TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSezonSalonMaç Yazısı
2016-04-06 19:00:386 Nisan 2016Mavibirlik71 - 39Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Önizleme
2016-04-06 19:00:246 Nisan 2016Ted Ankara Kolejliler 47 - 41Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-04-06 17:30:456 Nisan 2016Çankaya KSK62 - 49Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-04-06 17:30:406 Nisan 2016Orman 47 - 44ABCAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-04-06 17:30:406 Nisan 2016Anafartalar GSK29 - 78Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-04-06 00:00:216 Nisan 2016Sportsa Academi20 - 0Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Maç Yazısı
2016-03-30 19:00:2330 Mart 2016Ted Ankara Kolejliler 61 - 53Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-30 19:00:1630 Mart 2016Genç Kolejliler68 - 46ABCAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-30 19:00:0030 Mart 2016Orman 56 - 33MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-30 17:30:5330 Mart 2016Anafartalar GSK42 - 67Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-30 17:30:3230 Mart 2016Sportsa Academi45 - 41Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-30 00:00:5930 Mart 2016Eryaman Basketbol 20 - 0Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Maç Yazısı
2016-03-26 18:00:4926 Mart 2016Hitit Basketbol 50 - 63Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-23 19:00:4223 Mart 2016Anafartalar GSK46 - 73ABCAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-23 19:00:3423 Mart 2016Mavibirlik40 - 53Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-23 19:00:2623 Mart 2016Eryaman Basketbol 34 - 85Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-23 17:30:5923 Mart 2016Sportsa Academi72 - 30Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-23 17:30:2723 Mart 2016Ted Ankara Kolejliler 20 - 0Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-23 17:30:1023 Mart 2016Orman 43 - 46Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-17 20:00:3117 Mart 2016Çankaya KSK51 - 40Orman AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-16 19:00:2416 Mart 2016ABC68 - 48Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-16 19:00:0916 Mart 2016Mavibirlik56 - 32Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-16 17:30:5016 Mart 2016Ankara İhtisas0 - 20Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-16 17:30:4516 Mart 2016Türk Telekom GSK54 - 38Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-09 19:00:119 Mart 2016Çankaya KSK93 - 23Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-09 19:00:119 Mart 2016Türk Telekom GSK61 - 56MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-09 19:00:049 Mart 2016ABC62 - 34Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-09 17:30:369 Mart 2016Genç Kolejliler78 - 23Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-09 17:30:339 Mart 2016Ankara İhtisas0 - 20Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-09 17:30:299 Mart 2016Hitit Basketbol 48 - 64Orman AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-02 19:00:272 Mart 2016Mavibirlik36 - 51Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-02 19:00:192 Mart 2016Orman 63 - 20Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-02 19:00:082 Mart 2016Çankaya KSK83 - 27Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-02 17:30:502 Mart 2016Türk Telekom GSK71 - 49Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-03-02 17:30:172 Mart 2016Hitit Basketbol 22 - 97Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-03-02 17:30:162 Mart 2016ABC100 - 26Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-24 19:00:2924 Şubat 2016Genç Kolejliler64 - 45Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-24 19:00:1824 Şubat 2016Eryaman Basketbol 29 - 71ABCAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-24 19:00:0024 Şubat 2016Anafartalar GSK53 - 52MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-24 17:30:5624 Şubat 2016Sportsa Academi50 - 45Orman AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-24 17:30:0824 Şubat 2016Ted Ankara Kolejliler 18 - 101Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-24 17:30:0224 Şubat 2016Ankara İhtisas39 - 69Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-20 11:00:3120 Şubat 2016Çankaya KSK40 - 53Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-19 19:00:4319 Şubat 2016Sportsa Academi33 - 18Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Altındağ Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-19 19:00:3119 Şubat 2016Hitit Basketbol 34 - 65ABCAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-19 19:00:2219 Şubat 2016Mavibirlik63 - 32Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-19 17:30:1019 Şubat 2016Orman 57 - 39Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-19 17:30:0919 Şubat 2016Türk Telekom GSK104 - 15Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-13 11:00:2813 Şubat 2016Sportsa Academi33 - 45ABCAKEL A2015-2016Ankara Altındağ Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-10 19:00:3610 Şubat 2016Anafartalar GSK36 - 60Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-02-10 19:00:2310 Şubat 2016ABC66 - 68Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-10 19:00:2110 Şubat 2016Genç Kolejliler82 - 44MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-10 17:30:5610 Şubat 2016Ankara İhtisas15 - 102Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-10 17:30:3710 Şubat 2016Eryaman Basketbol 44 - 49Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-02-10 17:30:2410 Şubat 2016Ted Ankara Kolejliler 18 - 63Orman AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-01-20 19:00:3820 Ocak 2016Çankaya KSK35 - 45ABCAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-20 19:00:3320 Ocak 2016Mavibirlik94 - 28Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-20 19:00:1720 Ocak 2016Orman 42 - 69Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-01-20 17:30:3220 Ocak 2016Türk Telekom GSK76 - 32Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-20 17:30:2820 Ocak 2016Anafartalar GSK46 - 47Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-20 17:30:0620 Ocak 2016Sportsa Academi90 - 21Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-01-11 19:30:4411 Ocak 2016Eryaman Basketbol 33 - 63Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-11 19:00:1111 Ocak 2016Genç Kolejliler54 - 27Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-01-11 19:00:1011 Ocak 2016ABC50 - 46MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-11 18:00:2311 Ocak 2016Hitit Basketbol 35 - 94Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-11 17:30:4911 Ocak 2016Ted Ankara Kolejliler 48 - 50Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-01-11 17:30:1311 Ocak 2016Ankara İhtisas29 - 83Orman AKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-06 19:00:386 Ocak 2016Hitit Basketbol 42 - 61MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-01-06 19:00:276 Ocak 2016ABC68 - 33Orman AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-06 19:00:206 Ocak 2016Eryaman Basketbol 56 - 43Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-06 17:30:296 Ocak 2016Türk Telekom GSK51 - 53Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2016-01-06 17:30:226 Ocak 2016Genç Kolejliler102 - 36Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2016-01-06 17:30:166 Ocak 2016Ankara İhtisas30 - 69Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-30 19:00:3430 Aralık 2015Mavibirlik50 - 45Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-30 19:00:0730 Aralık 2015Anafartalar GSK86 - 38Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-30 17:30:5530 Aralık 2015Eryaman Basketbol 29 - 98Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-30 17:30:5430 Aralık 2015Ted Ankara Kolejliler 34 - 92Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-30 17:30:1330 Aralık 2015Orman 58 - 38Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-23 19:30:4923 Aralık 2015Genç Kolejliler100 - 22Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-23 19:00:5423 Aralık 2015ABC73 - 46Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-23 19:00:1123 Aralık 2015Türk Telekom GSK49 - 57Orman AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-23 18:00:4923 Aralık 2015Ankara İhtisas39 - 48Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-23 17:30:2223 Aralık 2015Hitit Basketbol 18 - 99Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-23 17:30:0123 Aralık 2015Çankaya KSK56 - 40MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-16 20:00:0916 Aralık 2015Eryaman Basketbol 31 - 74MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-16 19:30:1616 Aralık 2015Orman 46 - 41Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-16 19:00:1616 Aralık 2015Ted Ankara Kolejliler 40 - 91ABCAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-16 18:30:5416 Aralık 2015Genç Kolejliler101 - 44Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-16 18:00:4716 Aralık 2015Sportsa Academi44 - 43Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara Karşıyaka Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-16 17:30:0116 Aralık 2015Anafartalar GSK69 - 40Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-09 19:00:369 Aralık 2015Mavibirlik52 - 54Orman AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-09 19:00:219 Aralık 2015ABC58 - 69Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-09 19:00:069 Aralık 2015Hitit Basketbol 46 - 59Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-09 17:30:429 Aralık 2015Çankaya KSK74 - 37Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-09 17:30:409 Aralık 2015Ankara İhtisas35 - 55Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-09 17:30:009 Aralık 2015Türk Telekom GSK65 - 41Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-02 19:30:472 Aralık 2015Eryaman Basketbol 20 - 46Orman AKEL A2015-2016Maç Yazısı
2015-12-02 19:00:512 Aralık 2015Sportsa Academi43 - 41MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-12-02 19:00:122 Aralık 2015Anafartalar GSK24 - 84Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-02 18:00:432 Aralık 2015Genç Kolejliler104 - 30Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-02 17:30:362 Aralık 2015Ted Ankara Kolejliler 35 - 70Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-12-02 17:30:082 Aralık 2015Ankara İhtisas41 - 79ABCAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-27 19:30:5827 Kasım 2015Türk Telekom GSK53 - 87Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-27 19:30:3427 Kasım 2015ABC65 - 22Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-27 19:30:0327 Kasım 2015Mavibirlik51 - 42Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara Altındağ Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-27 18:00:2727 Kasım 2015Çankaya KSK96 - 32Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-27 18:00:2227 Kasım 2015Hitit Basketbol 58 - 46Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara Altındağ Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-27 18:00:0527 Kasım 2015Orman 47 - 37Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-18 19:30:1718 Kasım 2015Eryaman Basketbol 28 - 60Sportsa AcademiAKEL A2015-2016ASKİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2015-11-18 19:00:3518 Kasım 2015Ankara İhtisas25 - 96Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-18 19:00:2718 Kasım 2015Ted Ankara Kolejliler 40 - 51MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-18 18:00:2418 Kasım 2015Genç Kolejliler64 - 46Çankaya KSKAKEL A2015-2016ASKİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2015-11-18 17:30:1818 Kasım 2015ABC78 - 24Hitit Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-18 17:30:0018 Kasım 2015Anafartalar GSK50 - 46Orman AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-11 19:30:4211 Kasım 2015Orman 65 - 46Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016ASKİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2015-11-11 19:00:1711 Kasım 2015Mavibirlik37 - 65Genç KolejlilerAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-11 19:00:1511 Kasım 2015Hitit Basketbol 39 - 54Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-11 18:00:3911 Kasım 2015Türk Telekom GSK49 - 54ABCAKEL A2015-2016ASKİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2015-11-11 17:30:2111 Kasım 2015Çankaya KSK104 - 28Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-11 17:30:0311 Kasım 2015Sportsa Academi83 - 48Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-04 19:00:514 Kasım 2015Eryaman Basketbol 51 - 68Anafartalar GSKAKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-04 19:00:064 Kasım 2015Hitit Basketbol 26 - 83Türk Telekom GSKAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-11-04 18:59:034 Kasım 2015Ankara İhtisas29 - 92MavibirlikAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-04 17:30:454 Kasım 2015ABC47 - 67Çankaya KSKAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-04 17:30:434 Kasım 2015Genç Kolejliler75 - 41Orman AKEL A2015-2016Ankara Spor SalonuMaç Yazısı
2015-11-04 17:30:064 Kasım 2015Ted Ankara Kolejliler 43 - 73Sportsa AcademiAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-10-28 19:30:2728 Ekim 2015Çankaya KSK110 - 21Hitit Basketbol AKEL A2015-2016ASKİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2015-10-28 19:00:5928 Ekim 2015Türk Telekom GSK82 - 29Eryaman Basketbol AKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı
2015-10-28 19:00:5228 Ekim 2015Anafartalar GSK49 - 54Ted Ankara Kolejliler AKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-10-28 18:00:4728 Ekim 2015Sportsa Academi43 - 72Genç KolejlilerAKEL A2015-2016ASKİ SPOR SALONUMaç Yazısı
2015-10-28 17:30:1128 Ekim 2015Mavibirlik37 - 57ABCAKEL A2015-2016Ankara SS (Küçük Salon)Maç Yazısı
2015-10-28 17:30:0728 Ekim 2015Orman 79 - 26Ankara İhtisasAKEL A2015-2016Ankara MEB Spor SalonuMaç Yazısı

AKEL A

PosTakımOGMAYAVİçAİçPP
1Genç Kolejliler2222016797968830044
2Çankaya KSK22175158480977510339
3ABC221751405942463-10339
4Orman 2215711759492265337
5Sportsa Academi221571141886255-5337
6Türk Telekom GSK22148139010013890036
7Mavibirlik221012117710411360032
8Anafartalar GSK2281410101302-2920030
9Ted Ankara Kolejliler 226168591406-5470028
10Eryaman Basketbol 225177381316-5780027
11Hitit Basketbol 223198431567-7240025
12Ankara İhtisas220185331519-9860018