TarihTakımSonuçTakımLeagueSalon
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN E GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN F GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN C GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN D GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN G GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN B GR
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN E GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN G GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN G GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN F GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN D GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN C GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN F GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN H GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN D GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL G GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL H GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 16. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL E GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN D GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL G GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN H GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN H GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN A GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN C GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN D GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL H GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN E GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL E GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL H GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN G GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL G GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 9. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN A GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN A GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL E GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL F GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN F GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN D GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN F GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 12. GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 15. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 15. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E C LİGİ 16. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN G GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN H GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Beylikdüzü S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN H GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN H GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN F GR
Beylikdüzü S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Beylikdüzü S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL G GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN G GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN H GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN F GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN H GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL G GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U11E B LİGİ 3. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN G GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL H GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA KLASMAN F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN F GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL H GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL G GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 3. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL E GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN E GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL E GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL H GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN D GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN E GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL F GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN F GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN D GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN G GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 10. GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 11. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ BEŞİNCİLİK
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 11. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 9. GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN H GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 10. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U18E B LİGİ YEDİNCİLİK
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN H GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN G GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 10. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ FİNAL
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U11E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U18E B LİGİ ÜÇÜNCÜLÜK
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 6. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11-K A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 11. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ YARI FİNAL
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN F GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ 5-8 YF
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ YARI FİNAL
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN G GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U18E B LİGİ 5-8 YF
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 3. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E C LİGİ 12. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 12. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 2. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 15. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 2. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 4. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 3. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 13. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 14. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 13. GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 9. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN F GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 14. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 14. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN H GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN G GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 13. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E C LİGİ 11. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN E GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN F GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN H GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN G GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 2. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U11E B LİGİ 2. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Dr. Özge Sezerman Spor Salonu
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN A GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ AVR KLASMAN C GR
Dr. Özge Sezerman Spor Salonu
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 1. GR
Dr. Özge Sezerman Spor Salonu
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ BEŞİNCİLİK
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL D GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ YEDİNCİLİK
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL C GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL B GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN C GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 6. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E C LİGİ 11. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E C LİGİ FİNAL A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 4. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E C LİGİ 11. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14E B LİGİ KLASMAN A GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 6. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ FİNAL
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 4. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11-K A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ ÜÇÜNCÜLÜK
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 3. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 3. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ YARI FİNAL
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 3. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U18E B LİGİ KLASMAN B GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 6. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ B GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12-K B LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 18. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U16-K B LİGİ FİNAL GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16-K B LİGİ FİNAL GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 18. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16-K B LİGİ FİNAL GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 12. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14-K A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 18. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E C LİGİ 12. GR
Taha Akgül S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14-K A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 9. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U11E B LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ YARI FİNAL
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ 5-8 YF
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E B LİGİ 5-8 YF
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 10. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 14. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 14. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U18-K A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 5. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U18-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 14. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 5. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 9. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U18-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 14. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 8. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 8. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 4. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16-K B LİGİ FİNAL GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 1. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U10E B LİGİ A GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 18. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 7. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 18. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 4. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U16E C LİGİ 18. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 1. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 10. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 10. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U10E C LİGİ 2. GR
Bağcılar Spor Kompleksi
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 16. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U16E C LİGİ 20. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E B LİGİ 3. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 15. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 6. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 16. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E C LİGİ 9. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 11. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 16. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 13. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 3. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 5. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 15. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 14. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 12. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 13. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 13. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 5. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U14E A LİGİ GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 9. GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 15. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 14. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 4. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 14. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U18E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U14-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U16-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12-K A LİGİ GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 15. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 19. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U16E C LİGİ 20. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U18-K A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 11. GR
ÇEKMEKÖY SPOR KOMPLEKSİ
İSTANBUL U12E C LİGİ 2. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 6. GR
Ahmet Cömert S.S.
İSTANBUL U11E C LİGİ 5. GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 16. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E C LİGİ 3. GR
Küçükçekmece S.S.
İSTANBUL U12E A LİGİ GR
Caferağa S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 20. GR
Bayrampaşa S.S.
İSTANBUL U11E A LİGİ GR
Yakacık S.S.
İSTANBUL U16E C LİGİ 19. GR
Kurtköy S.S.
İSTANBUL U12E B LİGİ 2. GR
Küçükçekmece S.S.