-02 00:00:222 Ekim 2017Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor Kulübü0 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-02 00:00:422 Ekim 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018
2017-10-02 00:00:492 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 20Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-03 00:00:383 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-04 00:00:404 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 20Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-05 00:00:135 Ekim 2017Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor Kulübü0 - 20Periyot Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-06 00:00:296 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 20İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-07 00:00:197 Ekim 2017Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor Kulübü0 - 20Karşıyaka Girne Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-08 00:00:318 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 20Periyot Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-08 00:00:368 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 0Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018
2017-10-12 00:00:1812 Ekim 2017Menemen Bel. S.K 0 - 20Şirinyer Doruk SKİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018
2017-10-12 00:00:2012 Ekim 2017Menemen Bel. S.K 0 - 20Yarımada S.KİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018
2017-10-12 00:00:4912 Ekim 2017Karataş Spor Kulübü0 - 20İzmir Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018
2017-10-12 00:00:5112 Ekim 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20Bornova Sportif S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018
2017-10-13 00:00:1613 Ekim 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20Ege Asist Gençlik S.K. İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018
2017-10-13 00:00:4313 Ekim 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20İzmir Ege Basketbol S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018
2017-10-21 10:00:0221 Ekim 2017Yarımada SK 58 - 80Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-21 10:00:3321 Ekim 2017İzmir Gençlik SK66 - 72Karşıyaka Basketbol Yıldızları SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-21 10:00:3321 Ekim 2017AS Sportif SK57 - 48Balçova Anadolu Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-21 11:30:0321 Ekim 2017İzmir Yükseliş SK114 - 23Yakaköy SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-21 11:30:2621 Ekim 2017Ege Asist Gençlik S.K.62 - 38İzmir Çapa S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-21 11:30:3821 Ekim 2017Ege Sportif Basketbol Kulübü43 - 78İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-21 11:30:5021 Ekim 2017İzmir Genç Umutlar SK67 - 66Menemen Figes SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-21 13:00:1321 Ekim 2017Banvit Basketbol İzmir SK67 - 16İzmir Çapa SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-21 13:00:2121 Ekim 2017Ege Basketbol Akademi S.K63 - 42Mega Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-21 13:00:2521 Ekim 2017Ege Final SK20 - 0Urla Belediye SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-21 13:00:4321 Ekim 2017Menemen Bel. S.K 35 - 88Oluşum Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-21 14:30:2921 Ekim 2017Banvit Basketbol İzmir59 - 49İzmir Ege Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-21 14:30:3521 Ekim 2017Megabasket SK 45 - 61Şirinyer Doruk SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-22 10:00:0422 Ekim 2017Rota Koleji S.K 23 - 76Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-22 10:00:1822 Ekim 2017İzmir Ege Basketbol S.K 20 - 0Mavişehir İhtisas S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-22 10:00:3522 Ekim 2017Öbek Boğaziçi Okulları S.K.67 - 63Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-22 11:30:0122 Ekim 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20Menemen Figes S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-22 11:30:2822 Ekim 2017Ege Asist SK53 - 66Bergama Belediye SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-22 11:30:5022 Ekim 2017Rota Koleji SK 73 - 30Yükseliş Basketbol SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-22 13:00:3922 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 20Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-22 13:00:4822 Ekim 2017Bornova Sportif50 - 45Bergama Belediye S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-22 13:00:5722 Ekim 2017Petkim Spor Kulübü60 - 36Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-22 14:30:0922 Ekim 2017Yarımada S.K43 - 64Şirinyer Doruk SKİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-22 14:30:3422 Ekim 2017Ege Elit S.K 58 - 64Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-22 14:30:4022 Ekim 2017Urla Yıldızları Spor Kulübü66 - 33Bergama Belediye Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-22 15:30:4022 Ekim 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. 77 - 72Rotek S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-22 16:00:1422 Ekim 2017Banvit Basketbol İzmir44 - 66Siba S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-22 16:00:4522 Ekim 2017Karataş Spor Kulübü43 - 44As Sportif S.K. İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-22 17:00:4222 Ekim 2017Karşıyaka Girne Spor Kulübü48 - 65Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-23 18:30:0023 Ekim 2017Balçova Belediye Termal S.K92 - 62Ege Basketbol Akademi S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-23 18:30:4023 Ekim 2017Bossan Spor Kulübü 68 - 74İzmir Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-23 18:30:5223 Ekim 2017Ege Asist Basketbol S.K72 - 82Bornova Bel.G.S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-23 20:00:3823 Ekim 2017Gelişim Koleji S.K55 - 62Öbek Boğaziçi S.K. İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-23 20:00:4623 Ekim 2017Altay S.K 63 - 62Petkim Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-23 20:00:5423 Ekim 2017İzmir Büyükşehir Belediye94 - 23İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-24 18:00:4124 Ekim 2017Bornova Belediye123 - 18Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-24 18:30:0124 Ekim 2017Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor Kulübü0 - 20Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-10-24 18:30:4224 Ekim 2017İzmir Yükseliş S.K55 - 33Rota Koleji S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-24 20:00:1424 Ekim 2017Ege Asist Gençlik S.K. 37 - 86Mavişehir S.K.İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-24 20:00:3524 Ekim 2017Yakaköy Spor K.62 - 60Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-10-24 20:00:4324 Ekim 2017Menemen Figes S.K.20 - 0İzmir Boğaları S.KİZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-25 18:30:1725 Ekim 2017Gelişim Koleji89 - 35Öbek Boğaziçi SKİZMİR U15E AA LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-25 18:30:2625 Ekim 2017Bayraklı Belediye Spor Kulübü29 - 86BMS Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-25 18:30:4025 Ekim 2017İzmir Büyükşehir Belediye GSK66 - 53Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-25 20:00:0225 Ekim 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K68 - 45Bornova 1881 S.K.İZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-25 20:00:0525 Ekim 2017Number One Basketbol Akademi SK 52 - 79Siba S.KİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-25 20:00:1125 Ekim 2017Karşıyaka67 - 47Mavişehir Yıldızları SKİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-25 20:00:3725 Ekim 2017İzmir Büyükşehir Belediye41 - 59Bornova Sportif S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-26 18:00:3126 Ekim 2017Karşıyaka S.K 64 - 46Mavişehir Yıldızları S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-26 18:30:3326 Ekim 2017Ege Asist Spor Kulübü58 - 38Rotek S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-26 18:30:3426 Ekim 2017Karataş SK48 - 76Oluşum Basketbol SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-10-26 20:00:0126 Ekim 2017Ege Gençlik Basketbol SK50 - 60Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-26 20:00:0726 Ekim 2017Mavişehir Gençlik Spor K.91 - 48Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-10-26 20:00:2126 Ekim 2017İzmir Ege Basketbol S.K57 - 21Çovak SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-27 18:30:5027 Ekim 2017Bayraklı Belediye Spor Kulübü48 - 40Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-27 20:00:2727 Ekim 2017Urla Belediye Gençlik Spor Kulübü69 - 50Bornova Becker İZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-27 20:00:4527 Ekim 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 78 - 39BMS Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-28 10:00:5028 Ekim 2017Yarımada S.K48 - 54İzmir Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-28 10:00:5428 Ekim 2017Banvit Basketbol İzmir46 - 60İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-28 10:00:5528 Ekim 2017İzmir DSİ.S.K.0 - 20Karşıyaka Girne Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-28 11:30:4328 Ekim 2017Petkim Spor Kulübü55 - 27Rotek S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-28 11:30:5228 Ekim 2017İzmir Büyükşehir Belediye51 - 44Ege Asist Gençlik S.K. İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-28 13:00:4828 Ekim 2017Yakaköy Spor K.48 - 69Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-28 13:00:5028 Ekim 2017Bossan Spor Kulübü 65 - 50As Sportif S.K. İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-28 14:30:0428 Ekim 2017Menderes Bel. Eğ. Kültür Spor Kulübü0 - 20Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-28 14:30:5328 Ekim 2017İzmir Ege Basketbol S.K 54 - 66Menemen Figes S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-28 16:00:1728 Ekim 2017Megabasket SK 61 - 49Siba S.KİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-28 16:00:4428 Ekim 2017Şirinyer Doruk SK57 - 43Oluşum Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-29 12:00:0029 Ekim 2017Şirinyer Doruk SK 83 - 22Menemen Figes SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-29 12:00:0729 Ekim 2017Number One Basketbol Akademi SK 47 - 56Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-29 12:00:3629 Ekim 2017Çovak SK26 - 43Balçova Anadolu Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-29 13:30:2429 Ekim 2017İzmir Genç Umutlar SK36 - 59Yarımada SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-29 13:30:3029 Ekim 2017Ege Sportif Basketbol Kulübü86 - 52Bergama Belediye S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-29 13:30:3429 Ekim 2017Banvit Basketbol İzmir52 - 55Mega Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-29 13:30:3429 Ekim 2017Urla Belediye Gençlik Spor Kulübü80 - 26Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-29 15:00:0129 Ekim 2017Yakaköy SK 29 - 44Urla Belediye SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-29 15:00:2029 Ekim 2017Yarımada S.K. 49 - 39İzmir Boğaları S.KİZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-29 15:00:2129 Ekim 2017İzmir Gençlik SK47 - 65Bergama Belediye SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-29 15:00:5229 Ekim 2017Banvit Basketbol İzmir SK89 - 36Ege Asist SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-29 16:30:1329 Ekim 2017Ege Elit S.K 59 - 57Rota Koleji S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-29 16:30:2329 Ekim 2017Bornova Becker 75 - 28Bergama Belediye Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-29 16:30:2829 Ekim 2017Altay S.K 42 - 117Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-29 18:00:2929 Ekim 2017Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü 64 - 96İzmir Ege Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-29 18:00:3529 Ekim 2017Bornova Sportif62 - 67Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-29 19:00:2929 Ekim 2017Altay S.K33 - 74Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-30 18:30:0830 Ekim 2017İzmir Ege Basketbol S.K42 - 84Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-30 18:30:2430 Ekim 2017Menemen Belediye Spor Kulübü70 - 38Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-30 18:30:3030 Ekim 2017Ege Asist Basketbol S.K73 - 65Öbek Boğaziçi S.K. İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-30 20:00:0630 Ekim 2017Bornova Belediye102 - 50İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-30 20:00:3130 Ekim 2017İzmir Büyükşehir Belediye GSK59 - 50Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-10-30 20:00:3730 Ekim 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 71 - 45Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-30 20:00:5030 Ekim 2017Urla Belediye GSK49 - 30Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-10-31 18:00:2131 Ekim 2017Menemen Figes S.K.88 - 43Rotek S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-10-31 18:30:3631 Ekim 2017Karataş SK71 - 23Ege Final SKİZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-10-31 18:30:4331 Ekim 2017Bornova Becker 56 - 14Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-31 20:00:0331 Ekim 2017Ege Gençlik Basketbol S.K55 - 57Bornova 1881 S.K.İZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-10-31 20:00:1031 Ekim 2017Ege Elit SK86 - 12İzmir Çapa SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-10-31 20:00:4331 Ekim 2017Ege Basketbol Akademi S.K 19 - 95Siba S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-01 18:30:081 Kasım 2017Menemen Bel. S.K 30 - 83Karataş Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-01 18:30:141 Kasım 2017BMS Spor Kulübü85 - 58Petkim Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-01 18:30:141 Kasım 2017İzmir Büyükşehir Belediye101 - 23Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-01 18:30:191 Kasım 2017AS Sportif SK38 - 99Rota Koleji SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-01 20:00:251 Kasım 2017Rota Koleji S.K 48 - 40İzmir Çapa S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-01 20:00:311 Kasım 2017Ege Gençlik Basketbol SK50 - 59Karşıyaka Basketbol Yıldızları SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-01 20:00:411 Kasım 2017Balçova Belediye Termal S.K45 - 68Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-02 18:00:082 Kasım 2017Ege Asist Gençlik S.K.30 - 84Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-02 18:30:092 Kasım 2017Periyot Spor Kulübü 33 - 105Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-02 18:30:162 Kasım 2017İzmir Yükseliş SK58 - 42Oluşum Basketbol SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-02 18:30:452 Kasım 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20Mavişehir S.K.İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-02 20:00:062 Kasım 2017Mavişehir Gençlik Spor K.112 - 28Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-02 20:00:252 Kasım 2017Altay S.K50 - 63Yükseliş Basketbol SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-02 20:00:422 Kasım 2017Mavişehir İhtisas S.K69 - 58Bornova Sportif S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-03 18:30:163 Kasım 2017Bornova Bel.G.S.K64 - 71Mavişehir Yıldızları S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-03 20:00:463 Kasım 2017Gelişim Koleji S.K59 - 66Karşıyaka S.K İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-03 20:00:593 Kasım 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K56 - 77Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-04 10:00:054 Kasım 2017İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü 62 - 79Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-04 10:00:174 Kasım 2017Banvit Basketbol İzmir47 - 63Bornova SportifİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-04 10:00:494 Kasım 2017Şirinyer Doruk SK 70 - 47Yarımada SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-04 11:30:204 Kasım 2017Al Sancak S.K 66 - 33Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-04 11:30:334 Kasım 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü 56 - 11As Sportif S.K. İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-04 11:30:524 Kasım 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-04 13:00:184 Kasım 2017Mavişehir İhtisas S.K72 - 60Ege Asist Gençlik S.K. İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-04 13:00:254 Kasım 2017Number One Basketbol Akademi SK 62 - 42İzmir Genç Umutlar SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-04 13:00:564 Kasım 2017Ege Elit SK87 - 36Ege Asist SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-04 14:30:124 Kasım 2017Mavişehir Gençlik Spor K.100 - 54Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-04 14:30:274 Kasım 2017Yakaköy SK 44 - 52Karataş SKİZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-04 14:30:594 Kasım 2017BMS Spor Kulübü55 - 90Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-04 16:00:024 Kasım 2017Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü 49 - 72Mega Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-04 16:00:154 Kasım 2017Urla Belediye Gençlik Spor Kulübü71 - 31Bergama Belediye Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-05 10:00:065 Kasım 2017İzmir Büyükşehir Belediye109 - 41Karşıyaka Girne Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-05 10:00:295 Kasım 2017Bossan Spor Kulübü 90 - 26Menemen Bel. S.K İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-05 10:00:375 Kasım 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor Kulübü32 - 58Urla Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-05 11:30:105 Kasım 2017Çovak SK31 - 86Rota Koleji SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-05 11:30:305 Kasım 2017Çayırlıbahçe S.K.52 - 49Rotek S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-05 11:30:325 Kasım 2017Şirinyer Doruk SK76 - 50Karataş Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-05 11:30:375 Kasım 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 76 - 39Petkim Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-05 13:00:145 Kasım 2017Rota Koleji S.K 26 - 113Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-05 13:00:335 Kasım 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü71 - 39Bergama Belediye S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-05 13:00:365 Kasım 2017Menemen Figes S.K62 - 97Mavişehir S.K.İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-05 13:00:585 Kasım 2017Bornova Belediye126 - 26İzmir Ege Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-05 14:30:015 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K65 - 35Balçova Anadolu Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-05 14:30:095 Kasım 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları SK52 - 48Bergama Belediye SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-05 14:30:175 Kasım 2017Altay S.K59 - 49AS Sportif SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-05 16:00:195 Kasım 2017Ege Elit S.K 65 - 47Banvit Basketbol İzmirİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-06 18:30:456 Kasım 2017Siba S.K61 - 60Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-06 18:30:496 Kasım 2017Altay S.K 65 - 61Rota Koleji S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-06 20:00:496 Kasım 2017Yarımada S.K. 58 - 46Rotek S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-06 20:00:496 Kasım 2017İzmir Yükseliş SK99 - 44Urla Belediye SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-07 18:30:527 Kasım 2017Yarımada S.K46 - 55Oluşum Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-07 18:30:537 Kasım 2017Bornova Becker 63 - 21Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-07 20:00:037 Kasım 2017Megabasket SK 70 - 38Menemen Figes SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-07 20:00:107 Kasım 2017Ege Gençlik Basketbol SK82 - 41İzmir Çapa SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-07 20:00:337 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K 53 - 50Bornova Sportif S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-07 20:00:517 Kasım 2017Periyot Spor Kulübü 45 - 60Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-08 18:30:138 Kasım 2017İzmir Gençlik SK70 - 90Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-08 18:30:218 Kasım 2017Menemen Belediye Spor Kulübü66 - 41Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-08 18:30:258 Kasım 2017Mavişehir Gençlik SK 93 - 41Yükseliş Basketbol SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-08 20:00:268 Kasım 2017Bossan Spor Kulübü67 - 62İzmir Çapa S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-08 20:00:268 Kasım 2017Bornova Becker Spor Kulübü53 - 50BMS Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-09 18:30:559 Kasım 2017Balçova Belediye Termal S.K51 - 77Siba S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-09 20:00:449 Kasım 2017Ege Basketbol Akademi S.K 25 - 78İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-09 20:00:469 Kasım 2017Ege Gençlik Basketbol S.K37 - 61Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-09 20:00:529 Kasım 2017Oluşum Basketbol SK 68 - 22Ege Final SKİZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-10 18:30:0810 Kasım 2017Menemen Figes S.K.54 - 36Yakaköy Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-10 18:30:5810 Kasım 2017Petkim Spor Kulübü30 - 48Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-10 20:00:0310 Kasım 2017Altay S.K 52 - 53Ege Asist Gençlik S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-10 20:00:1310 Kasım 2017Ege Sportif Basketbol Kulübü58 - 63Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-11 10:00:2811 Kasım 2017Menemen Figes SK28 - 56Yarımada SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-11 10:00:4111 Kasım 2017Bornova Becker 57 - 55Urla Belediye GSKİZMİR U16K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-11 10:00:4411 Kasım 2017Balçova Anadolu Gençlik SK 20 - 104Rota Koleji SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-11 10:00:5211 Kasım 2017Ege Sportif Basketbol Kulübü56 - 71Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-11 11:30:2411 Kasım 2017Megabasket SK 62 - 66Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-11 11:30:3411 Kasım 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları SK47 - 67Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-11 11:30:5611 Kasım 2017Oluşum Basketbol SK 59 - 35Yakaköy SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-11 11:30:5711 Kasım 2017Urla Belediye SK 49 - 52Karataş SKİZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-11 13:00:1111 Kasım 2017Al Sancak S.K 80 - 63Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-11 13:00:3011 Kasım 2017Şirinyer Doruk SK 48 - 38Number One Basketbol Akademi SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-11 13:00:3311 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K40 - 64Yükseliş Basketbol SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-11 13:00:4611 Kasım 2017Mavişehir Gençlik SK 96 - 22AS Sportif SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-11 14:30:1511 Kasım 2017BMS Spor Kulübü80 - 66Ege Asist Gençlik S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-11 14:30:4111 Kasım 2017İzmir Yükseliş SK20 - 0Ege Final SKİZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-11 14:30:5311 Kasım 2017Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü 23 - 68Bornova SportifİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-11 14:30:5911 Kasım 2017Siba S.K67 - 58İzmir Genç Umutlar SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-12 10:00:1412 Kasım 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü 20 - 0Menemen Bel. S.K İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-12 10:00:1812 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K 60 - 82Mavişehir S.K.İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-12 11:30:1012 Kasım 2017Ege Gençlik Basketbol SK40 - 34Bergama Belediye SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-12 11:30:2112 Kasım 2017Ege Basketbol Akademi S.K 73 - 80Ege Elit S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-12 11:30:2512 Kasım 2017Çayırlıbahçe S.K.78 - 79Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-12 13:00:0512 Kasım 2017Bornova Belediye95 - 15Bergama Belediye S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-12 13:00:0712 Kasım 2017Altay S.K 57 - 56Banvit Basketbol İzmirİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-12 13:00:2612 Kasım 2017Mavişehir İhtisas S.K20 - 0İzmir Boğaları S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-12 14:30:0012 Kasım 2017Menemen Figes S.K97 - 33İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-12 14:30:1012 Kasım 2017Petkim Spor Kulübü51 - 99Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-12 16:00:0712 Kasım 2017Bossan Spor Kulübü55 - 76Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-12 16:00:5212 Kasım 2017Oluşum Basketbol S.K40 - 34Karataş Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-12 17:30:0412 Kasım 2017Siba S.K80 - 63İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-13 18:30:3513 Kasım 2017İzmir Çapa SK49 - 61Ege Asist SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-13 18:30:4013 Kasım 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü61 - 40Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-13 18:30:5413 Kasım 2017Çovak SK20 - 96Altay S.KİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-13 20:00:0313 Kasım 2017Ege Gençlik Basketbol S.K29 - 51Petkim Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-13 20:00:3913 Kasım 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 99 - 38İzmir Çapa S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-13 20:00:4013 Kasım 2017Bornova Sportif S.K 56 - 43Ege Asist Gençlik S.K. İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-13 20:00:5613 Kasım 2017Bornova Becker Spor Kulübü59 - 43İzmir Büyükşehir Belediye GSKİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-14 18:30:2514 Kasım 2017Urla Belediye Gençlik Spor Kulübü72 - 30Urla Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-14 18:30:3514 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K.48 - 83Mega Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-14 20:00:0914 Kasım 2017Mavişehir Gençlik Spor K.85 - 45Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-14 20:00:2314 Kasım 2017Ege Elit SK67 - 34İzmir Gençlik SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-14 20:00:2614 Kasım 2017Rota Koleji S.K 52 - 46Altay S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-14 20:20:4614 Kasım 2017Buca Gençlik Spor Kulübü34 - 65Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-15 18:30:1215 Kasım 2017İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü 42 - 82Karşıyaka Girne Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-15 18:30:4415 Kasım 2017Balçova Belediye Termal S.K39 - 64Rota Koleji S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-15 18:30:4515 Kasım 2017Yarımada S.K. 76 - 53Yakaköy Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-15 18:30:5115 Kasım 2017Buca Gençlik Spor Kulübü41 - 53Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-15 20:00:0015 Kasım 2017Bornova 1881 S.K.42 - 78Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-16 18:30:1516 Kasım 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor Kulübü21 - 80Bornova Becker İZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-16 18:30:1616 Kasım 2017Şirinyer Doruk SK62 - 46Bossan Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-16 18:30:4016 Kasım 2017İzmir Boğaları S.K50 - 62Rotek S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-16 20:00:2216 Kasım 2017Ege Elit S.K. 90 - 43Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-16 20:00:3516 Kasım 2017Yarımada S.K65 - 45As Sportif S.K. İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-17 18:30:0717 Kasım 2017İzmir Gençlik SK 59 - 57Menemen Figes SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-17 20:00:3917 Kasım 2017Menemen Belediye SK 20 - 0Yeşilyurt SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-18 10:00:0018 Kasım 2017İzmir Boğaları S.K40 - 72Yakaköy Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-18 10:00:1118 Kasım 2017Mavişehir Gençlik SK 94 - 32Çovak SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-18 10:00:2718 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K 62 - 44Ege Asist Gençlik S.K. İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-18 10:00:5018 Kasım 2017Bossan Spor Kulübü70 - 33Altay S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-18 11:30:0018 Kasım 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları SK43 - 60Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-18 11:30:1218 Kasım 2017Balçova Anadolu Gençlik SK 29 - 51Altay S.KİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-18 11:30:1518 Kasım 2017Bornova 1881 S.K.51 - 61Petkim Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-18 11:30:4418 Kasım 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 68 - 60Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-18 13:00:2218 Kasım 2017Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü 28 - 49Ege Sportif Basketbol KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-18 13:00:3518 Kasım 2017Bossan SK 90 - 28İzmir Genç Umutlar SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-18 13:00:4218 Kasım 2017Yükseliş Basketbol SK58 - 36AS Sportif SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-18 13:00:5018 Kasım 2017Urla Belediye SK 33 - 60Oluşum Basketbol SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-18 14:30:0418 Kasım 2017Ege Final SK60 - 70Yakaköy SK İZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-18 14:30:5718 Kasım 2017Siba S.K42 - 40Şirinyer Doruk SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-18 14:30:5818 Kasım 2017İzmir Yükseliş SK65 - 23Karataş SKİZMİR U15E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-19 10:00:0719 Kasım 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü 58 - 67Şirinyer Doruk SKİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-19 10:00:4919 Kasım 2017Rotek S.K39 - 60Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-19 10:00:5819 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K.74 - 69Bornova SportifİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-19 11:30:2219 Kasım 2017Al Sancak S.K 63 - 77Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-19 11:30:3119 Kasım 2017Bergama Belediye Spor Kulübü47 - 42Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-19 11:30:4719 Kasım 2017As Sportif S.K. 20 - 0Menemen Bel. S.K İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-19 13:00:0519 Kasım 2017Oluşum Basketbol S.K54 - 47Bossan Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-19 13:00:2119 Kasım 2017Siba S.K68 - 46Ege Elit S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-19 13:00:5419 Kasım 2017Bergama Belediye SK32 - 71Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-19 14:30:0819 Kasım 2017Balçova Belediye Termal S.K53 - 57İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-19 14:30:1519 Kasım 2017Bergama Belediye S.K.0 - 20Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-19 16:00:0519 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K30 - 62Rota Koleji SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-20 18:30:4520 Kasım 2017Menemen Figes S.K86 - 89Mavişehir İhtisas S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-20 18:30:5320 Kasım 2017Petkim Spor Kulübü61 - 55Ege Asist Gençlik S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-20 20:00:1420 Kasım 2017Çayırlıbahçe S.K.32 - 54Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-20 20:00:3820 Kasım 2017Mavişehir S.K.77 - 5İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-20 20:00:4720 Kasım 2017Yarımada S.K. 41 - 62Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-21 18:30:1421 Kasım 2017Urla Yıldızları Spor Kulübü51 - 56Bornova Becker İZMİR U15K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-21 18:30:5121 Kasım 2017Yarımada S.K20 - 0Karataş Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-21 20:00:0321 Kasım 2017Altay S.K 73 - 58Ege Basketbol Akademi S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-21 20:00:0721 Kasım 2017Buca Gençlik Spor Kulübü13 - 45Urla Belediye GSKİZMİR U16K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-21 20:00:2021 Kasım 2017BMS Spor Kulübü76 - 28İzmir Büyükşehir Belediye GSKİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-22 18:30:0922 Kasım 2017Bornova Becker Spor Kulübü66 - 59Menemen Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-22 18:30:1722 Kasım 2017İzmir Çapa S.K25 - 87Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-22 20:00:1122 Kasım 2017Menemen Figes SK46 - 60Number One Basketbol Akademi SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-22 20:00:1222 Kasım 2017BMS Spor Kulübü76 - 48Rota Koleji S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-22 20:00:1522 Kasım 2017Yükseliş Basketbol Spor K.75 - 64Karşıyaka Girne Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-22 20:00:4022 Kasım 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü52 - 66Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-23 18:30:5723 Kasım 2017Rota Koleji S.K 43 - 53Banvit Basketbol İzmirİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-23 20:00:0623 Kasım 2017Ege Gençlik Basketbol SK75 - 45Ege Asist SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-23 20:00:1923 Kasım 2017Megabasket SK 72 - 30Yarımada SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-23 20:00:2923 Kasım 2017Periyot Spor Kulübü 22 - 97İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-23 20:00:5223 Kasım 2017İzmir Çapa SK43 - 67İzmir Gençlik SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-24 20:00:0824 Kasım 2017Çayırlıbahçe S.K.34 - 29Ege Gençlik Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-24 20:00:4224 Kasım 2017Mavişehir Gençlik SK54 - 34Menemen Figes SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-25 10:00:3625 Kasım 2017Balçova Belediye Termal S.K44 - 54Banvit Basketbol İzmirİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-25 10:00:4625 Kasım 2017Rota Koleji S.K 82 - 79Ege Basketbol Akademi S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-25 10:00:4825 Kasım 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü81 - 21Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-25 10:00:5325 Kasım 2017Balçova Belediye Termal S.K44 - 54Banvit Basketbol İzmirİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-25 10:30:5025 Kasım 2017Yükseliş Basketbol SK50 - 34Çovak SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-25 11:30:4725 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K.57 - 63Ege Sportif Basketbol KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2017-11-25 11:30:4925 Kasım 2017İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü 98 - 91Periyot Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-25 11:30:5225 Kasım 2017Balçova Anadolu Gençlik SK 0 - 20Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-25 11:30:5625 Kasım 2017Megabasket SK 20 - 0İzmir Genç Umutlar SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-25 13:00:5125 Kasım 2017Menemen Figes SK35 - 79Siba S.KİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-25 13:00:5825 Kasım 2017Rotek S.K.49 - 53Yakaköy Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-26 10:00:0126 Kasım 2017Bornova Sportif S.K 44 - 37Menemen Figes S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-26 10:00:0326 Kasım 2017İzmir Boğaları S.K40 - 95Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-26 10:00:1326 Kasım 2017As Sportif S.K. 43 - 69Şirinyer Doruk SKİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-26 10:00:2626 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K 84 - 21İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-26 11:30:0226 Kasım 2017Bergama Belediye SK36 - 44Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-26 11:30:0826 Kasım 2017Oluşum Basketbol S.K48 - 59İzmir Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-26 11:30:5226 Kasım 2017Karataş Spor Kulübü0 - 20Bossan Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-26 13:00:0326 Kasım 2017Bergama Belediye S.K.15 - 48Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-26 13:00:0926 Kasım 2017Ege Asist Spor Kulübü37 - 56Petkim Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-26 13:00:2426 Kasım 2017Siba S.K77 - 46Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-11-27 18:30:1027 Kasım 2017İzmir Yükseliş S.K54 - 55Ege Elit S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-27 18:30:2027 Kasım 2017Bayraklı Belediye Spor Kulübü32 - 73Urla Belediye GSKİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-27 18:30:3027 Kasım 2017Ege Asist SK42 - 62İzmir Gençlik SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-27 20:00:1627 Kasım 2017Bornova Belediye87 - 46Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-27 20:00:4227 Kasım 2017Çayırlıbahçe S.K.49 - 81Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-27 20:00:4227 Kasım 2017Mavişehir S.K.69 - 45Mavişehir İhtisas S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-28 18:30:3928 Kasım 2017İzmir Çapa SK0 - 20Karşıyaka Basketbol Yıldızları SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-28 20:00:1128 Kasım 2017Al Sancak S.K 54 - 63Yarımada S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-28 20:00:2628 Kasım 2017İzmir Ege Basketbol S.K50 - 25AS Sportif SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-28 20:00:2828 Kasım 2017Ege Gençlik Basketbol SK46 - 58Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-28 20:00:2828 Kasım 2017Buca Gençlik Spor Kulübü8 - 62Bornova Becker Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-29 18:30:3129 Kasım 2017Ege Asist Spor Kulübü69 - 37Ege Asist Gençlik S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-29 18:30:3429 Kasım 2017Petkim Spor Kulübü59 - 39Rota Koleji S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-29 18:30:3629 Kasım 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları37 - 61Bornova Becker İZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-29 20:00:1029 Kasım 2017Bornova 1881 S.K.55 - 49Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-29 20:00:3329 Kasım 2017Bossan Spor Kulübü66 - 47BMS Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-29 20:00:3429 Kasım 2017İzmir Çapa S.K36 - 68Altay S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-30 18:30:1430 Kasım 2017Rota Koleji SK 98 - 27Altay S.KİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-30 18:30:1630 Kasım 2017Mega Basketbol S.K.49 - 53Bornova SportifİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-11-30 20:00:1230 Kasım 2017BMS Spor Kulübü61 - 50Menemen Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-11-30 20:00:1530 Kasım 2017Rotek S.K47 - 35Ege Gençlik Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-11-30 20:00:1630 Kasım 2017Bossan SK 44 - 48Şirinyer Doruk SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-11-30 20:00:1830 Kasım 2017Yarımada SK 54 - 55Number One Basketbol Akademi SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-11-30 20:00:3130 Kasım 2017Ege Elit S.K. 68 - 76İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-01 18:30:291 Aralık 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 49 - 66Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-02 10:00:032 Aralık 2017Megabasket SK 57 - 44Number One Basketbol Akademi SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-02 10:00:172 Aralık 2017Rotek S.K.26 - 108Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-02 10:00:312 Aralık 2017Ege Asist SK28 - 52Karşıyaka Basketbol Yıldızları SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-02 11:30:062 Aralık 2017Mega Basketbol S.K.72 - 65Ege Sportif Basketbol KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-02 11:30:192 Aralık 2017Rota Koleji SK 62 - 48Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-02 11:30:382 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. 72 - 68Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-02 13:00:062 Aralık 2017İzmir Boğaları S.K0 - 20Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-02 13:00:182 Aralık 2017Bossan SK 45 - 26Menemen Figes SKİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-02 13:00:302 Aralık 2017As Sportif S.K. 29 - 57Oluşum Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-02 14:00:452 Aralık 2017Yarımada S.K. 42 - 23Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018
2017-12-02 14:30:332 Aralık 2017Banvit Basketbol İzmir SK57 - 53Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-02 14:30:472 Aralık 2017İzmir Ege Basketbol S.K.62 - 66İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-02 16:00:002 Aralık 2017İzmir Ege Basketbol S.K41 - 66Altay S.KİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-03 10:00:293 Aralık 2017Banvit Basketbol İzmir80 - 57Ege Basketbol Akademi S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-03 11:30:273 Aralık 2017Rotek S.K39 - 62Bornova 1881 S.K.İZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-03 13:00:263 Aralık 2017AS Sportif SK44 - 21Çovak SKİZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-03 13:00:343 Aralık 2017Ege Asist Gençlik S.K. 36 - 62Menemen Figes S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-03 14:30:233 Aralık 2017Bergama Belediye SK0 - 0İzmir Çapa SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-03 14:30:293 Aralık 2017Balçova Belediye Termal S.K43 - 54Ege Elit S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-03 14:30:353 Aralık 2017Mavişehir S.K.62 - 25Bornova Sportif S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-03 16:00:253 Aralık 2017Bergama Belediye Spor Kulübü48 - 52Urla Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-03 17:30:273 Aralık 2017Bergama Belediye S.K.51 - 29Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-04 18:30:114 Aralık 2017Rota Koleji S.K 48 - 78Siba S.KİZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-04 18:30:234 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları50 - 27Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-04 18:30:234 Aralık 2017Bayraklı Belediye Spor Kulübü21 - 58Bornova Becker Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-04 18:30:574 Aralık 2017Ege Gençlik Basketbol SK69 - 51İzmir Gençlik SKİZMİR U15E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-04 20:00:144 Aralık 2017Yükseliş Basketbol Spor K.69 - 44Periyot Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-04 20:00:244 Aralık 2017İzmir Genç Umutlar SK27 - 94Şirinyer Doruk SK İZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-04 20:00:584 Aralık 2017İzmir Büyükşehir Belediye GSK37 - 66Menemen Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-05 20:00:165 Aralık 2017Petkim Spor Kulübü60 - 70Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-06 18:30:346 Aralık 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 75 - 52Ege Asist Gençlik S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-06 18:30:346 Aralık 2017Yarımada S.K58 - 46Bossan Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-06 18:30:496 Aralık 2017Ege Elit S.K. 105 - 42İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-06 20:00:486 Aralık 2017Ege Asist Spor Kulübü82 - 9Rota Koleji S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-06 20:00:546 Aralık 2017Batı Basketbol S.K40 - 98İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-07 18:00:037 Aralık 2017BMS Spor Kulübü92 - 11Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-07 18:30:217 Aralık 2017Yarımada SK 35 - 54Siba S.KİZMİR U15E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-07 18:30:227 Aralık 2017Bornova Becker 41 - 68Urla Belediye Gençlik Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-12-07 20:00:167 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K53 - 38Ege Gençlik Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-07 20:00:217 Aralık 2017Ege Asist Spor Kulübü62 - 64Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U16E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-07 20:00:227 Aralık 2017İzmir Büyükşehir Belediye21 - 42Mavişehir İhtisas S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-07 20:00:247 Aralık 2017İzmir Yükseliş S.K63 - 55Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2017-12-08 18:30:058 Aralık 2017Öbek Boğaziçi Okulları S.K.89 - 32Altay S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-08 18:30:088 Aralık 2017İzmir Çapa S.K51 - 79BMS Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-08 20:00:068 Aralık 2017Ege Basketbol Akademi S.K50 - 59Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-08 20:00:108 Aralık 2017Bornova Belediye84 - 20Bornova SportifİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-09 10:00:089 Aralık 2017Rotek S.K.31 - 64Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-09 10:00:219 Aralık 2017Bossan SK58 - 61Menemen Belediye SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-09 11:30:059 Aralık 2017BMS Spor Kulübü60 - 31Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-10 10:00:1010 Aralık 2017Batı Basketbol S.K65 - 40İzmir Gençlik Basketbol S. Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-10 10:00:1210 Aralık 2017Ege Basketbol Akademi S.K87 - 29Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-10 11:30:1210 Aralık 2017Bergama Belediye S.K.0 - 20İzmir Ege Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-10 13:00:1310 Aralık 2017Yükseliş Basketbol SK67 - 42Balçova Anadolu Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-10 14:30:2410 Aralık 2017Mavişehir Gençlik SK82 - 75Yeşilyurt SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-11 18:30:1311 Aralık 2017Yükseliş Basketbol Spor K.41 - 95Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-11 18:30:1411 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları46 - 40Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-11 18:30:1911 Aralık 2017Öbek Boğaziçi S.K. 49 - 56Karşıyaka S.K İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-11 20:00:1311 Aralık 2017Ege Asist Basketbol S.K71 - 81Mavişehir Yıldızları S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-11 20:00:1411 Aralık 2017Bornova Bel.G.S.K73 - 65Gelişim Koleji S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-11 20:00:1611 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K. 47 - 73Yarımada S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-11 20:00:1811 Aralık 2017Buca Gençlik Spor Kulübü41 - 59İzmir Büyükşehir Belediye GSKİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-12 18:00:2212 Aralık 2017Öbek Boğaziçi Okulları S.K.91 - 74BMS Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-13 18:30:2413 Aralık 2017Karşıyaka Girne Spor Kulübü73 - 85Periyot Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-13 18:30:2513 Aralık 2017Ege Asist Gençlik S.K.61 - 47Rota Koleji S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-13 20:00:2413 Aralık 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 98 - 50Altay S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-13 20:00:2413 Aralık 2017Yakaköy Spor K.39 - 81Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-13 20:00:2713 Aralık 2017Ege Asist Spor Kulübü80 - 51Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-14 18:00:0714 Aralık 2017İzmir Gençlik SK 42 - 73Yeşilyurt SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-14 18:30:2714 Aralık 2017Bornova Sportif67 - 47Ege Sportif Basketbol KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-14 20:00:0214 Aralık 2017Bornova Belediye109 - 45Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-15 18:30:0315 Aralık 2017Mega Basketbol S.K.38 - 78İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-15 20:00:0515 Aralık 2017İzmir Çapa S.K37 - 58Petkim Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-16 10:00:2116 Aralık 2017Öbek Boğaziçi Okulları S.K.85 - 38Petkim Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-16 10:00:4316 Aralık 2017Altay S.K 20 - 0BMS Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-16 11:30:0716 Aralık 2017Banvit Basketbol İzmir52 - 39Yeni Karşıyaka Yalı Spor Kulübü İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-16 11:30:3416 Aralık 2017Rota Koleji SK 64 - 39Karataş SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-16 11:30:4516 Aralık 2017Menemen Figes S.K.55 - 59Yarımada S.K. İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-16 13:00:1216 Aralık 2017Rotek S.K.60 - 35Çayırlıbahçe S.K.İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-17 10:00:1517 Aralık 20179 Eylül Basketbol İhtisas S.K 131 - 44Rota Koleji S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-17 10:00:3817 Aralık 2017Banvit Basketbol İzmir SK63 - 65Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-17 11:30:2917 Aralık 2017Bossan SK72 - 87İzmir Gençlik SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-17 11:30:3717 Aralık 2017Menemen Figes SK55 - 80Yeşilyurt SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-18 18:30:0118 Aralık 2017Ege Elit SK61 - 55Şirinyer Doruk SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-18 18:30:1618 Aralık 2017İzmir Ege Basketbol S.K 43 - 51Petkim Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-18 18:30:2418 Aralık 2017Yakaköy Spor K.54 - 59Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-18 20:00:1318 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları SK41 - 39Siba S.KİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-18 20:00:1918 Aralık 2017Bornova Sportif35 - 51İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-18 20:00:4518 Aralık 2017Bornova Belediye20 - 0Ege Sportif Basketbol KulübüİZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-18 20:00:4518 Aralık 2017Yükseliş Basketbol SK11 - 72İzmir Yükseliş SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-19 18:00:2519 Aralık 2017Batı Basketbol S.K53 - 58Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-19 18:30:0719 Aralık 2017Karşıyaka Girne Spor Kulübü0 - 20Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-19 20:00:5219 Aralık 2017Buca Gençlik Spor Kulübü15 - 55Bornova Becker İZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-20 18:30:2320 Aralık 2017Oluşum Basketbol S.K68 - 101Siba S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-20 18:30:4520 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor Kulübü15 - 62Urla Belediye Gençlik Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-20 18:30:4620 Aralık 2017Ege Basketbol Akademi S.K71 - 50İzmir Ege Basketbol S.K.İZMİR U18E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-20 20:00:4120 Aralık 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü 64 - 68İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-20 20:00:5320 Aralık 2017Mavişehir İhtisas S.K71 - 85Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-20 20:00:5720 Aralık 2017Mavişehir S.K.70 - 53Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-21 18:00:1221 Aralık 2017Bergama Belediye Spor Kulübü45 - 61Bornova Becker İZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-21 18:30:5621 Aralık 2017Mavişehir Gençlik SK 59 - 35Oluşum Basketbol SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-21 20:00:1821 Aralık 2017Şirinyer Doruk SK35 - 47Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-21 20:00:3821 Aralık 2017Karşıyaka Basketbol Yıldızları16 - 60Urla Belediye GSKİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-21 20:00:5721 Aralık 2017Buca Gençlik Spor Kulübü17 - 47Menemen Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-22 18:30:5022 Aralık 2017Ege Asist Gençlik S.K.55 - 64Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-22 20:00:2522 Aralık 2017Ege Asist Spor Kulübü68 - 28İzmir Çapa S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-23 10:00:4423 Aralık 2017Karataş SK0 - 20İzmir Yükseliş SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-23 11:30:4623 Aralık 2017Mavişehir Gençlik SK 79 - 23Yükseliş Basketbol SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-25 18:30:4625 Aralık 2017Şirinyer Doruk SK37 - 68İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-25 18:30:4925 Aralık 2017Ege Asist Spor Kulübü58 - 54Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-25 18:30:4925 Aralık 2017Mavişehir S.K.41 - 33Petkim Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-25 20:00:3325 Aralık 2017Bayraklı Belediye Spor Kulübü67 - 61İzmir Büyükşehir Belediye GSKİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-25 20:00:4725 Aralık 2017İzmir Gençlik Spor Kulübü 68 - 70Oluşum Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-25 20:00:5425 Aralık 2017İzmir Ege Basketbol S.K 71 - 78Mavişehir İhtisas S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2017-12-26 18:30:5426 Aralık 2017Altay S.K 54 - 76Siba S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-26 20:00:5526 Aralık 2017Mavişehir Gençlik SK64 - 60Bossan SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-27 18:30:3327 Aralık 2017BMS Spor Kulübü55 - 46Bornova Becker Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-27 18:30:3627 Aralık 2017Bossan SK 49 - 37Siba S.KİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-27 20:00:3527 Aralık 2017İzmir Büyükşehir Belediye GSK20 - 0Örengücü Spor KulübüİZMİR U18 ERKEKLER A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2017-12-27 20:00:3627 Aralık 2017Bayraklı Belediye Spor Kulübü14 - 84Menemen Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2017-12-28 18:30:4228 Aralık 2017Banvit Basketbol İzmir SK61 - 48Şirinyer Doruk SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-28 20:00:3628 Aralık 2017Bayraklı Belediye Spor Kulübü22 - 51Bornova Becker İZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2017-12-28 20:00:4228 Aralık 2017Rota Koleji SK 57 - 36Oluşum Basketbol SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2017-12-29 18:30:4529 Aralık 2017Ege Elit SK77 - 44Karşıyaka Basketbol Yıldızları SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-02 18:30:292 Ocak 2018İzmir Büyükşehir Belediye GSK41 - 97Bornova Becker Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-02 18:35:332 Ocak 2018Bayraklı Belediye Spor Kulübü64 - 44Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-02 20:00:302 Ocak 2018Bornova Belediye100 - 27Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-03 18:30:333 Ocak 2018Urla Belediye GSK58 - 63Bornova Becker İZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-03 18:30:403 Ocak 2018Bayraklı Belediye Spor Kulübü64 - 32Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-03 18:30:473 Ocak 20189 Eylül Basketbol İhtisas S.K 102 - 38Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-03 18:35:323 Ocak 2018İzmir Gençlik Spor Kulübü65 - 58Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-03 18:35:413 Ocak 2018Şirinyer Doruk SK 57 - 43Karşıyaka Basketbol Yıldızları SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-03 20:00:333 Ocak 2018Ege Basketbol Akademi S.K31 - 101İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-03 20:00:493 Ocak 2018Ege Asist Spor Kulübü67 - 33Yarımada S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-04 18:00:514 Ocak 2018Bossan Spor Kulübü49 - 71Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-04 18:30:544 Ocak 2018Banvit Basketbol İzmir43 - 85Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-04 20:00:534 Ocak 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.95 - 29Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-05 18:30:445 Ocak 2018Oluşum Basketbol SK 51 - 38Yükseliş Basketbol SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-05 18:30:525 Ocak 2018Menemen Figes SK65 - 75Bossan SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-05 20:00:505 Ocak 2018Banvit Basketbol İzmir SK83 - 58Siba S.KİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-06 10:00:426 Ocak 2018Petkim Spor Kulübü48 - 40Mavişehir İhtisas S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-06 10:00:436 Ocak 2018Ege Gelişim Sanat 59 - 40BMS İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-06 11:30:396 Ocak 2018Sakinşehir Seferihisar 0 - 20AltayİZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-06 11:30:426 Ocak 2018Ege Asist Spor Kulübü71 - 56İzmir Ege Basketbol S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-06 11:30:456 Ocak 2018İzmir Karabağlar Belediye20 - 0Mavişehir YıldızlarıİZMİR U14K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-06 11:30:486 Ocak 2018İzmir Büyükşehir Belediye20 - 0İzmir Kolejliler İZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-06 13:00:406 Ocak 2018Altay S.K 92 - 71İzmir Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-06 13:00:426 Ocak 2018Ege Final SK40 - 47Ege Asist Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-06 13:00:476 Ocak 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları 0 - 20Urla Yıldızları İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-06 13:00:486 Ocak 2018Mega Basketbol 25 - 24Şirinyer Doruk İZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-06 14:30:436 Ocak 2018Karataş SK19 - 52Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-06 14:30:476 Ocak 2018Rotek SK67 - 76Bornova 1881İZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-06 14:30:506 Ocak 2018Bossan SK 37 - 62Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-07 10:00:027 Ocak 2018Menderes Belediye Eğt.Kül SK 20 - 0Balçova AnadoluİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-07 10:00:047 Ocak 2018Number One Basketbol Akad. SK78 - 38Ege Basket SK İZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-07 10:00:077 Ocak 2018Mavişehir Koleji SK33 - 47Yeni Karşıyaka Yalı SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-07 10:00:517 Ocak 2018İzmir Boğaları SK0 - 20Yükseliş Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-07 11:30:047 Ocak 2018Torbalı Belediye SK57 - 33İzmir Gençlik Basketbol SK (İZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-07 11:30:077 Ocak 2018Ege Asist Basketbol SK83 - 37Batıyaka SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-07 11:30:517 Ocak 2018Rota Koleji SK 53 - 52İzmir Yükseliş SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-07 13:00:057 Ocak 2018Mavişehir S.K.75 - 45Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-07 13:00:517 Ocak 2018Bergama Belediye Spor Kulübü21 - 76Urla Belediye Gençlik Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-07 14:30:057 Ocak 2018Urla Yıldızları Spor Kulübü60 - 28Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-08 18:30:088 Ocak 2018İzmir Yükseliş S.K66 - 50Oluşum Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-08 18:30:108 Ocak 2018Menemen Belediye SK 108 - 42İzmir Gençlik SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-08 18:30:218 Ocak 2018Karşıyaka Belediye GSK76 - 15Symrnıa İhtisas SKİZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-08 18:30:258 Ocak 2018Şirinyer Doruk SK39 - 79Siba S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-08 20:00:098 Ocak 2018Ege Asist Spor Kulübü80 - 43Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-08 20:00:198 Ocak 20189 Eylül Basketbol İhtisas S.K 48 - 60Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-09 18:00:249 Ocak 2018Yeşilyurt SK58 - 70Bossan SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-09 18:30:259 Ocak 2018Batı Basketbol S.K47 - 96Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-09 20:00:259 Ocak 2018Menemen Belediye Spor Kulübü72 - 70Bornova Becker Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-09 20:00:259 Ocak 2018Bornova Belediye GSK74 - 15Ege Elit SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-10 18:30:2810 Ocak 2018İzmir Gençlik Spor Kulübü39 - 78İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-10 18:30:3210 Ocak 2018İzmir Büyükşehir Belediye GSK46 - 85BMS Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-10 18:30:3310 Ocak 2018Bornova Belediye100 - 38Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-10 20:00:2910 Ocak 2018Al Sancak S.K 36 - 61Yarımada S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-10 20:00:3210 Ocak 2018Gelişim Koleji SK61 - 79Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-10 20:00:3310 Ocak 2018Banvit Basketbol İzmir61 - 48Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-11 18:00:3311 Ocak 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.97 - 38Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-11 18:30:3611 Ocak 2018Şirinyer Doruk SK43 - 46Yarımada GSKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-11 18:30:3811 Ocak 2018Oluşum Basketbol SK76 - 31Batı Basketbol SK İZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-11 20:00:4111 Ocak 2018Altay SK49 - 27Yelki Belediye SKİZMİR U14E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-12 18:30:3912 Ocak 2018Siba24 - 104Mavişehir Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-13 10:00:0013 Ocak 2018İzmir Yükseliş S.K48 - 49Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-13 10:00:3213 Ocak 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları 26 - 47Ege Gelişim Sanat İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-13 10:00:3713 Ocak 2018Number One Basketbol Akad. SK74 - 26Rotek SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-13 10:00:4413 Ocak 2018Mavişehir S.K.70 - 64Mavişehir İhtisas S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-13 11:30:0613 Ocak 2018Tire 1922 0 - 20İzmir Kolejliler İZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-13 11:30:2413 Ocak 2018Sakinşehir Seferihisar 22 - 66Urla Yıldızları İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-13 11:30:2613 Ocak 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K55 - 41İzmir Ege Basketbol S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-13 13:00:1913 Ocak 2018Yakaköy SK41 - 48Yeni Karşıyaka Yalı SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-13 13:00:2013 Ocak 2018Şirinyer Doruk SK43 - 47Oluşum Basketbol S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-13 13:00:3013 Ocak 2018Petkim Spor Kulübü31 - 51Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-13 13:00:4913 Ocak 2018Al Sancak S.K 53 - 60Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-13 14:30:0213 Ocak 2018Siba S.K75 - 55İzmir Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-13 14:30:1313 Ocak 2018Banvit Basketbol57 - 27Batı Basketbol SK İZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-13 14:30:3113 Ocak 2018Mega Basketbol 39 - 14İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-13 14:30:3413 Ocak 2018Ege Asist Basketbol SK109 - 38Bornova 1881İZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-14 10:00:1314 Ocak 2018Bornova Belediye GSK93 - 24Symrnıa İhtisas SKİZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-14 10:00:1714 Ocak 2018Menemen Figes S.K.53 - 68Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-14 10:00:5414 Ocak 2018Banvit Basketbol İzmir SK83 - 35Karşıyaka Basketbol Yıldızları SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-14 11:30:0314 Ocak 2018Mavişehir Koleji SK58 - 37Menderes Belediye Eğt.Kül SK İZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-14 11:30:2214 Ocak 2018Şirinyer Doruk SK 42 - 48Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-14 11:30:2514 Ocak 2018Bornova Belediye 23 - 93Bergama Belediye İZMİR U14K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-14 13:00:2414 Ocak 2018Bergama Belediye SK 66 - 64Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-14 13:00:4814 Ocak 2018İzmir Yükseliş SK54 - 58Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-14 14:30:0914 Ocak 2018Ege Final SK38 - 81SibaİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-15 18:30:4515 Ocak 2018Buca Gençlik 33 - 58Bergama Belediye İZMİR U14K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-15 18:30:5215 Ocak 2018Siba S.K75 - 86Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-15 20:00:1815 Ocak 2018Yükseliş Basketbol Spor K.29 - 134İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-15 20:00:3915 Ocak 2018Batı Basketbol S.K64 - 72Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-15 20:00:5415 Ocak 2018Şirinyer Doruk SK54 - 31İzmir Gençlik Basketbol SK (İZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-16 18:30:4316 Ocak 2018Bornova Belediye77 - 49Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-16 20:00:0716 Ocak 2018Rota Koleji SK 20 - 0Yükseliş Basketbol SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-16 20:00:5316 Ocak 2018Oluşum Basketbol SK 50 - 19Karataş SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-17 18:30:0217 Ocak 2018İzmir Karabağlar Belediye73 - 23Bornova Belediye İZMİR U14K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-17 20:00:2717 Ocak 20189 Eylül Basketbol İhtisas S.K 66 - 63Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-17 20:00:5617 Ocak 2018Gelişim Koleji SK102 - 28Torbalı Belediye SKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-18 18:00:0918 Ocak 2018İnovital Menemen Figes SK48 - 47Bossan SK İZMİR U14E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-18 18:30:5218 Ocak 2018İzmir Yükseliş SK 21 - 109Ege Asist Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-18 20:00:3818 Ocak 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.77 - 43Yarımada S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-18 20:00:5118 Ocak 2018Karataş SK27 - 63Rota Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-18 20:00:5618 Ocak 2018İzmir Ateş SK10 - 96Oluşum Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-19 18:30:0819 Ocak 2018İzmirspor SK 7 - 108Mavişehir Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-19 20:00:0619 Ocak 2018İzmir Gençlik Spor Kulübü72 - 42Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-20 10:00:4520 Ocak 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları SK36 - 44Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-20 10:00:4620 Ocak 2018Yükseliş Basketbol SK20 - 0Karataş SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-20 10:00:5020 Ocak 2018Banvit Basketbol59 - 34Genç Umutlar SKİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-20 11:30:0220 Ocak 2018İzmir Yükseliş SK53 - 50Oluşum Basketbol SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-20 11:30:4420 Ocak 2018Batıyaka SK55 - 42Bornova 1881İZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-20 11:30:5220 Ocak 2018Yarımada S.K. 63 - 49Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-20 13:00:4020 Ocak 2018Al Sancak S.K 46 - 1009 Eylül Basketbol İhtisas S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-20 13:00:4720 Ocak 2018Batı Basketbol S.K31 - 55İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-20 13:00:5720 Ocak 2018Rota Koleji SK 62 - 58Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-20 14:30:0120 Ocak 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.69 - 41Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-20 14:30:3620 Ocak 2018Siba S.K65 - 50Şirinyer Doruk SK İZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-01-20 14:30:5720 Ocak 2018Menemen Figes S.K.54 - 69Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-21 10:00:0621 Ocak 2018İzmirspor SK 29 - 49Ege Final SKİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-21 10:00:1721 Ocak 2018Mavişehir S.K.67 - 72İzmir Ege Basketbol S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-21 10:00:2221 Ocak 2018Şirinyer Doruk SK64 - 60İzmir Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-01-21 10:00:5321 Ocak 2018Oluşum Basketbol S.K45 - 68Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-21 11:30:1021 Ocak 2018Genç Umutlar SK70 - 52Batı Basketbol SK İZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-21 11:30:1821 Ocak 2018Mavişehir İhtisas S.K55 - 73Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-01-21 13:00:4821 Ocak 2018Bornova Belediye GSK70 - 53Bergama Belediye SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-01-21 13:00:5621 Ocak 2018Yükseliş Basketbol Spor K.47 - 61Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-21 14:30:2721 Ocak 2018Siba S.K61 - 53İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-01-21 14:30:3021 Ocak 2018Bornova Belediye57 - 60İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-03 10:00:023 Şubat 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.79 - 28Bossan Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-03 10:00:303 Şubat 2018İzmir Yeni Nesil SK65 - 54Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-03 11:30:243 Şubat 2018Banvit Basketbol73 - 9İzmir Ateş SKİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-03 11:30:513 Şubat 2018Yarımada GSK58 - 38İzmir Gençlik Basketbol SK (İZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-03 13:00:033 Şubat 2018Karataş SK52 - 20İzmir Boğaları SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-03 13:00:453 Şubat 2018Yarımada GSK52 - 62İzmirspor SKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-03 13:00:523 Şubat 2018Menemen Figes S.K.56 - 40Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-03 13:00:533 Şubat 2018İzmir Yükseliş SK İPTALSibaİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-03 14:30:413 Şubat 2018Yakaköy SK82 - 24Menderes Belediye Eğt.Kül SK İZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-03 14:30:463 Şubat 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K51 - 45Petkim Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-03 16:00:253 Şubat 2018Yükseliş Basketbol Spor K.41 - 49Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-03 16:00:303 Şubat 2018Yarımada S.K. 53 - 749 Eylül Basketbol İhtisas S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-04 10:00:444 Şubat 2018Şirinyer Doruk SK41 - 97Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-04 11:30:084 Şubat 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK 34 - 64Yükseliş Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-04 11:30:384 Şubat 2018Altay61 - 46BMS İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-04 11:30:454 Şubat 2018Ege Asist Basketbol SK51 - 68Number One Basketbol Akad. SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-04 13:00:254 Şubat 2018Altay SK43 - 44İnovital Menemen Figes SKİZMİR U14E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-04 13:00:264 Şubat 2018Ege Asist SK75 - 6Menemen Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-04 13:00:514 Şubat 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK53 - 44Bornova Belediye GSKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-04 13:00:594 Şubat 2018Petkim SK 33 - 51Oluşum Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-04 14:30:014 Şubat 2018Karataş SK32 - 45Şirinyer SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-04 14:30:094 Şubat 2018Mavişehir İhtisas SK 46 - 56Oluşum Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-05 18:30:005 Şubat 2018Menemen Belediye Spor Kulübü58 - 65BMS Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-05 18:30:105 Şubat 2018Büyük Mega SK 54 - 74Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-05 18:30:275 Şubat 2018Banvit Basketbol İzmir SK79 - 65Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-05 18:30:495 Şubat 2018Genç Karşıyakalılar SK85 - 17Ege Gelişim Sanat SK İZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-05 20:00:175 Şubat 2018Bornova Becker Spor Kulübü71 - 30Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-05 20:00:385 Şubat 2018Gelişim Koleji SK44 - 84Karşıyaka SKİZMİR U12E A LİGİ 6. GRUP2017-2018
2018-02-05 20:00:595 Şubat 2018Ege Elit S.K. 80 - 65Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-05 20:30:415 Şubat 2018Yarımada S.K. 61 - 45Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-06 18:00:456 Şubat 2018Mavişehir Gençlik Spor K.41 - 51Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-06 18:30:156 Şubat 2018Urla Belediye GSK57 - 20Buca Gençlik Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-06 20:00:176 Şubat 2018Ege Elit SK 47 - 55Symrnıa İhtisas SKİZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-06 20:00:296 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Belediye87 - 37Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-07 18:30:147 Şubat 2018Siba S.K66 - 49Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-07 18:30:177 Şubat 2018İzmir Yükseliş S.K49 - 40Mavişehir S.K.İZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-07 18:30:517 Şubat 2018Altay S.K 82 - 68Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-07 20:00:267 Şubat 2018Ege Gençlik Basketbol SK94 - 23Balçova AnadoluİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-07 20:00:307 Şubat 2018Bornova Belediye111 - 54Ege Basketbol Akademi S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-07 20:00:377 Şubat 2018Menemen Belediye Spor Kulübü66 - 49İzmir Büyükşehir Belediye GSKİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-08 18:00:518 Şubat 2018Mavişehir Gençlik Spor K.68 - 30Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-08 18:30:048 Şubat 2018Bornova Becker Spor Kulübü73 - 35Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-08 18:30:428 Şubat 2018Bossan Spor Kulübü46 - 649 Eylül Basketbol İhtisas S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-08 20:00:258 Şubat 2018Ege Elit S.K. 57 - 59İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-08 20:00:438 Şubat 2018Buca Gençlik Spor Kulübü11 - 67BMS Spor KulübüİZMİR U18K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-08 20:00:518 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Belediye70 - 27Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-09 18:30:199 Şubat 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.68 - 45Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-09 18:30:369 Şubat 2018Bornova Belediye114 - 35Banvit Basketbol İzmirİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-09 20:00:159 Şubat 2018Ege Basketbol Akademi S.K57 - 61İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-09 20:00:499 Şubat 2018Ege Elit S.K. 64 - 41Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-10 10:00:0410 Şubat 2018Ege Basket SK 27 - 64Rotek SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-10 10:00:1910 Şubat 2018İzmir Yükseliş SK 45 - 46İzmirspor SK İZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-10 11:30:1610 Şubat 2018Batıyaka SK51 - 52Number One Basketbol Akad. SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-10 11:30:2610 Şubat 2018Yeni Karşıyaka Yalı SK77 - 25Menderes Belediye Eğt.Kül SK İZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-10 13:00:0610 Şubat 2018Urla Yıldızları 52 - 27Ege Gelişim Sanat İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-10 13:00:2310 Şubat 2018Yelki Belediye SK34 - 30İnovital Menemen Figes SKİZMİR U14E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-10 13:00:3610 Şubat 2018Altay47 - 27Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-10 14:30:1210 Şubat 2018Şirinyer Doruk 52 - 18İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-10 14:30:1610 Şubat 2018Genç Umutlar SK61 - 10İzmir Ateş SKİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-10 14:30:5810 Şubat 2018Bossan Spor Kulübü68 - 46Menemen Figes S.K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-11 10:00:2811 Şubat 2018Ege Asist Spor Kulübü80 - 49Al Sancak S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-11 10:00:3011 Şubat 2018Bornova Becker 38 - 31Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-11 10:00:3311 Şubat 2018Mavişehir Yıldızları0 - 20Bornova Belediye İZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-11 11:30:0111 Şubat 2018Mavişehir Gençlik Spor K.93 - 54Yarımada S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-11 11:30:4211 Şubat 2018Karşıyaka SK 93 - 26Torbalı Belediye SKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-11 11:30:4911 Şubat 2018Mavi Şehir Yıldızları SK48 - 25Forbes Torbalı GSKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-11 13:00:0711 Şubat 2018Ege Elit SK 19 - 83Bergama Belediye SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-11 13:00:3311 Şubat 2018Buca Gençlik 41 - 54İzmir Karabağlar BelediyeİZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-11 13:00:3811 Şubat 2018Tire 1922 0 - 20Mega Basketbol İZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-11 13:00:5211 Şubat 2018Sakinşehir Seferihisar 41 - 65BMS İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-11 14:30:0211 Şubat 2018Bergama Belediye SK23 - 45Batı Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-11 14:30:2111 Şubat 2018İnovital Menemen Figes SK20 - 0Güzelbahçe Belediye SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-11 14:30:2111 Şubat 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.72 - 639 Eylül Basketbol İhtisas S.K İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-11 14:30:2611 Şubat 2018Rota Koleji SK80 - 21İzmir Boğaları SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-11 16:00:0611 Şubat 2018Banvit Basketbol İzmir62 - 47Batı Basketbol S.KİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-11 16:00:3111 Şubat 2018Ege Basketbol Akademi S.K 16:00:3116:00Yükseliş Basketbol Spor K.İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-12 18:30:0812 Şubat 2018Buca Gençlik Spor Kulübü20 - 0Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-12 18:30:2612 Şubat 2018Urla Belediye GSK76 - 36Bayraklı Belediye Spor KulübüİZMİR U16K A LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-12 18:30:2912 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Belediye65 - 52Ege Elit S.K. İZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-12 20:00:0512 Şubat 2018Banvit Basketbol İzmir SK37 - 54İzmir Yükseliş SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-12 20:00:2912 Şubat 2018Bossan SK 31 - 76Rota Koleji SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-12 20:00:5412 Şubat 2018Ege Elit SK56 - 63Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-12 20:30:4312 Şubat 2018Bornova Belediye72 - 56İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-13 18:30:2413 Şubat 2018Mavişehir İhtisas SK 65 - 58Banvit BasketbolİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-13 20:00:5613 Şubat 2018Büyük Mega SK 33 - 80Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-14 18:30:0914 Şubat 2018Altay S.K 53 - 73İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-14 18:30:2414 Şubat 2018Siba S.K65 - 62Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-14 18:30:3414 Şubat 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K48 - 56Mavişehir S.K.İZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-14 20:00:1014 Şubat 2018Ege Asist Gençlik SK53 - 72SibaİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-14 20:00:1214 Şubat 2018Yarımada GSK27 - 77Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-15 18:00:3215 Şubat 2018İzmir Gençlik Spor Kulübü46 - 87Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-15 18:30:1815 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Belediye51 - 43Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-15 20:00:0415 Şubat 2018Bornova Belediye77 - 41Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-16 18:30:0616 Şubat 2018Ege Gençlik Basketbol SK37 - 72SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-16 20:00:0516 Şubat 2018Ege Gençlik Basketbol SK70 - 25Mavişehir Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-16 20:00:3916 Şubat 2018Şirinyer Doruk SK 35 - 22Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U12E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-17 10:00:1017 Şubat 2018Genç Umutlar SK 35 - 84Mavişehir Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-17 10:00:1517 Şubat 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim SK32 - 58Balçova Belediye Termal SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-17 11:30:0417 Şubat 2018Edba SK34 - 609 Eylül Bask. İht. SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-17 11:30:5917 Şubat 2018Mega Basketbol SK 27 - 58İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-17 13:00:1517 Şubat 2018Number One Basketbol Akademi SK45 - 46Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-17 13:00:3417 Şubat 2018Ege Asist SK 20 - 0İzmir Yükseliş SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-17 14:30:1217 Şubat 2018İzmir Boğaları SK27 - 36İzda SK İZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-17 14:30:4117 Şubat 2018Batı Basketbol SK30 - 40Karataş SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-17 14:30:4217 Şubat 2018Takev SK63 - 28Ege Elit SKİZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-18 10:00:1618 Şubat 20189 Eylül Bas. İht. SK37 - 73Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-18 10:00:3518 Şubat 2018Yakaköy SK27 - 81Yükseliş Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-18 10:00:3718 Şubat 2018Yarımada GSK65 - 37İnovital Menemen Figes SKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-18 11:30:0418 Şubat 2018Karşıyaka SK107 - 29PetkimİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-18 11:30:2518 Şubat 2018Şirinyer Spor SK 8 - 56 Ege Asist Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-18 11:30:3418 Şubat 2018Ege Devleri Başarı Akad. (EDBA) SK 82 - 14Menderes Belediye Eğt. Kült. İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-18 11:30:3418 Şubat 2018Ege Elit SK73 - 58Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-18 13:00:1418 Şubat 2018Genç Umutlar SK 53 - 36Torbalı Belediyesi GSKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-18 13:00:2418 Şubat 2018Banvit Basketbol İzmir SK61 - 62Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-18 13:00:4118 Şubat 2018Karşıyaka Belediye GSK54 - 50Karşıyaka Bask. Yıldızları SKİZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-18 14:30:0218 Şubat 2018Mavişehir SK37 - 70Siba SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-18 14:30:3118 Şubat 2018İzmir Yükseliş SK61 - 55Rota Koleji SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-19 18:30:0819 Şubat 2018Bornova Belediye90 - 50İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-19 18:30:0919 Şubat 2018Menemen Belediye SK35 - 136Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-19 18:30:1119 Şubat 2018Mavişehir Gençlik Spor K.43 - 53Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-19 20:00:2219 Şubat 2018Ege Asist Gençlik SK 48 - 60Guts SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-19 20:00:4919 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Belediye62 - 57Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-19 20:00:5319 Şubat 2018İzmir Ege Basketbol SK38 - 26Bossan SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-20 18:00:2620 Şubat 2018Ege Final SK25 - 57İzmir Büyükşehir Bel. SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-20 20:00:1220 Şubat 2018Ege Elit SK46 - 66Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-20 20:00:1720 Şubat 2018Şirinyer Doruk SK57 - 12Urla Yıldızlar GSK İZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-21 18:30:2721 Şubat 2018Ege Asist Spor Kulübü56 - 51İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-21 18:30:4021 Şubat 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.K72 - 64Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-21 20:00:1921 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Bel. GSK45 - 48Bornova Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-21 20:00:4421 Şubat 2018Siba S.K51 - 35Mavişehir S.K.İZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-22 18:00:3022 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Belediye58 - 49Öbek Boğaziçi Okulları S.K.İZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-22 18:30:4322 Şubat 2018Ege Asist Spor Kulübü65 - 64İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-22 20:00:0222 Şubat 2018Turuncu Basketbol SK 20:00:0220:00Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-22 20:00:4822 Şubat 2018Mavişehir Gençlik Spor K.71 - 57Bornova BelediyeİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-22 20:00:5822 Şubat 2018Spoyad SK55 - 56Büyük Mega SK İZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-23 18:30:0023 Şubat 2018Ege Bornova SK 20 - 0Urla Yıldızlar GSK İZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-23 18:30:2123 Şubat 2018Göztepe SK 33 - 77Oluşum Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-23 20:00:1323 Şubat 2018Mavişehir Yıldızları SK 23 - 74Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-23 20:00:1823 Şubat 2018İzmir Kolejliler SK20 - 89Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-24 10:00:2224 Şubat 2018Bornova 188136 - 56Number One Basketbol Akad. SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-24 10:00:3924 Şubat 2018Balçova Anadolu32 - 60Mavişehir Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-24 11:30:2824 Şubat 2018Batı Basketbol SK 73 - 30İzmir Ateş SKİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-24 13:00:3924 Şubat 2018Symrnıa İhtisas SK25 - 63Bergama Belediye SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-24 14:30:2324 Şubat 2018Bornova Becker 62 - 25Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-25 10:00:0425 Şubat 2018Rota Koleji SK75 - 15Rotek SK İZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-25 10:00:0525 Şubat 2018Mavi Şehir Yıldızları SK44 - 58Karataş SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-25 10:00:3425 Şubat 2018Ege Asist Gençlik SK78 - 28İzmirspor SK İZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-25 11:30:0025 Şubat 2018Ege Asist Basketbol SK26 - 39Number One Basketbol Akademi SKİZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-25 11:30:1125 Şubat 2018Yarımada GSK50 - 67Bornova Belediye GSKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-25 11:30:4425 Şubat 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK 57 - 55Karataş SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-25 13:00:0425 Şubat 2018Şirinyer Doruk SK 74 - 23Yakaköy SKİZMİR U12E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-25 13:00:2125 Şubat 2018Urla Yıldızları Spor Kulübü46 - 75Urla Belediye Gençlik Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-25 16:00:4325 Şubat 2018Ege Elit SK 13 - 73Büyük Mega SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-26 18:30:1626 Şubat 2018Ege Asist Basketbol S.K69 - 88Karşıyaka S.K İZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-26 18:30:3626 Şubat 2018Öbek Boğaziçi S.K. 46 - 60Bornova Bel.G.S.KİZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-26 18:30:3826 Şubat 2018SB Sportif SK71 - 30Şirinyer SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-26 18:30:4726 Şubat 2018Siba S.K60 - 50İzmir Yükseliş S.KİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-26 20:00:0926 Şubat 2018Mavişehir S.K.60 - 59Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-26 20:00:4126 Şubat 2018Ege Asist Spor Kulübü62 - 50Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-26 20:00:5326 Şubat 2018Mavişehir Yıldızları S.K65 - 78Gelişim Koleji S.KİZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-27 18:00:1027 Şubat 2018İzmir Büyükşehir Belediye87 - 50İzmir Gençlik Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-27 18:30:4027 Şubat 2018Petkim SK 0 - 20Menemen Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-27 20:00:0227 Şubat 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.54 - 58Bornova BelediyeİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-02-27 20:00:2627 Şubat 2018İnovital Menemen Figes SK32 - 41Bornova 1881 SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-27 20:00:5027 Şubat 2018Ege Asist Spor Kulübü72 - 81Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-28 18:30:1228 Şubat 2018Banvit Basketbol İzmir SK50 - 46Rota Koleji SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-28 18:30:3428 Şubat 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor Kulübü27 - 63Bergama Belediye Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-02-28 18:30:4128 Şubat 2018Bornova Becker 61 - 55Urla Yıldızları Spor KulübüİZMİR U15K A LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-02-28 18:30:5928 Şubat 2018Mavişehir Gençlik SK 66 - 22Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-28 20:00:0328 Şubat 2018İzmir Yükseliş SK76 - 61Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-02-28 20:00:5628 Şubat 2018Gelişim Koleji SK18 - 76Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-02-28 20:00:5728 Şubat 2018Karşıyaka SK56 - 27Ege Asist Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-01 18:00:511 Mart 2018İzmir Büyükşehir Belediye76 - 71Bornova BelediyeİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-01 18:30:091 Mart 2018Ege Basket SK 20 - 0Ege Asist Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-01 18:30:341 Mart 2018İzmir Gençlik Basketbol SK (23 - 76Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-01 20:00:161 Mart 2018İzmir Gençlik Spor Kulübü54 - 71Mavişehir Gençlik Spor K.İZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-01 20:00:221 Mart 2018Öbek Boğaziçi Okulları S.K.67 - 52Ege Asist Spor KulübüİZMİR U18E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-01 20:00:261 Mart 2018Karşıyaka SK 110 - 17Şirinyer Doruk SKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-02 18:30:282 Mart 2018Ege Gençlik Basketbol SK72 - 40Yakaköy SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-02 18:30:352 Mart 2018Karşıyaka86 - 25Öbek Boğaziçi SKİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-02 18:30:352 Mart 2018İzmir Kolejliler SK 59 - 429 Eylül Bask. İht. SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-02 20:00:302 Mart 2018Mavişehir Yıldızları SK67 - 70Gelişim KolejiİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-02 20:00:312 Mart 2018Ege Gençlik Basketbol SK88 - 28Forbes Torbalı GSKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-02 20:00:402 Mart 2018Genç Umutlar SK 47 - 58Edba SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-03 10:00:143 Mart 2018Mavişehir Gençlik SK20 - 0Ege Final SKİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-03 10:00:423 Mart 2018Urla Yıldızları 77 - 18AltayİZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-03 11:30:023 Mart 2018Rota Koleji SK72 - 37Karşıyaka Basketbol Yıld. SK İZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-03 11:30:123 Mart 2018Genç Umutlar SK71 - 101Mavişehir İhtisas SK İZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-03 13:00:203 Mart 2018İzmir Yükseliş SK 0 - 20SibaİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-03 13:00:353 Mart 2018Oluşum Basketbol SK55 - 26Batı Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-03 13:00:353 Mart 2018Rotek SK33 - 85Ege Asist Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-03 14:30:173 Mart 2018Ege Basket SK 39 - 68Batıyaka SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-03 14:30:533 Mart 2018Siba81 - 6Karşıyaka Girne SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-03 20:00:333 Mart 2018 Ege Asist Basketbol SK35 - 76Batı Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018
2018-03-04 10:00:134 Mart 2018Symrnıa İhtisas SK37 - 75Büyük Mega SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-04 10:00:214 Mart 2018Oluşum Basketbol SK74 - 72Banvit BasketbolİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-04 10:00:464 Mart 2018Karşıyaka SK 87 - 33Yarımada GSKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-04 11:30:014 Mart 2018Bossan SK 60 - 48Altay SKİZMİR U14E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-04 11:30:024 Mart 2018Mega Basketbol SK 32 - 56Mavişehir Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-04 13:00:124 Mart 2018Altay SK22 - 34Ege Final SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-04 13:00:384 Mart 2018Sakinşehir Seferihisar 48 - 67Ege Gelişim Sanat İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-04 13:00:534 Mart 2018Ege Asist SK76 - 19Bergama Belediye SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-04 13:00:544 Mart 2018Torbalı Belediye SK72 - 77Şirinyer Doruk SKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-04 14:30:464 Mart 2018BMS 53 - 42Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-04 14:30:564 Mart 2018Bergama Belediye 58 - 32İzmir Karabağlar BelediyeİZMİR U14K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-04 16:00:224 Mart 2018Ege Elit SK6 - 86Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-05 18:30:055 Mart 2018İzda SK 35 - 49İzmir Büyükşehir Bel. SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-05 18:30:195 Mart 2018Yeni Karşıyaka Yalı SK48 - 69Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-05 18:30:495 Mart 2018Yükseliş Basketbol SK 54 - 51Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-05 20:00:145 Mart 2018Mavişehir S.K.77 - 50Ege Asist Spor KulübüİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-05 20:00:215 Mart 2018Siba S.K60 - 52Altay S.K İZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-05 20:00:365 Mart 2018İzmir Kolejliler 14 - 58Mega Basketbol İZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-05 20:00:435 Mart 2018İzmir Yükseliş S.K66 - 43Karşıyaka Basketbol Yıldızlar S.KİZMİR U16E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-06 18:00:496 Mart 2018Karşıyaka Belediye GSK33 - 70Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-06 18:30:366 Mart 2018Yükseliş Basketbol SK56 - 27Karataş SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-06 18:30:406 Mart 2018Balçova Anadolu25 - 71Yakaköy SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-06 20:00:046 Mart 2018Batı Basketbol SK 34 - 79Mavişehir İhtisas SK İZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-06 20:00:166 Mart 2018Siba20 - 0İzmirspor SK İZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-07 18:30:187 Mart 2018Şirinyer Doruk 20 - 0Karataş İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-07 18:30:397 Mart 2018Banvit Basketbol İzmir SK63 - 40Bossan SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-07 18:30:417 Mart 2018Mavişehir Gençlik SK 60 - 49İzmir Yükseliş SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-07 20:00:087 Mart 2018Rota Koleji SK 59 - 50Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-07 20:00:157 Mart 2018Ege Gelişim Sanat 20 - 0Çiğli Belediye İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-07 20:00:587 Mart 2018Balçova Belediye Termal62 - 43Urla Yıldızları İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-08 18:30:248 Mart 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim 20 - 0Urla Belediye İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-08 20:00:428 Mart 2018Genç Karşıyakalılar SK60 - 55İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-08 20:00:538 Mart 2018Torbalı Belediye Gençlik  20:00:5320:00Yelki Belediye İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-09 18:30:149 Mart 2018Spoyad 17 - 82Ekiz Yumurta Foça Basketbol İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-09 18:30:249 Mart 2018Karşıyaka S.K 68 - 44Bornova Bel.G.S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-09 20:00:479 Mart 2018Mavişehir Yıldızları S.K54 - 49Öbek Boğaziçi S.K. İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-09 20:00:489 Mart 2018Ege Asist Basketbol S.K76 - 88Gelişim Koleji S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-10 10:00:1210 Mart 2018İzmirspor SK40 - 65Bornova Belediye GSKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-10 11:30:1010 Mart 2018Mavişehir Koleji SK63 - 39Edba SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-10 11:30:1810 Mart 2018Yükseliş Basketbol SK 34 - 77Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-10 11:30:4810 Mart 2018Rota Koleji SK64 - 46Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-10 13:00:1110 Mart 2018Petkim SK 46 - 57Batı Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-10 13:00:3910 Mart 2018Oluşum Basketbol SK41 - 90Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-10 13:00:5910 Mart 2018Mavişehir Koleji SK38 - 53Yakaköy SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-10 14:30:0710 Mart 2018Menemen Belediye SK 28 - 29Bergama Belediye SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-10 14:30:1310 Mart 2018Gelişim Koleji SK87 - 31Ege Asist Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-10 14:30:2410 Mart 2018Yakaköy SK32 - 21Pınargücü SKİZMİR U12E A LİGİ 7. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-11 10:00:1311 Mart 2018Petkim43 - 64Balçova Belediye Termal SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-11 10:00:2911 Mart 2018Forbes Torbalı GSK12 - 72Karataş SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-11 10:00:3011 Mart 2018İzmir Ateş SK0 - 20Mavişehir İhtisas SK İZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-11 10:00:3211 Mart 2018Mega Basketbol SK 31 - 639 Eylül Bask. İht. SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-11 11:30:2811 Mart 2018Bornova 188159 - 41Ege Basket SK İZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-11 11:30:3011 Mart 2018İzmir Kolejliler SK 69 - 29Genç Umutlar SK İZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-11 11:30:5511 Mart 2018SB Sportif SK116 - 16Mavi Şehir Yıldızları SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-11 13:00:0911 Mart 2018Menemen Belediye SK22 - 79Rota Koleji SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-11 13:00:0911 Mart 2018Balçova Anadolu18 - 90Yeni Karşıyaka Yalı SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-11 13:00:4011 Mart 2018Bornova 1881 SK27 - 68SibaİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-11 13:00:5411 Mart 2018Ege Elit SK36 - 63Ege Asist Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-11 14:30:1211 Mart 2018Turuncu Basketbol SK27 - 52Bossan SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-11 14:30:2311 Mart 2018Takev SK24 - 32Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-11 14:30:5411 Mart 2018İnovital Menemen Figes SK45 - 12Karşıyaka Girne SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-11 14:30:5511 Mart 2018Rotek SK49 - 87Batıyaka SKİZMİR U14E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-12 18:30:0212 Mart 2018İzmir Boğaları SK23 - 56İzmir Büyükşehir Bel. SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-12 18:30:0412 Mart 2018Büyük Mega SK 47 - 33Ege Gelişim Sanat SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-12 18:30:2712 Mart 2018Ege Elit SK77 - 48Torbalı Belediyesi GSKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-12 18:30:3212 Mart 2018Takev SK46 - 63Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-12 18:30:3312 Mart 2018Altay SK42 - 77Rota Koleji SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-12 20:00:1812 Mart 2018Bossan SK  20:00:1820:00İzmir Yükseliş SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-12 20:00:2112 Mart 2018Banvit Basketbol İzmir SK 20:00:2120:00Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-12 20:00:2612 Mart 2018İzmir Boğaları SK36 - 76Karşıyaka Basketbol Yıld. SK İZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-12 20:00:3512 Mart 2018Rota Koleji SK  20:00:3520:00Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-12 20:00:5312 Mart 2018Al Sancak SK52 - 29Balçova Anadolu GSK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-13 18:30:1513 Mart 2018Ege Final SK58 - 17İzmir Yükseliş SK İZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-13 18:30:5813 Mart 2018Bossan SK 38 - 76Yelki Belediye SKİZMİR U14E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-13 20:00:0413 Mart 2018Ege Asist Gençlik SK 40 - 71Altay SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-13 20:00:0613 Mart 2018Ege Gençlik Basketbol SK39 - 21Şirinyer SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-13 20:00:1713 Mart 2018İzda SK 38 - 28Altay SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-14 18:30:1514 Mart 2018Karataş SK35 - 51 Ege Asist Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-14 18:30:3414 Mart 2018Yükseliş Basketbol SK0 - 20Rota Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-14 18:30:5414 Mart 2018Bossan 11 - 76Buca Gençlik İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-14 18:30:5614 Mart 2018Karşıyaka Belediye GSK20 - 0Ege Elit SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-14 20:00:1514 Mart 2018Torbalı Belediye SK28 - 51Yarımada GSKİZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-14 20:00:2314 Mart 2018Menemen Belediye SK 90 - 74Mavişehir Gençlik SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-14 20:00:2814 Mart 2018Bergama Belediye SK 53 - 45Büyük Mega SK İZMİR U14E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-15 18:00:5415 Mart 2018İzmir Gençlik Basketbol SK (0 - 20Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-15 18:30:0615 Mart 2018Mavişehir Gençlik SK109 - 27Ege Asist Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-15 18:30:2215 Mart 2018Al Sancak SK23 - 87Siba SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-15 18:30:3215 Mart 2018Batı Basketbol SK15 - 86Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-15 20:00:0615 Mart 2018Balçova Anadolu GSK 0 - 20İzmir Yükseliş SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-15 20:00:2515 Mart 2018Şirinyer Spor SK 40 - 25AS Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-15 20:00:4715 Mart 2018Ege Asist SK 102 - 28İzmir Kolejliler SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-15 20:00:4715 Mart 2018Menderes Belediye Eğt.Kül SK 22 - 65Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-16 18:30:3416 Mart 2018Şirinyer Doruk SK42 - 47Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-16 18:30:4116 Mart 2018Yarımada GSK65 - 79Bornova Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-16 18:30:4316 Mart 2018Mavişehir SK28 - 55Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-16 20:00:0516 Mart 20189 Eylül Bas. İht. SK42 - 48SB Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-16 20:00:3616 Mart 2018Göztepe SK 25 - 98İzmir Büyükşehir Bel. GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-16 20:30:3616 Mart 2018Ege Bornova SK 29 - 43İnovital Menemen Figes SKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-17 10:00:0117 Mart 2018İzmirspor SK 28 - 37Yelki Belediye SK İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-17 11:30:0617 Mart 2018Batıyaka SK 27 - 53Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-17 13:00:3817 Mart 2018Turuncu Basketbol SK20 - 54Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-17 14:30:0517 Mart 2018Oluşum Basketbol SK70 - 39Genç Umutlar SKİZMİR U14E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-17 16:00:1617 Mart 2018Mavişehir Gençlik SK20 - 0İzmir Yükseliş SK İZMİR U14E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-18 10:00:0318 Mart 2018Ege Asist Basketbol SK50 - 41Batı Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-18 10:00:5918 Mart 2018Şirinyer SK20 - 0İzmir Yıldızlar SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-18 11:30:0518 Mart 2018Rotek SK 11:30:0511:30Yükseliş Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-18 11:30:1318 Mart 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim SK18 - 61İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-18 13:00:2618 Mart 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK 13:00:2613:00Bergama Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-18 13:00:5318 Mart 2018Urla Yıldızlar GSK 22 - 77Yükseliş Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-18 14:30:0418 Mart 2018Ege Basket SK 14:30:0414:30Guts SK İZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-18 14:30:1518 Mart 2018Bergama Belediye 59 - 26AS Sportif İZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-18 14:30:3818 Mart 2018Bossan SK 40 - 72İzmir Yükseliş SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-18 16:00:3118 Mart 2018Ege Gelişim Sanat 41 - 43AltayİZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-19 18:30:0019 Mart 2018 İnovital Menemen Figes SK50 - 14Balçova Anadolu GSK.İZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-19 18:30:1419 Mart 2018Karşıyaka SK94 - 35Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-19 18:30:2419 Mart 2018Menemen Belediye82 - 7İzmir KolejlilerİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-19 18:30:3819 Mart 2018Takev SK46 - 72Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-19 20:00:0519 Mart 2018Banvit Basketbol İzmir SK64 - 58Ege Elit SKİZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-19 20:00:3219 Mart 2018Rota Koleji SK 51 - 57Mavişehir Gençlik SK İZMİR U15E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-19 20:00:4319 Mart 2018Karataş SK35 - 44Oluşum Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-19 20:00:4919 Mart 2018Menemen Belediye SK22 - 34Bornova Belediye GSKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-20 18:00:3920 Mart 2018Mavişehir Gençlik SK54 - 16Yakaköy SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-20 18:30:1020 Mart 2018Bossan26 - 33Çeşme BelediyeİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-20 18:30:1620 Mart 2018İzmir Kolejliler SK 20 - 0Gaziemir Belediye GSKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-20 18:30:2120 Mart 2018Spoyad SK43 - 85Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-20 20:00:0320 Mart 2018Gelişim Koleji SK20 - 0SPOYAD SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-20 20:00:4820 Mart 2018Genç Umutlar SK39 - 58SB Sportif SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-20 20:00:5120 Mart 2018Çeşme Belediye SK20 - 0Öbek Boğaziçi Okulları SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-21 18:30:0621 Mart 2018Mavişehir Yıldızları S.K55 - 65Karşıyaka S.K İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-21 18:30:4221 Mart 2018Rota Koleji SK61 - 24Yarımada GSKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-21 18:30:5021 Mart 2018İzmir Yeni Nesil39 - 60Banvit Basketbol İzmir GelişimİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-21 18:30:5321 Mart 2018İzmir Kolejliler 28 - 41Şirinyer Doruk İZMİR U14K LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-21 20:00:0021 Mart 2018Pınargücü24 - 23Şirinyer DorukİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-21 20:00:0821 Mart 2018Öbek Boğaziçi S.K. 65 - 79Gelişim Koleji S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-21 20:00:1621 Mart 2018Bossan SK 20:00:1620:00Mavişehir Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-21 20:00:4221 Mart 2018Siba SK 51 - 43Ege Gelişim Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-21 20:00:5321 Mart 2018Bornova Bel.G.S.K62 - 56Ege Asist Basketbol S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-22 18:00:0222 Mart 2018Ege Asist SK63 - 389 Eylül Bask. İht. SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-22 18:30:0522 Mart 2018Narlıdere Belediye SK 66 - 9Altay SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-22 18:30:3322 Mart 2018Göztepe31 - 36Buca GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-22 18:30:5022 Mart 2018Banvit Basketbol İzmir36 - 44Yeni Nesil SK İZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-22 20:00:3622 Mart 2018Güzelbahçe Belediye SK 32 - 12İzmir Ateş SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-22 20:00:4322 Mart 2018Ege Gelişim Sanat47 - 4İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-22 20:00:5222 Mart 2018Bornova Belediye 27 - 64Buca Gençlik İZMİR U14K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-23 18:30:2123 Mart 2018Sakinşehir Seferihisar 20 - 0Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-23 18:30:2123 Mart 2018Bornova Sportif SK0 - 20Ege Elit SK İZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-23 18:30:2623 Mart 2018Yarımada Gençlik 18:30:2618:30Menemen BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-23 18:30:4523 Mart 2018İzmir Yeni Nesil SK77 - 40Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-23 20:00:2523 Mart 2018Yükseliş Basketbol48 - 37Ege Gelişim SanatİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-23 20:00:5123 Mart 2018BMS 25 - 75Urla Yıldızları İZMİR U14K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-24 10:00:0224 Mart 2018Rota Koleji SK39 - 40Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-24 10:00:3624 Mart 2018İzmir Kolejliler SK 60 - 16Altay SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-24 10:00:5424 Mart 2018Karşıyaka Girne SK9 - 25Öbek Boğaziçi Okulları SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-24 11:30:3524 Mart 2018Çeşme Belediye SK25 - 51 İnovital Menemen Figes SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-24 11:30:3724 Mart 2018Ege Final SK13 - 44Guts SK İZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-24 11:30:4124 Mart 2018Ekol Basketbol SK20 - 24Batıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-24 13:00:1524 Mart 2018Balçova Anadolu GSK 21 - 57İzmir Kolejliler SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-24 13:00:2524 Mart 2018Spoyad SK62 - 34Ege Gelişim Sanat SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-24 13:00:5724 Mart 2018Şirinyer SK13 - 45Mavişehir Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-24 14:30:0624 Mart 2018Menemen Belediye SK 16 - 75Oluşum Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-24 14:30:0824 Mart 2018Siba SK 36 - 47Narlıdere Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-24 14:30:2524 Mart 2018Ege Basket SK41 - 24Bossan SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-25 10:00:0125 Mart 2018Forbes Torbalı SK 8 - 83Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-25 10:00:2325 Mart 2018İzmir Yükseliş SK0 - 0Rota Koleji SK A.Ş.İZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-25 10:00:4925 Mart 2018Genç Umutlar SK20 - 121Ege Asist SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-25 11:30:1825 Mart 2018Karşıyaka SK 93 - 38SB Sportif SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-25 11:30:2125 Mart 2018Bergama Belediye SK 14 - 45Yükseliş Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-25 11:30:4625 Mart 2018Banvit İzmir Gelişim SK25 - 18Bornova Belediye GSKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-25 13:00:1325 Mart 2018Bergama Belediye11 - 43Menemen BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-25 13:00:5325 Mart 2018Mavişehir Gençlik SK77 - 62Oluşum Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-25 14:30:1225 Mart 2018Menemen Belediye SK0 - 20Karataş SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-25 14:30:2625 Mart 2018SPOYAD SK 20 - 0Ege Gelişim Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-25 14:30:2725 Mart 2018Ekiz Yumurta Foça Basketbol 91 - 49Urla Yıldızları İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-25 16:00:4625 Mart 2018İnovital Menemen Figes SK10 - 81SibaİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-25 16:00:4925 Mart 2018Rotek SK37 - 26Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-25 16:00:5725 Mart 2018Spoyad 20 - 0Karataş İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-26 18:30:1126 Mart 2018İzmir Gençlik SK 73 - 79Mavişehir Gençlik SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-26 18:30:1526 Mart 2018Rotek SK 17 - 78Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-26 18:30:4126 Mart 2018Göztepe0 - 20Ege Gelişim SanatİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-26 20:00:3526 Mart 2018Menemen Belediye SK 91 - 47Menemen Figes SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-26 20:00:5226 Mart 2018Yarımada Gençlik44 - 20Buca GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-27 18:30:0027 Mart 2018Bossan 42 - 56Banvit Basketbol İzmir Gelişim İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-27 18:30:1427 Mart 2018Ege Asist Basketbol SK43 - 28Ege Elit SK İZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-27 18:30:2927 Mart 2018Balçova Belediye Termal SK42 - 31Yarımada GSKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-27 20:00:4727 Mart 2018Ege Gelişim Sanat 49 - 50Buca Gençlik İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-28 18:30:1328 Mart 2018Güzelbahçe Belediye SK48 - 16Karşıyaka Girne SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-28 18:30:1928 Mart 2018Petkim SK 28 - 32Bergama Belediye SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-28 18:30:4128 Mart 2018Rota Koleji SK64 - 26Yarımada GSKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-28 18:30:5228 Mart 2018Ekol Basketbol SK38 - 40Şirinyer Doruk SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-28 20:00:0228 Mart 2018İzmir Yükseliş SK 20:00:0220:00İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-28 20:00:0428 Mart 2018Gelişim Koleji SK 20:00:0420:00Gaziemir Belediye GSKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-28 20:00:1628 Mart 2018Batı Basketbol SK 33 - 87Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-28 20:00:4028 Mart 2018Ege Gelişim Sanat SK 42 - 56İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-03-29 18:00:5129 Mart 2018Menderes Belediye Eğt. Kült. 15 - 69Karşıyaka Bask. Yıldızları SKİZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-29 18:30:1629 Mart 2018Yakaköy SK25 - 73Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U12E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-29 18:30:4429 Mart 2018İzmir Yeni Nesil SK75 - 12Balçova Anadolu GSK.İZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-29 18:30:5729 Mart 2018Şirinyer Doruk 21 - 42Balçova Belediye TermalİZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-29 20:00:1129 Mart 2018Şirinyer SK40 - 36Mavi Şehir Yıldızları SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-29 20:00:4429 Mart 2018Torbalı Belediye Gençlik 20 - 55BMSİZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-29 20:00:5529 Mart 2018Takev SK20 - 0Bornova Sportif SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-30 18:30:0230 Mart 2018Forbes Torbalı GSK0 - 20SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-30 18:30:1730 Mart 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK 38 - 8İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-30 18:30:4930 Mart 2018Mavişehir Gençlik SK73 - 42Karşıyaka SKİZMİR U12E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-30 18:30:5130 Mart 2018Karşıyaka Belediye SK 70 - 41Ege Asist Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-30 20:00:2230 Mart 2018Takev SK54 - 24Number One Basketbol Akademi SKİZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-30 20:00:4930 Mart 2018Şirinyer Doruk SK 62 - 10Pınargücü SKİZMİR U12E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-03-30 20:00:5930 Mart 2018Mega Basketbol SK 42 - 37Edba SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-30 20:00:5930 Mart 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK 20:00:5920:00Rota Koleji SK A.Ş.İZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-03-31 10:00:0331 Mart 2018Yarımada Gençlik43 - 51Menemen BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-31 10:00:4731 Mart 2018Ege Final SK31 - 32İzda SK İZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-31 11:30:0131 Mart 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK50 - 24Altay SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-31 11:30:3631 Mart 2018Bossan26 - 86Banvit Basketbol İzmir GelişimİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-31 11:30:4031 Mart 2018Şirinyer SK20 - 0Forbes Torbalı GSKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-31 13:00:5831 Mart 2018Rotek SK 28 - 52Yarımada GSKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-31 14:30:3131 Mart 2018Bornova Belediye25 - 11İzmir KolejlilerİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-31 14:30:5131 Mart 20189 Eylül Bask. İht. SK20 - 0Genç Umutlar SK İZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-03-31 16:00:0731 Mart 2018Edba SK53 - 57İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-03-31 16:00:1331 Mart 2018Takev SK67 - 53Ege Asist Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-03-31 16:00:5031 Mart 2018Pınargücü8 - 49Yükseliş BasketbolİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-01 10:00:181 Nisan 2018İzmir Boğaları SK37 - 42Ege Final SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-01 10:00:341 Nisan 2018Karataş SK41 - 75SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-01 10:00:441 Nisan 2018İzmirspor SK23 - 50Rota Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-01 11:30:051 Nisan 2018Batı Basketbol SK 42 - 24Menemen Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-01 11:30:511 Nisan 2018Bergama Belediye SK27 - 50Oluşum Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-01 13:00:471 Nisan 2018Bergama Belediye 20 - 40Ege Gelişim SanatİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-01 13:00:541 Nisan 2018Mega Basketbol SK 20 - 0Genç Umutlar SK İZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-01 14:30:301 Nisan 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları74 - 48Yelki Belediye İZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-01 14:30:381 Nisan 2018Buca Gençlik11 - 49Şirinyer DorukİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-01 14:30:381 Nisan 2018Ege Asist Gençlik SK12 - 105Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-01 16:00:271 Nisan 2018Bornova 1881 SK49 - 30Güzelbahçe Belediye SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-01 16:00:311 Nisan 2018Mavişehir SK31 - 80Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-02 18:30:022 Nisan 2018Rota Koleji SK76 - 54Batıyaka SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-02 18:30:102 Nisan 2018Siba48 - 53Yükseliş Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-02 18:30:222 Nisan 2018Oluşum Basketbol SK72 - 48Bossan SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-02 18:30:252 Nisan 2018Karşıyaka Girne SK0 - 20Bornova 1881 SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-02 18:30:402 Nisan 2018Ege Gençlik Basketbol SK59 - 18Mavi Şehir Yıldızları SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-02 20:00:352 Nisan 2018Ege Gençlik Basketbol SK56 - 53Ege Asist Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-02 20:00:472 Nisan 2018Karşıyaka SK 102 - 40Mavişehir İhtisas SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-02 20:00:582 Nisan 2018Bornova Belediye GSK70 - 30İnovital Menemen Figes SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-02 20:00:592 Nisan 2018Mavişehir Gençlik SK69 - 31Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-03 18:00:153 Nisan 2018Yeni Karşıyaka Yalı SK27 - 65Bergama Belediye SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-03 18:30:013 Nisan 2018Number One Basketbol Akad. SK61 - 39Yakaköy SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-03 18:30:233 Nisan 2018Ege Gelişim Sanat SK İPTALYükseliş Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-03 18:30:463 Nisan 2018Balçova Belediye Termal62 - 18İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-03 20:00:053 Nisan 2018Yelki Belediye SK62 - 73Ege Asist Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-03 20:00:063 Nisan 2018Çiğli Belediye 0 - 20Urla Belediye İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-03 20:00:113 Nisan 2018Siba77 - 6Güzelbahçe Belediye SKİZMİR U12E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-04 18:30:044 Nisan 2018Mavişehir Gençlik SK68 - 27Rota Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-04 18:30:214 Nisan 2018Karşıyaka S.K 74 - 65Gelişim Koleji S.KİZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-04 18:30:334 Nisan 2018Siba SK  18:30:3318:30Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-04 18:30:554 Nisan 2018Mavişehir Koleji SK40 - 59İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-04 20:00:084 Nisan 2018Mavişehir Yıldızları S.K66 - 72Bornova Bel.G.S.KİZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-04 20:00:514 Nisan 2018Al Sancak SK43 - 45İzmir Yükseliş SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-05 18:00:545 Nisan 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK 55 - 53İnovital Menemen Figes SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-05 18:30:055 Nisan 2018Yarımada GSK52 - 51Yükseliş Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-05 18:30:325 Nisan 2018Pınargücü SK32 - 71Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U12E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-05 20:00:055 Nisan 2018Petkim SK 20 - 63Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-05 20:00:375 Nisan 2018Mavişehir Yıldızları SK 74 - 28Şirinyer Spor SK İZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-05 20:00:525 Nisan 2018Number One Basketbol Akademi SK20 - 0Ege Elit SKİZMİR U12E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-06 18:30:046 Nisan 2018İzmir Boğaları SK26 - 37Altay SKİZMİR U12E A LİGİ 10. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-06 18:30:286 Nisan 2018Bergama Belediye11 - 10Buca GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-06 18:30:456 Nisan 2018Karşıyaka Belediye GSK57 - 42Mavişehir İhtisas SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-06 20:00:556 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir SK50 - 68Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-06 20:00:586 Nisan 2018Bossan SK 38 - 37Yeni Karşıyaka Yalı SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-07 10:00:287 Nisan 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK66 - 40Yarımada GSKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-07 10:00:407 Nisan 2018Buca Gençlik33 - 53Yükseliş BasketbolİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-07 11:30:437 Nisan 2018Öbek Boğaziçi S.K. 73 - 78Ege Asist Basketbol S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-07 13:00:007 Nisan 2018Bergama Belediye 20 - 0PınargücüİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-07 13:00:547 Nisan 2018Çeşme Belediye22 - 68Banvit Basketbol İzmir GelişimİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-07 14:30:177 Nisan 20189 Eylül Bask. İht. SK53 - 45Mavişehir Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 9. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-07 14:30:417 Nisan 2018Bornova Belediye GSK50 - 48Rota Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-07 16:00:337 Nisan 2018Mega Basketbol 28 - 47Şirinyer Doruk İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-08 10:00:108 Nisan 2018Yarımada GSK29 - 73Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-08 10:00:358 Nisan 2018Menemen Belediye41 - 10Buca GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-08 10:00:468 Nisan 2018Yakaköy SK46 - 57Oluşum Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-08 10:00:588 Nisan 2018Karşıyaka Girne SK10 - 31 İnovital Menemen Figes SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-08 11:30:108 Nisan 2018Genç Karşıyakalılar SK65 - 14Balçova Anadolu GSK.İZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-08 11:30:218 Nisan 2018İzmir Yıldızlar SK0 - 20Mavişehir Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-08 11:30:248 Nisan 2018Bergama Belediye11 - 54Ege Gelişim SanatİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-08 11:30:258 Nisan 2018Rota Koleji SK38 - 25Ekol Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-08 13:00:028 Nisan 2018İzmir Yeni Nesil SK70 - 19Çeşme Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-08 13:00:198 Nisan 2018Ege Final SK7 - 56Bossan SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-08 13:00:288 Nisan 2018Bergama Belediye SK 55 - 47Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-08 13:00:458 Nisan 2018Karşıyaka SK 38 - 44Ege Asist SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-08 14:30:078 Nisan 2018İzmir Ateş SK5 - 819 Eylül Bask. İht. SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-08 14:30:298 Nisan 2018Gelişim Koleji SK27 - 28Ege Gelişim Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-08 14:30:308 Nisan 2018İzmir Kolejliler SK 44 - 55Siba SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-08 14:30:378 Nisan 2018Rotek SK 37 - 78İzmirspor SKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-09 18:30:099 Nisan 2018Ege Gençlik Basketbol SK57 - 26Karataş SKİZMİR U12E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-09 18:30:139 Nisan 2018Yeşilyurt SK46 - 60Menemen Belediye SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-09 18:30:139 Nisan 2018SPOYAD SK 11 - 61Narlıdere Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-09 18:30:149 Nisan 2018Banvit Basketbol74 - 47Batıyaka SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-09 18:30:179 Nisan 2018Güzelbahçe Belediye SK 41 - 39Genç Umutlar SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-09 20:00:119 Nisan 2018Ege Gençlik Basketbol SK38 - 66Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-09 20:00:129 Nisan 2018Oluşum Basketbol SK41 - 52Bergama Belediye SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-09 20:00:149 Nisan 2018Balçova Belediye Termal42 - 50İzmir Yeni NesilİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-09 20:00:169 Nisan 2018Number One Basketbol Akad. SK24 - 71Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-10 18:00:1110 Nisan 2018Menemen Figes SK54 - 61İzmir Gençlik SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-10 18:30:2310 Nisan 2018Yelki Belediye SK39 - 47SibaİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-10 18:30:3110 Nisan 2018Bornova Belediye GSK20 - 0Rotek SK İZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-10 18:30:3210 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir29 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-10 20:00:1910 Nisan 2018Gelişim Koleji SK74 - 63Rota Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-10 20:00:2410 Nisan 2018Urla Yıldızları 62 - 31İzmir Karabağlar BelediyeİZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-10 20:00:2710 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir SK44 - 41Ege Gelişim Sanat SK İZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-10 20:30:2810 Nisan 2018Altay20 - 0Bergama Belediye İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-11 18:30:1411 Nisan 2018Karşıyaka Belediye GSK74 - 45Number One Basketbol Akad. SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-11 18:30:1711 Nisan 2018Yeni Nesil SK 41 - 27İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-11 18:30:2611 Nisan 2018Batı Basketbol SK44 - 23Ege Elit SK İZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-11 18:30:4611 Nisan 2018Mavişehir Yıldızları S.K72 - 55Ege Asist Basketbol S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-11 20:00:0411 Nisan 2018Bergama Belediye SK 47 - 46Bossan SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-11 20:00:0811 Nisan 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK75 - 70İzmirspor SKİZMİR U12E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-11 20:00:1511 Nisan 2018Ege Asist Basketbol SK54 - 58Takev SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-11 20:00:1711 Nisan 2018Urla Yıldızları76 - 14AltayİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-11 20:00:5611 Nisan 2018Gelişim Koleji S.K59 - 61Bornova Bel.G.S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-12 18:00:3212 Nisan 2018Karşıyaka S.K 67 - 45Öbek Boğaziçi S.K. İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-12 18:30:0812 Nisan 2018İzmir Yeni Nesil SK56 - 29Yükseliş Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-12 18:30:3412 Nisan 2018Şirinyer SK24 - 46Ege Basket SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-12 18:30:4412 Nisan 2018Mavişehir Gençlik SK90 - 16Menemen Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-12 20:00:2812 Nisan 2018Banvit Basketbol38 - 82Mavişehir Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-12 20:00:3612 Nisan 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK 36 - 58Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-12 20:00:4812 Nisan 2018Yarımada GSK49 - 55Yelki Belediye SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-12 20:00:5912 Nisan 2018Balçova Belediye Termal SK54 - 58Şirinyer Doruk SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-13 18:30:1813 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir56 - 22GöztepeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-13 18:30:2513 Nisan 2018Turuncu Basketbol30 - 49Karataş SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-13 18:30:2913 Nisan 2018Yakaköy SK20 - 108Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-13 18:30:3613 Nisan 2018Ege Asist Gençlik SK20 - 80Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-13 20:00:3113 Nisan 2018Ege Asist Basketbol SK53 - 83SibaİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-13 20:00:3613 Nisan 2018Oluşum Basketbol SK50 - 27Yeni Karşıyaka Yalı SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-14 10:00:0314 Nisan 2018Batıyaka SK27 - 76Mavişehir Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-14 10:00:0814 Nisan 2018Balçova Anadolu GSK 14 - 76Mavişehir SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-14 10:00:5614 Nisan 2018Ege Final SK18 - 64Şirinyer SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-14 11:30:4414 Nisan 2018Ege Gelişim Sanat SK 36 - 42Yükseliş Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-14 11:30:5014 Nisan 2018İzmirspor SK 46 - 73Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-14 13:00:0414 Nisan 2018Urla Yıldızları 63 - 57Bergama Belediye İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-14 13:00:1914 Nisan 2018Yükseliş Basketbol SK56 - 61Yelki Belediye SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-14 13:00:2214 Nisan 2018Batı Basketbol SK23 - 37Takev SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-14 13:00:3014 Nisan 2018İzmir Ege Basketbol SK31 - 54Rotek SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-14 14:30:0014 Nisan 2018SPOYAD SK 13 - 74İzmir Kolejliler SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-14 14:30:4114 Nisan 2018Öbek Boğaziçi Okulları SK 14:30:4114:30 İnovital Menemen Figes SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-14 14:30:4714 Nisan 2018Guts SK 32 - 28Bossan SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-14 14:30:5114 Nisan 2018Balçova Belediye Termal SK 14:30:5114:30Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-15 10:00:2015 Nisan 2018Yeni Nesil SK 82 - 14GöztepeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-15 10:00:3015 Nisan 2018Yarımada GSK32 - 33Ekol Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-15 10:00:5115 Nisan 2018Ekiz Yumurta Foça Basketbol 76 - 24Şirinyer Doruk İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-15 10:00:5515 Nisan 2018Bornova Belediye GSK17 - 42Karataş SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-15 10:00:5915 Nisan 2018Genç Karşıyakalılar SK103 - 38SB Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-15 11:30:1515 Nisan 2018Urla Yıldızları28 - 76Menemen BelediyeİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-15 11:30:2015 Nisan 2018Şirinyer Doruk SK41 - 38Yükseliş Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-15 11:30:2815 Nisan 2018Karataş SK62 - 35AS Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-15 11:30:4015 Nisan 2018Genç Karşıyakalılar SK56 - 35Çeşme Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-15 11:30:5815 Nisan 2018Karşıyaka Girne SK13 - 78İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-15 13:00:1515 Nisan 2018Bossan 54 - 17Torbalı Belediye Gençlik İZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-15 13:00:4515 Nisan 2018Forbes Torbalı SK 26 - 67Ege Asist Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-15 13:00:5415 Nisan 2018Yükseliş Basketbol SK41 - 25Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-15 13:00:5415 Nisan 2018Balçova Belediye Termal SK40 - 52İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-15 13:00:5815 Nisan 20189 Eylül Bas. İht. SK62 - 39Yakaköy SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-15 14:30:0615 Nisan 2018Mavişehir İhtisas SK105 - 26Torbalı Belediyesi GSKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-15 14:30:2015 Nisan 2018Yakaköy SK42 - 21Menemen Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-15 14:30:3315 Nisan 2018Buca Gençlik43 - 26Bergama Belediye İZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-15 14:30:3515 Nisan 2018Gelişim Koleji SK47 - 19Altay SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-15 14:30:3715 Nisan 2018Ege Gelişim Belediye SK23 - 57Narlıdere Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-16 18:30:0016 Nisan 2018İzmir Büyükşehir Belediye25 - 57İzmir Yeni NesilİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-16 18:30:1516 Nisan 2018Yakaköy SK33 - 51Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-16 18:30:2216 Nisan 2018Mavişehir İhtisas SK 69 - 70Number One Basketbol Akad. SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-16 18:30:2416 Nisan 2018Balçova Belediye Termal63 - 15BossanİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-16 18:30:5316 Nisan 2018İnovital Menemen Figes SK39 - 62Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-16 20:00:1716 Nisan 2018Eniyi Best Gelişim SK68 - 35Bossan SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-16 20:00:2316 Nisan 2018Gelişim Koleji SK57 - 45Banvit BasketbolİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-16 20:00:4316 Nisan 2018Petkim58 - 45İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-16 20:00:5516 Nisan 2018Ege Asist Gençlik SK79 - 64Karşıyaka Basketbol Yıld. SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-16 20:00:5616 Nisan 2018Ege Asist Basketbol SK71 - 65Yarımada GSKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-17 18:00:3517 Nisan 2018Karşıyaka69 - 32Gelişim KolejiİZMİR U15E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-17 18:30:2317 Nisan 2018İzmir Karabağlar Belediye48 - 21Şirinyer Doruk İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-17 18:30:5917 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir56 - 49Yarımada GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-17 20:00:0117 Nisan 2018İnovital Menemen Figes SK43 - 67Bornova Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-17 20:00:2217 Nisan 2018Altay26 - 13Mega Basketbol İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-17 20:00:3817 Nisan 2018Al Sancak SK19 - 74Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-17 20:00:4617 Nisan 2018Öbek Boğaziçi SK47 - 102Mavişehir Yıldızları SKİZMİR U15E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-18 18:30:1218 Nisan 2018Batı Basketbol SK44 - 23Ege Elit SK İZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-18 18:30:1418 Nisan 2018Ege Devleri Başarı Akad. (EDBA) SK 40 - 56Karşıyaka Bask. Yıldızları SKİZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-18 18:30:1718 Nisan 2018Banvit İzmir Gelişim SK24 - 61Mavişehir Gençlik SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-18 18:30:2218 Nisan 2018Yarımada GSK125 - 24Göztepe SK İZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-18 18:30:3618 Nisan 2018Yelki Belediye 20 - 0BMSİZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-18 20:00:0118 Nisan 2018Karşıyaka SK 53 - 20Güzelbahçe Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-18 20:00:0918 Nisan 2018Menemen Figes SK78 - 62Mavişehir Gençlik SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-18 20:00:1618 Nisan 2018Şirinyer Doruk SK57 - 49Batıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-18 20:00:3118 Nisan 2018Yeşilyurt SK53 - 45İzmir Gençlik SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-18 20:00:5118 Nisan 2018AS Sportif 18 - 14PınargücüİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-19 18:00:2619 Nisan 2018SB Sportif SK  18:00:2618:00Ege Asist SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-19 18:30:0719 Nisan 2018Menemen Belediye41 - 55Ege Gelişim SanatİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-19 18:30:1219 Nisan 2018Takev SK89 - 32Guts SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-19 18:30:5619 Nisan 2018Büyük Mega SK 40 - 42Genç Umutlar SK İZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-19 20:00:0719 Nisan 2018Spoyad 28 - 54Urla Yıldızları İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-19 20:00:3219 Nisan 2018İzmir Ateş SK14 - 50Genç Umutlar SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-19 20:00:3919 Nisan 2018Turuncu Basketbol SK38 - 34Banvit Basketbol İzmir Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-19 20:00:3919 Nisan 2018Gelişim Koleji SK55 - 52Rota Koleji SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-20 18:30:2720 Nisan 2018Bornova Bel.G.S.K71 - 51Öbek Boğaziçi S.K. İZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-20 18:30:4420 Nisan 2018Karşıyaka SK76 - 27Balçova Belediye Termal SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-20 18:30:4820 Nisan 2018Buca Gençlik 64 - 26Banvit Basketbol İzmir Gelişim İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-20 20:00:0620 Nisan 2018Menemen Belediye SK33 - 49Ege Asist Gençlik SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-20 20:00:0920 Nisan 2018Gelişim Koleji S.K71 - 68Mavişehir Yıldızları S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-20 20:00:5020 Nisan 2018Karşıyaka S.K 92 - 63Ege Asist Basketbol S.KİZMİR U16E AA LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-20 20:00:5920 Nisan 2018Ege Gelişim Sanat 34 - 55Urla Belediye İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-21 10:00:1521 Nisan 2018Guts SK 40 - 30Şirinyer SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-21 10:00:4321 Nisan 2018Petkim65 - 34Turuncu Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-21 10:00:5121 Nisan 2018Buca Gençlik15 - 52Ege Gelişim SanatİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-21 11:30:0821 Nisan 2018Öbek Boğaziçi Okulları SK35 - 59İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-21 11:30:4721 Nisan 2018Bornova Belediye GSK12 - 59Mavişehir Gençlik SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-21 11:30:5821 Nisan 2018Best Eniyi Gelişim GSK 53 - 18Ekol Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-21 13:00:1221 Nisan 2018Genç Karşıyakalılar SK38 - 16Karşıyaka Girne SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-21 13:00:4521 Nisan 2018İzmir Ateş SK0 - 20Karşıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-21 13:00:4921 Nisan 2018Balçova Belediye Termal SK49 - 24Batıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-21 14:30:0221 Nisan 2018Bornova Belediye GSK116 - 28Karşıyaka Basketbol Yıld. SK İZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-21 14:30:2121 Nisan 2018Urla Yıldızları 35 - 29Şirinyer Doruk İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-21 14:30:3521 Nisan 2018Yakaköy SK62 - 60Banvit İzmir Gelişim SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-21 16:00:1021 Nisan 2018Rota Koleji SK59 - 47Banvit BasketbolİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-21 16:00:3321 Nisan 2018Oluşum Basketbol SK71 - 26Menemen Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-21 16:00:5221 Nisan 2018Ege Elit SK 16 - 44Takev SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-21 17:30:0521 Nisan 2018Bornova Bel.G.S.K66 - 62Karşıyaka S.K İZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-22 10:00:2122 Nisan 2018Yarımada Gençlik32 - 67Ege Gelişim SanatİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-22 10:00:2122 Nisan 2018İzmir Yükseliş SK 34 - 65İzmir Kolejliler SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-22 10:00:3122 Nisan 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları18 - 74BMSİZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-22 10:00:5122 Nisan 2018Urla Yıldızları 66 - 27Şirinyer Doruk İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-22 11:30:1822 Nisan 2018Bergama Belediye13 - 45Banvit Basketbol İzmirİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-22 11:30:4122 Nisan 2018 Ege Asist Basketbol SK78 - 23AS Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-22 11:30:5022 Nisan 2018Batı Basketbol SK20 - 0Forbes Torbalı SK İZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-22 13:00:0522 Nisan 2018Genç Karşıyakalılar SK96 - 22Yakaköy SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-22 13:00:1422 Nisan 2018Yükseliş Basketbol SK57 - 64Ege Asist Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-22 13:00:1922 Nisan 2018Şirinyer Doruk SK40 - 61Rota Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-22 13:00:4422 Nisan 2018İnovital Menemen Figes SK79 - 40Göztepe SK İZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-22 14:30:1222 Nisan 2018Balçova Anadolu GSK.0 - 20Çeşme Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-22 14:30:1522 Nisan 2018Guts SK0 - 20Altay SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-22 14:30:4622 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir SK84 - 19Şirinyer Spor SK İZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-22 14:30:5622 Nisan 2018Yelki Belediye 0 - 20Bossan İZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-22 16:00:1322 Nisan 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK 37 - 36Yükseliş Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-22 16:00:2922 Nisan 2018Menderes Belediye Eğt. Kült. 16 - 54İzmirspor SK İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-22 16:00:4122 Nisan 2018Takev SK46 - 53Rota Koleji SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-22 16:00:4222 Nisan 2018İzmir Ege Basketbol SK20 - 0Bergama Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-22 17:30:1122 Nisan 2018Öbek Boğaziçi S.K. 68 - 64Mavişehir Yıldızları S.KİZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-22 17:30:4222 Nisan 2018Gelişim Koleji S.K81 - 73Ege Asist Basketbol S.KİZMİR U16E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-04-24 18:00:5024 Nisan 2018Batıyaka SK0 - 20Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-24 18:30:0324 Nisan 2018Urla Yıldızlar GSK 30 - 539 Eylül Bas. İht. SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-24 18:30:1124 Nisan 2018Ege Bornova SK 55 - 83Oluşum Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-24 18:30:2824 Nisan 2018Spoyad 36 - 50Balçova Belediye TermalİZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-24 18:30:4224 Nisan 2018Ege Gelişim Sanat SK30 - 44İzmir Kolejliler SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-24 20:00:1224 Nisan 2018İnovital Menemen Figes SK55 - 56Ege Asist Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-24 20:00:4824 Nisan 2018Siba SK 45 - 56Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-24 20:00:5124 Nisan 20189 Eylül Bask. İht. SK 58 - 34Genç Umutlar SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-24 20:00:5424 Nisan 2018Ege Devleri Başarı Akad. (EDBA) SK 43 - 46Yelki Belediye SK İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-25 18:30:1025 Nisan 2018Şirinyer Doruk SK64 - 33SB Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-25 18:30:2325 Nisan 2018Mavişehir İhtisas SK 68 - 50Yakaköy SKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-25 18:30:2425 Nisan 2018Eniyi Best Gelişim SK50 - 21Banvit Basketbol İzmir Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-25 18:30:3925 Nisan 2018Altay SK13 - 51Siba SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-25 20:00:0125 Nisan 2018Oluşum Basketbol SK70 - 56İzmir Büyükşehir Bel. GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-25 20:00:0425 Nisan 2018Spoyad SK54 - 19Torbalı Belediyesi GSKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-25 20:00:3425 Nisan 2018Karataş SK58 - 36Mavişehir Yıldızları SK İZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-26 18:00:2026 Nisan 2018Karşıyaka SK 67 - 35Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-26 18:30:0126 Nisan 2018Mavişehir Koleji SK34 - 42Ege Basket SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-26 18:30:0626 Nisan 2018Ege Gelişim Sanat 52 - 35Banvit Basketbol İzmir Gelişim İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-26 18:30:1926 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir SK76 - 30Ege Asist Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-26 18:30:5826 Nisan 2018Gelişim Koleji SK117 - 20Ege Asist Gençlik SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-26 20:00:0126 Nisan 2018SB Sportif SK 41 - 24Güzelbahçe Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-26 20:00:4726 Nisan 2018Ege Gelişim Sanat SK30 - 59Genç Umutlar SK İZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-26 20:00:5126 Nisan 2018Siba62 - 55Yarımada GSKİZMİR U14E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-27 18:30:1427 Nisan 2018Ege Bornova SK 35 - 54Bornova Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-27 18:30:2327 Nisan 2018Yeni Nesil SK 63 - 36Yarımada GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-27 18:30:3527 Nisan 2018Karşıyaka SK85 - 24Bossan SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-27 18:30:4027 Nisan 2018Büyük Mega SK 42 - 46Ege Elit SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-27 20:00:0227 Nisan 2018Urla Belediye 75 - 13Bossan İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-27 20:00:0627 Nisan 2018Siba SK 53 - 76Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-27 20:00:1727 Nisan 2018Bergama Belediye 20 - 0Mega Basketbol İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-27 20:00:5227 Nisan 2018Gelişim Koleji SK17 - 68Narlıdere Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-28 10:00:5628 Nisan 2018 İnovital Menemen Figes SK48 - 72İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-28 10:00:5928 Nisan 2018Şirinyer Doruk SK32 - 18Yarımada GSKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-28 11:30:2528 Nisan 2018Balçova Belediye Termal SK16 - 30Ekol Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-28 11:30:3528 Nisan 2018Altay SK20 - 0SPOYAD SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-28 13:00:2028 Nisan 2018İzmir Karabağlar Belediye54 - 39AltayİZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-28 13:00:5228 Nisan 2018SB Sportif SK72 - 26Batı Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-28 14:30:1828 Nisan 2018Balçova Anadolu GSK.21 - 37Karşıyaka Girne SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-28 14:30:3428 Nisan 2018Banvit Basketbol İzmir SK94 - 25Karataş SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-28 16:00:1428 Nisan 2018AS Sportif 26 - 53Buca GençlikİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-04-28 16:00:2028 Nisan 2018Batıyaka SK 18 - 44Rota Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-29 10:00:3929 Nisan 2018Şirinyer Doruk SK 39 - 37Oluşum Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-29 10:00:4129 Nisan 2018Genç Karşıyakalılar SK70 - 21İzda SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-29 11:30:0329 Nisan 2018Al Sancak SK53 - 65İzmir Kolejliler SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-29 11:30:2729 Nisan 2018Ege Asist SK49 - 37Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-29 11:30:3029 Nisan 2018Çeşme Belediye16 - 79Balçova Belediye TermalİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-29 13:00:2929 Nisan 2018Siba SK 67 - 19Balçova Anadolu GSK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-29 13:00:5829 Nisan 2018Narlıdere Belediye SK 54 - 31İzmir Kolejliler SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-29 14:30:0929 Nisan 2018Gelişim Koleji SK30 - 52Siba SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-29 14:30:5129 Nisan 2018Mavişehir Gençlik SK20 - 0İnovital Menemen Figes SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-29 15:30:1329 Nisan 2018İzmir Büyükşehir Belediye48 - 10BossanİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-29 16:00:3029 Nisan 2018Rota Koleji SK33 - 399 Eylül Bask. İht. SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-29 16:30:5429 Nisan 2018Urla Yıldızları 78 - 14Mega Basketbol İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-29 17:00:0129 Nisan 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK26 - 81Karşıyaka SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-29 17:30:3629 Nisan 2018Yükseliş Basketbol SK20 - 0İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-30 18:30:1930 Nisan 2018Bergama Belediye 20 - 0İzmir Karabağlar BelediyeİZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-30 18:30:3630 Nisan 2018İzmir Yükseliş SK 29 - 66Mavişehir SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-30 18:30:5230 Nisan 2018Karşıyaka SK73 - 26İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-30 18:30:5630 Nisan 2018İzmir Büyükşehir Belediye38 - 10GöztepeİZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-04-30 20:00:0430 Nisan 2018SB Sportif SK61 - 56Yakaköy SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-04-30 20:00:2530 Nisan 2018Şirinyer Doruk9 - 39Bergama Belediye İZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-04-30 20:00:3230 Nisan 2018Ege Gençlik Basketbol SK45 - 57Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-04-30 20:00:3630 Nisan 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK 32 - 22Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-01 10:00:021 Mayıs 2018Menemen Belediye68 - 44Banvit Basketbol İzmirİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-01 10:00:251 Mayıs 2018Spoyad SK46 - 59Genç Umutlar SK İZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-01 10:00:281 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK24 - 53Yakaköy SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-01 10:00:291 Mayıs 2018Ege Asist SK79 - 13Güzelbahçe Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-01 10:00:381 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK69 - 31Banvit İzmir Gelişim SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-01 11:30:011 Mayıs 2018SB Sportif SK 20 - 0İzmir Ateş SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-01 11:30:091 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat SK26 - 54Ege Elit SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-01 11:30:101 Mayıs 2018Rota Koleji SK 34 - 80Ege Asist Gençlik SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-01 11:30:151 Mayıs 2018Guts SK39 - 28Menemen Belediye SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-01 11:30:201 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK59 - 32Göztepe SK İZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-01 13:00:091 Mayıs 2018Yeni Nesil SK 55 - 33Bergama BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-01 13:00:271 Mayıs 2018Karataş SK25 - 48Mavişehir Gençlik SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-01 13:00:391 Mayıs 2018Mavişehir Koleji SK72 - 8Ege Final SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-01 13:00:401 Mayıs 2018Mavişehir İhtisas SK74 - 48Büyük Mega SK İZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-01 13:00:581 Mayıs 2018Ege Elit SK 29 - 21Forbes Torbalı SK İZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-01 14:30:181 Mayıs 20189 Eylül Bask. İht. SK 41 - 83Karşıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-01 14:30:271 Mayıs 2018Bossan SK28 - 25Şirinyer SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-01 14:30:291 Mayıs 2018Eniyi Best Gelişim SK51 - 56PetkimİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-01 14:30:351 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat73 - 4PınargücüİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-01 14:30:521 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir SK65 - 20Batı Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-01 16:00:161 Mayıs 2018Öbek Boğaziçi Okulları SK24 - 45Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-01 16:00:181 Mayıs 2018Urla Yıldızları57 - 27Bornova BelediyeİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-01 16:00:421 Mayıs 2018Şirinyer Doruk 28 - 23AltayİZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-01 16:00:491 Mayıs 2018 Ege Asist Basketbol SK58 - 49Mavişehir Yıldızları SK İZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-02 18:30:272 Mayıs 2018Karşıyaka Belediye SK 63 - 29Bornova 1881 SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-02 18:30:502 Mayıs 2018Batı Basketbol SKİPTALAS Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-02 18:30:572 Mayıs 2018Mavişehir Yıldızları SK51 - 72KarşıyakaİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-02 20:00:062 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol SK85 - 469 Eylül Bas. İht. SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-02 20:00:262 Mayıs 2018Öbek Boğaziçi SK35 - 98Gelişim KolejiİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-02 20:00:472 Mayıs 2018Altay12 - 64Menemen BelediyeİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-03 18:00:003 Mayıs 2018Menemen Belediye SK 73 - 60Bossan SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-03 18:30:203 Mayıs 2018Genç Karşıyakalılar SK20 - 0Urla Yıldızlar GSK İZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-03 18:30:243 Mayıs 2018Balçova Belediye Termal SK54 - 47Turuncu Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-03 18:30:363 Mayıs 2018Yelki Belediye SK 52 - 64Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-03 18:30:483 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK36 - 24Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-03 19:30:153 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK73 - 71Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-03 20:00:063 Mayıs 2018Siba52 - 29Yükseliş Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-03 20:00:183 Mayıs 2018Bossan SK39 - 33Banvit Basketbol İzmir Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-03 20:00:253 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK56 - 77Yarımada GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-04 18:30:154 Mayıs 2018Best Eniyi Gelişim GSK 54 - 31Şirinyer Doruk SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-04 18:30:274 Mayıs 2018İzmir Kolejliler SK 20 - 0Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-04 18:30:394 Mayıs 2018Siba76 - 77Oluşum Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-04 20:00:164 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil SK40 - 44Takev SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-04 20:00:364 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK95 - 34Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-04 20:00:524 Mayıs 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK31 - 17İzmir Ege Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-04 20:00:564 Mayıs 2018Karşıyaka SK 83 - 29Bergama Belediye SK İZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-05 10:00:085 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK71 - 25Bornova Belediye GSKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-05 10:00:095 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK25 - 49İzmir Kolejliler SK İZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-05 10:00:135 Mayıs 2018 İnovital Menemen Figes SK32 - 36Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-05 11:30:125 Mayıs 2018Spoyad 21 - 62Şirinyer Doruk İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-05 11:30:425 Mayıs 2018Balçova Belediye Termal SK52 - 30Rota Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-05 11:30:595 Mayıs 2018İzmir Kolejliler SK38 - 44Mavişehir SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-05 13:00:215 Mayıs 2018Genç Umutlar SK9 - 106Karşıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-05 13:00:295 Mayıs 2018Altay18 - 36Bornova BelediyeİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-05 13:00:295 Mayıs 2018Balçova Anadolu GSK.8 - 41Öbek Boğaziçi Okulları SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-05 14:30:235 Mayıs 2018SB Sportif SK43 - 35Bornova Belediye GSKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-05 14:30:495 Mayıs 2018Gelişim Koleji50 - 61Mavişehir Yıldızları SKİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-05 14:30:535 Mayıs 2018Mavişehir Koleji SK44 - 45Guts SK İZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-05 16:00:165 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK 49 - 39Rotek SKİZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-05 16:00:175 Mayıs 2018Ege Elit SK 0 - 20Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-05 16:00:515 Mayıs 2018Öbek Boğaziçi SK27 - 78KarşıyakaİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-06 10:00:036 Mayıs 2018Altay SK17 - 61Ege Gelişim Belediye SKİZMİR U11E A LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-06 10:00:276 Mayıs 2018Ege Asist SK59 - 36İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-06 10:00:596 Mayıs 2018Mavişehir Koleji SK58 - 53Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-06 11:30:036 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK83 - 26İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-06 11:30:096 Mayıs 2018Balçova Belediye Termal31 - 56Ekiz Yumurta Foça Basketbol İZMİR U13K LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-06 11:30:206 Mayıs 2018Batıyaka SK 56 - 46Yarımada GSKİZMİR U11E A LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-06 11:30:266 Mayıs 2018 Ege Asist Basketbol SK37 - 84Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-06 11:30:586 Mayıs 2018Rota Koleji SK61 - 57Şirinyer Doruk SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-06 13:00:036 Mayıs 2018Number One Basketbol Akademi SK34 - 71Karşıyaka SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-06 13:00:056 Mayıs 2018Rotek SK47 - 68Bergama Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-06 13:00:226 Mayıs 2018Çeşme Belediye SK0 - 20Karşıyaka Girne SKİZMİR U11E A LİGİ 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-06 13:00:416 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat 20 - 0Bossan İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-06 13:00:436 Mayıs 2018Menemen Belediye53 - 69Yeni Nesil SK İZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-06 14:30:106 Mayıs 2018Buca Gençlik28 - 48Banvit Basketbol İzmirİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-06 14:30:446 Mayıs 2018Şirinyer Doruk17 - 86Yükseliş BasketbolİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-06 14:30:506 Mayıs 2018Genç Karşıyakalılar SK51 - 53Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-06 15:30:556 Mayıs 2018Mega Basketbol 9 - 53İzmir Karabağlar BelediyeİZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-06 16:00:286 Mayıs 2018BMS 16:00:2816:00Bossan İZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-06 16:00:356 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK64 - 56Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-06 16:00:506 Mayıs 2018Ege Final SK18 - 49Takev SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-07 18:30:237 Mayıs 2018AS Sportif 11 - 90Ege Gelişim SanatİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-07 18:30:237 Mayıs 2018Takev SK89 - 28Altay SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-07 18:30:407 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK71 - 24Bornova 1881 SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-07 18:30:587 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol53 - 19Bergama Belediye İZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-07 18:30:597 Mayıs 2018Siba73 - 29İzmir Büyükşehir Bel. SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-07 20:00:017 Mayıs 2018Şirinyer SK34 - 49Oluşum Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-07 20:00:137 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil72 - 11BossanİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-07 20:00:147 Mayıs 2018Urla Yıldızları 83 - 19AltayİZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-07 20:00:177 Mayıs 2018Şirinyer Doruk 14 - 54Bergama Belediye İZMİR U14K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018
2018-05-08 18:00:008 Mayıs 2018İnovital Menemen Figes SK15 - 53İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-08 18:30:188 Mayıs 2018Al Sancak SK26 - 73Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-08 18:30:218 Mayıs 2018Ege Bornova SK 46 - 38Göztepe SK İZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-08 18:30:328 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Belediye13 - 44Yarımada GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-08 18:30:488 Mayıs 2018İzda SK 21 - 91Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-08 20:00:068 Mayıs 2018Ege Asist SK 20:00:0620:00İzmir Ateş SKİZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-08 20:00:138 Mayıs 2018Ege Gençlik Basketbol SK68 - 17Balçova Anadolu GSK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-08 20:00:298 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK76 - 67Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-08 20:00:538 Mayıs 2018Ege Final SK14 - 105Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-08 20:00:578 Mayıs 2018Mavişehir Koleji SK42 - 61SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-09 18:30:119 Mayıs 2018Number One Basketbol Akademi SK32 - 60SibaİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-09 18:30:179 Mayıs 2018İzmir Kolejliler10 - 42Urla YıldızlarıİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-09 18:30:249 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol SK 41 - 32İzmir Büyükşehir Bel. SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-09 18:30:449 Mayıs 20189 Eylül Bask. İht. SK45 - 32Şirinyer Doruk SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-09 20:00:099 Mayıs 2018AS Sportif SK13 - 58Mavişehir Yıldızları SK İZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-09 20:00:149 Mayıs 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK35 - 61İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-09 20:00:489 Mayıs 2018Şirinyer SK41 - 74Rota Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-09 20:00:589 Mayıs 2018Yakaköy SK25 - 98Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-10 18:00:2010 Mayıs 2018Öbek Boğaziçi SK23 - 97Mavişehir Yıldızları SKİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-10 18:30:0310 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Belediye43 - 9Çeşme BelediyeİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-10 18:30:0910 Mayıs 2018Takev SK20 - 0Forbes Torbalı SK İZMİR U11E A LİGİ 6. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-10 18:30:2810 Mayıs 2018Batı Basketbol SK54 - 51Şirinyer Spor SK İZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-10 18:30:3310 Mayıs 2018Şirinyer Doruk SK 18:30:3318:30Yakaköy SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-10 20:00:1810 Mayıs 2018İzmir Gençlik SK 71 - 56Bossan SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-10 20:00:2510 Mayıs 2018İzmir Yükseliş SK 25 - 81Siba SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-10 20:00:3710 Mayıs 2018Ege Basket SK20 - 0Ege Final SKİZMİR U11E A LİGİ 5. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-10 20:00:5410 Mayıs 20189 Eylül Bask. İht. SK 52 - 24SB Sportif SK İZMİR U11E A LİGİ 7. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-10 20:00:5710 Mayıs 2018Şirinyer Doruk 20:00:5720:00AS Sportif İZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Serdar Yereli S.S.
2018-05-11 18:30:0211 Mayıs 2018Karşıyaka Belediye GSK55 - 52Oluşum Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-11 18:30:1411 Mayıs 2018Bossan SK29 - 73PetkimİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-11 18:30:1611 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim43 - 40Balçova Belediye TermalİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-11 18:30:5911 Mayıs 2018Yakaköy SK20 - 75Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-11 20:00:4011 Mayıs 2018SB Sportif SK70 - 23Urla Yıldızlar GSK İZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-11 20:00:4211 Mayıs 2018Ege Asist Basketbol SK79 - 68Bergama Belediye SK İZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-11 20:00:4311 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol SK50 - 46Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-11 20:30:3311 Mayıs 2018Menemen Belediye SK32 - 44Banvit İzmir Gelişim SKİZMİR U11E A LİGİ 8. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-12 10:00:3212 Mayıs 2018Ege Gençlik Basketbol SK60 - 22İzmir Yükseliş SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-12 10:00:3612 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK44 - 67Rota Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-12 10:00:4212 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. GSK46 - 83Yarımada GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-12 11:30:1512 Mayıs 2018İzda SK 20 - 71Gelişim Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-12 11:30:1912 Mayıs 2018Karşıyaka Bask. Yıldızları SK48 - 44İzmirspor SK İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-12 11:30:4212 Mayıs 2018Yeşilyurt SK74 - 45Menemen Figes SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-12 11:30:5712 Mayıs 2018Göztepe13 - 46Yarımada GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-12 13:00:0312 Mayıs 2018Yelki Belediye SK 68 - 42Menderes Belediye Eğt. Kült. İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-12 13:00:0412 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat SK0 - 20Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-12 13:00:1312 Mayıs 2018İnovital Menemen Figes SK31 - 13Ege Final SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-12 13:00:2212 Mayıs 20189 Eylül Bask. İht. SK59 - 48Şirinyer SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-12 13:00:5612 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol SK 43 - 28Number One Basketbol Akademi SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-12 14:30:0612 Mayıs 2018Şirinyer Doruk SK76 - 17Yakaköy SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-12 14:30:2812 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat54 - 47Buca GençlikİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-12 14:30:4012 Mayıs 2018Karşıyaka SK55 - 61SibaİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-12 14:30:4912 Mayıs 2018Ege Devleri Başarı Akad. (EDBA) SK 29 - 47Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-12 14:30:5512 Mayıs 2018Batı Basketbol SK 33 - 49Bornova Belediye GSKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-12 16:00:2912 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Belediye25 - 23Bergama BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-12 16:00:3612 Mayıs 2018Şirinyer Doruk28 - 38AS Sportif İZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-12 16:00:3812 Mayıs 2018SB Sportif SK42 - 71Yükseliş Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-12 16:00:5212 Mayıs 2018İzmir Ege Basketbol SK20 - 0Turuncu Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-13 10:00:0813 Mayıs 2018Urla Belediye 39 - 42Buca Gençlik İZMİR U13K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-13 10:00:2313 Mayıs 2018Yakaköy SK44 - 40Urla Yıldızlar GSK İZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-13 10:00:2913 Mayıs 2018Karşıyaka SK119 - 16Banvit Basketbol İzmir Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-13 11:30:0613 Mayıs 2018Torbalı Belediyesi GSK19 - 46Büyük Mega SK İZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-13 11:30:1713 Mayıs 2018Batı Basketbol SK63 - 35AS Sportif SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-13 11:30:1913 Mayıs 2018Guts SK38 - 98Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-13 11:30:5513 Mayıs 2018Buca Gençlik10 - 31Yeni Nesil SK İZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-13 13:00:1613 Mayıs 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları48 - 50Torbalı Belediye Gençlik İZMİR U13K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-13 13:00:4913 Mayıs 2018Ege Asist SK 119 - 20Balçova Anadolu GSK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-13 13:00:4913 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK58 - 60İnovital Menemen Figes SKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-13 14:30:0013 Mayıs 2018Balçova Belediye Termal SK40 - 58Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-13 14:30:1513 Mayıs 2018Al Sancak SK55 - 72Mavişehir SKİZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-13 14:30:1613 Mayıs 2018Genç Umutlar SK 49 - 55Ege Elit SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-13 14:30:5813 Mayıs 2018Altay SK39 - 31Menemen Belediye SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-13 16:00:0513 Mayıs 2018Takev SK30 - 59Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 1
2018-05-13 16:00:2313 Mayıs 2018Şirinyer Doruk SK58 - 279 Eylül Bas. İht. SKİZMİR U13E A LİGİ 2. (B) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-13 16:00:4913 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK79 - 57SibaİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-14 18:30:0114 Mayıs 2018Bornova 1881 SK27 - 66Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-14 18:30:1214 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK69 - 63SibaİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-14 18:30:1414 Mayıs 2018Karşıyaka Basketbol Yıld. SK20 - 0Yakaköy SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-14 18:30:2314 Mayıs 2018Karşıyaka Belediye GSK59 - 57Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-14 20:00:2814 Mayıs 2018Şirinyer Doruk SK 55 - 41Şirinyer SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-14 20:00:5114 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat47 - 24Banvit Basketbol İzmirİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-14 20:00:5214 Mayıs 2018Batı Basketbol SK 25 - 56Mavişehir Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-14 20:00:5314 Mayıs 2018Ege Bornova SK 45 - 64İzmir Büyükşehir Bel. GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-15 18:00:2115 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK36 - 489 Eylül Bask. İht. SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 1. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-15 18:30:1915 Mayıs 2018Bornova 1881 SK51 - 40İzda SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-15 18:30:4215 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil SK17 - 52Ege Final SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-15 18:30:5415 Mayıs 2018Ege Devleri Başarı Akad. (EDBA) SK 23 - 30İzmirspor SK İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-15 20:00:1015 Mayıs 2018Takev SK105 - 31Ege Asist Gençlik SK İZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-15 20:00:1415 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK27 - 49Number One Basketbol Akademi SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-15 20:00:2415 Mayıs 2018Karşıyaka Belediye GSK20 - 0Menderes Belediye Eğt. Kült. İZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-15 20:00:5415 Mayıs 2018Ege Bornova SK 19 - 80Yarımada GSKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-16 18:30:0816 Mayıs 2018Batı Basketbol SK23 - 52Mavişehir Yıldızları SK İZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-16 18:30:4016 Mayıs 2018Şirinyer Spor SK 0 - 20Karataş SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-16 18:30:4316 Mayıs 2018Gelişim Koleji44 - 46KarşıyakaİZMİR U15E AA LİGİ GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-16 18:30:5916 Mayıs 2018Yelki Belediye SK 41 - 51Karşıyaka Bask. Yıldızları SKİZMİR U13E A LİGİ 7. (G) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-16 20:00:0916 Mayıs 2018İzmir Ege Basketbol SK44 - 62Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-16 20:00:2016 Mayıs 2018İzmir Kolejliler SK11 - 46Siba SK İZMİR U13E A LİGİ 1. (A) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-16 20:00:2016 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK20 - 0Oluşum Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-17 18:00:3417 Mayıs 2018Takev SK52 - 17Menemen Belediye SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-17 18:30:1017 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK69 - 66Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-17 18:30:1117 Mayıs 2018Eniyi Best Gelişim SK29 - 54SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-17 18:30:5117 Mayıs 2018Ege Gençlik Basketbol SK51 - 31Karşıyaka Basketbol Yıld. SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-17 20:00:1117 Mayıs 2018Ege Gençlik Basketbol SK46 - 56Ege Asist Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018
2018-05-17 20:00:2917 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. GSK68 - 56İnovital Menemen Figes SKİZMİR U13E A LİGİ 6. (F) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-17 20:00:3117 Mayıs 2018AS Sportif SK0 - 20Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ 3. (C) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-17 20:00:4717 Mayıs 2018Bossan SK47 - 41Balçova Belediye Termal SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-18 18:30:1618 Mayıs 2018Karşıyaka SK99 - 6Turuncu Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-18 18:30:2418 Mayıs 2018Rota Koleji SK 44 - 20Guts SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-18 18:30:2618 Mayıs 2018Spoyad SK57 - 50Ege Elit SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-18 18:30:4618 Mayıs 2018Altay SK17 - 83Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ 8. (H) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-18 20:00:2718 Mayıs 2018Genç Umutlar SK  20:00:2720:00Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-18 20:00:4918 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim SK34 - 46PetkimİZMİR U13E A LİGİ 5. (E) GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-18 20:00:5918 Mayıs 2018Torbalı Belediyesi GSK20 - 0Ege Gelişim Sanat SKİZMİR U13E A LİGİ 4. (D) GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-19 10:00:1719 Mayıs 2018Narlıdere Belediye SK 20 - 0Rotek SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-19 10:00:2519 Mayıs 2018Menemen Belediye54 - 21Bornova BelediyeİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-19 10:00:4719 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK72 - 41Guts SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-19 11:30:2919 Mayıs 2018Karşıyaka SK 95 - 51Ege Asist Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-19 11:30:4219 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK 32 - 38Şirinyer Doruk SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-19 13:00:0019 Mayıs 2018Best Eniyi Gelişim GSK 68 - 57Oluşum Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-19 13:00:0319 Mayıs 2018Bossan SK65 - 68Mavişehir Gençlik SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-19 13:00:3219 Mayıs 2018İzmir Kolejliler SK 20 - 0Yakaköy SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-19 13:00:4119 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim36 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-19 14:30:1419 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK53 - 48Mavişehir Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-19 14:30:2319 Mayıs 2018Ege Asist SK70 - 21Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-19 14:30:3519 Mayıs 2018Karşıyaka Belediye SK 40 - 55Gelişim Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 2. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-19 16:00:2219 Mayıs 2018Altay27 - 28İzmir KolejlilerİZMİR U12K LİGİ 2. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-19 16:00:5619 Mayıs 2018Rota Koleji SK76 - 42Takev SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-20 10:00:2520 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK47 - 64Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-20 10:00:3020 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil SK48 - 38İzmir Kolejliler SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-20 10:00:4320 Mayıs 2018Pınargücü13 - 83Buca GençlikİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-20 11:30:3520 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil71 - 8Çeşme BelediyeİZMİR U12K LİGİ 1. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-20 11:30:5420 Mayıs 2018Eniyi Best Gelişim SK47 - 41Batı Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 5. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-20 11:30:5720 Mayıs 2018Ekiz Yumurta Foça Basketbol 31 - 49BMSİZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-20 13:00:2720 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Belediye24 - 41Menemen BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-20 13:00:3020 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir SK55 - 31Siba SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-20 13:00:4720 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat58 - 8Şirinyer DorukİZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-20 14:30:5620 Mayıs 2018Siba62 - 65Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-20 14:30:5920 Mayıs 2018Göztepe14 - 16Bergama BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-20 16:00:5320 Mayıs 2018Ege Basket SK37 - 32 İnovital Menemen Figes SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-21 18:30:1421 Mayıs 2018Best Eniyi Gelişim GSK 66 - 77Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-21 18:30:1821 Mayıs 2018Ege Gençlik Basketbol SK32 - 67Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 3. GRUP2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-21 18:30:3121 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol SK39 - 83Karşıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-21 20:00:1821 Mayıs 2018Bergama Belediye SK 37 - 51Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-21 20:00:2021 Mayıs 2018Ege Asist Basketbol SK33 - 31Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-21 20:00:2721 Mayıs 2018Takev SK46 - 24İnovital Menemen Figes SKİZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 6. GRUP2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-21 20:00:5121 Mayıs 2018Mavişehir Koleji SK53 - 58Siba SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-22 18:00:0622 Mayıs 2018Balçova Belediye Termal23 - 45Bossan İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-22 18:30:3522 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol20 - 0AS Sportif İZMİR U12K LİGİ 3. GRUP2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-22 18:30:3922 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat52 - 41Yeni Nesil SK İZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-22 18:30:4622 Mayıs 2018Ege Asist Basketbol SK34 - 76Mavişehir Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-22 20:00:0122 Mayıs 2018Karataş SK43 - 44Takev SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-22 20:00:1122 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. SK 9 - 58Ege Asist SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-22 20:00:1222 Mayıs 2018Buca Gençlik 47 - 52Ege Gelişim Sanat İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-22 20:00:5722 Mayıs 2018 İnovital Menemen Figes SK28 - 52Yükseliş Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-23 18:30:1923 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK102 - 18PetkimİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-23 18:30:2623 Mayıs 2018Ege Gençlik Basketbol SK0 - 20Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-23 20:00:1423 Mayıs 2018Karşıyaka SK20 - 0Yükseliş Basketbol SK İZMİR U12E A LİGİ 2. TUR 4. GRUP2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-23 20:00:2123 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK40 - 56Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-23 20:00:2223 Mayıs 2018Narlıdere Belediye SK 39 - 54Mavişehir Gençlik SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-24 18:00:5724 Mayıs 2018Karşıyaka SK86 - 22Genç Umutlar SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-24 18:30:0324 Mayıs 2018Ege Asist SK 78 - 60Rota Koleji SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-24 18:30:2224 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol SK50 - 55Siba SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-24 18:30:4524 Mayıs 2018Bergama Belediye SK 0 - 20Mavişehir Gençlik SKİZMİR U14E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-24 18:30:4824 Mayıs 2018Ekiz Yumurta Foça Basketbol 38 - 34Bossan İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-24 20:00:2724 Mayıs 2018Ege Basket SK28 - 70Karşıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-24 20:00:4124 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil SK45 - 48Rota Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-24 20:00:5724 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK61 - 49 Ege Asist Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-25 18:30:2625 Mayıs 2018BMS60 - 49Ege Gelişim Sanat İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-25 18:30:2925 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir SK60 - 49Şirinyer Doruk SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-25 18:30:5925 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK83 - 61Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-25 18:30:5925 Mayıs 2018Mavişehir İhtisas SK90 - 44Mavişehir Yıldızları SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-25 20:00:3225 Mayıs 2018Ege Gençlik Basketbol SK54 - 52Yarımada GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-25 20:00:3925 Mayıs 2018Balçova Belediye Termal46 - 59Buca Gençlik İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-25 20:00:4825 Mayıs 2018Karşıyaka SK 77 - 58Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-25 20:00:5325 Mayıs 2018Genç Karşıyakalılar SK64 - 56Karşıyaka Bask. Yıldızları SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-26 10:00:2526 Mayıs 2018Ege Asist SK 82 - 22Bornova Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-26 10:00:3726 Mayıs 2018Yükseliş Basketbol SK65 - 57Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-26 10:00:5826 Mayıs 2018İzmir Kolejliler SK 24 - 42Rota Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-26 11:30:1626 Mayıs 2018Yelki Belediye SK 51 - 23PetkimİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-26 11:30:2426 Mayıs 2018Mavişehir Koleji SK31 - 42Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-26 11:30:3426 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK46 - 66Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-26 11:30:4326 Mayıs 2018Rotek SK15 - 88Mavişehir Gençlik SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-26 13:00:1426 Mayıs 2018Yarımada Gençlik51 - 23Bergama BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-26 13:00:3426 Mayıs 2018Ekiz Yumurta Foça Basketbol 39 - 53Ege Gelişim Sanat İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-26 13:00:3626 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK52 - 31Takev SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-26 13:00:4226 Mayıs 2018Eniyi Best Gelişim SK41 - 50 Ege Asist Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-26 14:30:3026 Mayıs 2018Menemen Belediye49 - 47Urla YıldızlarıİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-26 14:30:3226 Mayıs 2018Karşıyaka SK 20 - 0 İnovital Menemen Figes SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-26 16:00:4726 Mayıs 2018Ege Basket SK24 - 47Yükseliş Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-27 10:00:1727 Mayıs 2018Takev SK34 - 50Yarımada GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-27 10:00:4427 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK61 - 90Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-27 10:00:4627 Mayıs 2018Oluşum Basketbol SK51 - 39Mavişehir Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-27 11:30:2727 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK77 - 52Gelişim Koleji SKİZMİR U14E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-27 11:30:3827 Mayıs 2018Şirinyer Doruk SK38 - 51Ege Asist Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-27 11:30:4127 Mayıs 2018Mavişehir İhtisas SK53 - 48Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-27 11:30:5627 Mayıs 2018Bossan 45 - 43Buca Gençlik İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-27 13:00:0027 Mayıs 2018Guts SK 21 - 39Narlıdere Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-27 13:00:0627 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil6 - 50Yükseliş BasketbolİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-27 13:00:1127 Mayıs 2018Genç Umutlar SK 71 - 42Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-27 13:00:3327 Mayıs 2018Karataş SK40 - 46İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-27 13:00:4827 Mayıs 2018BMS72 - 36Balçova Belediye TermalİZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-27 14:30:2727 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim47 - 45Ege Gelişim SanatİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-27 14:30:3327 Mayıs 2018Siba SK 57 - 43Karşıyaka Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-27 16:00:0727 Mayıs 2018Karşıyaka SK 16:00:0716:00Gelişim Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-27 16:00:2627 Mayıs 2018Siba SK 31 - 51Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-28 18:30:0328 Mayıs 2018Şirinyer Doruk SK35 - 69Ege Asist SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-28 18:30:1028 Mayıs 2018Gelişim Koleji SK84 - 77Bornova Belediye GSKİZMİR U14E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-28 18:30:5228 Mayıs 2018Siba35 - 55Karşıyaka SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-28 18:30:5828 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir SK49 - 69Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-28 20:00:1628 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK53 - 51Karşıyaka SK İZMİR U14E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-28 20:00:2628 Mayıs 20189 Eylül Bask. İht. SK 57 - 30Guts SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-28 20:00:4828 Mayıs 2018Takev SK26 - 51İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-28 20:00:5728 Mayıs 2018SB Sportif SK57 - 55Rota Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-29 18:00:3329 Mayıs 2018Bossan 47 - 42BMSİZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-29 18:30:1329 Mayıs 2018Eniyi Best Gelişim SK38 - 111Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-29 18:30:4429 Mayıs 2018Mavişehir Gençlik SK50 - 19Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-29 18:30:5129 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. GSK51 - 48Ege Elit SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-29 18:30:5729 Mayıs 2018Karşıyaka SK92 - 22Karşıyaka Bask. Yıldızları SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-29 20:00:0729 Mayıs 2018Ekiz Yumurta Foça Basketbol 43 - 41Buca Gençlik İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-29 20:00:1529 Mayıs 2018Rota Koleji SK 88 - 104Bornova Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-29 20:00:1729 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat 40 - 18Balçova Belediye TermalİZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-29 20:00:4329 Mayıs 2018İzmir Kolejliler SK 32 - 37Karataş SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-30 18:30:0730 Mayıs 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim45 - 42Yükseliş BasketbolİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-30 18:30:0730 Mayıs 2018Ege Asist SK60 - 36İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-30 18:30:1230 Mayıs 2018Bossan SK77 - 57Menemen Figes SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-30 18:30:5330 Mayıs 2018Bornova Belediye GSK60 - 68Rota Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-30 20:00:0530 Mayıs 2018Rotek SK20 - 999 Eylül Bask. İht. SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-30 20:00:1030 Mayıs 2018Mavişehir Yıldızları SK 37 - 39Ege Gençlik Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-30 20:00:1530 Mayıs 2018Ege Asist Basketbol SK53 - 16İzmir Büyükşehir Bel. SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-30 20:00:1730 Mayıs 2018İzmir Yeni Nesil57 - 25Menemen BelediyeİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-31 18:00:4031 Mayıs 2018Karşıyaka Bask. Yıldızları SK59 - 49Genç Umutlar SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-31 18:30:0231 Mayıs 2018Şirinyer Doruk SK26 - 67Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-05-31 18:30:1631 Mayıs 2018Göztepe13 - 47Menemen BelediyeİZMİR U11K LİGİ2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-31 18:30:2031 Mayıs 2018Karşıyaka SK75 - 42Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR E GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-31 18:30:5531 Mayıs 2018Yelki Belediye SK 38 - 70Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-31 19:30:0731 Mayıs 20189 Eylül Bask. İht. SK57 - 70Bornova Belediye GSKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-05-31 20:00:1431 Mayıs 2018Ege Gelişim Sanat62 - 20Urla YıldızlarıİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-05-31 20:00:3031 Mayıs 2018Genç Karşıyakalılar SK50 - 47İzmir Büyükşehir Bel. SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-05-31 20:00:4231 Mayıs 2018Takev SK44 - 60Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-05-31 20:00:5631 Mayıs 2018İzmir Büyükşehir Bel. GSK34 - 52Yükseliş Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-01 18:30:231 Haziran 2018Ekiz Yumurta Foça Basketbol 61 - 37Balçova Belediye TermalİZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-01 18:30:271 Haziran 2018Ege Asist SK66 - 43SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-01 18:30:281 Haziran 2018Buca Gençlik 38 - 55BMSİZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-01 18:30:501 Haziran 2018Takev SK58 - 42Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-01 20:00:101 Haziran 2018Ege Gelişim Sanat 39 - 37Bossan İZMİR U13K LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-01 20:00:261 Haziran 2018İzmir Büyükşehir Belediye22 - 16Buca GençlikİZMİR U11K LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-01 20:00:561 Haziran 2018Siba30 - 73Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-01 20:00:581 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK 53 - 43Narlıdere Belediye SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-02 10:00:222 Haziran 2018Yarımada GSK42 - 49Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-02 10:00:302 Haziran 2018Rota Koleji SK47 - 33Karataş SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-02 10:00:352 Haziran 2018Petkim33 - 93Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-02 11:30:172 Haziran 2018Guts SK 45 - 30Rotek SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-02 11:30:222 Haziran 2018Rota Koleji SK 73 - 60Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-02 11:30:322 Haziran 2018Banvit Basketbol İzmir SK86 - 26Mavişehir Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-02 11:30:322 Haziran 2018Genç Karşıyakalılar SK30 - 35Şirinyer Doruk SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-02 13:00:112 Haziran 2018Ege Elit SK35 - 39Yükseliş Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-02 13:00:122 Haziran 2018Ege Asist SK47 - 28Ege Asist Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-02 13:00:252 Haziran 2018Siba SK 43 - 48Oluşum Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-02 13:00:282 Haziran 2018Ege Gelişim Sanat46 - 57İzmir Yeni NesilİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-02 14:30:112 Haziran 2018Mavişehir Yıldızları SK 51 - 46Takev SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-02 14:30:162 Haziran 2018Şirinyer Doruk SK57 - 56Yelki Belediye SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-02 14:30:202 Haziran 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim61 - 41Urla YıldızlarıİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-02 14:30:292 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK45 - 39İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-02 16:00:062 Haziran 2018Yükseliş Basketbol56 - 47Menemen BelediyeİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-02 16:00:242 Haziran 2018Siba SK 55 - 36İzmir Büyükşehir Bel. GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-02 16:00:292 Haziran 2018 Ege Asist Basketbol SK20 - 54Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-03 11:30:083 Haziran 2018 Ege Asist Basketbol SK59 - 76Rota Koleji SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-03 11:30:233 Haziran 2018Yarımada GSK61 - 36Mavişehir Yıldızları SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-03 13:00:013 Haziran 2018Takev SK38 - 24İzmir Kolejliler SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-03 13:00:023 Haziran 2018Bornova Belediye GSK64 - 26Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-03 13:00:383 Haziran 2018Petkim12 - 66Şirinyer Doruk SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-03 14:30:043 Haziran 2018Ege Elit SK38 - 52Siba SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-03 14:30:123 Haziran 2018Mavişehir Gençlik SK44 - 519 Eylül Bask. İht. SK İZMİR U11E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-03 14:30:463 Haziran 2018Ege Gençlik Basketbol SK51 - 52Takev SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR D GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-03 16:00:253 Haziran 2018Gelişim Koleji SK48 - 40Karşıyaka Belediye SK İZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-04 18:30:204 Haziran 2018Gelişim Koleji SK20 - 0Yelki Belediye SK İZMİR U13E A LİGİ 2. TUR C GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-04 18:30:364 Haziran 2018Karşıyaka SK58 - 68Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-04 18:30:424 Haziran 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim41 - 36Menemen BelediyeİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-04 18:30:544 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK50 - 43Rota Koleji SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-04 20:00:104 Haziran 2018Bornova Belediye GSK61 - 53Eniyi Best Gelişim SKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-04 20:00:194 Haziran 2018Karşıyaka Belediye GSK44 - 51İzmir Büyükşehir Bel. GSKİZMİR U13E A LİGİ 2. TUR B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-04 20:00:414 Haziran 2018İzmir Kolejliler SK 44 - 61SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-04 20:00:434 Haziran 2018Takev SK42 - 53SibaİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-05 18:30:085 Haziran 2018Ege Asist SK62 - 51Mavişehir Gençlik SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-05 18:30:095 Haziran 2018İzmir Kolejliler SK 53 - 37Bornova Belediye GSKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-05 18:30:245 Haziran 2018Yükseliş Basketbol31 - 34Ege Gelişim SanatİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-05 18:30:255 Haziran 2018Gelişim Koleji SK43 - 83Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-05 20:00:025 Haziran 2018Banvit Basketbol İzmir SK74 - 40Ege Asist Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-05 20:00:025 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK 46 - 68Karşıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-05 20:00:125 Haziran 2018Karşıyaka Belediye SK 45 - 49SibaİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-05 20:00:335 Haziran 2018Rota Koleji SK43 - 49Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-06 18:30:086 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK39 - 30SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-06 18:30:316 Haziran 2018Yükseliş Basketbol SK39 - 58Best Eniyi Gelişim GSK İZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-06 18:30:566 Haziran 2018Rota Koleji SK41 - 58Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-06 18:30:576 Haziran 2018Karşıyaka SK67 - 53Takev SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-06 20:00:206 Haziran 2018Siba SK 71 - 57Bornova Belediye GSKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-06 20:00:326 Haziran 2018Mavişehir İhtisas SK85 - 60Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-06 20:00:366 Haziran 2018İzmir Yeni Nesil SK45 - 66Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-07 18:00:177 Haziran 2018Rota Koleji SK27 - 39İzmir Kolejliler SK İZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-07 18:30:167 Haziran 2018Mavişehir Gençlik SK76 - 30Takev SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-07 18:30:327 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK35 - 92Ege Asist SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-07 18:30:327 Haziran 2018Banvit Basketbol İzmir SK79 - 63Genç Karşıyakalılar SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-07 18:30:367 Haziran 2018Mavişehir Gençlik SK68 - 41Yükseliş Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-07 20:00:147 Haziran 2018Ege Asist Basketbol SK30 - 48İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-07 20:00:197 Haziran 2018Bornova Belediye GSK19 - 47SB Sportif SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-07 20:00:337 Haziran 2018Menemen Belediye26 - 37Ege Gelişim SanatİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-07 20:00:347 Haziran 2018Karşıyaka Belediye SK 40 - 39Karşıyaka SKİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-07 20:00:387 Haziran 2018Gelişim Koleji SK52 - 81SibaİZMİR U12E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-08 18:30:188 Haziran 2018Siba SK 46 - 64Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-08 18:30:228 Haziran 2018Ege Asist SK 99 - 46Yükseliş Basketbol SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-08 18:30:408 Haziran 2018Gelişim Koleji SK46 - 57Karşıyaka SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-08 18:30:428 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK 48 - 54İzmir Yeni Nesil SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-06-08 20:00:138 Haziran 2018Ege Asist SK61 - 46Rota Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-08 20:00:238 Haziran 2018Best Eniyi Gelişim GSK 38 - 56Mavişehir Gençlik SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-08 20:00:298 Haziran 2018Karşıyaka SK 60 - 56Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-13 18:30:4713 Haziran 2018Urla Yıldızları38 - 59İzmir Yeni NesilİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-13 19:00:1813 Haziran 2018Yeşilyurt SK61 - 75Mavişehir Gençlik SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-13 20:30:1213 Haziran 2018Best Eniyi Gelişim GSK 49 - 70Ege Asist SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-14 11:00:1014 Haziran 2018İzmir Yeni Nesil SK42 - 72Karşıyaka SK İZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-14 11:00:1314 Haziran 2018Banvit Basketbol İzmir SK45 - 41Siba SK İZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-14 11:00:4114 Haziran 2018Ege Asist SK 80 - 58Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-14 12:30:0614 Haziran 2018Urla Yıldızları20 - 0Yükseliş BasketbolİZMİR U12K FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-14 12:30:1314 Haziran 2018Bornova Belediye GSK60 - 58Mavişehir İhtisas SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-14 12:30:3014 Haziran 2018Yarımada GSK51 - 78Karşıyaka SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-14 14:00:2814 Haziran 2018Banvit Basketbol İzmir SK45 - 439 Eylül Bask. İht. SK İZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-14 18:30:1014 Haziran 2018İzmir Gençlik SK 51 - 73Menemen Belediye SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-14 20:00:0114 Haziran 2018Bossan SK62 - 69Yeşilyurt SKİZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-18 17:30:5818 Haziran 2018Yükseliş Basketbol SK32 - 64Gelişim Koleji SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-18 17:30:5918 Haziran 2018Yarımada GSK51 - 67Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-18 18:30:0218 Haziran 2018Bornova Belediye GSK65 - 51Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-18 18:30:3518 Haziran 2018Genç Karşıyakalılar SK64 - 62Siba SK İZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-18 19:00:5518 Haziran 2018Yükseliş Basketbol SK32 - 72Ege Asist SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-18 20:00:2118 Haziran 2018Mavişehir Gençlik SK59 - 46Rota Koleji SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Halkapınar S.S. 2
2018-06-18 20:00:2518 Haziran 2018Ege Asist Basketbol SK0 - 209 Eylül Bask. İht. SK İZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-19 18:30:4619 Haziran 20189 Eylül Bask. İht. SK47 - 87Mavişehir Gençlik SKİZMİR U12E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-19 18:30:5519 Haziran 2018Ege Asist SK65 - 80Karşıyaka SKİZMİR U12E A LİGİ FİNAL GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-19 20:00:0819 Haziran 2018Mavişehir Gençlik SK34 - 43Menemen Belediye SK İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-20 18:30:0720 Haziran 2018Mavişehir İhtisas SK75 - 44Banvit Basketbol İzmir SKİZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Çiğli İztik S.S.
2018-06-20 18:30:1220 Haziran 2018Karşıyaka SK 20 - 0Ege Asist Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU2017-2018İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-06-20 18:30:5720 Haziran 2018Rota Koleji SK49 - 36Yükseliş Basketbol SKİZMİR U11E A LİGİ YARI FİNAL B GRUBU2017-2018İzmir Balçova S.S.
2018-06-20 20:00:0020 Haziran 2018Karşıyaka SK59 - 60Ege Asist SK İZMİR U13E A LİGİ YARI FİNAL A GRUBU