TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2018-09-17 18:30:0317 Eylül 2018Buca Gençlik B65 - 34Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-17 18:30:1917 Eylül 2018Mavişehir60 - 37Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-17 18:30:4417 Eylül 2018Gelişim Koleji A74 - 44Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-17 20:00:0917 Eylül 2018İzmir Yükseliş73 - 65Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-17 20:00:3517 Eylül 2018Bossan42 - 45MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-17 20:00:4517 Eylül 2018Altay 22 - 53Ege Gelişim Sanat BU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-17 20:00:5017 Eylül 2018Buca 70 - 55Karşıyaka AlbatrosU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-17 20:30:1217 Eylül 2018Genç Karşıyakalılar48 - 100KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-18 18:00:2218 Eylül 2018Ege Gelişim Sanat A50 - 47Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-18 18:30:0718 Eylül 2018Urla Belediyesi39 - 37Yeni NesilU14K ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-18 18:30:5518 Eylül 2018Karataş 44 - 20Rotek İZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-18 18:30:5718 Eylül 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi56 - 45Karşıyaka Basketbol YıldızlarıU14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-18 20:00:0018 Eylül 2018Banvit İzmir Basketbol Gelişim21 - 39Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-18 20:00:0318 Eylül 2018Pınargücü0 - 20Buca AU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-18 20:00:0718 Eylül 2018Karataş A36 - 12İzmir KolejlilerU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-18 20:00:5918 Eylül 2018Çovak0 - 20Batı Basketbol BİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-19 18:30:1519 Eylül 2018Ege Elit62 - 74Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-19 18:30:2319 Eylül 2018Karşıyaka46 - 88MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-19 18:30:2619 Eylül 2018İzmir Büyükşehir Belediye60 - 73Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-19 18:30:3319 Eylül 2018Yarımada42 - 85Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-19 18:30:4919 Eylül 2018Ege Asist B41 - 44Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-19 20:00:0619 Eylül 2018Rota Koleji 70 - 46Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-19 20:00:2619 Eylül 2018Öbek Boğaziçi Okulları A78 - 60Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-19 20:00:3019 Eylül 2018Mavişehir A81 - 30İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-19 20:00:4619 Eylül 2018İzmir Boğaları0 - 20İzmir Kolejliler İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-19 20:00:5919 Eylül 2018İzmir Genç Umutlar 20 - 0Menemen BelediyeİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-20 18:30:0920 Eylül 2018Buca GSK - A71 - 46Ege Gelişim Sanat AU16K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-20 18:30:1320 Eylül 2018İzmir Boğaları47 - 59Rota KolejiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-20 18:30:1420 Eylül 2018Yakaköy 86 - 40İzmir Kolejliler İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-20 20:00:0020 Eylül 2018İnovital Menemen Figes61 - 28Ege Gençlik BasketbolİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-20 20:00:0520 Eylül 2018Bornova 188131 - 67İzmir Ege BasketbolİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-20 20:00:1420 Eylül 2018As Sportif48 - 80BossanİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-20 20:00:2820 Eylül 2018Ege Asist Basketbol B38 - 61Karşıyaka BelediyesiİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-21 18:30:2921 Eylül 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları83 - 66İzmir GençlikİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-21 18:30:3521 Eylül 2018Oluşum Basketbol42 - 53İzmir BahçelievlerİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-21 18:30:4521 Eylül 2018Karataş49 - 22Şirinyerspor İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-21 18:30:5321 Eylül 2018Mavişehir Koleji B118 - 289 Eylül Basketbol İhtisasİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-21 20:00:3321 Eylül 2018As Sportif 43 - 82NergizİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-21 20:00:4121 Eylül 2018Bornova Sportif 54 - 61Yeni Karşıyaka YalısporİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-21 20:00:5421 Eylül 2018Number 1 Basketbol Akademisi 48 - 33Ege Basketbol AkademiİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-21 20:00:5521 Eylül 2018İzmir Karabağlar Belediye 28 - 57Bergama BelediyeU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-22 11:30:0022 Eylül 2018İzmir Ege Basketbol48 - 55En İyi Best Gelişim GSK - A İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-22 11:30:0022 Eylül 2018İnovital Menemen Figes20 - 0Öbek Boğaziçi OkullarıİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-22 11:30:0722 Eylül 2018Ege Asist Basketbol A59 - 28İzmirsporİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-22 13:00:0922 Eylül 2018Selçuk Bilgiç Sportif20 - 0Banvit Basketbol İzmir BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-22 13:00:3922 Eylül 2018Oluşum Basketbol 108 - 32Batı Basketbol AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-22 13:00:5022 Eylül 2018Ege Gençlik Basketbol B39 - 32Yükseliş Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-23 11:30:1523 Eylül 2018Ege Asist A30 - 51Yeni Karşıyaka Yalıspor AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-23 11:30:1923 Eylül 2018Number 1 Basketbol Akademisi26 - 32Torbalı BelediyesiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-23 11:30:3623 Eylül 2018Batıyaka0 - 20Ege Basketbol Akademi İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-23 11:30:4023 Eylül 2018Yarımada A24 - 67Bornova BelediyesiİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-23 13:00:2223 Eylül 2018Mavişehir Koleji0 - 20Altındağ AltınırmakİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-23 13:00:2823 Eylül 2018Şirinyer Dorukspor48 - 81Bergama BelediyeİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-23 13:00:4723 Eylül 2018Mavişehir İhtisas A107 - 25En İyi Best Gelişim GSK BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-23 13:00:5623 Eylül 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi70 - 30Batı Basketbol AİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-23 14:30:3323 Eylül 2018Balçova Belediye Termal B60 - 23Bergama BelediyeU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-23 14:30:3723 Eylül 2018Ege Asist Gençlik32 - 54RotekİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-23 14:30:3823 Eylül 2018Yarımada 88 - 30Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-23 14:30:5623 Eylül 2018Siba A42 - 63Karşıyaka Belediyesi AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-24 18:30:1124 Eylül 2018Buca Gençlik B51 - 19Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-24 18:30:1624 Eylül 2018Ege Gelişim Sanat A42 - 57MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-24 18:30:4224 Eylül 2018Gelişim Koleji B57 - 47Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-24 20:00:0524 Eylül 2018İzmir Dost 21 - 59Batı Basketbol BİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-24 20:00:0824 Eylül 2018Bossan34 - 51RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-24 20:00:2524 Eylül 2018Karşıyaka Albatros69 - 32Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-25 18:00:3625 Eylül 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi29 - 53Petkim İZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-25 18:30:2525 Eylül 2018Ege Asist B49 - 70Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-25 18:30:2525 Eylül 2018İzmir Genç Umutlar50 - 38Balçova AnadoluİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-25 18:30:3825 Eylül 2018Mavişehir Gençlik52 - 55Banvit Basketbol İzmir GelişimİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-25 20:00:0025 Eylül 2018Oluşum Basketbol96 - 22Ege Final İZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-25 20:00:1325 Eylül 2018İnovital Menemen Figes A62 - 42Rota Koleji BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-25 20:00:1625 Eylül 2018Mega Basketbol 82 - 42Torbalı Belediyesi BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-25 20:00:3325 Eylül 2018Ege Asist Basketbol İhtisas A44 - 64PetkimİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-25 20:00:4025 Eylül 2018İzmir Büyükşehir Belediye A27 - 70Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-26 18:30:0226 Eylül 2018Yakaköy36 - 70İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-26 18:30:1326 Eylül 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları A51 - 37Ege Gençlik BasketbolİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-26 18:30:1526 Eylül 2018Rota Koleji 58 - 57MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-26 18:30:2626 Eylül 2018Mavişehir18 - 48Ege Gelişim Sanat BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-26 18:30:3426 Eylül 2018Bornova Belediyesi 84 - 61Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-26 20:00:0926 Eylül 2018Mavişehir A49 - 57Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-26 20:00:2326 Eylül 2018İnovital Menemen Figes - B 28 - 64BatıyakaİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-26 20:00:2726 Eylül 2018Ege Asist64 - 83Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-26 20:00:2726 Eylül 2018Karşıyaka63 - 73YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-09-27 18:00:2827 Eylül 2018Mavişehir Koleji A39 - 64İzmir Yükseliş İZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-09-27 18:30:1127 Eylül 2018İzmir Büyükşehir Belediye25 - 62Bayraklı BelediyesiU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-09-27 18:30:2727 Eylül 2018Rönesans57 - 43İzmir Karabağlar Belediye U16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-27 20:00:4627 Eylül 2018Siba109 - 22İzmirsporİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-09-27 20:00:5027 Eylül 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 44 - 79Bossan İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-28 18:30:0128 Eylül 2018Spoyad53 - 65Ege Gençlik Basketbol AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-09-28 18:30:0828 Eylül 2018Gelişim Koleji A71 - 28Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-09-28 20:00:3028 Eylül 2018Buca GSK - A70 - 56Bergama BelediyeU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-01 18:30:001 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat60 - 61Buca U18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-01 18:30:451 Ekim 2018Bornova Belediyesi 78 - 37Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-01 18:30:481 Ekim 2018Ege Elit64 - 63İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-01 18:30:541 Ekim 2018Banvit Basketbol İzmir62 - 82KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-01 20:00:261 Ekim 2018İzmir Büyükşehir Belediye34 - 52Karşıyaka AlbatrosU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-01 20:00:271 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi57 - 30Bayraklı BelediyesiU18K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-01 20:00:401 Ekim 2018Genç Karşıyakalılar62 - 56Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-02 18:00:052 Ekim 2018İzmir Yükseliş79 - 58Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-02 18:30:162 Ekim 2018Mavişehir A49 - 90Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-02 18:30:502 Ekim 2018İzmir Büyükşehir Belediye A35 - 87Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-02 18:30:502 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat A77 - 51Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-02 20:00:162 Ekim 2018Ege Elit35 - 81MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-02 20:00:242 Ekim 2018Bossan71 - 19Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-02 20:00:412 Ekim 2018Selçuk Bilgiç Sportif A58 - 45Ege BasketİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-02 20:00:542 Ekim 2018Ege Bornova68 - 36Menderes Belediyesi Eğt. Kül.İZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-03 18:30:213 Ekim 2018As Sportif 67 - 52Altay İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-03 18:30:233 Ekim 2018Ege Asist69 - 98Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-03 18:30:233 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A57 - 83Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-03 18:30:473 Ekim 2018Mavişehir59 - 49RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-03 20:00:143 Ekim 2018Selçuk Bilgiç Sportif 58 - 45Best GelişimİZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-03 20:00:363 Ekim 2018Ege Asist B92 - 51KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-03 20:00:403 Ekim 2018Karşıyaka Albatros43 - 22Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-03 20:00:533 Ekim 2018Gelişim Koleji A77 - 49Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-04 18:00:134 Ekim 2018Mavişehir97 - 62Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-04 18:30:114 Ekim 2018Siba52 - 44İzmir Ege BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-04 18:30:244 Ekim 2018Karataş A50 - 36Yükseliş BasketbolİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-04 20:00:014 Ekim 2018Rota Koleji ERTELENDİYarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-04 20:00:064 Ekim 2018Bayraklı Belediyesi 43 - 16Selçuk Bilgiç Sportif U14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-04 20:00:304 Ekim 2018Ege Asist Basketbol A23 - 48Ege BornovaİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-04 20:00:534 Ekim 2018Mega Basketbol A33 - 54Mavişehir İhtisasİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-05 18:30:575 Ekim 2018Karataş B 18:30:5718:30Banvit Basketbol İzmirİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-06 10:00:206 Ekim 2018Ege Asist Basketbol İhtisas B33 - 53Ege Gelişim Sanat AİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-06 10:00:286 Ekim 2018Yarımada B57 - 23Mavişehir İhtisas BİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-06 10:00:356 Ekim 2018İzmir Altınşehir 44 - 50Balçova Belediye Termal Spor İZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-06 10:00:416 Ekim 2018Nergiz52 - 40Batı Basketbol AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-06 10:00:556 Ekim 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları B106 - 16Ege Final İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-06 11:30:146 Ekim 2018Yakaköy 50 - 28Ege Gençlik Basketbol AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-06 11:30:216 Ekim 2018İzmir Genç Umutlar34 - 45Ege Basketbol AkademiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-06 11:30:286 Ekim 2018Periyot 24 - 95Urla Yıldızlar BİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-06 11:30:356 Ekim 2018Mega Basketbol A48 - 51Bornova Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-06 11:30:406 Ekim 2018Ege Asist A64 - 29Yeni Nesil İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-06 13:00:156 Ekim 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları32 - 44AltayU16K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-06 13:00:236 Ekim 2018İzda 21 - 98Takev İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-06 13:00:446 Ekim 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 35 - 71Batı Basketbol BİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-06 14:30:276 Ekim 2018İzmir Genç Umutlar 39 - 37Şirinyerspor İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-06 14:30:386 Ekim 2018Ege Asist Basketbol A42 - 45SpoyadİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-06 14:30:386 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor B45 - 33İzmir Büyükşehir Belediye BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-06 14:30:506 Ekim 2018As Sportif 23 - 48Banvit Basketbol İzmir BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-06 16:00:176 Ekim 2018Mavişehir Koleji 65 - 20Altay SK BİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-06 16:00:476 Ekim 2018Karataş A55 - 26Ege Gelişim Sanat BU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-06 16:00:496 Ekim 2018Bossan 41 - 70PetkimİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-06 16:00:526 Ekim 2018Torbalı Belediyesi46 - 48Buca AU14K ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-07 10:00:007 Ekim 2018Ege Asist Basketbol İhtisas A53 - 21Ege Basketbol Akademi İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-07 10:00:087 Ekim 2018Oluşum Basketbol 63 - 25En İyi Best Gelişim GSK BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-07 10:00:297 Ekim 2018Bornova Sportif 50 - 55İzmir Yükseliş İZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-07 10:00:477 Ekim 2018Bornova Belediyesi 26 - 29İzmir KolejlilerU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-07 11:30:047 Ekim 2018Number 1 Basketbol Akademisi 42 - 56Karşıyaka Basketbol Yıldızları AİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-07 11:30:307 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor68 - 41Altay AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-07 11:30:357 Ekim 2018Gaziemir Belediyesi83 - 18Rotek İZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-07 11:30:357 Ekim 2018Mavişehir Koleji A81 - 61İzmir GençlikİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-07 11:30:467 Ekim 2018Mega Basketbol B34 - 118Yükseliş Basketbol AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-07 13:00:197 Ekim 2018Karataş 46 - 40Rota KolejiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-07 13:00:327 Ekim 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor72 - 46İzmir BahçelievlerİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-07 13:00:407 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi35 - 40Yeni NesilU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-07 13:00:477 Ekim 2018Ege Devleri Başarı Akademisi A23 - 53Banvit Basketbol İzmir AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-07 13:00:577 Ekim 2018Özel Oluşum77 - 11İzmir Boğaları İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-07 14:30:217 Ekim 2018Bossan63 - 51Karşıyaka BelediyesiİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-07 14:30:437 Ekim 2018Ege Asist Basketbol56 - 40RotekİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-07 14:30:467 Ekim 2018Siba A40 - 47Mavişehir İhtisas AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-07 14:30:497 Ekim 2018Mavişehir Koleji 59 - 34Ege Gençlik BasketbolİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-07 16:00:147 Ekim 2018Siba B42 - 47Rota Koleji BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 3
2018-10-07 16:00:237 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi56 - 71Bornova BelediyesiİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-07 16:00:237 Ekim 2018Genç Tiregücü7 - 74Smyrna İhtisasİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-07 16:00:297 Ekim 2018As Sportif49 - 39İzmirsporİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-08 18:30:028 Ekim 2018Rota Koleji 72 - 74Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-08 18:30:118 Ekim 2018Ege Mega 58 - 35Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-08 18:30:228 Ekim 2018Genç Karşıyakalılar57 - 86MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-08 18:30:578 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat A30 - 51RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-08 20:00:138 Ekim 2018Öbek Boğaziçi Okulları B63 - 68Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-08 20:00:248 Ekim 2018Buca Gençlik40 - 9İzmir BüyükşehirU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-08 20:00:288 Ekim 2018Yakaköy53 - 27Torbalı Belediyesi BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-09 18:30:059 Ekim 2018Ege Elit41 - 64YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-09 18:30:279 Ekim 2018Mavişehir75 - 20Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-09 18:30:319 Ekim 2018İzmir Büyükşehir Belediye A33 - 50KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-09 18:30:559 Ekim 20189 Eylül Basketbol İhtisas36 - 118Yeni Karşıyaka Yalıspor AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-09 20:00:109 Ekim 2018İzmir Dost 48 - 40Ege Final İZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-09 20:00:129 Ekim 2018Urla Belediyesi85 - 33As SportifU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-09 20:00:379 Ekim 2018Bornova Belediyesi 84 - 59İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-09 20:00:499 Ekim 2018Ege Asist80 - 66Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-09 20:00:569 Ekim 2018Siba56 - 61İnovital Menemen FigesİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-10 18:30:0510 Ekim 2018Balçova Anadolu50 - 48RotekİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-10 18:30:1210 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A61 - 68Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-10 18:30:3910 Ekim 2018İzmir Genç Umutlar38 - 46Batı Basketbol AİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-10 18:30:5710 Ekim 2018Mavişehir A51 - 73MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-10 20:00:4210 Ekim 2018Mega Basketbol 47 - 59İnovital Menemen Figes AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-10 20:00:5310 Ekim 2018Bornova Belediyesi A71 - 91Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-10 20:00:5310 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor33 - 61İzmir Ege BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-11 18:00:0211 Ekim 2018İzmir Yükseliş52 - 46Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-11 18:30:0711 Ekim 2018Buca GSK - A73 - 28RönesansU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-11 18:30:5211 Ekim 2018Banvit Basketbol İzmir72 - 44Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-11 20:00:2111 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat A60 - 37Bergama BelediyeU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-11 20:00:5911 Ekim 2018Ege Elit53 - 61Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-12 18:30:2012 Ekim 2018Karşıyaka Albatros A85 - 24İzmir Karabağlar Belediye U16K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-12 20:00:4112 Ekim 2018Bornova 188131 - 63Smyrna İhtisasİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-13 10:00:0813 Ekim 2018İzmir Boğaları28 - 90İzmir Ege BasketbolİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-13 10:00:3513 Ekim 2018İzmir Altınşehir 50 - 52Bornova Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-13 10:00:4013 Ekim 2018Ege Asist A48 - 63En İyi Best Gelişim GSK - A İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-13 11:30:2213 Ekim 2018Karataş44 - 10İzmir Kolejliler BİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-13 11:30:2713 Ekim 2018Ege Asist Basketbol İhtisas B23 - 45Siba BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-13 11:30:4813 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor B36 - 51Karşıyaka Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-13 11:30:4913 Ekim 2018Ege Devleri Başarı Akademisi A46 - 62Yükseliş Basketbol AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-13 13:00:2313 Ekim 2018Mavişehir Koleji 52 - 58İzmirsporİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-13 13:00:2713 Ekim 2018İzda 17 - 38Ege Final İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-13 13:00:3213 Ekim 2018Guts 42 - 65İzmir YükselişİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-13 14:30:1313 Ekim 2018Mega Basketbol A68 - 30İnovital Menemen FigesİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-13 14:30:4313 Ekim 2018Yelki Belediye 36 - 58Takev İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-13 16:00:1513 Ekim 2018Karşıyaka Girne 9 - 86Altay AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-13 16:00:3013 Ekim 2018Periyot 59 - 44Mavişehir GençlikİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-14 10:00:2014 Ekim 2018Yarımada B58 - 29Karşıyaka Basketbol Yıldızları AİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-14 10:00:3614 Ekim 2018Urla Yıldızları72 - 25İzmir Kolejliler İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-14 10:00:5014 Ekim 2018Mavişehir Gençlik53 - 30RotekİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-14 11:30:0314 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor76 - 53Smyrna İhtisasİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-14 11:30:1414 Ekim 2018Bayraklı Belediyesi 17 - 72İzmir Büyükşehir BelediyeU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-14 11:30:5914 Ekim 2018Karşıyaka Albatros SK 39 - 46Best GelişimİZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-14 13:00:0114 Ekim 2018Number 1 Basketbol Akademisi51 - 23BatıyakaİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-14 13:00:1514 Ekim 2018Altındağ Altınırmak41 - 55Bergama BelediyeİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-14 13:00:2214 Ekim 2018Sakinşehir Seferihisar7 - 82Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU16K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-14 13:00:3314 Ekim 2018Mavişehir16 - 72Rota Koleji BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-14 13:00:3614 Ekim 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları B105 - 22Ege Gençlik Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-14 14:30:3214 Ekim 2018Oluşum Basketbol57 - 28SibaİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-14 14:30:3214 Ekim 20189 Eylül Basketbol İhtisas38 - 35Ege Gelişim Sanat BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-14 14:30:3514 Ekim 2018Menemen Belediye25 - 50Yeni Nesil İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-14 16:00:0414 Ekim 2018Bornova Sportif 188120 - 81Ege BornovaİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-14 16:00:2414 Ekim 2018Altındağ Altınırmak56 - 17Selçuk Bilgiç Sportif U14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-14 16:00:4214 Ekim 2018Mega Basketbol B27 - 25Genç TiregücüİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-14 16:00:4514 Ekim 2018Çovak22 - 67Torbalı BelediyesiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-15 18:30:0115 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A38 - 41Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-15 18:30:3215 Ekim 2018İzmir Büyükşehir Belediye17 - 76Ege Gelişim SanatU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-15 18:30:3615 Ekim 2018Bayraklı Belediyesi66 - 55Karşıyaka AlbatrosU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-15 20:00:5615 Ekim 2018Yarımada78 - 37Bornova 1881İZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-16 18:00:5416 Ekim 2018Periyot 25 - 47Petkim İZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-16 18:30:1116 Ekim 2018Rönesans71 - 16Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-16 18:30:1716 Ekim 2018Rota Koleji 48 - 51YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-16 18:30:2016 Ekim 2018Ege Elit42 - 54Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-16 18:30:3016 Ekim 2018Bornova Belediyesi A89 - 31KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-16 20:00:1416 Ekim 20189 Eylül Basketbol İhtisas A73 - 53Ege BasketİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-16 20:00:1616 Ekim 2018Öbek Boğaziçi Okulları A69 - 39Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-16 20:00:3416 Ekim 2018Mavişehir A28 - 82Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-16 20:00:3416 Ekim 2018Ege Asist Basketbol İhtisas B31 - 51Yükseliş Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-16 20:00:4516 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat A49 - 24Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-17 18:30:0817 Ekim 2018Mavişehir 74 - 28Ege Basketbol AkademiİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-17 18:30:1217 Ekim 2018Ege Elit71 - 58Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-17 18:30:1217 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi45 - 62İzmir Ege BasketbolİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-17 18:30:5717 Ekim 2018İzmir Yükseliş76 - 47Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-17 20:00:0017 Ekim 2018Bornova Belediyesi 91 - 67Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-17 20:00:3017 Ekim 2018Öbek Boğaziçi Okulları B68 - 67İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-17 20:00:3917 Ekim 2018Bossan53 - 52Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-18 18:30:2518 Ekim 2018Oluşum Basketbol59 - 63Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-18 18:30:5518 Ekim 2018Selçuk Bilgiç Sportif39 - 67Karşıyaka Belediyesi AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-18 20:00:1318 Ekim 2018Banvit Basketbol İzmir39 - 68MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-18 20:00:4118 Ekim 2018Gelişim Koleji A36 - 76KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-18 20:00:5618 Ekim 2018Selçuk Bilgiç Sportif A73 - 26Öbek Boğaziçi OkullarıİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-19 18:30:2519 Ekim 2018Karşıyaka Albatros A50 - 86Buca GSK - AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-19 20:00:2019 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat A75 - 59RönesansU16K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-20 10:00:2120 Ekim 2018Yelki Belediye 71 - 20Ege Gelişim Sanat AİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-20 10:00:5020 Ekim 2018Ege Asist Basketbol İhtisas A36 - 41Number 1 Basketbol AkademisiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-20 10:00:5620 Ekim 2018Şirinyerspor 20 - 0İzmir Kolejliler BİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-20 11:30:1120 Ekim 2018İzmir Altınşehir 51 - 18İnovital Menemen FigesİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-20 11:30:2020 Ekim 2018İzda 14 - 71Ege Gençlik Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-20 11:30:5020 Ekim 2018Mavişehir Koleji 27 - 94SpoyadİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-20 11:30:5520 Ekim 2018Urla Yıldızlar B92 - 15Mavişehir İhtisas BİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-20 13:00:1120 Ekim 2018Bossan 74 - 32Ege Basketbol Akademi İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-20 13:00:3720 Ekim 2018Nergiz44 - 26En İyi Best Gelişim GSK BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-20 13:00:4820 Ekim 2018Yakaköy 66 - 37Ege Asist Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-20 14:30:0620 Ekim 2018Batı Basketbol B36 - 23Torbalı BelediyesiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-20 14:30:3420 Ekim 2018İzmir Büyükşehir Belediye B24 - 45Karşıyaka Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-20 14:30:3620 Ekim 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 36 - 79PetkimİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-20 16:00:3920 Ekim 2018Selçuk Bilgiç Sportif 60 - 48İzmir Boğaları İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-20 16:00:4120 Ekim 2018Mega Basketbol A40 - 21Bornova 1881İZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-21 10:00:0421 Ekim 2018Yarımada A38 - 59İnovital Menemen Figes - B İZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-21 10:00:0721 Ekim 2018İzmir Genç Umutlar 46 - 26Yeni Nesil İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-21 10:00:1221 Ekim 2018Karataş A83 - 20Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-21 10:00:2421 Ekim 2018Şirinyerspor12 - 76Yükseliş BasketbolİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-21 10:00:4421 Ekim 2018Yelki Belediye35 - 66Banvit Basketbol İzmirİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-21 11:30:1421 Ekim 2018Ege Devleri Başarı Akademisi A55 - 2Genç TiregücüİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-21 11:30:4521 Ekim 2018Urla Yıldızları62 - 39Ege Gençlik Basketbol AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-21 11:30:4821 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor117 - 16Mega Basketbol BİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-21 11:30:5421 Ekim 2018Balçova Belediye Termal Spor 29 - 36Bornova Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-21 13:00:1021 Ekim 2018Karataş B22 - 57Mavişehir İhtisasİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-21 13:00:3921 Ekim 2018Altay SK B29 - 76İzmirsporİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-21 13:00:4821 Ekim 2018Mavişehir Koleji66 - 63Batı Basketbol BİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-21 14:30:2121 Ekim 2018Ege Asist A66 - 57Rota Koleji BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-21 14:30:4121 Ekim 2018Altay 40 - 20PınargücüU14K ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-21 14:30:4121 Ekim 2018Selçuk Bilgiç Sportif A64 - 77Mega Basketbol AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-21 16:00:0021 Ekim 2018Ege Asist B59 - 37Smyrna İhtisasİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-21 16:00:1521 Ekim 2018Mavişehir Koleji B68 - 52İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-21 16:00:2321 Ekim 2018Bossan87 - 22İzmirsporİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-21 16:00:3921 Ekim 2018Oluşum Basketbol 26 - 57Siba AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-22 18:30:0722 Ekim 2018Mavişehir75 - 70Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-22 18:30:3022 Ekim 2018Gelişim Koleji 45 - 53İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-22 18:30:3422 Ekim 2018Genç Karşıyakalılar84 - 41KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-22 18:30:3922 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A45 - 70Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-22 20:00:0922 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi78 - 61Karşıyaka AlbatrosU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-22 20:00:1322 Ekim 2018Bayraklı Belediyesi44 - 67Ege Gelişim SanatU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-22 20:00:2922 Ekim 2018İzmir Genç Umutlar45 - 60İzmir BoğalarıİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-22 20:00:5522 Ekim 2018İzmir Büyükşehir Belediye A26 - 47Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-23 18:00:2323 Ekim 2018Menemen Belediye67 - 25Ege Gençlik BasketbolİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-23 18:30:0223 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat A60 - 26Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-23 18:30:2223 Ekim 2018Öbek Boğaziçi Okulları A86 - 68Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-23 18:30:3523 Ekim 2018Gaziemir Belediyesi75 - 48Rota KolejiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-23 18:30:5423 Ekim 2018Mavişehir60 - 48YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-23 20:00:0023 Ekim 2018Öbek Boğaziçi Okulları B79 - 61Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-23 20:00:1923 Ekim 2018Karşıyaka Albatros36 - 49BossanU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-23 20:00:5423 Ekim 2018Takev 90 - 21Ege Final İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-24 18:30:1124 Ekim 2018Gelişim Koleji A68 - 26Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-24 18:30:1524 Ekim 2018Ege Elit75 - 53Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-24 18:30:3324 Ekim 2018Mavişehir Koleji 40 - 110SibaİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-24 20:00:1224 Ekim 2018Banvit Basketbol İzmir51 - 62İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-24 20:00:2824 Ekim 2018Ege Asist Basketbol A23 - 81Yarımada İZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-24 20:00:4124 Ekim 2018As Sportif 38 - 44İzmir Bahçelievler İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-25 18:00:3025 Ekim 2018As Sportif34 - 103İnovital Menemen FigesİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-25 18:30:5025 Ekim 2018Periyot 42 - 11Karşıyaka Basketbol Yıldızları AİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-25 20:00:0325 Ekim 2018Karşıyaka97 - 23Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-25 20:00:1825 Ekim 2018Bergama Belediye41 - 24RönesansU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-10-26 18:30:1826 Ekim 2018Ege Gelişim Sanat A54 - 47Karşıyaka Albatros AU16K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-26 20:00:4226 Ekim 2018Ege Asist Basketbol B62 - 53Ege Gençlik BasketbolİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-27 10:00:0627 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi53 - 16As SportifU14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-27 10:00:3127 Ekim 2018Balçova Belediye Termal B54 - 27Buca AU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-27 10:00:4827 Ekim 2018Bornova Belediyesi 42 - 57Ege Gelişim Sanat BU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-27 11:30:3627 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor B17 - 82Ege BornovaİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-27 11:30:4727 Ekim 2018Menemen Belediye22 - 85En İyi Best Gelişim GSK - A İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-27 11:30:5527 Ekim 2018Karataş31 - 60İzmir Ege BasketbolİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-27 13:00:1127 Ekim 2018As Sportif 50 - 44Batı Basketbol AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-27 13:00:1627 Ekim 2018Torbalı Belediyesi42 - 14Altay U14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-27 13:00:5927 Ekim 2018Urla Yıldızları71 - 34Ege Asist Basketbol AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-27 14:30:4227 Ekim 2018Selçuk Bilgiç Sportif46 - 66Mavişehir İhtisas AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-27 14:30:4927 Ekim 2018İzmir Kolejliler 27 - 64Ege Gençlik Basketbol AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-27 14:30:5827 Ekim 2018Ege Asist A75 - 13İzmir BoğalarıİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-27 16:00:1427 Ekim 2018Altındağ Altınırmak39 - 45İzmir Büyükşehir BelediyeU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-27 16:00:1727 Ekim 2018Karşıyaka Girne 9 - 84Smyrna İhtisasİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-27 16:00:2427 Ekim 2018Mavişehir Gençlik23 - 59Siba BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-28 10:00:1428 Ekim 2018Çovak63 - 52BatıyakaİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-28 10:00:3828 Ekim 2018Mavişehir16 - 100Ege Asist BasketbolİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-28 10:00:4028 Ekim 2018Örengücü106 - 33Sakinşehir SeferihisarU16K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-28 10:00:4328 Ekim 2018Banvit Basketbol İzmir B44 - 73Karşıyaka Belediyesi AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-28 11:30:0128 Ekim 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 64 - 46Torbalı BelediyesiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-28 11:30:1928 Ekim 2018Altay SK B26 - 95SpoyadİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-28 11:30:2228 Ekim 2018Mavişehir51 - 58Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU16K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-28 11:30:3728 Ekim 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları39 - 60Yeni NesilU14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-28 13:00:0828 Ekim 2018Banvit Basketbol İzmir A70 - 27Yükseliş Basketbol AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-28 13:00:1128 Ekim 2018Mavişehir Koleji 36 - 106Yakaköy İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-28 13:00:4328 Ekim 2018Bossan 57 - 30Number 1 Basketbol AkademisiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-28 13:00:4628 Ekim 20189 Eylül Basketbol İhtisas A66 - 37Öbek Boğaziçi OkullarıİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-28 14:30:0128 Ekim 2018Buca Gençlik72 - 42Ege Gelişim Sanat BU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-28 14:30:4328 Ekim 2018Ege Asist Basketbol İhtisas B9 - 111Karşıyaka Basketbol Yıldızları BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-28 14:30:5328 Ekim 2018Nergiz55 - 84Siba AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-28 14:30:5928 Ekim 2018İzmir Genç Umutlar 86 - 10İzmir Kolejliler BİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-28 16:00:2528 Ekim 2018Şirinyer Dorukspor74 - 26İzmir BüyükşehirU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-28 16:00:2628 Ekim 20189 Eylül Basketbol İhtisas36 - 55Rota Koleji BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-28 16:00:4428 Ekim 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim78 - 37RotekİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-28 16:00:4828 Ekim 2018Petkim73 - 18Ege Basketbol Akademi İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-29 18:30:0629 Ekim 2018Karşıyaka Albatros25 - 80Ege Gelişim SanatU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-29 18:30:0729 Ekim 2018Karşıyaka 66 - 55Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-29 18:30:3929 Ekim 2018Gelişim Koleji 71 - 57Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-29 18:30:4129 Ekim 2018Öbek Boğaziçi Okulları A79 - 62Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-29 20:00:0329 Ekim 2018Öbek Boğaziçi Okulları B58 - 62Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-30 18:30:3930 Ekim 2018Mavişehir44 - 37Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-30 18:30:4630 Ekim 2018Ege Elit70 - 28İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-30 18:30:5130 Ekim 2018Mavişehir A48 - 57YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-30 20:00:0530 Ekim 2018Bornova Sportif 31 - 53İzmir BahçelievlerİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-10-30 20:00:0930 Ekim 2018Petkim 45 - 49İzmir Ege BasketbolİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-30 20:00:2130 Ekim 2018Bornova Belediyesi A51 - 38Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-10-30 20:00:4430 Ekim 2018Ege Mega 31 - 64BossanU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-30 20:00:5930 Ekim 2018Rönesans54 - 43Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-31 18:30:0031 Ekim 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi43 - 67YarımadaİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-10-31 18:30:0231 Ekim 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor40 - 84Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-31 18:30:3031 Ekim 2018Mavişehir49 - 65Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-31 20:00:1331 Ekim 2018Gelişim Koleji A64 - 43Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-10-31 20:00:3031 Ekim 2018Mavişehir Koleji A51 - 58Oluşum BasketbolİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-10-31 20:00:3831 Ekim 2018İzmir Yükseliş 55 - 65İzmir GençlikİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-01 18:00:001 Kasım 2018Karşıyaka63 - 61MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-01 18:30:111 Kasım 2018İzmir Karabağlar Belediye 28 - 72Buca GSK - AU16K ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-01 20:00:141 Kasım 2018Rota Koleji62 - 60Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-02 20:00:452 Kasım 2018Bergama Belediye36 - 54Karşıyaka Albatros AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-03 10:00:113 Kasım 2018Guts 31 - 55Yarımada BİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-03 10:00:263 Kasım 2018Ege Asist Gençlik17 - 74BatıyakaİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-03 10:00:563 Kasım 2018Şirinyerspor 28 - 52İzmir Ege BasketbolİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-03 11:30:053 Kasım 2018Karataş39 - 51Ege Asist AİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-03 11:30:383 Kasım 2018Menemen Belediye30 - 40İzmir BoğalarıİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-03 11:30:483 Kasım 2018As Sportif 27 - 106Karşıyaka Belediyesi AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-03 13:00:143 Kasım 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor31 - 57Menderes Belediyesi Eğt. Kül.İZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-03 13:00:493 Kasım 2018Selçuk Bilgiç Sportif43 - 61Oluşum Basketbol İZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-03 13:00:513 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir B24 - 74Mavişehir İhtisas AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-03 14:30:053 Kasım 2018Bornova Sportif 45 - 67İzmir GençlikİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-03 14:30:393 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat A54 - 32Yükseliş Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-03 14:30:413 Kasım 2018Yelki Belediye 80 - 14Ege Final İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-03 16:00:183 Kasım 2018İzmir Büyükşehir Belediye B14 - 64Ege BornovaİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-03 16:00:383 Kasım 2018Urla Yıldızlar B109 - 10Karşıyaka Basketbol Yıldızları AİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-03 16:00:433 Kasım 2018Karşıyaka Girne 19 - 38Mega Basketbol BİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-04 10:00:004 Kasım 2018Balçova Belediye Termal Spor 67 - 39İnovital Menemen FigesİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-04 10:00:184 Kasım 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları57 - 40As SportifU14K ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-04 10:00:404 Kasım 2018Yeni Nesil 11 - 58En İyi Best Gelişim GSK - A İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-04 10:00:444 Kasım 2018Altay A35 - 52Smyrna İhtisasİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-04 11:30:204 Kasım 20189 Eylül Basketbol İhtisas A47 - 55Mega Basketbol AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-04 11:30:264 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat B42 - 76Rota Koleji BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-04 11:30:304 Kasım 2018İzmir Altınşehir 53 - 68Selçuk Bilgiç Sportif AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-04 11:30:434 Kasım 2018Ege Devleri Başarı Akademisi A31 - 54Şirinyer DoruksporİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-04 13:00:044 Kasım 2018Balçova Belediye Termal B72 - 24Altay U14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-04 13:00:164 Kasım 2018Karataş A71 - 21PınargücüU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-04 13:00:334 Kasım 2018Batı Basketbol A33 - 31En İyi Best Gelişim GSK BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-04 13:00:584 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir A20 - 0Genç TiregücüİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-04 14:30:234 Kasım 2018Bayraklı Belediyesi 28 - 62Urla BelediyesiU14K ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-04 14:30:274 Kasım 2018İzmir Kolejliler32 - 53Ege Gelişim Sanat BU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-04 14:30:484 Kasım 20189 Eylül Basketbol İhtisas54 - 61Ege Asist BasketbolİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-04 14:30:534 Kasım 2018Mavişehir Gençlik45 - 17MavişehirİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-04 16:00:104 Kasım 2018Batı Basketbol B52 - 3BatıyakaİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-04 16:00:134 Kasım 2018Takev 104 - 29Ege Gençlik Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-04 16:00:264 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim59 - 88Siba BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-04 16:00:374 Kasım 2018İzda 47 - 58Ege Asist Basketbol İhtisas BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-05 18:30:245 Kasım 2018Rönesans54 - 42Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-05 18:30:525 Kasım 2018Genç Karşıyakalılar83 - 71Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-05 18:30:595 Kasım 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi59 - 55Buca U18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-05 20:00:085 Kasım 2018Ege Mega 35 - 84MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-05 20:00:195 Kasım 2018İzmir Büyükşehir Belediye63 - 76Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-05 20:00:225 Kasım 2018Gelişim Koleji 46 - 84Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-05 20:00:435 Kasım 2018Karşıyaka 22 - 76Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-06 18:00:296 Kasım 2018Mavişehir A53 - 43KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-06 18:30:206 Kasım 2018Yarımada33 - 30Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-06 18:30:276 Kasım 2018Periyot 34 - 76İzmir Ege BasketbolİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-06 18:30:386 Kasım 2018Banvit İzmir Basketbol Gelişim27 - 74Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-06 20:00:096 Kasım 2018Şirinyer Dorukspor19 - 41BossanU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-06 20:00:126 Kasım 2018Bornova Belediyesi A63 - 57Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-06 20:00:276 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir78 - 65Mavişehir İhtisasİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-06 20:00:286 Kasım 2018Mavişehir67 - 26İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-06 20:00:486 Kasım 2018Rotek 26 - 66Rota KolejiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-07 18:30:007 Kasım 2018Batı Basketbol A23 - 85Bornova BelediyesiİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-07 18:30:067 Kasım 2018Rota Koleji80 - 63Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-07 18:30:547 Kasım 2018Karşıyaka84 - 66İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-07 20:00:037 Kasım 2018Batı Basketbol B54 - 39Ege Final İZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-07 20:00:157 Kasım 2018Menemen Belediye54 - 85SibaİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-07 20:00:287 Kasım 2018İzmir Bahçelievler59 - 75Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-07 20:00:547 Kasım 2018İzmir Genç Umutlar28 - 55Karataş İZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-08 18:00:578 Kasım 2018Rönesans70 - 49Karşıyaka Albatros AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-08 18:30:288 Kasım 2018Ege Elit66 - 54Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-08 18:30:548 Kasım 2018Yakaköy41 - 81İnovital Menemen Figes AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-08 20:00:118 Kasım 2018İzmir Karabağlar Belediye 39 - 75Ege Gelişim Sanat AU16K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-08 20:00:358 Kasım 2018Ege Basket50 - 47Öbek Boğaziçi OkullarıİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-08 20:00:598 Kasım 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi80 - 42İnovital Menemen Figes - B İZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-09 18:30:329 Kasım 2018Öbek Boğaziçi Spor Okulları37 - 79MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-10 13:00:0110 Kasım 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 44 - 42Ege Basketbol Akademi İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-10 13:00:2610 Kasım 2018Karşıyaka Belediyesi A71 - 58Mavişehir İhtisas AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-10 13:00:5010 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir B63 - 64Oluşum Basketbol İZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-10 14:30:0510 Kasım 2018Batı Basketbol A20 - 58Siba AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-10 14:30:1010 Kasım 2018Urla Yıldızları72 - 19Mavişehir Koleji İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-10 14:30:2910 Kasım 2018Menemen Belediye30 - 54KarataşİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-10 16:00:3010 Kasım 2018Şirinyerspor 0 - 20Ege Asist AİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-10 16:00:3110 Kasım 2018Petkim60 - 31Number 1 Basketbol AkademisiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-10 16:00:5210 Kasım 2018Takev 86 - 18Ege Asist Basketbol İhtisas BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-11 10:00:2511 Kasım 2018Altay SK B21 - 101Yakaköy İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-11 10:00:2811 Kasım 20189 Eylül Basketbol İhtisas A51 - 42İzmir Altınşehir İZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-11 10:00:2911 Kasım 2018Yeni Nesil 45 - 17İzmir BoğalarıİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-11 10:00:3611 Kasım 2018İzmir Yükseliş45 - 40Yarımada BİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-11 11:30:1811 Kasım 2018Nergiz35 - 81Selçuk Bilgiç SportifİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-11 11:30:2411 Kasım 2018Karşıyaka Belediyesi B38 - 69Ege BornovaİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-11 11:30:3011 Kasım 2018İzmirspor42 - 76SpoyadİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-11 11:30:4111 Kasım 2018As Sportif 43 - 30En İyi Best Gelişim GSK BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-11 13:00:1911 Kasım 2018Mavişehir İhtisas B0 - 20Karşıyaka Basketbol Yıldızları AİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-11 13:00:2411 Kasım 2018Yelki Belediye 81 - 12Yükseliş Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-11 13:00:2711 Kasım 2018Altay A80 - 14Mega Basketbol BİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-11 13:00:2911 Kasım 2018Bornova Belediyesi B52 - 37İnovital Menemen FigesİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-11 14:30:1511 Kasım 2018Bergama Belediye37 - 48Buca AU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-11 14:30:4311 Kasım 2018Balçova Belediye Termal Spor 61 - 65Selçuk Bilgiç Sportif AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-11 16:00:0911 Kasım 2018Torbalı Belediyesi78 - 40BatıyakaİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-11 16:00:3811 Kasım 2018Ege Final 36 - 61Ege Gençlik Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-11 16:00:5611 Kasım 2018Selçuk Bilgiç Sportif 0 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeU14K ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-11 16:00:5811 Kasım 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor33 - 48Bornova Sportif 1881İZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-12 18:30:0312 Kasım 2018İzmir Yükseliş 55 - 58Oluşum BasketbolİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-12 18:30:1512 Kasım 2018Mavişehir43 - 45Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-12 18:30:1712 Kasım 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi56 - 57Ege Gelişim SanatU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-12 18:30:3712 Kasım 2018Gelişim Koleji 48 - 77Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-12 20:00:0212 Kasım 2018İzmir Büyükşehir Belediye72 - 61Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-12 20:00:2712 Kasım 2018Karşıyaka 58 - 65Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-12 20:00:5812 Kasım 2018Ege Elit35 - 77Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-13 18:00:1613 Kasım 2018Bossan65 - 94İnovital Menemen FigesİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-13 18:30:2013 Kasım 2018Karşıyaka43 - 67Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-13 18:30:2413 Kasım 2018Banvit İzmir Basketbol Gelişim36 - 68Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-13 18:30:2513 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat A37 - 40Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-13 18:30:2813 Kasım 2018Şirinyer Dorukspor41 - 83MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-13 20:00:1413 Kasım 2018Genç Karşıyakalılar57 - 32Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-13 20:00:1713 Kasım 2018Rönesans78 - 41Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-13 20:00:2113 Kasım 2018İzmir Genç Umutlar 40 - 54En İyi Best Gelişim GSK - A İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-13 20:00:2713 Kasım 2018Buca 55 - 22İzmir Büyükşehir BelediyeU18K ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-13 20:00:3313 Kasım 2018Mavişehir A33 - 55Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-14 18:30:1414 Kasım 2018As Sportif58 - 56Mavişehir Koleji İZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-14 18:30:3714 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat A22 - 64Karşıyaka Basketbol Yıldızları BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-14 18:30:5314 Kasım 2018Karşıyaka47 - 55Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-14 20:00:3114 Kasım 2018Yarımada63 - 21İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-14 20:00:3914 Kasım 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor52 - 65Mavişehir Koleji AİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-14 20:00:5914 Kasım 2018Çovak17 - 65Ege Asist Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-15 18:00:5915 Kasım 2018Gelişim Koleji B69 - 45Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-15 18:30:2415 Kasım 2018Rota Koleji62 - 61Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-15 18:30:2415 Kasım 2018İzmir Kolejliler B19 - 62İzmir Ege BasketbolİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-15 20:00:0315 Kasım 2018Ege Basket30 - 50Mega Basketbol AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-15 20:00:0715 Kasım 2018İzmir Kolejliler 35 - 65Ege Asist Basketbol AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-15 20:00:2515 Kasım 2018Öbek Boğaziçi Spor Okulları41 - 76İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-16 18:30:5716 Kasım 2018Petkim 62 - 56YarımadaİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-17 10:00:1617 Kasım 2018Karşıyaka Albatros SK 49 - 39İzmir Boğaları İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-17 10:00:1817 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir A56 - 52Şirinyer DoruksporİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-17 10:00:3417 Kasım 2018Balçova Anadolu23 - 43BatıyakaİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-17 11:30:1117 Kasım 2018Ege Asist A61 - 54Mega Basketbol İZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-17 11:30:2117 Kasım 2018Şirinyerspor14 - 54Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-17 11:30:2417 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat B47 - 42Ege Asist BasketbolİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-17 13:00:0717 Kasım 2018Bornova Belediyesi 51 - 10PınargücüU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-17 13:00:1617 Kasım 2018Karşıyaka Girne 13 - 91Ege Devleri Başarı Akademisi AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-17 13:00:1917 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim76 - 27MavişehirİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-17 14:30:0517 Kasım 2018Bossan80 - 32Ege Gençlik BasketbolİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-17 14:30:4217 Kasım 2018Mavişehir Koleji28 - 91Bergama BelediyeİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-17 14:30:5017 Kasım 2018Karataş B45 - 41Bornova 1881İZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-17 16:00:1117 Kasım 2018Karataş A104 - 17Ege Asist Basketbol AİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-17 16:00:2017 Kasım 2018Rotek43 - 69Siba BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-17 16:00:4417 Kasım 2018Batı Basketbol B49 - 30Ege Asist Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-18 10:00:3018 Kasım 2018Mavişehir 40 - 41Karşıyaka Basketbol Yıldızları AİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-18 10:00:5018 Kasım 20189 Eylül Basketbol İhtisas46 - 59Mavişehir GençlikİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-18 11:30:0718 Kasım 2018Yükseliş Basketbol A20 - 0Genç TiregücüİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-18 11:30:3018 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat20 - 84Ege BornovaİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-18 13:00:1318 Kasım 2018Ege Asist B61 - 45Mega Basketbol AİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-18 13:00:5518 Kasım 2018İzmir Büyükşehir Belediye69 - 26Torbalı Belediyesi BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-18 14:30:4118 Kasım 2018Bossan 89 - 27ÇovakİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-18 16:00:3618 Kasım 2018Karataş A51 - 42Torbalı BelediyesiU14K ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-19 18:30:3119 Kasım 2018Buca Gençlik B44 - 55Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-19 18:30:4219 Kasım 2018Gelişim Koleji A73 - 77MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-19 18:30:4219 Kasım 2018İzmir Kolejliler 48 - 44Mavişehir Koleji İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-19 20:00:1919 Kasım 2018Buca 65 - 43Bayraklı BelediyesiU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-19 20:00:3619 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat A53 - 56BossanU14K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-19 20:00:5919 Kasım 2018Guts 42 - 40Periyot İZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-20 18:00:0920 Kasım 2018Genç Karşıyakalılar68 - 47MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-20 18:30:1120 Kasım 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi71 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-20 18:30:2920 Kasım 2018Banvit İzmir Basketbol Gelişim48 - 46Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-20 18:30:3920 Kasım 2018Karşıyaka 45 - 52Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-20 18:30:5920 Kasım 2018Mavişehir A46 - 64Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-20 20:00:1020 Kasım 2018Yarımada36 - 46Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-20 20:00:2320 Kasım 2018Şirinyer Dorukspor21 - 71RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-20 20:00:3220 Kasım 2018Karşıyaka64 - 51Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-20 20:00:3520 Kasım 2018Ege Asist48 - 83Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-20 20:00:5320 Kasım 2018İzmir Dost 17 - 104SibaİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-21 18:30:1321 Kasım 2018Şirinyer Dorukspor29 - 82Oluşum BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-21 18:30:1521 Kasım 2018Ege Basketbol Akademi56 - 42İzmir BoğalarıİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-21 18:30:2521 Kasım 20189 Eylül Basketbol İhtisas62 - 81Rota Koleji BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-21 20:00:2421 Kasım 2018Mavişehir73 - 55İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-21 20:00:3121 Kasım 2018Gelişim Koleji B41 - 46Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-21 20:00:4121 Kasım 2018Altay 62 - 74İzmir Bahçelievler İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-21 20:00:5421 Kasım 2018Ege Asist Basketbol B51 - 52Number 1 Basketbol Akademisi İZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-22 18:00:3022 Kasım 2018Gelişim Koleji A70 - 52Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-22 18:30:3422 Kasım 2018Öbek Boğaziçi Spor Okulları40 - 82Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-22 18:30:5222 Kasım 2018Altındağ Altınırmak41 - 48İzmir Ege BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-22 20:00:0422 Kasım 2018Rota Koleji55 - 99KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-22 20:00:3522 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat A26 - 69Buca GSK - AU16K ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-22 20:00:5622 Kasım 2018Mavişehir Koleji B63 - 57Yeni Karşıyaka Yalıspor AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-23 20:00:1323 Kasım 2018Bergama Belediye47 - 34İzmir Karabağlar Belediye U16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-24 10:00:0524 Kasım 2018İzmir Genç Umutlar 33 - 59İzmir Ege BasketbolİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-24 10:00:3524 Kasım 2018Karşıyaka S.K.87 - 26SpoyadİZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-24 11:00:5224 Kasım 2018İnovital Menemen Figes Spor Kulübü 19 - 84Nergiz Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-24 11:30:1024 Kasım 2018Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.20 - 0Karşıyaka Çarşı Temel Li̇sesi̇ S.K.İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-24 11:30:2324 Kasım 2018Bornova Beledi̇yesi̇ GSK 56 - 11Pınargücü S.KİZMİR U11E LİGİ (A) 1. GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-24 11:30:5224 Kasım 2018Bornova Sportif Spor Kulübü 13 - 28Şirinyerspor İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-24 12:30:0624 Kasım 2018Guts S.K. (A) 20 - 0İzmi̇r Dost S.K. İZMİR U11E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-24 13:00:2024 Kasım 2018Öbek Boğaziçi Okulları33 - 41Mega Basketbol AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-24 13:00:3924 Kasım 2018İzmir Genç Umutlar Spor Kulübü 55 - 17Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-24 13:00:4124 Kasım 2018Yükseliş Basketbol A34 - 43Şirinyer DoruksporİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-24 14:00:2024 Kasım 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 20 - 0BatıyakaİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-24 14:30:1224 Kasım 2018Batı Basketbol B35 - 37Bossan İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-24 14:30:4924 Kasım 2018Pınargücü S.K.34 - 10İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK (B) İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-24 14:30:5424 Kasım 2018Ege Basketbol Akademi 43 - 49Number 1 Basketbol AkademisiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-24 15:30:3624 Kasım 2018Urla Yıldızlar B20 - 0Guts İZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-24 16:00:2724 Kasım 2018Ege Basket45 - 34İzmir Altınşehir İZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-24 16:00:2824 Kasım 2018Karşıyaka Albatros S.K. 8 - 10Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.İZMİR U11-K LİGİİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-24 16:00:4424 Kasım 2018En İyi Best Gelişim GSK B11 - 62Siba AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-24 17:00:4724 Kasım 2018Ege Devleri̇ Başari Akademi̇si̇20 - 0İzmi̇r Bahçeli̇evler S.K. İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-25 10:00:2925 Kasım 2018Yeni Nesil 25 - 50KarataşİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-25 10:00:3025 Kasım 2018Ege Final 31 - 36Ege Asist Basketbol İhtisas BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-25 10:00:3725 Kasım 2018Şirinyerspor 44 - 37Menemen BelediyeİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-25 10:00:5625 Kasım 2018Karşıyaka Belediyesi A61 - 52Oluşum Basketbol İZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-25 11:30:2225 Kasım 2018Ege Gelişim Sanat A68 - 18İzda İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-25 11:30:3425 Kasım 2018Yelki Belediye 63 - 39Ege Gençlik Basketbol BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-25 11:30:5325 Kasım 2018İzmirspor37 - 64Yakaköy İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-25 13:00:1925 Kasım 2018Petkim64 - 22ÇovakİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-25 13:00:2825 Kasım 2018Altay SK B9 - 104Urla YıldızlarıİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-25 13:00:3125 Kasım 2018En İyi Best Gelişim GSK - A 80 - 8İzmir BoğalarıİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-25 13:00:4525 Kasım 2018Balçova Beledi̇ye Termal S.K. 32 - 12İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K. İZMİR U10-K LİGİ A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-25 14:30:2125 Kasım 2018Menderes Belediyesi Eğt. Kül.45 - 83Bornova Sportif 1881İZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-25 14:30:2925 Kasım 2018Bergama Motorsi̇klet S.K.44 - 19İzmi̇r Kolejli̇ler S.K. İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-25 14:30:4525 Kasım 2018Altay S.K. 18 - 34SB Sporti̇f-B İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-25 14:30:5725 Kasım 2018En İyi̇ (Best) Geli̇şi̇m GSK 71 - 24İzda Spor İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-25 16:00:0625 Kasım 2018Balçova Belediye Termal Spor 43 - 439 Eylül Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-25 16:00:0925 Kasım 2018Yükseliş Basketbol B19 - 78Karşıyaka Basketbol Yıldızları BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-25 16:00:3525 Kasım 2018Ege Gençlik Basketbol A40 - 29Ege Asist Basketbol AİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-25 16:00:3925 Kasım 2018Torbalı Belediyesi50 - 62Ege Asist Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-26 18:30:0426 Kasım 2018Ege Asist B77 - 27İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-26 18:30:1526 Kasım 2018Ege Elit60 - 86Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-26 18:30:5426 Kasım 2018Karşıyaka Albatros51 - 78Buca U18K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-26 20:00:0226 Kasım 2018İzmir Büyükşehir Belediye46 - 74Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-26 20:00:1226 Kasım 2018Genç Karşıyakalılar71 - 40YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-26 20:00:4326 Kasım 2018Mavişehir76 - 25KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-26 20:00:4626 Kasım 2018Ege Elit64 - 73Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-26 20:00:5726 Kasım 2018Mavişehir 53 - 57Ege Asist Basketbol BİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-27 18:30:0427 Kasım 2018As Sportif 52 - 51Özel OluşumİZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-27 18:30:1327 Kasım 2018Şirinyer Dorukspor36 - 22Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-27 18:30:2627 Kasım 2018Bayraklı Belediyesi4 - 32İzmir Büyükşehir BelediyeU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-27 18:30:5327 Kasım 2018Karşıyaka Albatros56 - 38Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-27 20:00:0127 Kasım 2018İzmir Genç Umutlar48 - 46RotekİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-11-27 20:00:0427 Kasım 2018Batı Basketbol A15 - 78Selçuk Bilgiç SportifİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-27 20:00:2127 Kasım 2018Bossan71 - 52Mavişehir Koleji İZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-27 20:00:3927 Kasım 2018İzmirspor10 - 111İnovital Menemen FigesİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-28 18:30:1528 Kasım 2018Ege Mega 45 - 72Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-28 18:30:1628 Kasım 2018Gelişim Koleji A70 - 49İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-11-28 18:30:1828 Kasım 2018Genç Karşıyakalılar46 - 60Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-28 18:30:2728 Kasım 2018Mavişehir72 - 67Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-28 20:00:1328 Kasım 2018Öbek Boğaziçi Okulları B34 - 66Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-28 20:00:1528 Kasım 2018Mavişehir41 - 34BossanU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-29 18:30:1229 Kasım 2018İzmir Kolejliler B10 - 106Ege Asist AİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-29 20:00:0129 Kasım 2018Banvit Basketbol İzmir B52 - 24NergizİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-11-29 20:00:2029 Kasım 2018Ege Asist Gençlik39 - 66Yarımada AİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2018-11-29 20:00:2329 Kasım 2018Gelişim Koleji B34 - 72KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-29 20:00:3629 Kasım 2018Öbek Boğaziçi Spor Okulları39 - 64Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-11-30 18:30:4730 Kasım 2018İzmir Karabağlar Belediye 13 - 58RönesansU16K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-11-30 20:00:5430 Kasım 2018Bergama Belediye23 - 48Buca GSK - AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-01 10:00:471 Aralık 2018As Prorti̇f GSK 17 - 30Oluşum Basketbol S.K. (U12E)İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-01 10:00:591 Aralık 2018İzmir Kolejliler36 - 37PınargücüU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-01 11:00:391 Aralık 2018Rota Koleji B40 - 44Ege Asist BasketbolİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-01 11:30:121 Aralık 2018Balçova Belediye Termal B53 - 32Karataş AU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-01 11:30:261 Aralık 2018Ege Geli̇şi̇m Sanat GSK49 - 31İzmi̇r Altınşehi̇r S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-01 12:30:491 Aralık 2018Ege Asi̇st Basketbol İhti̇sas S.K.12 - 67Genç Karşıyakalılar S.K. İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-01 13:00:061 Aralık 2018Batı Basketbol S.K.27 - 52Narlıdere Beledi̇yesi̇ S.K.İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-01 13:00:451 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat B55 - 56Mavişehir GençlikİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-01 14:00:351 Aralık 2018Batıyaka S.K. 53 - 44Öbek Boğazi̇çi̇ Okulları S.KİZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-01 14:30:011 Aralık 2018Mavi̇şehi̇r GSK55 - 49SB Sporti̇fİZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-01 14:30:131 Aralık 2018En İyi̇ (Best) Geli̇şi̇m GSK 55 - 48Özel Oluşum S.KİZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-01 15:30:371 Aralık 2018Karşıyaka Albatros S.K. 6 - 69Mavi̇şehi̇r S.K. İZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-01 16:00:161 Aralık 2018Bossan S.K. 17 - 48Karataş S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-01 16:00:191 Aralık 2018İzmi̇r Yıldızlar S.K.46 - 36Ege Mega S.K. (B) İZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-01 17:00:461 Aralık 2018Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.52 - 21İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK (A) İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-02 10:00:002 Aralık 2018Banvi̇t Basketbol İzmi̇r S.K. 85 - 17Rota Koleji̇ S.K.(B)İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-02 10:00:242 Aralık 2018Balçova Beledi̇ye Termal S.K23 - 90Mavi̇şehi̇r S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-02 10:00:532 Aralık 2018Ekol Basketbol Spor Kulübü33 - 20Gazi̇emi̇r Basketbol S.K. İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-02 10:00:582 Aralık 2018Yeni Nesil52 - 23As SportifU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-02 11:00:072 Aralık 2018Bahçeşehir Okulları Spor Kulübü80 - 8Karşıyaka Gi̇rne S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-02 11:30:032 Aralık 2018As Sportif 17 - 91Mavişehir İhtisas AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-02 11:30:062 Aralık 2018Rotek54 - 37MavişehirİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-02 11:30:472 Aralık 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi88 - 22Bayraklı Belediyesi U14K ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-02 11:30:502 Aralık 2018Altay A30 - 44Ege Devleri Başarı Akademisi AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-02 12:30:452 Aralık 2018Bornova Sporti̇f S.K.0 - 20İzmi̇r Ege Basketbol S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-02 13:00:082 Aralık 2018SB Sporti̇f 10 - 40Bergama Beledi̇ye S.K. İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-02 13:00:222 Aralık 2018Altındağ Altınırmak30 - 48Urla BelediyesiU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-02 13:00:322 Aralık 2018Bornova Belediyesi 18 - 43Torbalı BelediyesiU14K ALT KL B GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-02 13:00:472 Aralık 2018İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K. 25 - 66Yeni̇ Nesi̇lİZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-02 14:00:292 Aralık 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor27 - 52Şirinyer Dorukspor BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-02 14:30:062 Aralık 2018Çovak GSK 0 - 20İzmi̇r DSİ S.K. İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-02 14:30:352 Aralık 2018Bergama Belediye54 - 17Altay U14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-02 14:30:432 Aralık 20189 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (A)49 - 36Si̇ba S.K. İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-02 14:30:452 Aralık 2018Smyrna İhtisas70 - 21Mega Basketbol BİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-02 15:30:262 Aralık 2018Ege Geli̇şi̇m Sanat GSK 42 - 49Ege Mega S.K. (A) İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-02 16:00:032 Aralık 2018Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. 47 - 5Torbalı Beledi̇yesi̇ GSKİZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-02 16:00:032 Aralık 2018Ege Gençli̇k Basketbol S.K. 22 - 51Güzelbahçe Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-02 16:00:482 Aralık 2018Ege Basket S.K.44 - 36İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-02 16:00:582 Aralık 2018Altay S.K.30 - 23Menemen Beledi̇ye S.K. İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-03 18:30:403 Aralık 2018Buca 70 - 63Ege Gelişim SanatU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-03 18:30:503 Aralık 2018Ege Mega 27 - 84Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-03 18:30:513 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Okulları B94 - 102Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-03 18:30:523 Aralık 2018Menemen Belediye78 - 42As SportifİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-03 18:30:583 Aralık 2018Karşıyaka 61 - 64İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-03 20:00:023 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Okulları A100 - 65Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-03 20:00:133 Aralık 2018İzmir Büyükşehir Belediye A52 - 60Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-03 20:00:253 Aralık 2018Bayraklı Belediyesi23 - 82Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-03 20:00:453 Aralık 2018Gelişim Koleji 53 - 52Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-03 20:00:523 Aralık 2018Rönesans45 - 39BossanU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-04 18:30:004 Aralık 2018Mavişehir55 - 47Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-04 18:30:084 Aralık 2018Gaziemir Belediyesi82 - 38İzmir Genç UmutlarİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-04 18:30:104 Aralık 2018Bornova Belediyesi A47 - 45Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-04 18:30:544 Aralık 2018Şirinyer Dorukspor19 - 55Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-04 20:00:044 Aralık 2018İzmir Yükseliş66 - 26Periyot İZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-04 20:00:094 Aralık 2018Karşıyaka23 - 81Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-04 20:00:144 Aralık 2018Karşıyaka Albatros56 - 19İzmir Büyükşehir BelediyeU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-04 20:00:344 Aralık 2018Mavişehir73 - 60Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-04 20:00:474 Aralık 2018İzmir Ege Basketbol65 - 57YarımadaİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-05 18:30:185 Aralık 2018Karşıyaka Belediyesi61 - 41Ege Gençlik BasketbolİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-05 18:30:245 Aralık 2018Gelişim Koleji B44 - 49Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-05 18:30:395 Aralık 2018Balçova Anadolu58 - 36Yarımada AİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-05 18:30:515 Aralık 2018Banvit Basketbol İzmir A109 - 39Karşıyaka Girne İZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-05 20:00:045 Aralık 2018Bornova Belediyesi B69 - 66Selçuk Bilgiç Sportif AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-05 20:00:085 Aralık 2018Bossan59 - 46Number 1 Basketbol Akademisi İZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-05 20:00:445 Aralık 2018Ege Elit59 - 58İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-06 18:30:356 Aralık 2018İzmir Büyükşehir Belediye66 - 59İnovital Menemen Figes AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-06 20:00:056 Aralık 2018Rota Koleji54 - 68MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-06 20:00:066 Aralık 2018Banvit Basketbol İzmir Gelişim55 - 319 Eylül Basketbol İhtisasİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-06 20:00:246 Aralık 2018Karşıyaka87 - 52Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-06 20:00:346 Aralık 2018Periyot 44 - 25Bornova 1881İZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-07 18:30:217 Aralık 2018İzmir Karabağlar Belediye 18 - 69Karşıyaka Albatros AU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-07 20:00:167 Aralık 2018Bergama Belediye29 - 32Ege Gelişim Sanat AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-07 20:00:177 Aralık 2018Rönesans51 - 54Buca GSK - AU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-08 10:00:338 Aralık 2018Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. 17 - 74Mavi̇şehi̇r Koleji̇İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-08 10:00:448 Aralık 2018Ege Gençlik Basketbol B70 - 25Ege Asist Basketbol İhtisas BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-08 10:00:508 Aralık 2018Yarımada GSK 68 - 31Karataş S.K. İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-08 11:30:148 Aralık 2018Büyük (Mega) Basketbol S.K.35 - 43İzmi̇rsporİZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-08 11:30:248 Aralık 2018Ege Eli̇t S.K.19 - 48Guts S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-08 11:30:298 Aralık 2018Batı Basketbol A20 - 60Banvit Basketbol İzmir BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-08 12:30:418 Aralık 2018Ege Asi̇st S.K.63 - 23Karşıyaka S.K. İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-08 13:00:248 Aralık 2018Bornova Beledi̇yesi̇ GSK29 - 47Karşıyaka Beledi̇yesi̇ GSKİZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-08 13:00:308 Aralık 2018Rota Koleji̇ S.K. (A) 77 - 11Pınargücü S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-08 14:00:108 Aralık 2018İzmir Ege Basketbol33 - 63Ege Asist AİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-08 14:30:338 Aralık 2018Balçova Beledi̇ye Termal S.K.39 - 41Şi̇ri̇nyer Doruk SporİZMİR U11E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-08 14:30:488 Aralık 2018İzmi̇r Bahçeşehi̇r Okulları S.K. 71 - 13Si̇ba S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-08 16:00:198 Aralık 2018Takev S.K. 40 - 14Göztepe S.K.İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-08 16:00:568 Aralık 2018Ege Basket S.K. 15 - 52Karataş S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-08 16:00:588 Aralık 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor25 - 38İzmir Büyükşehir Belediye BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-09 10:00:069 Aralık 2018Yeni̇ Nesi̇l66 - 17Petki̇m S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-09 10:00:179 Aralık 2018İzmir Genç Umutlar 113 - 12İzmir BoğalarıİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-09 10:00:279 Aralık 2018Şi̇ri̇nyer Doruk Spor40 - 49Buca GSKİZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-09 10:00:599 Aralık 2018Yelki Belediye 22 - 54Karşıyaka Basketbol Yıldızları BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-09 11:30:059 Aralık 2018Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.14 - 41SB Sporti̇f-AİZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-09 11:30:309 Aralık 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor A69 - 38Rota Koleji BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-09 11:30:359 Aralık 2018En İyi Best Gelişim GSK - A 45 - 36KarataşİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-09 11:30:409 Aralık 2018Mavişehir Koleji55 - 71Ege Final İZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-09 13:00:089 Aralık 20189 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (B)55 - 57Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-09 13:00:139 Aralık 2018Bergama Belediye52 - 60İzmir Ege BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-09 13:00:169 Aralık 2018Ege Asi̇st S.K.97 - 5Selçuk Artemi̇s GSKİZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-09 13:00:489 Aralık 2018Celal Arısan Basketbol30 - 33İzmi̇r Genç Umutlar S.K.İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-09 14:30:319 Aralık 2018Mavişehir Koleji B102 - 38Torbalı Belediyesi BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-09 14:30:559 Aralık 2018Yükseliş Basketbol B50 - 49İzda İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-09 16:00:109 Aralık 2018Ege Basketbol Akademi̇ S.K.6 - 61İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-09 16:00:159 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat A42 - 85Takev İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-09 16:00:469 Aralık 2018Ege Gençli̇k Basketbol S.K. 56 - 12İzmi̇r Kolejli̇ler S.K.İZMİR U11E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-10 18:30:1910 Aralık 2018Batı Basketbol A90 - 66İnovital Menemen Figes - B İZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-10 18:30:2110 Aralık 2018Banvit Basketbol İzmir42 - 54Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-10 18:30:2210 Aralık 2018Bornova Belediyesi A75 - 29İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-10 18:30:3110 Aralık 2018Karşıyaka Albatros42 - 67Bayraklı BelediyesiU18K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-10 18:30:3810 Aralık 2018Ege Mega 37 - 59Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-10 20:00:1310 Aralık 2018Ege Elit36 - 49Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-10 20:00:2410 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Spor Okulları51 - 76Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-10 20:00:2810 Aralık 2018Şirinyer Dorukspor19 - 68Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-10 20:00:4210 Aralık 2018Rönesans53 - 42MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-10 20:00:5610 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat90 - 24İzmir Büyükşehir BelediyeU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-11 18:30:0311 Aralık 2018Yükseliş Basketbol61 - 37Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-11 18:30:0611 Aralık 2018Karşıyaka 78 - 82Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-11 18:30:5611 Aralık 20189 Eylül Basketbol İhtisas47 - 73Mega Basketbol İZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-11 20:00:0311 Aralık 2018Banvit İzmir Basketbol Gelişim14 - 46BossanU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-11 20:00:1011 Aralık 2018Gelişim Koleji 52 - 69Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-11 20:00:3911 Aralık 2018Yarımada69 - 39KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-11 20:00:5411 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Okulları A76 - 57Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-11 20:00:5811 Aralık 2018İzmir Büyükşehir Belediye63 - 58Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-12 18:30:0412 Aralık 2018İzmir Yükseliş 51 - 39Yeni Karşıyaka YalısporİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-12 18:30:2812 Aralık 2018İzmir Gençlik45 - 75Oluşum BasketbolİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-12 18:30:3212 Aralık 2018Gelişim Koleji B53 - 77MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-12 18:30:3712 Aralık 2018Spoyad44 - 55Yakaköy İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-12 20:00:3012 Aralık 2018Karşıyaka59 - 34Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-12 20:00:3612 Aralık 2018Rönesans63 - 50Ege Gelişim Sanat AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-12 20:00:5812 Aralık 2018Rotek41 - 44BatıyakaİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-13 18:30:3713 Aralık 2018Karşıyaka Belediyesi A57 - 19NergizİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-13 20:00:1713 Aralık 2018Petkim49 - 52Batı Basketbol BİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-13 20:00:2513 Aralık 2018Genç Karşıyakalılar83 - 48Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-13 20:00:5113 Aralık 2018Altay 47 - 78Özel OluşumİZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-13 20:00:5613 Aralık 2018İzmir Bahçelievler29 - 43Mavişehir Koleji AİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-14 18:30:0914 Aralık 2018Bornova Sportif 37 - 66Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-14 18:30:3714 Aralık 2018İzmir Kolejliler B0 - 20Menemen BelediyeİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-14 20:00:0114 Aralık 2018Ege Basketbol Akademi 56 - 48ÇovakİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-14 20:00:1914 Aralık 2018Buca GSK - A68 - 37Karşıyaka Albatros AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-15 10:00:0215 Aralık 2018Büyük (Mega) Basketbol S.K. 22 - 26Oluşum Basketbol S.K.İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-15 10:00:4315 Aralık 2018İzmir Yükseliş30 - 62Urla Yıldızlar BİZMİR U14E ALT KL H GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-15 10:00:4915 Aralık 2018Rota Koleji B51 - 27Mavişehir GençlikİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-15 11:30:3015 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat B55 - 23PınargücüU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-15 11:30:4215 Aralık 2018Mavi̇şehi̇r S.K. 72 - 17Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U11-K LİGİ A GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-15 11:30:5015 Aralık 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 36 - 19Number 1 Basketbol AkademisiİZMİR U14E ALT KL C GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-15 13:00:3015 Aralık 20189 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK 56 - 11İzmi̇rspor Kulübü İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-15 13:00:3815 Aralık 2018Ekol Basketbol S.K. 56 - 12İzmi̇r Karabağlar Beledi̇yesi̇ GSK İZMİR U11E LİGİ (F) 6. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-15 13:00:4915 Aralık 2018Banvi̇t Basketbol İzmi̇r S.K.31 - 57Rota Koleji̇ S.K. İZMİR U11E LİGİ (F) 6. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-15 14:30:2615 Aralık 2018Smyrna İhtisas52 - 40Ege Devleri Başarı Akademisi AİZMİR U14E ALT KL I GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-15 14:30:3315 Aralık 2018Bossan S.K. 52 - 34Mavi̇şehi̇r Spor Kulübü-BİZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-15 14:30:4815 Aralık 2018Yelki Belediye41 - 71Mavişehir İhtisasİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-15 16:00:3115 Aralık 2018Ege Basket51 - 62Balçova Belediye Termal Spor İZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-15 16:00:3715 Aralık 2018Rönesans S.K. 8 - 53Ege Geli̇şi̇m Sanat GSKİZMİR U11-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-16 10:00:2016 Aralık 2018Yeni Nesil 52 - 42Şirinyerspor İZMİR U14E ALT KL A GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-16 10:00:4916 Aralık 2018En İyi Best Gelişim GSK B28 - 88Selçuk Bilgiç SportifİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-16 10:00:5816 Aralık 2018İzmir Kolejliler 100 - 29Altay SK BİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-16 11:30:1316 Aralık 2018Menderes Belediyesi Eğt. Kül.37 - 48Şirinyer Dorukspor BİZMİR U14E ALT KL E GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-16 11:30:5316 Aralık 2018Rotek0 - 209 Eylül Basketbol İhtisasİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-16 11:30:5916 Aralık 2018Genç Karşıyakalılar S.K.102 - 31Göztepe S.K. İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-16 13:00:2116 Aralık 2018Selçuk Bilgiç Sportif 13 - 80Urla BelediyesiU14K ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-16 13:00:2516 Aralık 2018Altay A19 - 78Banvit Basketbol İzmir AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-16 13:00:5816 Aralık 2018Altındağ Altınırmak30 - 58Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU14K ALT KL A GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-16 14:30:0416 Aralık 2018Bornova Belediyesi B49 - 459 Eylül Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-16 14:30:3616 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Okulları29 - 16İzmir Altınşehir İZMİR U14E ALT KL G GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-16 14:30:4616 Aralık 2018Mavişehir İhtisas A69 - 49Oluşum Basketbol İZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-16 16:00:2316 Aralık 2018Siba B20 - 0MavişehirİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-16 16:00:3716 Aralık 2018Guts S.K. (B)9 - 54İzmi̇r Altınşehi̇r S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-16 16:00:5316 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat B49 - 47Banvit Basketbol İzmir GelişimİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-17 18:30:0217 Aralık 2018Bornova Belediyesi A71 - 53Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-17 18:30:1717 Aralık 2018Rönesans54 - 35Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-17 18:30:3517 Aralık 2018Gelişim Koleji 58 - 64Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-17 18:30:3717 Aralık 2018Mavişehir55 - 41Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-17 18:30:4117 Aralık 2018Genç Karşıyakalılar94 - 22İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-17 20:00:1017 Aralık 2018Yarımada61 - 65Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-17 20:00:3317 Aralık 2018Karşıyaka Albatros0 - 20Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU18K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-17 20:00:3417 Aralık 2018Ege Elit53 - 73Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-17 20:00:5517 Aralık 2018İzmir Büyükşehir Belediye72 - 85Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-17 20:00:5617 Aralık 2018Buca Gençlik B61 - 50BossanU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-18 18:30:0718 Aralık 2018Yükseliş Basketbol A124 - 27Karşıyaka Girne İZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-18 18:30:0818 Aralık 2018Rotek 60 - 54İzmir Genç UmutlarİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-18 18:30:5318 Aralık 2018Ege Basketbol Akademi54 - 62Karataş İZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-18 18:30:5618 Aralık 2018İzmirspor46 - 78Urla YıldızlarıİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-18 20:00:0918 Aralık 2018Banvit İzmir Basketbol Gelişim31 - 60MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-18 20:00:2118 Aralık 2018Şirinyer Dorukspor38 - 46Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-18 20:00:3318 Aralık 2018Karşıyaka33 - 54Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-18 20:00:3618 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat61 - 28Bayraklı BelediyesiU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-18 20:00:5118 Aralık 2018Ege Gençlik Basketbol36 - 69SibaİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-18 20:00:5518 Aralık 2018İzmirspor41 - 61Mavişehir Koleji İZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-19 18:30:0919 Aralık 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları39 - 20Bayraklı Belediyesi U14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-19 18:30:5219 Aralık 2018Rota Koleji62 - 47İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-19 18:30:5319 Aralık 2018Altındağ Altınırmak44 - 51Oluşum BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-19 18:30:5719 Aralık 2018İzmir Genç Umutlar34 - 64Bornova BelediyesiİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-19 20:00:0819 Aralık 2018Şirinyerspor0 - 20Ege Asist Basketbol AİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-19 20:00:1619 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat31 - 83Yarımada İZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-19 20:00:4419 Aralık 2018İzmir Dost 31 - 79Şirinyer DoruksporİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-19 20:00:4619 Aralık 2018Torbalı Belediyesi35 - 64Bossan İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-20 18:30:3220 Aralık 2018As Sportif 23 - 51Siba AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-20 20:00:0720 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Spor Okulları57 - 68Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-20 20:00:1720 Aralık 2018İnovital Menemen Figes32 - 94Selçuk Bilgiç Sportif AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-20 20:00:3920 Aralık 2018Ege Elit54 - 66Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-21 18:30:1421 Aralık 2018Mavişehir İhtisas B31 - 41Guts İZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-21 20:00:1421 Aralık 2018Rönesans47 - 29Bergama BelediyeU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-21 20:00:2421 Aralık 2018Ege Gençlik Basketbol A41 - 17Mavişehir Koleji İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-22 10:00:1322 Aralık 2018İzmir Boğaları23 - 86KarataşİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-22 10:00:2922 Aralık 2018As Sportif 50 - 41Selçuk Bilgiç Sportif İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-22 10:00:4622 Aralık 2018İzmir Genç Umutlar 49 - 40Ege Asist AİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-22 11:00:5122 Aralık 2018Karşıyaka S.K.114 - 13İzmi̇r Kolejli̇ler S.K. İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-22 11:30:0122 Aralık 2018Yelki Belediye 101 - 13Ege Asist Basketbol İhtisas BİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-22 11:30:2622 Aralık 2018İzmir Ege Basketbol73 - 24Menemen BelediyeİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-22 11:30:3222 Aralık 2018Mega Basketbol A53 - 41İzmir Altınşehir İZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-22 12:30:4922 Aralık 2018Mavişehir İhtisas A90 - 14NergizİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-22 13:00:1422 Aralık 2018Altay S.K.23 - 32İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-22 13:00:3722 Aralık 2018Rota Koleji B48 - 26Banvit Basketbol İzmir GelişimİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-22 14:00:5822 Aralık 2018Ege Asi̇st S.K.75 - 18Karşıyaka Beledi̇yesi̇ GSKİZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-22 14:30:2122 Aralık 2018En İyi Best Gelişim GSK B29 - 48Banvit Basketbol İzmir BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-22 14:30:2922 Aralık 2018Yükseliş Basketbol A44 - 36Altay AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-22 14:30:3822 Aralık 2018Spoyad41 - 60Urla YıldızlarıİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-22 15:30:2022 Aralık 2018Ege Devleri Başarı Akademisi B 48 - 44Ege Asist Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-22 16:00:3022 Aralık 2018Rotek0 - 20Ege Gelişim Sanat BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-22 16:00:3722 Aralık 2018Bornova Sportif 188135 - 45Şirinyer Dorukspor BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-22 16:00:4722 Aralık 2018En İyi Best Gelişim GSK - A 66 - 16Şirinyerspor İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-23 10:00:0723 Aralık 2018İzmirspor63 - 56İzmir Kolejliler İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-23 10:00:4523 Aralık 2018Yarımada B53 - 54Periyot İZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-23 10:00:4923 Aralık 2018Mega Basketbol B8 - 82Ege Devleri Başarı Akademisi AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-23 10:00:5323 Aralık 2018Smyrna İhtisas30 - 56Banvit Basketbol İzmir AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-23 11:30:3823 Aralık 2018As Sportif 26 - 74Oluşum Basketbol İZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-23 11:30:4523 Aralık 2018Number 1 Basketbol Akademisi54 - 30ÇovakİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-23 11:30:4923 Aralık 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları A25 - 46Guts İZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-23 13:00:1023 Aralık 2018Mavişehir20 - 0ÖrengücüU16K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-23 13:00:1423 Aralık 2018İzmir Kolejliler23 - 47Torbalı BelediyesiU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-23 13:00:2223 Aralık 2018Bergama Belediye18 - 27Karataş AU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-23 13:00:4823 Aralık 2018Siba B63 - 339 Eylül Basketbol İhtisasİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-23 13:00:5623 Aralık 2018Ege Gençlik Basketbol A78 - 7Altay SK BİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-23 14:30:0223 Aralık 2018Menderes Belediyesi Eğt. Kül.56 - 47İzmir Büyükşehir Belediye BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-23 14:30:0723 Aralık 2018Bornova Belediyesi 17 - 71Balçova Belediye Termal BU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-23 16:00:1723 Aralık 2018Torbalı Beledi̇yesi̇ GSK3 - 90Mavi̇şehi̇r S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-23 16:00:3423 Aralık 2018Siba A69 - 42Selçuk Bilgiç SportifİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-23 16:00:5423 Aralık 2018Ege Asist Basketbol A53 - 39Mavişehir Koleji İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-24 18:30:0124 Aralık 2018Ege Asist B58 - 72Rota Koleji U14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-24 18:30:1424 Aralık 2018Karşıyaka Belediyesi B51 - 25Yeni Karşıyaka YalısporİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-24 18:30:2524 Aralık 2018Buca Gençlik B54 - 75MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-24 18:30:4624 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat20 - 0Karşıyaka AlbatrosU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-24 18:30:5624 Aralık 2018Mavişehir63 - 33Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-24 20:00:0024 Aralık 2018Yarımada56 - 45Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-24 20:00:0324 Aralık 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları B84 - 14İzda İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-24 20:00:1524 Aralık 2018Şirinyer Dorukspor28 - 54Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-24 20:00:1624 Aralık 2018Genç Karşıyakalılar56 - 54Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-24 20:00:4624 Aralık 2018Karşıyaka53 - 44İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-25 18:30:1725 Aralık 2018Rota Koleji56 - 67Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-25 18:30:1925 Aralık 2018İzmir Büyükşehir Belediye65 - 67Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-25 18:30:3125 Aralık 2018Banvit İzmir Basketbol Gelişim29 - 52RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-25 18:30:4725 Aralık 2018Batı Basketbol B33 - 108SibaİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-25 20:00:1225 Aralık 2018Bossan33 - 45Karşıyaka AlbatrosU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-25 20:00:2725 Aralık 2018Karşıyaka 69 - 58Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-25 20:00:3325 Aralık 2018Ege Asist43 - 93Bornova Belediyesi U18E ÜST KL GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2018-12-25 20:00:3725 Aralık 2018Karşıyaka Basketbol Yıldızları67 - 63Mavişehir Koleji AİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-25 20:00:5225 Aralık 2018Best Gelişim35 - 20İzmir Boğaları İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-25 20:00:5625 Aralık 2018Mavişehir86 - 62Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-26 18:00:1926 Aralık 2018Yükseliş Basketbol B25 - 101Takev İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-26 18:30:0726 Aralık 2018Karşıyaka Albatros A39 - 82Ege Gelişim Sanat AU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-26 18:30:1026 Aralık 2018Bossan56 - 64Menemen BelediyeİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-26 18:30:3826 Aralık 2018İzmir Gençlik85 - 62Yeni Karşıyaka YalısporİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-26 20:00:1226 Aralık 2018Banvit Basketbol İzmir88 - 33Bornova 1881İZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-26 20:00:1926 Aralık 2018Ege Asist Basketbol75 - 26Mavişehir GençlikİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-26 20:00:2126 Aralık 2018Buca 57 - 51Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU18K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-26 20:00:5526 Aralık 2018Gelişim Koleji B56 - 61İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-27 18:30:0527 Aralık 2018Karataş B52 - 65Ege Asist BİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-27 18:30:4527 Aralık 2018Karşıyaka Belediyesi A105 - 23Batı Basketbol AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-27 20:00:0027 Aralık 2018Torbalı Belediyesi23 - 68PetkimİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-27 20:00:4627 Aralık 2018Karşıyaka 55 - 79Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-27 20:00:5327 Aralık 2018Ege Elit59 - 61Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-28 18:30:0828 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Spor Okulları55 - 86Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-28 18:30:2928 Aralık 2018Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi87 - 31Ege Asist GençlikİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-28 18:30:4228 Aralık 2018Karşıyaka55 - 56Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-28 20:00:3628 Aralık 2018Yakaköy42 - 60Ege Asist AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-29 10:00:1429 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat21 - 64Karataş AİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-29 10:00:3229 Aralık 2018Ege Basketbol Akademi34 - 50Karşıyaka Basketbol Yıldızları AİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-29 10:00:3829 Aralık 2018Yükseli̇ş Basketbol S.K. 33 - 45Narlıdere Beledi̇yesi̇ S.K.İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-29 11:00:2629 Aralık 2018Yeni̇ Karşıyaka Yalı Spor73 - 13Karşıyaka Çarşı Temel Li̇sesi̇ S.K.İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-29 11:30:0029 Aralık 2018Öbek Boğaziçi Okulları38 - 51Balçova Belediye Termal Spor İZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-29 11:30:1729 Aralık 2018Mavi̇şehi̇r GSK49 - 30İzmi̇r Genç Umutlar S.K.İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-29 11:30:2929 Aralık 2018Batı Basketbol B42 - 56Şirinyer DoruksporİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-29 12:30:3829 Aralık 2018Pınargücü S.K.24 - 58İzmi̇rsporİZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-29 13:00:0129 Aralık 2018En İyi̇ (Best) Geli̇şi̇m GSK 62 - 24İzmi̇r DSİ S.K. İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-29 13:00:0929 Aralık 2018Karşıyaka Belediyesi51 - 26Number 1 Basketbol Akademisi İZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-29 13:00:5929 Aralık 2018Yelki Belediye41 - 51Smyrna İhtisasİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-29 14:00:2229 Aralık 2018Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. 34 - 58Guts S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-29 14:30:0429 Aralık 2018Bossan48 - 64Mavişehir İZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-29 14:30:1629 Aralık 2018Takev S.K.59 - 15Menemen Beledi̇ye S.K. İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-29 14:30:4929 Aralık 2018İzmir Bahçelievler 38 - 44Özel OluşumİZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-29 15:30:5629 Aralık 2018Banvi̇t Basketbol İzmi̇r S.K. 85 - 7Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-29 16:00:1729 Aralık 2018As Prorti̇f GSK 2 - 47İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-29 16:00:4229 Aralık 2018Bornova Belediyesi B55 - 46Ege BasketİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2018-12-29 16:00:4929 Aralık 2018Mavişehir Koleji B58 - 54Rota Koleji BİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-29 17:00:4329 Aralık 2018Çovak GSK 0 - 20Ekol Basketbol Spor KulübüİZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2018-12-30 10:00:0030 Aralık 2018Batı Basketbol S.K.63 - 32Gazi̇emi̇r Basketbol S.K. İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-30 10:00:2130 Aralık 2018Yeni Nesil60 - 23Bayraklı Belediyesi U14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-30 10:00:2630 Aralık 2018Buca A50 - 15Altay U14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-30 10:00:5830 Aralık 2018Selçuk Bilgiç Sportif 30 - 69Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-30 11:30:1330 Aralık 2018İzmir Kolejliler0 - 20Balçova Belediye Termal BU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-30 11:30:1930 Aralık 2018Ege Gelişim Sanat B60 - 29Torbalı BelediyesiU14K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-30 11:30:4730 Aralık 2018Bergama Belediye29 - 81Oluşum BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-30 11:30:5830 Aralık 20189 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (B)50 - 12Ege Basketbol Akademi̇ S.K.İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-30 13:00:1030 Aralık 2018Bergama Motorsi̇klet S.K.46 - 17Ege Devleri̇ Başari Akademi̇si̇İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-30 13:00:1130 Aralık 2018Altındağ Altınırmak42 - 29İzmir Dost İZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-30 13:00:1230 Aralık 2018Yeni Karşıyaka Yalıspor A82 - 55Mega Basketbol İZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-30 13:00:4530 Aralık 2018Karşıyaka Albatros A61 - 8Bergama BelediyeU16K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-30 14:30:2230 Aralık 2018İzmir Genç Umutlar41 - 61BatıyakaİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-30 14:30:4930 Aralık 20189 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (A)49 - 35Karataş S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-30 14:30:5130 Aralık 2018Ege Final 37 - 83SibaİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-30 14:30:5630 Aralık 2018Bornova Belediyesi71 - 29İnovital Menemen Figes - B İZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2018-12-30 16:00:1130 Aralık 2018İzmir Büyükşehir Belediye54 - 56Urla BelediyesiU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2018-12-30 16:00:1530 Aralık 2018Mavişehir Koleji30 - 73İzmir Ege BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2018-12-30 16:00:3230 Aralık 2018Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.20 - 0İzmi̇r Bahçeli̇evler S.K. İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2018-12-30 16:00:5330 Aralık 2018Torbalı Belediyesi B43 - 85İnovital Menemen Figes AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-01 18:30:001 Ocak 2019Karşıyaka Albatros72 - 46MavişehirU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-01 18:30:201 Ocak 2019Genç Karşıyakalılar75 - 33Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-01 18:30:471 Ocak 2019Ege Asist B43 - 34Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-01 20:00:001 Ocak 2019Karşıyaka44 - 80Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-01 20:00:071 Ocak 2019Bossan58 - 44Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-01 20:00:121 Ocak 2019Banvit İzmir Basketbol Gelişim25 - 53Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-01 20:00:361 Ocak 2019Yarımada52 - 61MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-02 18:30:182 Ocak 2019Ege Basketbol Akademi 37 - 67Batı Basketbol BİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-02 18:30:322 Ocak 2019İzmir Büyükşehir Belediye60 - 52Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-02 18:30:422 Ocak 2019Mavişehir81 - 61Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-02 18:30:522 Ocak 2019Ege Elit35 - 89Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-02 20:00:292 Ocak 2019Buca Gençlik B32 - 61RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-02 20:00:422 Ocak 2019Genç Karşıyakalılar63 - 69İzmir YükselişU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-02 20:00:452 Ocak 2019Ege Asist73 - 78Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-02 20:00:532 Ocak 2019Bornova Belediyesi 76 - 31Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi AU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-03 18:30:203 Ocak 2019Gelişim Koleji B55 - 49Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-03 18:30:213 Ocak 2019İnovital Menemen Figes38 - 639 Eylül Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-03 20:00:063 Ocak 2019Öbek Boğaziçi Spor Okulları45 - 105KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-03 20:00:153 Ocak 2019Ege Final 20 - 0Ege Gelişim Sanat AİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-03 20:00:253 Ocak 2019Rota Koleji21 - 71Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-04 18:30:104 Ocak 2019Mavişehir İhtisas B29 - 61İzmir YükselişİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-04 20:00:194 Ocak 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları42 - 37Altındağ AltınırmakU14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-05 10:00:035 Ocak 2019Rota Koleji̇ S.K. (A) 71 - 23Mavi̇şehi̇r Koleji̇İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-05 10:00:285 Ocak 2019Yükseliş Basketbol B40 - 23Ege Final İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-05 10:00:295 Ocak 2019Buca A29 - 58Karataş AU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-05 11:00:245 Ocak 2019Batıyaka S.K. 25 - 90Genç Karşıyakalılar S.K. İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-05 11:30:205 Ocak 2019As Sportif40 - 16Bayraklı Belediyesi U14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-05 11:30:215 Ocak 2019Yarımada GSK 62 - 17Karşıyaka Gi̇rne S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-05 11:30:515 Ocak 2019Ege Gençlik Basketbol A55 - 25İzmirsporİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-05 12:30:145 Ocak 2019Rönesans S.K.  12:30:1412:30İzmi̇r DSİ S.K.İZMİR U11-K LİGİİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-05 13:00:205 Ocak 2019Şi̇ri̇nyer Doruk Spor45 - 31Oluşum Basketbol S.K. (U12E)İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-05 13:00:325 Ocak 2019Ege Asist Basketbol İhtisas A27 - 47Bossan İZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-05 13:00:505 Ocak 2019İzmir Genç Umutlar 36 - 50KarataşİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-05 14:00:075 Ocak 2019Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K. 14:00:0714:00Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U11-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-05 14:30:335 Ocak 2019Büyük (Mega) Basketbol S.K.21 - 30Ege Eli̇t S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-05 14:30:415 Ocak 2019Ege Gelişim Sanat B21 - 47Balçova Belediye Termal BU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-05 14:30:545 Ocak 2019Ege Asist Basketbol A100 - 19Altay SK BİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-05 15:30:435 Ocak 2019Bergama Belediye66 - 34Bornova Belediyesi U14K ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-05 16:00:025 Ocak 2019Pınargücü29 - 43Torbalı BelediyesiU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-05 16:00:265 Ocak 2019Number 1 Basketbol Akademisi26 - 36Batı Basketbol BİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-05 16:00:405 Ocak 2019İzmi̇r Yıldızlar S.K.28 - 36Şi̇ri̇nyer Doruk SporİZMİR U12-K LİGİ C GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-06 10:00:386 Ocak 2019Bornova Beledi̇yesi̇ GSK42 - 17Ege Gençli̇k Basketbol S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-06 10:00:536 Ocak 2019Selçuk Bilgiç Sportif 11 - 65Karşıyaka Basketbol YıldızlarıU14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-06 11:30:436 Ocak 2019Balçova Beledi̇ye Termal S.K32 - 35İzmi̇r Altınşehi̇r S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-06 11:30:576 Ocak 2019Öbek Boğaziçi Spor Okulları39 - 86Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-06 13:00:276 Ocak 2019Celal Arısan Basketbol14 - 53Ege Asi̇st Basketbol İhti̇sas S.K.İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-06 13:00:536 Ocak 2019Yeni Nesil47 - 38Altındağ AltınırmakU14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-06 14:30:016 Ocak 2019Şi̇ri̇nyerspor 37 - 40Öbek Boğazi̇çi̇ Okulları S.KİZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-06 14:30:036 Ocak 2019Bornova Sporti̇f S.K.0 - 20Ege Geli̇şi̇m Sanat GSKİZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-06 16:00:196 Ocak 2019İzmir Ege Basketbol56 - 35Yeni Nesil İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-06 16:00:536 Ocak 2019Ege Mega S.K. 16:00:5316:00Buca GSKİZMİR U11-K LİGİVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-07 18:30:107 Ocak 2019Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A46 - 82Öbek Boğaziçi Okulları BU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-07 18:30:357 Ocak 2019Rota Koleji 63 - 45İzmir Büyükşehir Belediye AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-07 18:30:377 Ocak 2019Ege Elit61 - 68Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-07 18:30:507 Ocak 2019Karşıyaka Albatros49 - 55RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-07 20:00:107 Ocak 2019Bornova Belediyesi 72 - 71Öbek Boğaziçi Okulları AU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-07 20:00:227 Ocak 2019İzmir Büyükşehir Belediye11 - 58Buca U18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-07 20:00:357 Ocak 2019Mavişehir78 - 65Ege Mega U14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-07 20:00:467 Ocak 2019Ege Asist65 - 70Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-08 18:30:108 Ocak 2019Bornova 188159 - 65Karşıyaka Çarşı Temel LisesiİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-08 18:30:138 Ocak 2019Ege Asist A61 - 23Menemen BelediyeİZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-08 18:30:318 Ocak 2019İzmir Boğaları21 - 55Şirinyerspor İZMİR U14E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-08 20:00:078 Ocak 2019Bossan50 - 34Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-08 20:00:318 Ocak 2019Yarımada63 - 52Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-08 20:00:568 Ocak 2019Mavişehir71 - 62KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-08 20:00:568 Ocak 2019Buca Gençlik B58 - 27Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-09 18:30:059 Ocak 2019Periyot 27 - 59YarımadaİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-09 18:30:289 Ocak 2019İzmir Yükseliş74 - 64Banvit Basketbol İzmirU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-09 18:30:409 Ocak 2019Ege Devleri Başarı Akademisi B 63 - 27ÇovakİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-09 18:30:459 Ocak 2019Ege Asist B45 - 53MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-09 20:00:379 Ocak 2019Rota Koleji 55 - 79Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-09 20:00:419 Ocak 2019Ege Basketbol Akademi 0 - 0Torbalı BelediyesiİZMİR U14E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-09 20:00:489 Ocak 2019Spoyad75 - 37İzmir Kolejliler İZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-10 18:30:0210 Ocak 2019Mavişehir İhtisas A20 - 0Batı Basketbol AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-10 20:00:3810 Ocak 2019Gelişim Koleji B72 - 43Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-10 20:00:4410 Ocak 2019İzmir Büyükşehir Belediye24 - 45Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-10 20:00:4610 Ocak 2019Genç Karşıyakalılar41 - 72Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-11 18:30:1111 Ocak 2019Yakaköy 44 - 63Urla YıldızlarıİZMİR U14E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-11 18:30:2811 Ocak 2019İzmir Büyükşehir Belediye A25 - 51Ege ElitU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-11 18:30:3511 Ocak 2019Bornova Sportif 0 - 20Oluşum BasketbolİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-11 20:00:1611 Ocak 2019İzmir Kolejliler15 - 43Bergama BelediyeU14K ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-11 20:00:3111 Ocak 2019İzmir Bahçelievler23 - 56İzmir Yükseliş İZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-12 10:00:3012 Ocak 2019En İyi Best Gelişim GSK B0 - 20Karşıyaka Belediyesi AİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-12 10:00:4112 Ocak 2019Banvit Basketbol İzmir Gelişim Spor Kulübü56 - 4Neta Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-12 11:00:3312 Ocak 2019Yükseli̇ş Basketbol S.K.45 - 41Mavi̇şehi̇r Gençli̇k S.K.İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-12 11:30:3212 Ocak 2019Altay S.K. 5 - 98Karşıyaka S.K. İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-12 11:30:4412 Ocak 2019Ege Bornova20 - 0Yeni Karşıyaka YalısporİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-12 12:30:0712 Ocak 2019Batı Basketbol S.K.26 - 15Karşıyaka Basketbol YıldızlarıİZMİR U11E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-12 13:00:4512 Ocak 2019Neta Spor Kulübü 10 - 89Mavi̇şehi̇r S.K. (A)İZMİR U11E LİGİ (F) 6. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-12 13:00:4912 Ocak 2019Menderes Belediyesi Eğt. Kül. 13:00:4913:00Karşıyaka Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-12 14:00:0012 Ocak 20199 Eylül Basketbol İhtisas Gençlik Spor Kulübü 75 - 8Yükseliş Basketbol Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-12 14:30:1912 Ocak 2019Mega Basketbol B 14:30:1914:30Banvit Basketbol İzmir AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-12 14:30:3512 Ocak 2019Ege Asi̇st Basketbol S.K. 38 - 23Ekol Basketbol S.K. İZMİR U11E LİGİ (F) 6. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-12 15:30:3212 Ocak 2019Şirinyer Dorukspor20 - 0Karşıyaka Girne İZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-12 16:00:1712 Ocak 2019Bornova Sportif 188146 - 36İzmir Büyükşehir Belediye BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-12 16:00:3512 Ocak 2019Siba A 16:00:3516:00Banvit Basketbol İzmir BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-13 10:00:0213 Ocak 2019Mega Basketbol A 10:00:0210:00Balçova Belediye Termal Spor İZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-13 10:00:3913 Ocak 2019Yeni̇ Nesi̇l 10:00:3910:00İzmi̇r Ege Basketbol S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-13 10:00:4013 Ocak 2019Oluşum Basketbol  10:00:4010:00NergizİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-13 11:30:1613 Ocak 2019Yelki Belediye 101 - 13İzda İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-13 11:30:3913 Ocak 2019Yarımada B 11:30:3911:30Urla Yıldızlar BİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-13 11:30:4113 Ocak 2019Selçuk Bilgiç Sportif A69 - 469 Eylül Basketbol İhtisas AİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-13 11:30:5013 Ocak 2019Ege Gençlik Basketbol B 11:30:5011:30Ege Gelişim Sanat AİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-13 13:00:0713 Ocak 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları B48 - 45Takev İZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-13 13:00:4613 Ocak 2019Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.32 - 15İzmi̇rspor Kulübü İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-13 13:00:5713 Ocak 2019Bornova Beledi̇yesi̇ GSK  13:00:5713:00İzmi̇r Dost S.K. İZMİR U11E LİGİ (A) 1. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-13 13:00:5813 Ocak 2019Bossan S.K.  13:00:5813:00Ege Basket S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-13 14:30:3213 Ocak 20199 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK 43 - 41Genç Karşıyakalılar S.K.İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-13 14:30:3513 Ocak 2019Bahçeşehir Okulları Spor Kulübü 14:30:3514:30Güzelbahçe Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-13 16:00:3113 Ocak 2019İnovital Menemen Figes 16:00:3116:00Ege BasketİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-13 16:00:4613 Ocak 2019Yeni Nesil20 - 0Selçuk Bilgiç Sportif U14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-14 18:30:0314 Ocak 2019Siba B66 - 42Ege Gelişim Sanat BİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-14 18:30:3014 Ocak 2019Ege Asist56 - 68İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-14 18:30:5314 Ocak 2019Mavişehir84 - 25Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-14 18:30:5614 Ocak 2019Ege Mega 46 - 92RönesansU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-14 20:00:1314 Ocak 2019İzmir Büyükşehir Belediye A18 - 57MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-14 20:00:4414 Ocak 2019Buca Gençlik B49 - 52Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-14 20:00:5414 Ocak 2019Ege Asist B61 - 69YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-15 18:30:0215 Ocak 2019Rota Koleji 84 - 80Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-15 18:30:2215 Ocak 2019Ege Elit31 - 79Bornova Belediyesi AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-15 18:30:2715 Ocak 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları A32 - 47İzmir YükselişİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-15 20:00:0115 Ocak 2019Buca GSK - A59 - 29İzmir Karabağlar Belediye U16K ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-15 20:00:2415 Ocak 2019Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A37 - 75Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-15 20:00:3215 Ocak 2019Karşıyaka46 - 56Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-15 20:00:4215 Ocak 2019Bornova Belediyesi 70 - 42Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-15 20:00:5615 Ocak 2019Karşıyaka Albatros54 - 19Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-16 18:30:2816 Ocak 2019İnovital Menemen Figes87 - 27Mavişehir Koleji İZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-16 18:30:3216 Ocak 2019Öbek Boğaziçi Okulları40 - 46Bornova Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-16 18:30:5216 Ocak 2019Ege Asist Basketbol66 - 40Banvit Basketbol İzmir GelişimİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-16 18:30:5316 Ocak 2019Banvit Basketbol İzmir55 - 59Ege ElitU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-16 20:00:3816 Ocak 2019As Sportif 27 - 80Selçuk Bilgiç SportifİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-01-16 20:00:3916 Ocak 2019Ege Gelişim Sanat47 - 54Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU18K ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-16 20:00:4516 Ocak 2019Bayraklı Belediyesi41 - 74Buca U18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-16 20:00:5016 Ocak 2019İzmir Büyükşehir Belediye56 - 43Ege Asist AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-17 18:30:5217 Ocak 2019Mavişehir23 - 649 Eylül Basketbol İhtisasİZMİR U14E ALT KL J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-17 20:00:0017 Ocak 2019Yükseliş Basketbol58 - 46Ege Asist Basketbol AİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-17 20:00:0217 Ocak 2019Mavişehir76 - 41Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-01-17 20:00:1917 Ocak 2019İzmir Yükseliş56 - 76KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-17 20:00:5217 Ocak 2019Genç Karşıyakalılar55 - 46Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-18 18:30:1918 Ocak 2019Smyrna İhtisas49 - 62Yükseliş Basketbol AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-18 20:00:1418 Ocak 2019İzmir Büyükşehir Belediye22 - 23Karşıyaka Basketbol YıldızlarıU14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-19 10:00:0219 Ocak 2019Pınargücü12 - 62Balçova Belediye Termal BU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-19 10:00:4819 Ocak 2019Ege Asist Basketbol Spor Kulübü 51 - 17Oluşum Basketbol Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-19 11:00:2719 Ocak 2019Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. 13 - 30İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K. İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-19 11:30:2619 Ocak 2019Yarımada GSK 63 - 31Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.İZMİR U12-K LİGİ B GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-19 11:30:3819 Ocak 2019Altay 9 - 60Karataş AU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-19 11:30:3819 Ocak 2019Batı Basketbol Spor Kulübü 20 - 23Şirinyer Doruk Spor İZMİR U10E LİGİ (E) 5. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-19 12:30:3819 Ocak 2019Spoyad33 - 36İzmi̇r Kolejli̇ler S.K. İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-19 13:00:1419 Ocak 2019Bossan S.K. 25 - 57Mavi̇şehi̇r S.K. İZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-19 13:00:1919 Ocak 2019Buca A46 - 40Bornova Belediyesi U14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-19 13:00:5619 Ocak 2019Ege Asist Spor Kulübü 39 - 19Mavişehir Gençlik A İZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-19 14:00:4219 Ocak 2019Karşıyaka S.K.130 - 22Ege Devleri̇ Başari Akademi̇si̇İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-19 14:30:5319 Ocak 2019Balçova Beledi̇ye Termal S.K.58 - 16İzmi̇r Seferi̇hi̇sar Kızılırmak S.K. İZMİR U11E LİGİ (E) 5. GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-19 14:30:5619 Ocak 2019Rönesans S.K. 36 - 20Ege Mega S.K. (B) İZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-19 15:30:5719 Ocak 2019SB Sporti̇f45 - 32İzmi̇r Genç Umutlar S.K.İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-19 16:00:2719 Ocak 2019İzmi̇r DSİ S.K. 59 - 7Ege Geli̇şi̇m Sanat GSKİZMİR U10-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-19 16:00:4119 Ocak 2019Bornova Beledi̇yesi̇ 47 - 19Torbalı Beledi̇yesi̇ GSKİZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Balçova S.S.
2019-01-19 17:00:2619 Ocak 2019Şi̇ri̇nyerspor 12 - 86Genç Karşıyakalılar S.K. İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-20 10:00:2520 Ocak 2019Pınargücü S.K.20 - 47Yeni̇ Nesi̇lİZMİR U12-K LİGİ A GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-20 10:00:5720 Ocak 2019Ekol Basketbol Spor Kulübü18 - 4İzmir Yıldızlar Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-20 11:30:4420 Ocak 2019Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.53 - 42Bergama Motorsi̇klet S.K.İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-20 11:30:5420 Ocak 2019Yeni̇ Nesi̇l S.K. 66 - 21Oluşum Basketbol S.K.İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-20 12:30:0720 Ocak 2019Karşıyaka Albatros S.K. 34 - 77Buca GSKİZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-20 13:00:3920 Ocak 2019Ege Gelişim Sanat B25 - 64Bergama BelediyeU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-20 13:00:4020 Ocak 2019Bossan S.K. 73 - 11İzda Spor İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-20 14:30:4420 Ocak 2019Ege Gençlik Basketbol Spor Kulübü 26 - 22SB Sportif İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-20 14:30:4620 Ocak 2019Şi̇ri̇nyerspor 29 - 79Özel Oluşum S.K. İZMİR U11E LİGİ (E) 5. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-01-20 15:30:0720 Ocak 2019Petki̇m S.K.28 - 22İzmi̇r Ege Basketbol S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-01-20 16:00:0420 Ocak 2019Ege Gelişim Sanat Gençlik Spor Kulübü 9 - 26Mavişehir Gençlik Spor Kulübü B İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-01-20 16:00:3320 Ocak 2019İzmi̇r Bahçeşehi̇r Okulları S.K. 28 - 60Karataş S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-02-02 10:00:292 Şubat 2019Yarımada B31 - 70Urla Yıldızlar BİZMİR U14E ALT KL H GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-02 10:00:522 Şubat 2019Mavi̇şehi̇r Koleji̇33 - 48Guts S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-02 11:00:152 Şubat 2019Mavi̇şehi̇r GSK46 - 54Ege Asi̇st Basketbol İhti̇sas S.K.İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-02 11:30:322 Şubat 2019Yükseli̇ş Basketbol S.K. 20 - 0Gazi̇emi̇r Basketbol S.K. İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-02 11:30:442 Şubat 2019Mega Basketbol B0 - 20Banvit Basketbol İzmir AİZMİR U14E ALT KL I GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-02 12:30:342 Şubat 2019Rota Koleji̇ S.K.(B)30 - 67Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-02 13:00:402 Şubat 2019Bahçeşehir Okulları Spor Kulübü72 - 22Güzelbahçe Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-02 13:00:542 Şubat 2019Ege Gençlik Basketbol B20 - 0Ege Gelişim Sanat AİZMİR U14E ALT KL F GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-02 14:30:192 Şubat 2019Siba A51 - 36Banvit Basketbol İzmir BİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-02 15:30:102 Şubat 2019Özel Oluşum S.K75 - 12İzmi̇r DSİ S.K. İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-02 16:00:012 Şubat 2019Bossan S.K. 17 - 56Ege Basket S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-02 16:00:322 Şubat 2019Mavi̇şehi̇r S.K. 4 - 32Ege Geli̇şi̇m Sanat GSKİZMİR U11-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-02 17:00:482 Şubat 2019Bornova Beledi̇yesi̇ GSK 44 - 8İzmi̇r Dost S.K. İZMİR U11E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-03 10:00:393 Şubat 2019Yeni̇ Nesi̇l49 - 19İzmi̇r Ege Basketbol S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-03 11:00:013 Şubat 2019Buca A0 - 20İzmir KolejlilerU14K ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-03 11:30:243 Şubat 2019İzmir Yükseliş82 - 46Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-03 13:00:063 Şubat 2019Oluşum Basketbol 85 - 37NergizİZMİR U14E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-03 14:00:233 Şubat 2019Bergama Beledi̇ye S.K. 50 - 14İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK (B) İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-03 14:30:473 Şubat 2019Mavişehir61 - 50Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-03 15:30:583 Şubat 2019Pınargücü14 - 71Bergama BelediyeU14K ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-03 16:00:193 Şubat 2019Menderes Belediyesi Eğt. Kül.51 - 57Karşıyaka Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-03 17:00:323 Şubat 2019İzmir Büyükşehir Belediye38 - 43Yeni NesilU14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-04 18:30:024 Şubat 2019İzmir Büyükşehir Belediye16 - 79Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU18K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-04 18:30:104 Şubat 2019Öbek Boğaziçi Okulları B80 - 58Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-04 18:30:164 Şubat 2019Karşıyaka Albatros56 - 45Buca Gençlik BU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-04 18:30:234 Şubat 2019Bornova Belediyesi 20 - 0Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-04 20:00:004 Şubat 2019Ege Elit33 - 65Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-04 20:00:194 Şubat 2019Öbek Boğaziçi Okulları A76 - 45Gelişim Koleji U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-04 20:00:394 Şubat 2019Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A73 - 83İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-04 20:00:454 Şubat 2019Rota Koleji 92 - 58KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-05 18:30:215 Şubat 2019Ege Mega 63 - 54Banvit İzmir Basketbol GelişimU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-05 18:30:325 Şubat 2019İzmir Büyükşehir Belediye A37 - 62YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-05 18:30:595 Şubat 2019Ege Asist B78 - 71Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-05 20:00:085 Şubat 2019Rönesans62 - 29Şirinyer DoruksporU14K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-05 20:00:205 Şubat 2019Ege Elit39 - 67KarşıyakaU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-05 20:00:235 Şubat 2019Ege Bornova40 - 75Yarımada İZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-05 20:00:465 Şubat 2019Bossan40 - 61Ege Gelişim Sanat AU14K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-05 20:00:515 Şubat 2019Bornova Belediyesi A52 - 50MavişehirU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-06 18:30:026 Şubat 2019Rotek27 - 70Yarımada AİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-06 18:30:086 Şubat 2019Bornova Sportif 0 - 20Mavişehir Koleji AİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-06 18:30:166 Şubat 2019Banvit Basketbol İzmir60 - 36Ege Asist BİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-06 18:30:186 Şubat 2019İzmir Boğaları54 - 68Karataş İZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-06 20:00:026 Şubat 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları25 - 71Buca GençlikU16K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-06 20:00:046 Şubat 2019Batı Basketbol A77 - 31Ege Asist GençlikİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-06 20:00:236 Şubat 2019Rota Koleji67 - 37İzmir Genç UmutlarİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-06 20:00:416 Şubat 2019Bornova 188123 - 53Petkim İZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-07 19:30:057 Şubat 2019Banvit Basketbol İzmir73 - 43Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-07 20:00:207 Şubat 2019Mavişehir İhtisas76 - 51Bornova 1881İZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-07 20:00:367 Şubat 2019Genç Karşıyakalılar44 - 69Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-07 20:00:537 Şubat 2019İnovital Menemen Figes39 - 61Ege BasketİZMİR U14E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-08 18:30:078 Şubat 20199 Eylül Basketbol İhtisas68 - 72YakaköyİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-08 18:30:198 Şubat 2019Ege Basketbol Akademi66 - 88Gaziemir BelediyesiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-08 18:30:558 Şubat 2019İzmirspor42 - 65Menemen BelediyeİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-08 20:00:048 Şubat 2019Ege Gençlik Basketbol33 - 31As SportifİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-08 20:00:388 Şubat 2019Şirinyer Dorukspor39 - 25Ege Gelişim Sanat BU16K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-08 20:00:438 Şubat 2019Periyot 65 - 50Karşıyaka Çarşı Temel LisesiİZMİR U18E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-09 10:00:419 Şubat 2019Büyük (Mega) Basketbol Spor Kulübü 30 - 45Mavişehir Spor Kulübü A İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-09 10:00:559 Şubat 2019En İyi̇ (Best) Geli̇şi̇m GSK 58 - 19Ekol Basketbol Spor KulübüİZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-09 11:30:249 Şubat 2019Banvi̇t Basketbol İzmi̇r S.K. 96 - 4Ege Basketbol Akademi̇ S.K.İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-09 11:30:459 Şubat 2019Göztepe Spor Kulübü 35 - 38İzmir Kolejliler Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (E) 5. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-09 11:30:579 Şubat 2019Altay S.K.29 - 35Bossan S.K. İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-09 13:00:009 Şubat 2019Batıyaka S.K. 26 - 29Celal Arısan BasketbolİZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-09 14:00:219 Şubat 2019Mavişehir Koleji B89 - 64İnovital Menemen Figes AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-09 14:30:429 Şubat 2019Ege Elit Spor Kulübü 14 - 42Karataş Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (E) 5. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-09 16:00:519 Şubat 2019Torbalı Beledi̇yesi̇ GSK6 - 84İzmi̇r Altınşehi̇r S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-09 17:00:039 Şubat 2019Ege Geli̇şi̇m Sanat GSK 60 - 12İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK (A) İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-10 10:00:5210 Şubat 2019Torbalı Belediyesi25 - 66Balçova Belediye Termal BU14K ALT KL B GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-10 10:00:5910 Şubat 2019Yeni̇ Nesi̇l S.K. 39 - 8Ege Mega S.K.İZMİR U10-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-10 11:30:4310 Şubat 2019As Sprortif Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 20 - 27SPOYAD Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-10 11:30:4610 Şubat 2019Balçova Beledi̇ye Termal S.K. 34 - 7Ege Geli̇şi̇m Sanat GSKİZMİR U10-K LİGİ A GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-10 11:30:5410 Şubat 2019Altay 45 - 39Bornova Belediyesi U14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-10 13:00:2410 Şubat 2019Takev S.K. 13 - 58Karataş S.K. İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-10 13:00:2510 Şubat 2019As Sportif17 - 68Altındağ AltınırmakU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-10 13:00:4010 Şubat 2019Urla Belediyesi24 - 48Karşıyaka Çarşı Temel LisesiU14K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-10 14:30:1810 Şubat 2019Bossan Spor Kulübü 33 - 23Takev Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (C) 3. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-10 14:30:4810 Şubat 20199 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (A)70 - 23Ege Basket S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-10 16:00:1410 Şubat 2019Balçova Anadolu11 - 45Karşıyaka Çarşı Temel LisesiİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-10 16:00:4910 Şubat 2019Güzelbahçe Belediyesi Spor Kulübü 38 - 25İzmirspor Kulübü DerneğiİZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-11 18:30:1811 Şubat 2019İzmir Büyükşehir29 - 51Ege Gelişim Sanat BU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-11 18:30:3911 Şubat 2019Oluşum Basketbol86 - 53Yeni Karşıyaka YalısporİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-11 18:30:5411 Şubat 2019Mavişehir48 - 68Genç KarşıyakalılarU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-11 20:00:0811 Şubat 2019İzmir Büyükşehir Belediye A28 - 90Ege Asist BU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-11 20:00:2011 Şubat 2019Karşıyaka Albatros SK 37 - 56As Sportif İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-11 20:00:3711 Şubat 2019Gelişim Koleji 66 - 75Karşıyaka U18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-11 20:00:4311 Şubat 2019Öbek Boğaziçi Okulları B68 - 60Ege ElitU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-12 18:30:2012 Şubat 2019Bornova Belediyesi A58 - 38YarımadaU14E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-12 18:30:4312 Şubat 2019Altay33 - 79Buca GençlikU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-12 18:30:5012 Şubat 2019Yeni Karşıyaka Yalıspor A112 - 27YakaköyİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-12 20:00:0312 Şubat 2019Ege Gençlik Basketbol46 - 38Number 1 Basketbol Akademisi İZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-12 20:00:0712 Şubat 2019Ege Elit49 - 45KarşıyakaU14E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-12 20:00:1212 Şubat 2019Şirinyer Dorukspor44 - 18Karşıyaka Basketbol YıldızlarıU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-12 20:00:2112 Şubat 2019Ege Basketbol Akademi29 - 68Ege Asist Basketbol BİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-12 20:00:4112 Şubat 2019Rota Koleji 57 - 31Mavişehir AU14E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-13 18:30:1113 Şubat 2019Öbek Boğaziçi Okulları A80 - 66İzmir Büyükşehir BelediyeU18E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-13 18:30:2213 Şubat 2019Karşıyaka Belediyesi50 - 70Mavişehir İZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-13 18:30:4313 Şubat 2019İzmir Yükseliş55 - 81MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-13 20:00:1913 Şubat 2019İzmir Genç Umutlar54 - 34İnovital Menemen Figes - B İZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-13 20:00:2013 Şubat 2019Banvit Basketbol İzmir65 - 74Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-13 20:00:2813 Şubat 2019Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi A57 - 76Ege AsistU18E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-13 20:00:4913 Şubat 2019Altay 41 - 59Selçuk Bilgiç Sportif İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-14 19:30:2114 Şubat 2019Ege Elit63 - 42Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-14 20:00:0814 Şubat 2019Genç Karşıyakalılar48 - 65Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-14 20:00:2214 Şubat 2019Karşıyaka110 - 54Rota KolejiU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-14 20:00:5114 Şubat 2019Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi20 - 0ÖrengücüU16K ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-15 18:30:2715 Şubat 2019Karşıyaka Albatros A26 - 75RönesansU16K ÜST KL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-15 18:30:4515 Şubat 2019Ege Gelişim Sanat A62 - 19İzmir Karabağlar Belediye U16K ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-15 18:30:5515 Şubat 2019Bornova Sportif S.K. 59 - 75İnovital Menemen Figes S.K. İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-15 20:00:1415 Şubat 2019İzmir Yükseliş S.K.73 - 45İzmir Ege Basketbol S.K. İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-15 20:00:3515 Şubat 2019Bornova Belediyesi70 - 21Ege Asist GençlikİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-15 20:00:4015 Şubat 2019Ege Basketbol Akademi S.K. 42 - 84Şirinyerspor İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-16 10:00:0716 Şubat 2019Batı Basketbol A51 - 42Balçova AnadoluİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-16 10:00:1816 Şubat 2019Ege Asi̇st S.K.67 - 12Ege Gençli̇k Basketbol S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-16 10:00:1816 Şubat 2019Rota Koleji̇ S.K. (A)  10:00:1810:00İzmi̇rsporİZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-16 11:00:2516 Şubat 2019Bornova Beledi̇yesi̇ 21 - 88İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K. İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-16 11:30:1516 Şubat 2019Rota Koleji B56 - 59Mega Basketbol İZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-16 11:30:1916 Şubat 2019Pınargücü S.K.30 - 36Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-16 11:30:5816 Şubat 2019Göztepe S.K.24 - 60Karataş S.K. İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-16 12:30:5116 Şubat 2019Bahçeşehir Okulları Spor Kulübü61 - 14Bornova Beledi̇yesi̇ GSKİZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-16 13:00:5416 Şubat 2019Selçuk Artemi̇s GSK13 - 51Karşıyaka Beledi̇yesi̇ GSKİZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-16 14:00:1916 Şubat 2019Rönesans S.K. 44 - 8Şi̇ri̇nyer Doruk SporİZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-16 14:30:1316 Şubat 2019Si̇ba S.K. 65 - 39Karataş S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-16 14:30:3816 Şubat 2019Pınargücü S.K.26 - 40Ege Eli̇t S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-16 15:30:5616 Şubat 2019Karşıyaka Albatros S.K. 11 - 43İzmi̇r Yıldızlar S.K.İZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-16 16:00:1616 Şubat 2019Ege Basket S.K. 22 - 10Guts S.K. (B)İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-16 16:00:2016 Şubat 2019Takev S.K.48 - 15İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-16 17:00:3216 Şubat 2019SB Sporti̇f 9 - 14İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK (B) İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-17 10:00:1817 Şubat 2019Yeni̇ Nesi̇l46 - 27Ege Geli̇şi̇m Sanat GSKİZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-17 11:00:2117 Şubat 2019Mavi̇şehi̇r S.K. 44 - 22İzmi̇r DSİ S.K.İZMİR U11-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-17 11:30:5517 Şubat 2019Bergama Beledi̇ye S.K. 23 - 71Yeni̇ Nesi̇lİZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-17 12:30:1317 Şubat 2019Neta Spor Kulübü 10 - 56SB Sportif İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-17 13:00:2117 Şubat 2019Torbalı Belediyesi31 - 38Bergama BelediyeU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-17 14:00:4017 Şubat 2019Bornova Sportif Spor Kulübü 22 - 51Mavişehir Gençlik Spor Kulübü B İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-17 14:30:0617 Şubat 2019Ege Asi̇st S.K.83 - 21En İyi̇ (Best) Geli̇şi̇m GSK İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-17 16:00:3717 Şubat 2019İnovital Menemen Figes Spor Kulübü 18 - 69İzmir Genç Umutlar Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-18 18:30:0718 Şubat 2019Yakaköy 63 - 56İzmir Ege BasketbolİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-18 18:30:0818 Şubat 2019Siba A48 - 44Batı Basketbol BİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-18 18:30:3118 Şubat 2019Takev 67 - 30Şirinyer Dorukspor BİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-18 18:30:4518 Şubat 2019Urla Yıldızları65 - 54PetkimİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-18 20:00:2018 Şubat 2019İzmir Büyükşehir Belediye59 - 389 Eylül Basketbol İhtisasİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-18 20:00:2118 Şubat 2019Mavişehir İhtisas A51 - 50Bossan İZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-18 20:00:2418 Şubat 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları B49 - 33Bornova Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-18 20:00:4018 Şubat 2019Karşıyaka Belediyesi A60 - 44Ege BornovaİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-19 18:30:1019 Şubat 2019Periyot 36 - 64Balçova Belediye Termal Spor İZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-19 18:30:1419 Şubat 2019Urla Yıldızlar B57 - 80Banvit Basketbol İzmir AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-19 18:30:1519 Şubat 2019Ege Gençlik Basketbol A57 - 47Ege Asist AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-19 20:00:0119 Şubat 2019Siba B42 - 54Yükseliş Basketbol AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-19 20:00:0219 Şubat 2019İzmir Yükseliş23 - 86Selçuk Bilgiç Sportif AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-19 20:00:0619 Şubat 2019Ege Asist Basketbol İhtisas B39 - 56Şirinyer DoruksporİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-19 20:00:1219 Şubat 2019Batıyaka52 - 60Yarımada AİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-19 20:00:4519 Şubat 2019Yelki Belediye 70 - 43Karşıyaka Belediyesi BİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-20 18:30:1920 Şubat 2019İzmir Boğaları56 - 60Gaziemir BelediyesiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-20 18:30:2520 Şubat 2019Rotek16 - 71Karşıyaka Çarşı Temel LisesiİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-20 18:30:5420 Şubat 2019Torbalı Belediyesi B37 - 64Ege Asist AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-20 18:30:5720 Şubat 2019İnovital Menemen Figes64 - 61Menemen BelediyeİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-20 20:00:0620 Şubat 2019İzmir Yükseliş50 - 65Gelişim Koleji AU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-20 20:00:3720 Şubat 2019Ege Elit60 - 90MavişehirU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-20 20:00:3720 Şubat 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları47 - 34Ege Asist Basketbol AİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-20 20:00:5520 Şubat 2019Ege Gençlik Basketbol19 - 82BossanİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-21 18:30:5221 Şubat 2019İzmir Büyükşehir21 - 34Karşıyaka Basketbol YıldızlarıU16K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-21 19:30:0921 Şubat 2019Rota Koleji63 - 41Öbek Boğaziçi Spor OkullarıU16E ÜST KL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-21 20:00:1121 Şubat 2019Mavişehir İhtisas74 - 58Ege Asist BİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-21 20:00:4721 Şubat 2019Karşıyaka79 - 58Gelişim Koleji BU16E ÜST KL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-21 20:00:5421 Şubat 2019Banvit Basketbol İzmir78 - 62Genç KarşıyakalılarU16E ÜST KL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-22 18:30:2322 Şubat 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları59 - 70İzmir Yükseliş İZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-22 18:30:3622 Şubat 2019Bayraklı Belediyesi 18 - 52Altındağ AltınırmakU14K ALT KL A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-22 18:30:5922 Şubat 2019Ege Basketbol Akademi76 - 37Rotek İZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-22 20:00:0622 Şubat 2019Bergama Belediye66 - 13İzmir Dost İZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-22 20:00:3422 Şubat 2019İzmir Gençlik72 - 84İzmir BahçelievlerİZMİR U18E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-22 20:00:5222 Şubat 2019Siba20 - 0As SportifİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-23 10:00:1523 Şubat 2019Ege Gelişim Sanat Gençlik Spor Kulübü 26 - 23Ekol Basketbol Spor KulübüİZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-23 10:00:2123 Şubat 2019Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. 48 - 36Büyük (Mega) Basketbol S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-23 10:00:4523 Şubat 2019Narlıdere Beledi̇yesi̇ S.K.55 - 21Gazi̇emi̇r Basketbol S.K. İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-23 11:00:0023 Şubat 2019Yeni Karşıyaka Yalı Spor 23 - 44Menemen Belediye Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (E) 5. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-23 11:30:1423 Şubat 2019Ege Gençlik Basketbol Spor Kulübü 60 - 9Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-23 11:30:5123 Şubat 2019Büyük (Mega) Basketbol Spor Kulübü 48 - 6İzmir Yıldızlar Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-23 11:30:5623 Şubat 2019Yarımada Gençlik Ve Spor Kulübü 35 - 61Mavişehir Spor Kulübü A İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-23 12:30:1223 Şubat 2019Mavi̇şehi̇r GSK49 - 29Batıyaka S.K. İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-23 13:00:0123 Şubat 2019Yelki Belediye Spor Kulübü 18 - 48Oluşum Basketbol Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-23 13:00:5323 Şubat 2019Banvit Basketbol İzmir Gelişim Spor Kulübü41 - 11Yükseliş Basketbol Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-23 14:00:0823 Şubat 2019Yeni̇ Karşıyaka Yalı Spor50 - 40Bergama Motorsi̇klet S.K.İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-23 14:30:0123 Şubat 2019Yarımada GSK 19 - 47Güzelbahçe Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-23 14:30:3723 Şubat 2019Takev S.K. 26 - 40Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-23 14:30:5623 Şubat 2019Şi̇ri̇nyer Doruk Spor54 - 26İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-23 15:30:5623 Şubat 2019SB Sporti̇f43 - 35Ege Asi̇st Basketbol İhti̇sas S.K.İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-23 16:00:0223 Şubat 2019Ege Asist Spor Kulübü 53 - 36Güzelbahçe Belediyesi Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-23 16:00:5023 Şubat 2019Yelki̇ Beledi̇ye S.K.29 - 41Mavi̇şehi̇r Spor Kulübü-BİZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-24 10:00:3224 Şubat 2019As Sprortif Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 5 - 39Mavişehir Gençlik A İZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-24 10:00:3924 Şubat 2019Yeni Nesil Spor Kulübü18 - 51Number 1 Basketbol Akademisi İZMİR U10E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-24 10:00:4424 Şubat 2019Ege Geli̇şi̇m Sanat GSK 73 - 45Yarımada GSK İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-24 11:30:0524 Şubat 2019As Prorti̇f GSK 13 - 599 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (B)İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-24 11:30:1324 Şubat 2019Batı Basketbol Spor Kulübü 20 - 30Karataş Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-24 11:30:2624 Şubat 2019Bossan S.K. 38 - 23Buca GSKİZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-24 13:00:0624 Şubat 2019Ege Elit Spor Kulübü 30 - 32Göztepe Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-24 13:00:2024 Şubat 2019Öbek Boğazi̇çi̇ Okulları S.K17 - 82Genç Karşıyakalılar S.K. İZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-24 13:00:2124 Şubat 2019Ege Asist Basketbol Spor Kulübü 60 - 22İzmirspor Kulübü DerneğiİZMİR U10E LİGİ (D) 4. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-24 14:30:4224 Şubat 20199 Eylül Basketbol İhtisas Gençlik Spor Kulübü 35 - 33Nergiz Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-24 16:00:2524 Şubat 2019Büyük (Mega) Basketbol S.K. 6 - 46İzmi̇r Altınşehi̇r S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-24 16:00:3224 Şubat 2019Ege Basket Spor Kulübü 22 - 23En İyi (Best) Gelişim Gençlik Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-24 16:00:4824 Şubat 2019Spoyad27 - 34Ege Devleri̇ Başari Akademi̇si̇İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-25 18:30:1725 Şubat 2019Karşıyaka Belediyesi B40 - 58Yelki Belediye İZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-25 18:30:2125 Şubat 2019İzmir Ege Basketbol46 - 69Yakaköy İZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-25 18:30:3325 Şubat 2019Petkim45 - 59Urla YıldızlarıİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-25 20:00:0625 Şubat 2019Şirinyer Dorukspor B21 - 67Takev İZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-25 20:00:4625 Şubat 2019Ege Asist A43 - 40Ege Gençlik Basketbol AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-25 20:04:2225 Şubat 2019Batı Basketbol B38 - 48Siba AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-26 18:30:1526 Şubat 2019Balçova Belediye Termal Spor 68 - 14Periyot İZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-26 18:30:2826 Şubat 2019Yükseliş Basketbol A54 - 56Siba BİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-26 18:30:3226 Şubat 2019Bornova Belediyesi B15 - 61Karşıyaka Basketbol Yıldızları BİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-26 20:00:0126 Şubat 2019Banvit Basketbol İzmir A62 - 35Urla Yıldızlar BİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-26 20:00:0326 Şubat 2019Bossan 0 - 20Mavişehir İhtisas AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-26 20:00:0426 Şubat 2019Şirinyer Dorukspor47 - 28Ege Asist BasketbolİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-26 20:00:2826 Şubat 2019Ege Bornova63 - 71Karşıyaka Belediyesi AİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-26 20:00:3826 Şubat 2019Selçuk Bilgiç Sportif A83 - 33İzmir YükselişİZMİR U14E ALT KL FİNAL GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-27 18:30:0527 Şubat 2019Altay 24 - 27İzmir KolejlilerU14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-27 18:30:1527 Şubat 2019As Sportif0 - 20İzmir Büyükşehir BelediyeU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-27 18:30:4027 Şubat 2019Ege Gelişim Sanat49 - 47ŞirinyersporİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-27 18:30:5027 Şubat 2019Rota Koleji66 - 46Ege Basketbol AkademiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-27 20:00:1827 Şubat 2019Urla Belediyesi30 - 35Karşıyaka Basketbol YıldızlarıU14K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-02-27 20:00:3127 Şubat 2019Siba49 - 53BossanİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-27 20:00:4127 Şubat 2019Karataş A47 - 15Bornova Belediyesi U14K ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-27 20:00:4627 Şubat 2019Buca A41 - 48Ege Gelişim Sanat BU14K ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-28 18:30:1828 Şubat 2019İzmir Ege Basketbol46 - 77Oluşum BasketbolİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-02-28 19:00:2628 Şubat 2019Karataş 51 - 56Gaziemir BelediyesiİZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Balçova S.S.
2019-02-28 20:00:0728 Şubat 2019Sakinşehir Seferihisar17 - 109MavişehirU16K ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-02-28 20:00:1028 Şubat 2019Mavişehir Koleji50 - 96SibaİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-02-28 20:00:1228 Şubat 2019İzmir Bahçelievler 53 - 63Selçuk Bilgiç Sportif İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-01 18:30:561 Mart 2019Mavişehir Koleji 32 - 64Menemen BelediyeİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-01 18:30:581 Mart 2019Ege Gençlik Basketbol46 - 30İzmirsporİZMİR U18E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-01 20:00:121 Mart 2019İzmir Boğaları63 - 34Rotek İZMİR U18E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-01 20:00:511 Mart 2019Altay35 - 43Şirinyer DoruksporU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-02 10:00:262 Mart 2019İzmi̇rspor48 - 40Ege Eli̇t S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-02 10:00:432 Mart 2019Karşıyaka S.K.82 - 27Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.İZMİR U12E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-02 10:00:502 Mart 2019Yarımada GSK 26 - 36Bornova Beledi̇yesi̇ GSKİZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-02 11:00:442 Mart 2019Menemen Beledi̇ye S.K. 43 - 47İnovi̇tal Menemen Fi̇ges S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-02 11:30:092 Mart 2019Selçuk Artemi̇s GSK20 - 49Ege Gençli̇k Basketbol S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-02 11:30:272 Mart 2019En İyi̇ (Best) Geli̇şi̇m GSK 70 - 25Batı Basketbol S.K.İZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-02 11:30:522 Mart 2019Mavi̇şehi̇r S.K.63 - 38İzmi̇r Altınşehi̇r S.K.İZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-02 12:30:252 Mart 2019Ege Asi̇st S.K.42 - 59Bahçeşehir Okulları Spor KulübüİZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-02 13:00:102 Mart 2019Yelki̇ Beledi̇ye S.K.20 - 0İzda Spor İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-02 13:00:332 Mart 2019Petki̇m S.K.64 - 57Ege Geli̇şi̇m Sanat GSKİZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-02 13:00:412 Mart 2019Şi̇ri̇nyerspor 38 - 29Celal Arısan BasketbolİZMİR U12E LİGİ (B) 2. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-02 14:00:592 Mart 2019Pınargücü S.K.34 - 41Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-02 14:30:032 Mart 2019Rota Koleji̇ S.K. (A) 59 - 28Guts S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-02 14:30:082 Mart 2019Mavi̇şehi̇r Koleji̇48 - 15Büyük (Mega) Basketbol S.K.İZMİR U12E LİGİ (H) 8. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-02 14:30:582 Mart 2019Şi̇ri̇nyer Doruk Spor59 - 22İzmi̇r Seferi̇hi̇sar Kızılırmak S.K. İZMİR U11E LİGİ (E) 5. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-02 16:00:312 Mart 2019Karşıyaka Gi̇rne S.K. 15 - 58Güzelbahçe Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12E LİGİ (G) 7. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-02 16:00:542 Mart 2019Si̇ba S.K. 56 - 24Ege Basket S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-02 17:00:142 Mart 2019Neta Spor Kulübü 37 - 12İzmi̇r Karabağlar Beledi̇yesi̇ GSK İZMİR U11E LİGİ (F) 6. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-03 10:00:033 Mart 2019Banvi̇t Basketbol İzmi̇r S.K. 100 - 15As Prorti̇f GSK İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-03 10:00:343 Mart 2019Yeni̇ Nesi̇l69 - 28Balçova Beledi̇ye Termal S.KİZMİR U12E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-03 10:00:413 Mart 2019SB Sporti̇f-B 12 - 80Karşıyaka S.K. İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-03 11:00:303 Mart 2019Ege Mega S.K.35 - 34Pınargücü S.K. İZMİR U11-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-03 11:30:023 Mart 2019Şi̇ri̇nyer Doruk Spor53 - 379 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (B)İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-03 11:30:063 Mart 2019Özel Oluşum S.K70 - 16Ekol Basketbol Spor KulübüİZMİR U12E LİGİ (D) 4. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-03 11:30:153 Mart 2019Batı Basketbol S.K.27 - 26Guts S.K. (A) İZMİR U11E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-03 12:30:153 Mart 2019Şi̇ri̇nyerspor 40 - 43İzmi̇r Kolejli̇ler S.K.İZMİR U11E LİGİ (E) 5. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-03 13:00:043 Mart 2019SB Sporti̇f-A50 - 7İzmi̇rspor Kulübü İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-03 13:00:403 Mart 2019Mavişehir Koleji B69 - 41Mega Basketbol İZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-03 13:00:533 Mart 2019Rota Koleji̇ S.K.(B)49 - 38Ege Basketbol Akademi̇ S.K.İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-03 14:00:473 Mart 2019Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.27 - 75Genç Karşıyakalılar S.K.İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-03 14:30:293 Mart 20199 Eylül Basketbol İhti̇sas GSK (A)70 - 11Altay S.K.İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-03 14:30:293 Mart 2019Oluşum Basketbol S.K. (U12E)42 - 58İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK İZMİR U12E LİGİ (F) 6. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-03 14:30:463 Mart 2019Yükseli̇ş Basketbol S.K.46 - 20Göztepe S.K. İZMİR U11E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-03 15:30:213 Mart 2019Bergama Beledi̇ye S.K. 37 - 20Bayraklı Beledi̇yesi̇ S.K. İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-03 16:00:293 Mart 2019Si̇ba S.K. 15 - 74Karataş S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-03 16:00:383 Mart 2019Bahçeşehir Okulları Spor Kulübü 90 - 4Guts S.K. (B)İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-03 16:00:573 Mart 2019Takev S.K.62 - 30Bossan S.K. İZMİR U12E LİGİ (E) 5. GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-04 18:30:044 Mart 2019Ege Gelişim Sanat B45 - 27Karşıyaka Basketbol YıldızlarıU16K ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-04 18:30:304 Mart 2019Ege Final 59 - 62Şirinyer DoruksporİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-04 18:30:504 Mart 2019İzmir Büyükşehir28 - 77AltayU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-04 20:00:064 Mart 2019Batı Basketbol B42 - 51Altındağ AltınırmakİZMİR U16E ALT KL D GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-04 20:00:274 Mart 2019Ege Bornova38 - 63Karataş AİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-04 20:00:374 Mart 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları A55 - 51Ege Asist Basketbol BİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-05 18:30:125 Mart 2019Rota Koleji B69 - 49YakaköyİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-05 18:30:475 Mart 2019Best Gelişim47 - 42As Sportif İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-05 18:30:485 Mart 2019Smyrna İhtisas58 - 68Mega Basketbol AİZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-05 20:00:145 Mart 2019Yelki Belediye48 - 35Bornova 1881İZMİR U16E ALT KL F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-05 20:00:285 Mart 2019İzmir Genç Umutlar36 - 44Yarımada AİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-05 20:00:475 Mart 2019İnovital Menemen Figes A80 - 58Ege Asist AİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-05 20:00:535 Mart 2019Altay 71 - 59Karşıyaka Albatros SK İZMİR U16E ALT KL G GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-06 18:30:176 Mart 2019İzmir Gençlik S.K. 39 - 73Şirinyerspor İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-06 18:30:216 Mart 2019Ege Gençlik Basketbol69 - 74Mavişehir İZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 2
2019-03-06 18:30:266 Mart 2019Yeni Karşıyaka Yalıspor A76 - 44İzmir Büyükşehir BelediyeİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-06 20:00:066 Mart 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları S.K. 94 - 27İzmir Ege Basketbol S.K. İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-06 20:00:096 Mart 2019Yükseliş Basketbol58 - 29Ege Gelişim SanatİZMİR U16E ALT KL E GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-06 20:00:486 Mart 2019Ege Basketbol Akademi26 - 74BossanİZMİR U16E ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-07 18:30:147 Mart 2019Batıyaka42 - 67Karşıyaka Çarşı Temel LisesiİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-07 19:00:187 Mart 2019Bornova Belediyesi74 - 20Balçova AnadoluİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-07 20:00:007 Mart 2019Torbalı Belediyesi B61 - 389 Eylül Basketbol İhtisasİZMİR U16E ALT KL B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-07 20:00:077 Mart 2019İzmir Yükseliş S.K.69 - 65Ege Basketbol Akademi S.K. İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-07 20:00:487 Mart 2019İnovital Menemen Figes - B 72 - 17Ege Asist GençlikİZMİR U16E ALT KL C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-08 18:30:178 Mart 2019Buca Gençlik68 - 33Şirinyer DoruksporU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-08 18:30:228 Mart 2019Bornova Sportif S.K. 53 - 63Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi S.K. İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-08 20:00:428 Mart 2019Ege Gelişim Sanat B62 - 59AltayU16K ALT KL A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-08 20:00:528 Mart 2019İnovital Menemen Figes S.K. 52 - 75Ege Sportif Basketbol S.K.İZMİR U21 ÜMİT ERKEKLER LİGİ GR (2018-2019)İzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-09 10:00:089 Mart 2019Yarımada Gençlik Ve Spor Kulübü 20 - 0İzmir Yıldızlar Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-09 10:00:259 Mart 2019Banvi̇t Basketbol İzmi̇r S.K.46 - 21Ekol Basketbol S.K. İZMİR U11E LİGİ (F) 6. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-09 11:00:119 Mart 2019Mavi̇şehi̇r S.K. 88 - 22Buca GSKİZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-09 11:30:189 Mart 2019Balçova Beledi̇ye Termal S.K.30 - 49Ege Gençli̇k Basketbol S.K. İZMİR U11E LİGİ (E) 5. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-09 11:30:459 Mart 2019Bornova Beledi̇yesi̇ 38 - 44Pınargücü S.K.İZMİR U12-K LİGİ A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-09 12:30:509 Mart 2019Rönesans S.K. 37 - 22Karşıyaka Albatros S.K. İZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-09 13:00:159 Mart 2019Altay S.K. 22 - 61En İyi̇ (Best) Geli̇şi̇m GSK İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-09 13:00:579 Mart 2019Banvit Basketbol İzmir Gelişim Spor Kulübü58 - 34SB Sportif İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-09 14:00:379 Mart 2019Yükseliş Basketbol Spor Kulübü 0 - 20Nergiz Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-09 14:30:529 Mart 2019Takev S.K. 9 - 57Ege Geli̇şi̇m Sanat GSK İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-09 14:30:549 Mart 2019Göztepe S.K.13 - 40Banvi̇t Basketbol İzmi̇r Geli̇şi̇m S.K.İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-09 15:30:339 Mart 2019Neta Spor Kulübü 15 - 17Karşıyaka Basketbol Yıldızları İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-09 16:00:429 Mart 2019Büyük (Mega) Basketbol S.K. 23 - 36Ege Basket S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Balçova S.S.
2019-03-09 16:00:449 Mart 2019Şirinyerspor 31 - 39Mavişehir Gençlik Spor Kulübü B İZMİR U10E LİGİ (B) 2. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-09 17:00:249 Mart 2019Ege Mega S.K. (A) 54 - 22İzmi̇r Büyükşehi̇r Beledi̇yesi̇ GSK (A) İZMİR U12-K LİGİ B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-03-10 10:00:0810 Mart 2019Bossan S.K. 11 - 80Ege Asi̇st S.K.İZMİR U11E LİGİ (C) 3. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-10 10:00:4510 Mart 2019Yeni̇ Nesi̇l S.K. 33 - 35İzmi̇r Altınşehi̇r S.K. İZMİR U11E LİGİ (D) 4. GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-03-10 11:30:2410 Mart 2019Bossan S.K. 45 - 21İzmi̇r Yıldızlar S.K.İZMİR U12-K LİGİ C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-10 13:00:2110 Mart 20199 Eylül Basketbol İhtisas Gençlik Spor Kulübü 85 - 27İzmir Genç Umutlar Spor Kulübü İZMİR U10E LİGİ (A) 1. GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-03-10 13:00:4410 Mart 2019