Connect with us

İstanbul Ligleri Maç Programı

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-10-23 17:00:1223 Ekim 2019Galatasaray A 17:00:1217:00Anadolu Efes İSTANBUL U16E A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-23 17:00:1223 Ekim 2019Atakent Yüzme  17:00:1217:00İTÜ GVO SK İSTANBUL U14E B LİGİ 1. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-23 17:00:2223 Ekim 2019İstanbul Anadolu Gençlik  17:00:2217:00FesaİSTANBUL U16E B LİGİ 16. GRKurtköy S.S.
2019-10-23 17:00:2223 Ekim 2019Ayka  17:00:2217:00Galatasaray BİSTANBUL U14-K B LİGİ A GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-23 17:00:4123 Ekim 2019İstanbul DSİ  17:00:4117:00Fenerbahçe Beko İSTANBUL U18E A LİGİ GRYakacık S.S.
2019-10-23 18:30:0323 Ekim 2019Galatasaray A  18:30:0318:30İstanbul Üniversitesi İSTANBUL U14-K A LİGİ GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-23 18:30:0723 Ekim 2019İstanbul DSİ  18:30:0718:30Açı Gençlik İSTANBUL U16-K A LİGİ GRYakacık S.S.
2019-10-23 18:30:2123 Ekim 2019İdealtepe  18:30:2118:30BeylerbeyiİSTANBUL U14E B LİGİ 10. GRKurtköy S.S.
2019-10-23 18:30:4823 Ekim 2019Kutup Yıldızı A 18:30:4818:30İstanbul Basketbol Feneri İSTANBUL U14-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-23 18:30:5223 Ekim 2019Anka Avrupa  18:30:5218:30Atakent Gençlik B İSTANBUL U14E B LİGİ 4. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-23 20:00:2023 Ekim 2019Avcılar Tanyıldızı A  20:00:2020:00Açı Gençlik B İSTANBUL U14E B LİGİ 1. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-23 20:00:2423 Ekim 2019İstanbul Üniversitesi 20:00:2420:00Gelecek Nesil İSTANBUL U18-K A LİGİ GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-23 20:00:3823 Ekim 2019Pamukspor Gelişim A  20:00:3820:00High Touch İSTANBUL U14E A LİGİ GRYakacık S.S.
2019-10-23 20:00:4823 Ekim 2019Alya Basket B  20:00:4820:00Balkan Yeşilbağlar İSTANBUL U14E B LİGİ 11. GRKurtköy S.S.
2019-10-23 20:00:5923 Ekim 2019Beşiktaş  20:00:5920:00Fenerbahçe İSTANBUL U18-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-24 17:00:0924 Ekim 2019Emlak Konut A  17:00:0917:00Şehit Öğretmenler İlköğretim OkuluİSTANBUL U14-K A LİGİ GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-24 17:00:1124 Ekim 2019Darüşşafaka A  17:00:1117:00Beşiktaş B İSTANBUL U14E A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-24 17:00:1124 Ekim 2019İstanbul DSİ  17:00:1117:00İstanbulls A İSTANBUL U14E B LİGİ 12. GRYakacık S.S.
2019-10-24 17:00:3524 Ekim 2019MVP Etiler  17:00:3517:00Orion B İSTANBUL U16E B LİGİ 2. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-24 17:00:4924 Ekim 2019İstanbul DSİ A  17:00:4917:00Beşiktaş A İSTANBUL U14-K A LİGİ GRCaferağa S.S.
2019-10-24 18:30:1524 Ekim 2019Açı Gençlik 18:30:1518:30Cedi Osman Basketbol AİSTANBUL U14E B LİGİ 5. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-24 18:30:1724 Ekim 2019Üsküdar Basketbol A  18:30:1718:30Dev Ataşehir AİSTANBUL U14E B LİGİ 10. GRYakacık S.S.
2019-10-24 18:30:3224 Ekim 2019Atakent Gençlik A 18:30:3218:30İBB B İSTANBUL U14E B LİGİ 5. GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-24 18:30:5624 Ekim 2019Fenerbahçe B  18:30:5618:30Açı Gençlik İSTANBUL U14-K A LİGİ GRCaferağa S.S.
2019-10-24 18:30:5924 Ekim 2019Beşiktaş B  18:30:5918:30İstanbul Ticaret Odası AİSTANBUL U14E A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-24 20:00:0324 Ekim 2019Bahçeşehir Okulları A  20:00:0320:00Anadolu Efes A İSTANBUL U14E A LİGİ GRCaferağa S.S.
2019-10-24 20:00:2524 Ekim 2019Allstars İstanbul  20:00:2520:00Balkan Yeşilbağlar İSTANBUL U18E B LİGİ 7. GRYakacık S.S.
2019-10-24 20:00:3024 Ekim 2019Bahçeşehir Starları 20:00:3020:00İstanbul Gelişim İSTANBUL U16E B LİGİ 2. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-24 20:00:3624 Ekim 2019Anka Basketbol Akademi  20:00:3620:00Beşiktaş A İSTANBUL U16E A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-24 20:00:5524 Ekim 2019Teşvikiye Akademi A  20:00:5520:00Beylikdüzü Basketbol İhtisas BİSTANBUL U18E B LİGİ 4. GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-25 17:00:0325 Ekim 2019Parlayan Yıldızlar A  17:00:0317:00Akademi İstanbul AİSTANBUL U14E B LİGİ 12. GRYakacık S.S.
2019-10-25 17:00:1225 Ekim 2019Z10 Sports  17:00:1217:00Beylerbeyi A İSTANBUL U16E B LİGİ 10. GRKurtköy S.S.
2019-10-25 17:00:1325 Ekim 2019Başakşehir Yıldızları  17:00:1317:00FYL İSTANBUL U16E B LİGİ 7. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-25 17:00:1425 Ekim 2019İSTBOL 17:00:1417:00Florya Elit İSTANBUL U16E B LİGİ 6. GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-25 17:00:4925 Ekim 2019Teşvikiye  17:00:4917:00Atakent Elit İSTANBUL U14-K B LİGİ A GRBayrampaşa S.S.
2019-10-25 17:00:5225 Ekim 2019MVP A  17:00:5217:00GİRİŞİM BİSTANBUL U14E B LİGİ 12. GRCaferağa S.S.
2019-10-25 17:30:0925 Ekim 2019Orion  17:30:0917:30İTÜ GVO SK İSTANBUL U16E B LİGİ 6. GRAhmet Cömert S.S.
2019-10-25 18:30:0725 Ekim 2019FESA 18:30:0718:30İBB A İSTANBUL U14E A LİGİ GRCaferağa S.S.
2019-10-25 18:30:1925 Ekim 2019Beylikdüzü Basketbol İhtisas 18:30:1918:30Bağcılar Akademi Birlik İSTANBUL U16E B LİGİ 5. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-25 18:30:2125 Ekim 2019Haliç İstanbul  18:30:2118:30Suadiye Basketbol B İSTANBUL U16E B LİGİ 11. GRKurtköy S.S.
2019-10-25 18:30:2425 Ekim 2019Balkan Yeşilbağlar  18:30:2418:30Akademi İstanbul B İSTANBUL U14E B LİGİ 11. GRYakacık S.S.
2019-10-25 18:30:3825 Ekim 2019Olimpos  18:30:3818:30Tenis Eskrim DağcılıkİSTANBUL U16E B LİGİ 3. GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-25 18:30:5725 Ekim 2019Beşiktaş B 18:30:5718:30Fenerbahçe A İSTANBUL U14-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-25 19:00:2125 Ekim 2019Galatasaray  19:00:2119:00Kaan A İSTANBUL U18E A LİGİ GRAhmet Cömert S.S.
2019-10-25 20:00:0025 Ekim 2019İstanbul Ticaret Odası 20:00:0020:00İstanbul DSİ İSTANBUL U18E A LİGİ GRYakacık S.S.
2019-10-25 20:00:0225 Ekim 2019Baskets  20:00:0220:00Beşiktaş İSTANBUL U16-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-25 20:00:0425 Ekim 2019Açı Gençlik  20:00:0420:00Gelecek Nesil İSTANBUL U16-K A LİGİ GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-25 20:00:3625 Ekim 2019Altıneller A  20:00:3620:00Baskets İSTANBUL U16E B LİGİ 6. GRBağcılar Spor Kompleksi
2019-10-25 20:00:4225 Ekim 2019Bahçeşehir Okulları B  20:00:4220:00Alya Basket B İSTANBUL U14E B LİGİ 11. GRCaferağa S.S.
2019-10-25 20:30:2625 Ekim 2019Galatasaray 20:30:2620:30İstanbul DSİ İSTANBUL U16-K A LİGİ GRAhmet Cömert S.S.