Connect with us

2019-2020 Sezonu Altyapı Basketbol Ligleri Sonuçları ve Puan Durumları

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-10-22 17:00:0422 Ekim 2019Şehit Öğretmenler İlköğretim Okulu 17:00:0417:00Fenerbahçe B İSTANBUL U14-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-22 17:00:4222 Ekim 2019Emlak Konut B 56 - 72İstanbul Üniversitesi İSTANBUL U16-K A LİGİ GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-22 17:00:4222 Ekim 2019İstanbul DSİ B 35 - 55Titan Akademi A İSTANBUL U14E B LİGİ 9. GRYakacık S.S.
2019-10-22 17:00:5422 Ekim 2019Moda Basketbol Atletik  17:00:5417:00Cedi Osman BasketbolİSTANBUL U16E B LİGİ 1. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-22 18:30:1222 Ekim 2019Kutup Yıldızı  18:30:1218:30Emlak Konut A İSTANBUL U16-K A LİGİ GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-22 18:30:1622 Ekim 2019Açı Gençlik  18:30:1618:30Beşiktaş BİSTANBUL U14-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-22 18:30:2022 Ekim 2019Bahçeşehir Basket İht.  18:30:2018:30Bakırköyspor İSTANBUL U14E B LİGİ 4. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-22 18:30:5322 Ekim 2019İstanbul Ticaret Odası B  18:30:5318:30Genç Paşabahçe İSTANBUL U14E B LİGİ 9. GRYakacık S.S.
2019-10-22 20:00:0422 Ekim 2019İstanbul DSİ  20:00:0420:00İstanbul Basketbol Feneri İSTANBUL U18-K A LİGİ GRYakacık S.S.
2019-10-22 20:00:2622 Ekim 2019Beşiktaş  20:00:2620:00GalatasarayİSTANBUL U16-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-22 20:00:3522 Ekim 2019Starların Doğuşu  20:00:3520:00Gökburgaz Gençlik A İSTANBUL U14E B LİGİ 4. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-22 20:00:3922 Ekim 2019Florya Elit  20:00:3920:00İBB İSTANBUL U18E A LİGİ GRKüçükçekmece S.S.

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-10-22 18:00:0622 Ekim 2019İzmir Boğaları Spor Kulübü  18:00:0618:00Selçuk Bilgiç Sportif Spor Kulübü İZMİR U18E ALT KLASMAN B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-22 18:30:0722 Ekim 2019Karşıyaka Albatros Spor Kulübü  18:30:0718:30Balçova Belediye Termal Spor Kulübü İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-22 18:30:4422 Ekim 2019Ege Mega Spor Kulübü  18:30:4418:30İzmir Ege Gelişim Spor Kulübü-B İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-22 18:30:5522 Ekim 2019Buca Gençlik Ve Spor Kulübü 18:30:5518:30İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü A İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-22 18:30:5722 Ekim 2019Özel Oluşum Spor Kulübü  18:30:5718:30Batı Basketbol Spor KulübüİZMİR U18E ALT KLASMAN E GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-22 20:00:0922 Ekim 2019Bahçeşehir Spor Kulübü-A 20:00:0920:00Bornova Belediyesi Gençlik Spor KulübüİZMİR U14E ÜST KLASMAN GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-22 20:00:1822 Ekim 2019Rönesans Spor Kulübü  20:00:1820:00İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü İZMİR U18-K ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-22 20:00:2422 Ekim 2019Mavişehir Spor Kulübü 20:00:2420:00Urla Yıldızlar Gençlik Ve Spor kulübü İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-22 20:00:2922 Ekim 2019Rota Koleji Spor Kulübü  20:00:2920:00Yeni Karşıyaka Yalı Spor İZMİR U18E ALT KLASMAN B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-22 20:00:3522 Ekim 2019Karşıyaka Albatros Spor Kulübü 20:00:3520:00Denge Okulları Spor Kulübü İZMİR U18-K ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-10-22 17:15:1522 Ekim 2019Yaşamkent SK  17:15:1517:15Hacettepe Üniversiteliler SK A ANKARA U18E 2. KÜME D GRAnkara SS (Küçük Salon)
2019-10-22 17:15:4122 Ekim 2019Genç Magic Hands SK  17:15:4117:15Mekteb-i Mülkiye SK A ANKARA U14E 2. KÜME A GRAnkara Altındağ Spor Salonu
2019-10-22 17:15:4322 Ekim 2019Çağdaş Batı İhtisas SK B  17:15:4317:15İncek SK ANKARA U18E 2. KÜME D GRAnkara MEB Spor Salonu
2019-10-22 18:00:1922 Ekim 2019Büyükşehir Belediye Ankara SK A  18:00:1918:00Ankara Elit SK ANKARA U18E 2. KÜME D GRAnkara Sincan Spor Salonu
2019-10-22 18:00:4122 Ekim 2019Kampüs GSK  18:00:4118:00Sports A Akademi SKANKARA U18E 2. KÜME C GRAnkara Taha Akgül Spor Salonu
2019-10-22 18:00:4522 Ekim 2019İhtisas SK  18:00:4518:00Meteoroloji SK B ANKARA U14E 2. KÜME C GREtimesgut Tunahan Spor Salonu
2019-10-22 18:30:0022 Ekim 2019Ankara Dora SK B  18:30:0018:30Ankara Dora SK AANKARA U18E 2. KÜME C GRAnkara SS (Küçük Salon)
2019-10-22 18:30:1522 Ekim 2019Ankara Güneş SK  18:30:1518:30Anadolu Birlik SK AANKARA U14E 2. KÜME D GRAnkara MEB Spor Salonu
2019-10-22 18:32:2522 Ekim 2019Büyük Kolej SK B  18:32:2518:32Hacettepe Üniversitesi GSK ANKARA U14E 2. KÜME A GRAnkara Altındağ Spor Salonu
2019-10-22 19:15:0822 Ekim 2019Yıldırım Beyazıt Üniversitesi SK A  19:15:0819:15Ankara Seymenleri BK. AANKARA U14E 2. KÜME C GRAnkara Sincan Spor Salonu
2019-10-22 19:15:3022 Ekim 2019Sportsa Academy SK A 19:15:3019:15MKE Ankaragücü SK ANKARA U14E 2. KÜME B GRAnkara Taha Akgül Spor Salonu
2019-10-22 19:45:0422 Ekim 2019Başkent Karşıyaka SK 19:45:0419:45Başkent Yenişehir SK ANKARA U18E 1. KÜME GRAnkara MEB Spor Salonu
2019-10-22 19:45:4722 Ekim 2019Çağdaş Batı İhtisas SK 19:45:4719:45Söğütsen Seramik SK ANKARA U18E 1. KÜME GRAnkara SS (Küçük Salon)
2019-10-22 19:45:5822 Ekim 2019Etimesgut Belediye SK (B)  19:45:5819:45Orman GSK ANKARA U18E 1. KÜME GRAnkara Altındağ Spor Salonu