Connect with us

İSTANBUL TOPLU SONUÇLAR

TarihTakımSonuçTakımLigSalon
PAMUKSPOR GELİŞİM SK (B) (U14E)ÜSKÜDAR BASKETBOL SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
FENERBAHÇE (B) (U16K)KUTUP YILDIZI SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
LEYLA ÇALIŞKAN SK (U16E)İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
SULTANGAZİ BELEDİYESİ (BE)ŞİŞLİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL DSİ SK (U14E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL ANADOLU TEKNİK LİSESİ SK (U18E)MEGABASKET SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
HAZNEDAR DORUK (BE)MVP (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U16E)GALATASARAY (B) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GÜRSEL ATLETİK SK (U14E)YENİ LEVENT BASKETBOL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA D GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FESA SK (B) (U16E)ARMADA SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
ALTINYILDIZ (A) (U14E)SPOR FABRİKASI (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BAĞCILAR GÖZTEPE SK (U14K)GALATASARAY (B) (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SİGORTAM.NET BASKETBOL AKADEMİ SPORTİF (U14E)AKASYA SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA I GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ (ÜMİT KIZLAR)KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL (ÜMİT KIZLAR)İSTANBUL ÜMİT KIZLAR LİGİ GR
KURTKÖY S.S.
GALATASARAY (A) (U14K)EMLAK KONUT SK (B) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AÇI GENÇLİK SK (U14K)BEYKENT BASKETBOL (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKET SK (U14K)ASYA KARTALLARI (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) (U14E)ANADOLU EFES (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
YEF SK (U18E)BİZ BASKETBOL (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
GÜNGÖREN BLD. GENÇLİK SK (U18K)ASYA KARTALLARI (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
YENİ LEVENT BASKETBOL SK (U18E)BEŞİKTAŞ JK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)ÜMRANİYE BELEDİYESİ (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
NOVA BASKET SK (U18E)AVCILAR DEMİRORDUSPOR (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA E GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
HAREM SK (U18E)TRUVA GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U16E)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA B GR
YAKACIK İTO S.S.
TİTAN AKADEMİ (BE)BEYOĞLUSPOR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL VARDAR (BE)KURTULUŞ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ANKA AVRUPA SK (B) (U14E)BAĞCILAR GÖZTEPE SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DEPAR İSTANBUL (ÜE)ATLETİK SPORTİF (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
ÇENGELKÖY BASKETBOL (ÜE)ANATOLYA TURKUAZ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
TEŞVİKİYE GENÇLİK SK (U18E)ORGENERAL EŞREF BİTLİS SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA E GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GENÇ PAŞABAHÇE (ÜMİT KIZLAR)GELECEK NESİL (ÜMİT KIZLAR)İSTANBUL ÜMİT KIZLAR LİGİ GR
KURTKÖY S.S.
AVRUPA KARŞIYAKA SK (B) (U18E)ATLANTİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
TEŞVİKİYE SK (U16E)CEDİ OSMAN ACADEMY (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DEV ATAŞEHİR (B) (U16E)ÜSKÜDAR BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
ELİT ATLETİK SK (U14E)İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
SİLİVRİ AKADEMİ (BE)AKASYA (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U16E)DARÜŞŞAFAKA (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U16E)EMLAK KONUT (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
İTO (U18E)SUADİYE BASKETBOL (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (U18E)HİGH TOUCH (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
İBB (ÜE)SULTANGAZİ BELEDİYESİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ŞİŞLİ SK (U18E)BAHÇEŞEHİR SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U14K)ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DEV ATAŞEHİR (A) (U16E)İTO (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
TAKIM YILDIZLARI (BE)ORİON (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
CAFERAĞA S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (U14E)DOSTLUK SPOR (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA I GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
CBL (BE)HAZNEDAR DORUK (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
FESA (ÜE)KADIKÖY İSTANBUL (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (A) (U18E)İSTANBUL DSİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KAAN SPOR (U18E)CEDİ OSMAN BASKETBOL (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
KÜÇÜKYALI GELİŞİM (ÜE)ADA YILDIZLARI (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ (U18E)DOSTLUK SPOR (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ANADOLU EFES (U18E)BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U16E)DEPAR İSTANBUL (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
GALATASARAY (A) (U16E)FENERBAHÇE BEKO (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FENERBAHÇE (B) (U14K)GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U14E)İTO (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
DARÜŞŞAFAKA (A) (U14E)FESA SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KÜÇÜKYALI GELİŞİM SK (A) (U16E)ADA YILDIZLARI SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
ANADOLU EFES (A) (U14E)DAÇKA ŞERİFALİ (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
PERTEVNİYAL SK (U18E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BEYKENT BASKETBOL (B) (U18E)GELECEK NESİL SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK (BE)KURTULUŞ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
MVP (BE)ŞİŞLİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
LİMA SK (A) (U14E)GALATASARAY (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
DARÜŞŞAFAKA SK (B) (U14E)İSTANBUL BASKET (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
SİLİVRİ AKADEMİ (ÜE)HİGH TOUCH (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
AÇI GENÇLİK SK (A) (U16E)DARÜŞŞAFAKA (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AYKA SK (U18K)GÜNGÖREN BLD. GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
LEYLA ÇALIŞKAN SK (U18E)FYL SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U14E)DEV ATAŞEHİR SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
HEDEF TAKIM SK (A) (U14E)AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
MVP ETİLER SK (B) (U14E)FLORYA ELİT SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FENERBAHÇE BEKO (A) (U14E)İBB (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
KADIKÖY BASKETBOL (BE)SULTANGAZİ BELEDİYESİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL EFENDİLERİ (ÜMİT ERKEKLER)İSTANBUL PANTERLERİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ AVRUPA GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U16E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
IRMAKSPOR (BE)EMLAK KONUT (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BERSA BASKETBOL (ÜE)ÜNSPED (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ŞİŞLİ (ÜE)YENİ LEVENT BASKETBOL (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
HAZNEDAR DORUK (ÜE)ÇATALCA BELEDİYE (ÜMİT ERKEKLER)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U16E)İSTANBUL DSİ SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
TİTAN AKADEMİ (ÜE)BOĞAZİÇİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U16E)İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ELİT ATLETİK SK (U18E)SİGORTAM.NET BASKETBOL AKADEMİ SPORTİF (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)BEŞİKTAŞ (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
PENDİK SANCAK SK (U18E)BEYKOZ GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA D GR
YAKACIK İTO S.S.
HAREM SK (U14E)ANKA AVRUPA SK (C) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA E GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
PAMUKSPOR GELİŞİM SK (B) (U14E)ÜSKÜDAR BASKETBOL SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA B GR
MALTEPE S.S.
FMV ERENKÖY IŞIK SK (A) (U14E)LİMA SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
ATAŞEHİR YILDIZLARI SK (U14E)BOĞAZİÇİ SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA I GR
KURTKÖY S.S.
BEYOĞLUSPOR (BE)HAZNEDAR DORUK (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ORİON (BE)ŞİŞLİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
HEDEF TAKIM SK (B) (U18E)FESA SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA D GR
MALTEPE S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U14K)ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
EMLAK KONUT SK (U18E)İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA D GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KURTULUŞ (BE)AKASYA (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
PENDİK SANCAK SK (U18E)BEYKOZ GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA D GR
MALTEPE S.S.
TAKIM YILDIZLARI SK (U14E)GİRİŞİM SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA H GR
KURTKÖY S.S.
ADA YILDIZLARI SK (U18E)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
EMLAK KONUT SK (B) (U14K)FENERBAHÇE (B) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AVRUPA KARŞIYAKA SK (B) (U16E)TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GALATASARAY (U18E)İSTANBUL VARDAR SK (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FEN SK (U18E)SUADİYE BASKETBOL (B) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U16K)İSTANBUL PANTERLERİ SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
KARŞIYAKA DOĞAN SK (U14E)TAN SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA N GR
YAKACIK İTO S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ (A) (U14E)CEDİ OSMAN BASKETBOL (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
ANADOLU MARMARA SK (U18E)KADIKÖY İSTANBUL SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA F GR
KURTKÖY S.S.
BAĞCILAR GÖZTEPE SK (U14K)BAHÇEŞEHİR SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DARÜŞŞAFAKA (U18E)KAAN SPOR (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
UFUKCAN AYDIN BASKETBOL SK (U16E)DEV ANADOLU YILDIZLARI (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (A) (U16E)İSTANBUL BASKET (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA E GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U18K)GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U18E)DEPAR İSTANBUL GENÇLİK SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA C GR
YAKACIK İTO S.S.
NOVA BASKET SK (U14E)EMLAK KONUT SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK (B) (U16E)GÜRSEL ATLETİK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA K GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DEV ATAŞEHİR (U18E)DEPAR İSTANBUL GENÇLİK SK (A) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA F GR
YAKACIK İTO S.S.
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL SK (U14E)ÜNSPED SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEŞİKTAŞ (U18K)KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBULLS SK (B) (U16E)POTANIN KARTALLARI SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
DUDULLU OSB SK (U16E)LİMA SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA B GR
MALTEPE S.S.
CEDİ OSMAN BASKETBOL (U18E)TEŞVİKİYE AKADEMİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
YEŞİLKÖY YILDIZLARI SK (U16E)LEYLA ÇALIŞKAN SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DUDULLU OSB SK (A) (U14E)ATAŞEHİR GENÇLİK SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA C GR
MALTEPE S.S.
MARMARA ELİT SK (U14E)ATAŞEHİR ASLANLARI SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA H GR
KURTKÖY S.S.
ALTINYILDIZ (A) (U14E)BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DEV ATAŞEHİR (B) (U14E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA B GR
MALTEPE S.S.
FESA SK (B) (U14E)UFUKCAN AYDIN BASKETBOL SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
İTÜ (BE)SİLİVRİ AKADEMİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
AVRUPA KARŞIYAKA SK (A) (U18E)SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U18K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
MVP SK (U14E)PENDİK BELEDİYESİ SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
ÜNSPED (BE)EMLAK KONUT (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U14K)BEYLİKDÜZÜ BASKET SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ (U14K)SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U14E)İSTANBUL BASKET (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GALATASARAY (A) (U14E)SUADİYE BASKETBOL (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK SK (U18E)ALLSTARS İSTANBUL SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
GALATASARAY (B) (U14E)İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AÇI GENÇLİK SK (B) (U16E)YEF SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA L GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U14E)FENERBAHÇE BEKO (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
İBB (B) (U14E)ANKA AVRUPA SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BASKETS (U16E)İSTANBUL ANADOLU TEKNİK LİSESİ SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FMV ERENKÖY IŞIK SK (U18E)İSTANBUL DSİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
ES SK (U16K)ALLSTARS İSTANBUL SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ SK (U14K)ÜNSPED SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BEYLİKDÜZÜ ULUS SK (U16E)ATAKENT ELİT (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA H GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
KIZILTOPRAK (U16E)ANKA BASKETBOL AKADEMİ (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA M GR
KURTKÖY S.S.
İTO (A) (U16E)İBB (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U14K)AÇI GENÇLİK SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SİGORTAM.NET BASKETBOL AKADEMİ SPORTİF (U16E)OLİMPOS SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
MVP (BE)ORİON (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
VEFA SK (U18E)TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA C GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AKASYA (BE)BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BEYOĞLUSPOR (BE)KADIKÖY BASKETBOL (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U14E)TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İBB (U18E)BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ANKA GENÇLİK SK (U16E)ÇENGELKÖY BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA G GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U18K)İSTANBUL PANTERLERİ SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL KARTAL GENÇLİK SK (U16E)TUZLA GELİŞİM SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
TEŞVİKİYE SK (U16E)AVCILAR TANYILDIZI SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U16E)ATAKENT GENÇLİK SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ANADOLU EFES (A) (U16E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KAAN SPOR (U18E)GALATASARAY (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
HEDEF TAKIM SK (A) (U14E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL VARDAR (BE)IRMAKSPOR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASKETBOL (U18E)İSTANBUL ANKA (A) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U18K)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U16E)ALLSTARS İSTANBUL SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
FLORYA ELİT SK (U16E)İSTANBUL ANKA SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL PANTERLERİ SK (U16K)GALATASARAY (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FENERBAHÇE (A) (U14K)SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U16E)BEŞİKTAŞ (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U18K)KUTUP YILDIZI SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U18K)BEŞİKTAŞ (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U14K)ASYA KARTALLARI (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL SK (U16E)BEYKENT BASKETBOL (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DEV ATAŞEHİR SK (A) (U14E)ANADOLU EFES (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U16K)FENERBAHÇE (B) (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
KURTULUŞ (BE)ÜNSPED (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ATLETİK SPORTİF İSTANBUL SK (U18E)KÜÇÜKYALI GELİŞİM (B) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
ATAKENT GENÇLİK SK (A) (U18E)İSTANBUL EFENDİLERİ SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
FESA SK (A) (U14E)GALATASARAY (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
DARÜŞŞAFAKA (B) (U16E)FENERBAHÇE BEKO (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İTO (U14E)İSTANBUL DSİ SK (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
EMLAK KONUT (BE)İTÜ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U16E)CEDİ OSMAN ACADEMY (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
PAMUKSPOR GELİŞİM SK (U18E)BEYLERBEYİ SK (A) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U16K)EMLAK KONUT SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
GENÇ NESİL İSTANBUL (U16E)MVP ETİLER SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA F GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GALATASARAY (B) (U14K)BEYKENT BASKETBOL (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İBB (A) (U16E)DARÜŞŞAFAKA (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KAAN SK (U16E)BOĞAZİÇİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
SUADİYE BASKETBOL (A) (U14E)LİMA SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
SİLİVRİ AKADEMİ (BE)İSTANBUL VARDAR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GALATASARAY (U16K)FENERBAHÇE (A) (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SUADİYE BASKETBOL (A) (U18E)İBB (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
BAHÇEŞEHİR SK (U14K)EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
MVP A (U18E)KADIKÖY İSTANBUL (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
IRMAKSPOR (BE)BERSA BASKETBOL (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
CENNET SK (U14E)GENÇ NESİL İSTANBUL (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL DSİ (U18E)PERTEVNİYAL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
ANADOLU EFES (U18E)AKADEMİ İSTANBUL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (U18E)CEDİ OSMAN BASKETBOL (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U16K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) (U14E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
İBB (A) (U14E)DARÜŞŞAFAKA (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR SK (U16E)ATLAS OLİMPİK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA I GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
FENERBAHÇE BEKO (B) (U16E)İTO (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
FENERBAHÇE (B) (U14K)İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
HAZNEDAR DORUK (BE)TAKIM YILDIZLARI (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
TEŞVİKİYE AKADEMİ (U18E)DARÜŞŞAFAKA (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAHÇEŞEHİR SK (A) (U18E)İSTANBUL PANTERLERİ (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
KAAN SK (B) (U18E)PARLAYAN YILDIZLAR SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
ELİT ATLETİK SK (U16E)ORİON SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U18K)KUTUP YILDIZI SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
FMV ERENKÖY IŞIK SK (U16E)BEŞİKTAŞ (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ARMADA SK (U18E)ROTA AKADEMİ SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
BEŞİKTAŞ (B) (U16E)DEPAR İSTANBUL (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GENÇ KOLEJ BASKETBOL SK (U16E)ORGENERAL EŞREF BİTLİS O. O. SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL DSİ SK (U16E)AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
ADA YILDIZLARI SK (U14E)İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA G GR
KURTKÖY S.S.
DEV ADAMLAR SK (U16E)ROTARY 100. YIL ANADOLU LİSESİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA F GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ATAŞEHİR GENÇLİK SK (B) (U14E)ADRES İSTANBUL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA O GR
KURTKÖY S.S.
ŞİŞLİ SK (U14E)MİMAR SİNAN KOLEJİ SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA H GR
BAYRAMPAŞA S.S.
POTANIN KARTALLARI SK (A) (U14E)TİTAN AKADEMİ (A) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA L GR
KURTKÖY S.S.
YILDIRIM BOSNA (U16E)IRMAK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA G GR
BAYRAMPAŞA S.S.
POTANIN KARTALLARI SK (U18E)TİTAN AKADEMİ (B) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK (A) (U14E)ÜNSPED SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ (U14K)SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK (B) (U14E)ALTINELLER SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA C GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U14K)BEYLİKDÜZÜ BASKET SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
ATAKENT GENÇLİK SK (A) (U16E)BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA D GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL (U18K)EMLAK KONUT SK (A) (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
PAMUKSPOR GELİŞİM (A) (U14E)İTO (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (A) (U18E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KADIKÖY İSTANBUL (A) (U18E)SUADİYE BASKETBOL (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
İTO (U18E)ANADOLU EFES (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ SK (U14E)ATLAS OLİMPİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA E GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
FESA SK (A) (U14E)SUADİYE BASKETBOL (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL DSİ (U18E)PERTEVNİYAL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GENÇ YURT SK (U14E)DEV ADAMLAR SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA L GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
FENERBAHÇE BEKO (A) (U14E)HEDEF TAKIM SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
BASKETBOL AKADEMİ SK (U14E)HAZNEDAR DORUK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
EMLAK KONUT SK (U16K)GALATASARAY (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FENERBAHÇE BEKO (A) (U16E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
ALTINYILDIZ (U16E)DOSTLUK SPOR (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
HİGH TOUCH (A) (U18E)MVP A (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
DARÜŞŞAFAKA (A) (U16E)FENERBAHÇE BEKO (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GENÇ KOLEJ BASKETBOL SK (U16E)BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U14K)FENERBAHÇE (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U14K)EMLAK KONUT SK (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
YENİ LEVENT BASKETBOL SK (U18E)ORİON SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA C GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GÖK SK (U14E)İLERİ NESİL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA E GR
YAKACIK İTO S.S.
BEYLİKDÜZÜ ULUS SK (U16E)ESEN BASKETBOL AKADEMİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA H GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BERSA BASKETBOL (BE)İTÜ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FENERBAHÇE (B) (U14E)ALLSTARS İSTANBUL SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA A GR
YAKACIK İTO S.S.
YEF SK (U18E)PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
GALATASARAY (B) (U16E)İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL HALKALI SK (U16E)ANKA AVRUPA SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
EMLAK KONUT SK (U18E)İSTANBUL ANKA (A) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA D GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAKIRKÖY SK (U18E)AÇI GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA F GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL PANTERLERİ SK (U18K)GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GELECEK NESİL SK (U18E)İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA D GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U16E)SULTANGAZİ KARŞIYAKA (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U16E)SULTANGAZİ KARŞIYAKA (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SİLİVRİ AKADEMİ (BE)EMLAK KONUT (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL ANKA SK (B) (U14E)FMV IŞIK SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
CEDİ OSMAN ACADEMY (U16E)AVCILAR TANYILDIZI SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
TEŞVİKİYE GENÇLİK SK (U18E)FMV IŞIK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA E GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAHÇEŞEHİR SK (U14K)GALATASARAY (B) (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL ANKA SK (B) (U14E)FMV IŞIK SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GALATASARAY (A) (U14E)İBB (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
CEDİ OSMAN BASKETBOL (U14E)DEV ATAŞEHİR SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U18K)EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AVRUPA KARŞIYAKA SK (A) (U16E)BEST BASKETBOL (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA C GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ÜSKÜDAR BASKETBOL SK (U18E)ATAŞEHİR YILDIZLARI SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA A GR
CAFERAĞA S.S.
BEYKENT BASKETBOL (U14K)EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKET SK (U14K)EMLAK KONUT SK (B) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
LİMA SK (A) (U14E)FESA SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY SK (U16E)BAKIRKÖY ASLAN SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA K GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK (U14E)AVCILAR ATAK SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DEV ATAŞEHİR (A) (U16E)AÇI GENÇLİK SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
ALTINYILDIZ (A) (U14E)EMLAK KONUT SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
KADIKÖY BASKETBOL (BE)TİTAN AKADEMİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
MALTEPE S.S.
İBB (B) (U14E)EMLAK KONUT SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
GALAKSİ SK (U16E)AKASYA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U16E)BEŞİKTAŞ (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U14K)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U16E)DARÜŞŞAFAKA (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
ANKA ANADOLU (U16K)GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
MALTEPE S.S.
MARMARA ELİT SK (U14E)ATAŞEHİR ASLANLARI SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA H GR
YAKACIK İTO S.S.
BALKAN YEŞİLBAĞLAR SK (U16E)ANKA BASKETBOL AKADEMİ (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA M GR
MALTEPE S.S.
CENNET SK (U16E)İSTANBUL OPTİMUM SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA J GR
BAYRAMPAŞA S.S.
PARLAYAN YILDIZLAR SK (B) (U16E)UNİBASKET SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA I GR
MALTEPE S.S.
BASKETBOLUN YILDIZLARI SK (U16E)KÜÇÜKYALI GELİŞİM SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA L GR
YAKACIK İTO S.S.
ATAKENT GENÇLİK SK (A) (U18E)BAHÇEŞEHİR SK (A) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
UNİBASKET SK (B) (U16E)KARŞIYAKA DOĞAN SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA J GR
MALTEPE S.S.
FYL SK (U16E)AVRASYA BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA F GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ADRES İSTANBUL SK (U16E)MAÇ SAYISI SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA K GR
MALTEPE S.S.
BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK (A) (U16E)GENÇ NESİL İSTANBUL (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA F GR
BAĞCILAR S.S.
KADIKÖY MARMARA SK (U14E)TAN SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA N GR
MALTEPE S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (U18E)FENERBAHÇE BEKO (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
LEYLA ÇALIŞKAN SK (U18E)ŞİŞLİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
SUADİYE BASKETBOL (A) (U18E)HİGH TOUCH (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U16K)EMLAK KONUT SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
ANADOLU EFES SK (B) (U16E)ORİON SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA D GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U18K)BEŞİKTAŞ (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (A) (U16E)İBB (B) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA E GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL ANKA SK (B) (U18E)OLİMPİK YILDIZLAR SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA F GR
BAĞCILAR S.S.
FESA SK (B) (U14E)DUDULLU OSB SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA C GR
MALTEPE S.S.
TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U14E)PAMUKSPOR GELİŞİM (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ANADOLU EFES (A) (U16E)EMLAK KONUT (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U16K)İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
ŞEFKATGÜCÜ SK (U16E)EGE MAVİSİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA E GR
BAĞCILAR S.S.
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN (U14E)TİTAN AKADEMİ SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA A GR
MALTEPE S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL (U16E)ATAŞEHİR YILDIZLARI SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA H GR
CAFERAĞA S.S.
PERTEVNİYAL SK (U18E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ADA YILDIZLARI (U18E)TUZLA GELİŞİM SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA B GR
YAKACIK İTO S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U16E)İSTANBUL DSİ SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U16K)ES SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
DARÜŞŞAFAKA (A) (U14E)AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ANKA ANADOLU SK (B) (U16E)İSTANBUL ATA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA L GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL PANTERLERİ SK (U18K)İSTANBUL VARDAR SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (B) (U18E)BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FYL SK (U18E)ROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
BAĞCILAR S.S.
İSTBOL (U18E)ATAKENT GENÇLİK SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BERSA İSTANBUL SK (U16E)ANATOLYA TURKUAZ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA F GR
YAKACIK İTO S.S.
KAAN ATAŞEHİR SK (U14E)ANADOLU MARMARA SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA E GR
MALTEPE S.S.
FMV IŞIK SK (A) (U14E)YENİ LEVENT BASKETBOL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA D GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AÇI GENÇLİK SK (U14K)BAĞCILAR GÖZTEPE SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA B GR
BAĞCILAR S.S.
ALLSTARS İSTANBUL (ÜE)BERSA BASKETBOL (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
AVCILAR ATAK SK (U16E)SPOR FABRİKASI (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA E GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KUTUP YILDIZI SK (U16K)BEŞİKTAŞ (A) (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BEYLERBEYİ SK (U14E)KAAN SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA C GR
MALTEPE S.S.
STARLARIN DOĞUŞU SK (U14E)DARÜŞŞAFAKA SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BAĞCILAR GÖZTEPE SK (U16E)BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA C GR
BAĞCILAR S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U18K)GÜNGÖREN BLD. GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
PAMUKSPOR SK (U14E)BAŞARI PERFORMANS SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA M GR
MALTEPE S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U14K)ÜMRANİYE BELEDİYESİ (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
UNİBASKET SK (U18E)KARŞIYAKA DOĞAN SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA A GR
YAKACIK İTO S.S.
AVRUPA KARŞIYAKA SK (B) (U18E)İSTANBUL ANADOLU TEKNİK LİSESİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BALKAN YEŞİLBAĞLAR SK (U18E)BAŞARI PERFORMANS SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA B GR
MALTEPE S.S.
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN (U16E)KADIKÖY İSTANBUL SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA H GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK SK (U16E)PENDİK SANCAK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA E GR
MALTEPE S.S.
YEŞİLYURT SK (U18E)AKASYA SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA E GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ASYA KARTALLARI (B) (U16K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (B) (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
OLİMPİK YILDIZLAR SK (U16E)HAREM SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA I GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KAĞITHANE STARLARI SK (U16E)Z10 SPOR (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA D GR
MALTEPE S.S.
ÇENGELKÖY BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA G GR
MALTEPE S.S.
ŞİŞLİ SK (U16E)FMV ISPARTAKULE IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA J GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DOSTLUK SPOR (U14E)AKASYA SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA I GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KAAN ATAŞEHİR SK (U14E)ANADOLU MARMARA SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
CEDİ OSMAN ACADEMY (U16E)AVCILAR TANYILDIZI SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK (BE)EMLAK KONUT (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BEYLERBEYİ SK (U14E)KAAN SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
ATAKENT GENÇLİK SK (U14E)EYÜP BASKET GENÇLİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA J GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL VARDAR (BE)ÜNSPED (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KUTUP YILDIZI SK (U14K)BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FMV ERENKÖY IŞIK SK (A) (U14E)SUADİYE BASKETBOL (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
KAYA GELİŞİM SK (U14E)MAÇ SAYISI SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL DEV (U14E)DEV ATAŞEHİR (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA B GR
YAKACIK İTO S.S.
KAĞITHANE STARLARI SK (U14E)DEV ANADOLU YILDIZLARI (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
FENERBAHÇE (A) (U16K)İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKET (U14E)İSTANBUL UTKU SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA F GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL ANKA SK (U16K)GÜNGÖREN BLD. GENÇLİK SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FENERBAHÇE (B) (U16K)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASKETBOL (U18E)İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
EMLAK KONUT SK (B) (U14K)ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ARMADA SK (U14E)MAVİ BİRLİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA A GR
YAKACIK İTO S.S.
PENDİK BASKETBOL SK (U14E)ÇENGEL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA I GR
MALTEPE S.S.
PAMUKSPOR SK (U14E)BAŞARI PERFORMANS SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA M GR
KURTKÖY S.S.
BALKAN YEŞİLBAĞLAR SK (U18E)BAŞARI PERFORMANS SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
MODASPOR SK (U14E)BOĞAZİÇİ SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA I GR
MALTEPE S.S.
MEGABASKET SK (U18E)ATLAS OLİMPİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)ASYA KARTALLARI (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KIZILTOPRAK (U16E)GÖK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA M GR
YAKACIK İTO S.S.
AÇI GENÇLİK SK (U18E)BEYKENT BASKETBOL (A) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA F GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GÜRSEL ATLETİK SK (U16E)ALTINELLER SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA K GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK SK (U16E)PENDİK SANCAK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
ANADOLU MARMARA SK (U16E)BATI SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA K GR
YAKACIK İTO S.S.
KARŞIYAKA DOĞAN SK (U14E)ATLETİK SPORTİF İSTANBUL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA N GR
MALTEPE S.S.
ŞİŞLİ SK (U14E)ROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİ SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA H GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KADIKÖY MARMARA SK (U14E)TAN SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA N GR
KURTKÖY S.S.
SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U16E)GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
IRMAKSPOR (BE)KURTULUŞ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK SK (U14E)BİZİMKENT SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BEYOĞLUSPOR (BE)MVP (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
MALTEPE S.S.
AVCILAR ATAK SK (U14K)BEYLİKDÜZÜ İLKADIM SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN (U14E)TİTAN AKADEMİ SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
BERSA BASKETBOL (BE)SİLİVRİ AKADEMİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ROTA AKADEMİ SK (U14E)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA K GR
MALTEPE S.S.
KUTUP YILDIZI SK (U14E)İSTANBUL HALKALI SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA K GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (B) (U16K)ORTAÇEŞME SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
MALTEPE S.S.
UNİBASKET SK (B) (U16E)TAKIM YILDIZLARI SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA J GR
KURTKÖY S.S.
YILDIRIM BOSNA (U16E)HAZNEDAR DORUK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA G GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ES SPOR (U14E)Z10 SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA J GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL ATA SK (U14E)ORTAÇEŞME SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA J GR
MALTEPE S.S.
ATLAS OLİMPİK SK (U16E)FMV IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA I GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ES SK (U16K)ANKA ANADOLU (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
BEYKOZ GENÇLİK SK (U16E)DEPAR İSTANBUL (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA A GR
MALTEPE S.S.
AYKA (U18E)BAHÇEŞEHİR SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL ANKA SK (A) (U16E)AVRASYA BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA F GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KAAN GÖZTEPE SK (B) (U16E)GİRİŞİM SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA I GR
YAKACIK İTO S.S.
BAKIRKÖY ASLAN SK (U18E)GELECEK NESİL SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA D GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL KARTAL GENÇLİK SK (U16E)TUZLA GELİŞİM SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U16E)GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA D GR
YAKACIK İTO S.S.
DEĞİŞİM SK (U16E)İSTANBUL KARŞIYAKA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA D GR
MALTEPE S.S.
BASKETBOL EĞİTİM SK (U18E)OLİMPİK YILDIZLAR SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA F GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BOĞAZİÇİ SK (U16E)ARMADA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA C GR
MALTEPE S.S.
UFUKCAN AYDIN BASKETBOL SK (U16E)DEV ANADOLU YILDIZLARI (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ (U16E)İSTANBUL UTKU SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA E GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ALTINELLER SK (B) (U18E)SİGORTAM.NET BASKETBOL AKADEMİ SPORTİF (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBULLS (U18E)TAKIM YILDIZLARI SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL SK (U14E)ALTINYILDIZ (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U14K)İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DEV ATAŞEHİR SK (A) (U14E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
BEŞYILDIZ SK (U18E)NOVA BASKET SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA E GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
UFUKCAN AYDIN BASKETBOL SK (B) (U14E)İSTANBUL KARŞIYAKA SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA K GR
KURTKÖY S.S.
ANADOLU EFES (A) (U14E)TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İTO (A) (U16E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U16K)ALLSTARS İSTANBUL SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
ANADOLU EFES (B) (U14E)STARLARIN DOĞUŞU SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (A) (U18E)PERTEVNİYAL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SUADİYE BASKETBOL (B) (U16E)ANKA ANADOLU SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA G GR
KURTKÖY S.S.
BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK (ÜE)KADIKÖY İSTANBUL (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U18K)EMLAK KONUT SK (A) (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
DOSTLUK SPOR (ÜE)İSTANBUL PANTERLERİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ATLAS OLİMPİK SK (U14E)HAREM SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA E GR
BAĞCILAR S.S.
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY SK (U14E)BASKETBOL AKADEMİ SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
GALATASARAY (U18K)GÜNGÖREN BLD. GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
SİLİVRİ AKADEMİ SK (U16E)BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA L GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (U14E)AÇI GENÇLİK SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA I GR
BAĞCILAR S.S.
EMLAK KONUT (U16E)DEV ATAŞEHİR (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DEPAR İSTANBUL (A) (U16E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
BEYKENT BASKETBOL (U14E)BASKETS (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA J GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U16K)KUTUP YILDIZI SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ATLANTİK SK (U18E)OLİMPOS SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BASKETBOL EĞİTİM SK (U14E)İSTANBUL VARDAR SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA F GR
BAĞCILAR S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U14K)EMLAK KONUT SK (B) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
HAREM SK (U18E)ESEN BASKETBOL AKADEMİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA A GR
BAĞCILAR S.S.
ÜNSPED (ÜE)HİGH TOUCH (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ
BAYRAMPAŞA S.S.
TAKIM YILDIZLARI (BE)CBL (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ (A) (U14E)İSTANBUL DSİ SK (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
TRUVA GENÇLİK SK (U18E)FMV ISPARTAKULE IŞIK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BEŞYILDIZ SK (U16E)YENİ LEVENT BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U18K)KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
UNİBASKET SK (U18E)BOĞAZİÇİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
ALLSTARS İSTANBUL (ÜE)İBB (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
AÇI GENÇLİK SK (A) (U16E)İBB (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
AVCILAR TANYILDIZI SK (U14E)BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASKETBOL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
FMV IŞIK SK (A) (U14E)GÜRSEL ATLETİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA D GR
BAĞCILAR S.S.
GALATASARAY (U18E)TEŞVİKİYE AKADEMİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U14K)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
ŞİŞLİ SK (U16E)BAKIRKÖY SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA J GR
BAĞCILAR S.S.
DARÜŞŞAFAKA (U18E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FENERBAHÇE BEKO (A) (U16E)ALLSTARS İSTANBUL SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
ATAKENT ELİT (U16E)ÇATALCA BELEDİYE SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA H GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL HALKALI SK (U16E)İSTANBUL PANTERLERİ (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
TİTAN AKADEMİ (B) (U18E)KÜÇÜKYALI GELİŞİM SK (A) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
ŞİŞLİ SK (U18E)FYL SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
BAĞCILAR S.S.
ÇENGELKÖY BASKETBOL (ÜE)BOĞAZİÇİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
BİZ BASKETBOL (U18E)ELİT ATLETİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
HEDEF TAKIM SK (A) (U14E)DARÜŞŞAFAKA (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U14E)PAMUKSPOR GELİŞİM (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ALLSTARS İSTANBUL (ÜE)İBB (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U16K)ASYA KARTALLARI (B) (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U14K)BEŞİKTAŞ (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ATAKENT GENÇLİK SK (A) (U16E)ORİON SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA D GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ANKA AVRUPA SK (U14E)EMLAK KONUT SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA B GR
BAĞCILAR S.S.
YENİ LEVENT BASKETBOL SK (U14E)GENÇ NESİL İSTANBUL (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA D GR
BAĞCILAR S.S.
GALATASARAY (U18K)AYKA SK (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U16K)FENERBAHÇE (B) (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
KARŞIYAKA DOĞAN SK (U18E)ASYA KARTALLARI (B) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA A GR
YAKACIK İTO S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U18K)KUTUP YILDIZI SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FENERBAHÇE (A) (U16K)İSTANBUL PANTERLERİ SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
ATAŞEHİR YILDIZLARI SK (U16E)KADIKÖY İSTANBUL SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA H GR
YAKACIK İTO S.S.
CEDİ OSMAN ACADEMY (U16E)AVCILAR TANYILDIZI SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BATI SK (U14E)ATAŞEHİR GENÇLİK SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA O GR
KURTKÖY S.S.
İBB (B) (U16E)SPOR FABRİKASI (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA E GR
BAĞCILAR S.S.
SUADİYE BASKETBOL (A) (U18E)HİGH TOUCH (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
İSTANBUL ANKA (A) (U18E)SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ AVRUPA D GR
BAĞCILAR S.S.
TUZLA GELİŞİM SK (U18E)İSTANBUL MARMARA SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA B GR
YAKACIK İTO S.S.
ADA YILDIZLARI (U18E)ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U14E)ÜNSPED SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ AVRUPA C GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GALATASARAY (A) (U16E)ANADOLU EFES (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U16E)AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
İSTANBUL GENÇ SPORCULAR CND (U16E)ORGENERAL EŞREF BİTLİS O. O. SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA G GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ÇENGELKÖY BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA G GR
KURTKÖY S.S.
DARÜŞŞAFAKA (B) (U16E)BEŞİKTAŞ (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ŞEFKATGÜCÜ SK (U16E)ATAGÜL BASKETBOL AKADEMİ (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA E GR
BAĞCILAR S.S.
KARŞIYAKA DOĞAN SK (U16E)DİNAMO SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA J GR
YAKACIK İTO S.S.
MVP SK (B) (U16E)BASKETBOLUN YILDIZLARI SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA L GR
KURTKÖY S.S.
AÇI GENÇLİK SK (A) (U14E)AKASYA SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA I GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FEN SK (U14E)ÇUBUKLU SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA M GR
KURTKÖY S.S.
FLORYA ELİT SK (U14E)OLİMPİK YILDIZLAR SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ALTINELLER SK (U16E)İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA C GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ÜNSPED (BE)AKASYA (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
KURTULUŞ (BE)SİLİVRİ AKADEMİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
EMLAK KONUT (BE)İSTANBUL VARDAR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
MODA FEN SK (U14E)GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA D GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U14K)GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
YILDIRIM BOSNA (U14E)IRMAK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA M GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBULLS (U14E)ANKA ANADOLU SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
GALATASARAY (U16K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)EMLAK KONUT SK (B) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KARTAL YILDIZLARI GENÇLİK SK (U14E)BALKAN YEŞİLBAĞLAR SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA L GR
KURTKÖY S.S.
CENNET SK (U14E)GÜRSEL ATLETİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA D GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
CEDİ OSMAN BASKETBOL (U18E)İSTANBUL DSİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KAAN ATAŞEHİR SK (U16E)DEĞİŞİM SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA D GR
KURTKÖY S.S.
OLİMPOS SK (U18E)ATLAS OLİMPİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
HAREM SK (U16E)FMV IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA I GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL DSİ SK (U14E)DEV ATAŞEHİR SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
GÖK SK (U16E)BEYLERBEYİ (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA M GR
KURTKÖY S.S.
ATLANTİK SK (U18E)İSTANBUL ANADOLU TEKNİK LİSESİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
YEŞİLYURT SK (U18E)ALTINYILDIZ (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA E GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
KAYA GELİŞİM SK (U14E)BEYLERBEYİ SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
MVP ETİLER SK (B) (U14E)FMV IŞIK SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U16K)BASKETS SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
LİMA SK (B) (U14E)DEĞİŞİM SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA D GR
KURTKÖY S.S.
EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U18K)İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KADIKÖY BASKETBOL (BE)MVP (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
CBL (BE)TİTAN AKADEMİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
BEYOĞLUSPOR (BE)SULTANGAZİ BELEDİYESİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
HAZNEDAR DORUK (BE)ORİON (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BERSA BASKETBOL (BE)BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
TİTAN AKADEMİ (A) (U14E)İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA L GR
YAKACIK İTO S.S.
KÜÇÜKYALI GELİŞİM SK (B) (U16E)İSTANBUL ATA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA L GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U18K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
PERTEVNİYAL SK (U18E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BASKETBOLUN YILDIZLARI SK (U14E)ADRES İSTANBUL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA O GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U18K)İSTANBUL PANTERLERİ SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
AVRUPA KARŞIYAKA SK (B) (U18E)MEGABASKET SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AVCILAR TANYILDIZI SK (U14E)BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FYL SK (U16E)ROTARY 100. YIL ANADOLU LİSESİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA F GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ASYA KARTALLARI (B) (U14E)POTANIN KARTALLARI SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA F GR
YAKACIK İTO S.S.
BATI SK (U16E)MAÇ SAYISI SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA K GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL ANKA SK (B) (U18E)AÇI GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA F GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SİGORTAM.NET BASKETBOL AKADEMİ SPORTİF (U18E)BİZ BASKETBOL (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ALTINELLER SK (B) (U18E)PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GİRİŞİM SK (U16E)PARLAYAN YILDIZLAR SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA I GR
KURTKÖY S.S.
ASYA KARTALLARI (B) (U18E)İSTANBULLS (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA A GR
YAKACIK İTO S.S.
KIZILTOPRAK (U18E)İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
KADIKÖY MARMARA SK (U16E)MODASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA E GR
CAFERAĞA S.S.
BAHÇEŞEHİR SK (U16E)SİLİVRİ AKADEMİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA L GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ATLETİK SPORTİF (ÜE)KÜÇÜKYALI GELİŞİM (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
TEŞVİKİYE AKADEMİ (U18E)KAAN SPOR (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İLERİ NESİL SK (U14E)KÜÇÜKYALI GELİŞİM SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA E GR
YAKACIK İTO S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS (U18E)KADIKÖY İSTANBUL (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BASKETBOL AKADEMİ SK (U16E)DOSTLUK SPOR (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U14E)GALATASARAY (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
CEDİ OSMAN BASKETBOL (U14E)ANADOLU EFES (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GİRİŞİM SK (A) (U14E)DUDULLU OSB SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA F GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL DSİ SK (U16E)DEPAR İSTANBUL (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
POTANIN KARTALLARI SK (A) (U16E)ARMADA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
CENNET SK (U16E)BAKIRKÖY SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA J GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (B) (U16E)MİMAR SİNAN KOLEJİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN (U16E)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA H GR
YAKACIK İTO S.S.
GALATASARAY (A) (U14K)FENERBAHÇE (B) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AKASYA (BE)İSTANBUL VARDAR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BEYKENT BASKETBOL (U14E)ATAKENT GENÇLİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA J GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BALKAN YEŞİLBAĞLAR SK (U18E)ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA B GR
YAKACIK İTO S.S.
ANADOLU EFES (U18E)İBB (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
FMV ERENKÖY IŞIK SK (U16E)BEŞİKTAŞ (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U14K)SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FENERBAHÇE (A) (U14K)EMLAK KONUT SK (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
KUTUP YILDIZI SK (U16K)İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL EFENDİLERİ (ÜMİT ERKEKLER)ŞİŞLİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ AVRUPA GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ADA YILDIZLARI (ÜE)TİTAN AKADEMİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
GALATASARAY (A) (U16E)EMLAK KONUT (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF SK (U16E)ANKA GENÇLİK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA G GR
YAKACIK İTO S.S.
FMV ISPARTAKULE IŞIK SK (U18E)İSTBOL (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U14K)ÜMRANİYE BELEDİYESİ (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U16E)FENERBAHÇE BEKO (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
AÇI GENÇLİK SK (A) (U14E)AKASYA SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA I GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DEPAR İSTANBUL (ÜE)ANATOLYA TURKUAZ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY SK (U14E)ANKA AVRUPA SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U16E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U18K)İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
CEDİ OSMAN BASKETBOL (U14E)TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ (A) (U14E)PAMUKSPOR GELİŞİM (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
GALAKSİ SK (U16E)BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA C GR
BAĞCILAR S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U14K)İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
FENERBAHÇE (B) (U16K)GALATASARAY (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U16K)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ÜNSPED (ÜE)SULTANGAZİ BELEDİYESİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
BAĞCILAR S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (U18E)AKASYA SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA E GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BATI SK (U16E)ANADOLU MARMARA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA K GR
KURTKÖY S.S.
İBB (A) (U16E)DEV ATAŞEHİR (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK (B) (U14E)ELİT ATLETİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA C GR
BAĞCILAR S.S.
PENDİK SANCAK SK (U16E)ATLETİK SPORTİF İSTANBUL SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ SK (U14E)ÇATALCA BELEDİYE SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA E GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DARÜŞŞAFAKA (A) (U14E)FENERBAHÇE BEKO (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL DSİ (U18E)DARÜŞŞAFAKA (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (A) (U18E)PERTEVNİYAL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İTO (U18E)AKADEMİ İSTANBUL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
ESEN BASKETBOL AKADEMİ SK (U16E)ATAKENT ELİT (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA H GR
BAĞCILAR S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U18K)EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL GELİŞİM SK (U18E)İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U14E)BEŞİKTAŞ (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
İBB (A) (U14E)LİMA SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
MVP A (U18E)FENERBAHÇE BEKO (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL GELİŞİM SK (U18K)OLİMPİK YILDIZLAR SK (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (U18E)GALATASARAY (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
ANADOLU EFES (A) (U16E)İTO (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
EMLAK KONUT SK (U16K)İSTANBUL PANTERLERİ SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FENERBAHÇE BEKO (B) (U16E)AÇI GENÇLİK SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
DİNAMO SK (U16E)İSTANBUL DEV SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA J GR
CAFERAĞA S.S.
KUTUP YILDIZI SK (U18K)BEŞİKTAŞ (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
EMLAK KONUT SK (B) (U14K)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
DEV ATAŞEHİR SK (A) (U14E)İTO (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
BEŞYILDIZ SK (U16E)HAZNEDAR DORUK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA G GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ÇATALCA BELEDİYE (ÜMİT ERKEKLER)YENİ LEVENT BASKETBOL (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ AVRUPA GR
BAĞCILAR S.S.
İTÜ (BE)KURTULUŞ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAĞCILAR S.S.
KAAN SK (U16E)TİTAN AKADEMİ (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA C GR
YAKACIK İTO S.S.
KÜÇÜKYALI GELİŞİM SK (A) (U18E)ÇENGELKÖY BASKETBOL SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL PANTERLERİ SK (U18K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U16E)DARÜŞŞAFAKA (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
YEŞİLKÖY YILDIZLARI SK (U14E)AYKA (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA M GR
BAĞCILAR S.S.
GİRİŞİM SK (B) (U14E)PARLAYAN YILDIZLAR SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA H GR
KURTKÖY S.S.
GALATASARAY (A) (U14E)HEDEF TAKIM SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
YENİ LEVENT BASKETBOL SK (U16E)IRMAK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA G GR
BAĞCILAR S.S.
ASYA KARTALLARI (B) (U16K)ES SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
CAFERAĞA S.S.
KAAN GÖZTEPE SK (B) (U16E)İSTANBUL MARMARA SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA I GR
YAKACIK İTO S.S.
OLİMPİK YILDIZLAR SK (U16E)PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA I GR
BAĞCILAR S.S.
TUZLA GELİŞİM SK (U16E)İSTANBUL MARMARA SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA B GR
YAKACIK İTO S.S.
DEPAR İSTANBUL GENÇLİK SK (A) (U14E)KADIKÖY İSTANBUL SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ ASYA G GR
CAFERAĞA S.S.
KAĞITHANE STARLARI SK (U16E)İSTANBUL KARŞIYAKA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA D GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U18K)KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SUADİYE BASKETBOL (A) (U14E)İBB (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
KÜÇÜKYALI GELİŞİM (ÜE)DEPAR İSTANBUL (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
KAAN SK (A) (U14E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ (U14K)FENERBAHÇE (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
LİMA SK (A) (U14E)AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
MVP (BE)TAKIM YILDIZLARI (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KURTKÖY S.S.
CBL (BE)ORİON (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
EMLAK KONUT (BE)BERSA BASKETBOL (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İTÜ (BE)İSTANBUL VARDAR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İBB (ÜE)SİLİVRİ AKADEMİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ORTAÇEŞME SK (U14K)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
İTO (A) (U16E)GALATASARAY (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
FMV ERENKÖY IŞIK SK (A) (U14E)FESA SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
BOĞAZİÇİ (ÜE)ATLETİK SPORTİF (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U14K)SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
ATAKENT GENÇLİK SK (B) (U18E)ESEN BASKETBOL AKADEMİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
EMLAK KONUT (U16E)İBB (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
HEDEF TAKIM SK (A) (U16E)FESA SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA C GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U18K)İSTANBUL VARDAR SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
BEYLİKDÜZÜ İLKADIM SK (U14E)İSTANBUL UTKU SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA F GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
LEYLA ÇALIŞKAN SK (U18E)BAHÇEŞEHİR SK (B) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ROTARY 100.YIL ANADOLU LİSESİ SK (U18E)AYKA (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA C GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ADA YILDIZLARI SK (B) (U16E)İSTANBULLS SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U18E)ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA C GR
YAKACIK İTO S.S.
BAKIRKÖY ASLAN SK (U18E)DOSTLUK SPOR (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA D GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
AYKA SK (U18K)ASYA KARTALLARI (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SİLİVRİ ÇAĞRIBEY SK (U16E)BAHÇELİEVLER BELEDİYE SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA K GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
MARMARA SPORTİF FALİYETLER SK (U16E)ADRES İSTANBUL SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA K GR
KURTKÖY S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (A) (U18E)ANADOLU MARMARA SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA F GR
YAKACIK İTO S.S.
NOVA BASKET SK (U18E)YEŞİLYURT SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA E GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL GELİŞİM SK (U18E)BEYKENT BASKETBOL (B) (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ (U16E)EGE MAVİSİ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA E GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ES SPOR (U16E)ANATOLYA TURKUAZ SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA F GR
KURTKÖY S.S.
MAVİ BİRLİK SK (U16E)TAN SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA F GR
YAKACIK İTO S.S.
İTO (U14E)BEŞİKTAŞ (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
TİTAN AKADEMİ (ÜE)ANATOLYA TURKUAZ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
TEŞVİKİYE AKADEMİ (U18E)İSTANBUL VARDAR SK (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL DSİ SK (U14E)ANADOLU EFES (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
İSTANBUL DEV (U14E)ÜSKÜDAR BASKETBOL SK (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
FENERBAHÇE (B) (U14K)BEYLİKDÜZÜ BASKET SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
ÜNSPED (BE)AKASYA (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KURTULUŞ (BE)SİLİVRİ AKADEMİ (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ŞİŞLİ (BE)BEYOĞLUSPOR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK (BE)IRMAKSPOR (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER AVRUPA GR
BAYRAMPAŞA S.S.
HEYBELİADA SU SPORLARI SK (U14K)ES SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
BEYLİKDÜZÜ İLKADIM SK (U14K)YILDIRIM BOSNA SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL DSİ SK (B) (U14E)ALLSTARS İSTANBUL SK (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
CENNET SK (U16E)BAKIRKÖY SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA J GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL OPTİMUM SK (U16E)FMV ISPARTAKULE IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA J GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
OLİMPOS SK (U18E)ATLAS OLİMPİK SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U14E)DAÇKA ŞERİFALİ (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BATI SK (U16E)ANADOLU MARMARA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA K GR
KURTKÖY S.S.
ATLANTİK SK (U18E)İSTANBUL ANADOLU TEKNİK LİSESİ SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U14K)BEŞİKTAŞ (A) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL PANTERLERİ SK (U16K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ANKA AVRUPA SK (B) (U16E)FLORYA ELİT SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA B GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ÇATALCA BELEDİYE SK (U16E)BEYLİKDÜZÜ ULUS SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA H GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
TRUVA GENÇLİK SK (U18E)İSTBOL (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL OPTİMUM SK (U16E)FMV ISPARTAKULE IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA J GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KAYA GELİŞİM SK (U16E)POTANIN KARTALLARI SK (B) (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ ASYA A GR
YAKACIK İTO S.S.
HİGH TOUCH (A) (U18E)BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (U18E)MVP A (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
PAMUKSPOR GELİŞİM SK (A) (U16E)KAAN GÖZTEPE SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA D GR
KURTKÖY S.S.
BEYKENT BASKETBOL (A) (U18E)BAKIRKÖY SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA F GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İBB (U18E)İTO (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
HEDEF TAKIM SK (B) (U18E)PENDİK SANCAK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA D GR
CAFERAĞA S.S.
DEV ATAŞEHİR (A) (U16E)FENERBAHÇE BEKO (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (U14E)SİGORTAM.NET BASKETBOL AKADEMİ SPORTİF (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA I GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DARÜŞŞAFAKA (A) (U16E)ANADOLU EFES (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
GALATASARAY (U18K)GÜNGÖREN BLD. GENÇLİK SK (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ATAŞEHİR GENÇLİK SK (A) (U14E)SUADİYE BASKETBOL (B) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBULLS SK (A) (U16E)ADA YILDIZLARI SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA A GR
CAFERAĞA S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U16K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (B) (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
BEŞİKTAŞ (B) (U16E)İSTANBUL DSİ SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ORİON SK (U16E)ALTINYILDIZ (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA D GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL VARDAR SK (U16K)BASKETS SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ AVRUPA A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ORTAÇEŞME SK (U16K)GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
BEYLERBEYİ SK (B) (U18E)BEYKOZ GENÇLİK SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA D GR
YAKACIK İTO S.S.
FENERBAHÇE BEKO (U18E)SUADİYE BASKETBOL (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
GALATASARAY (U18E)İSTANBUL DSİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ROTA AKADEMİ SK (U16E)MVP SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKET (U14E)BASKETBOL EĞİTİM SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA F GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DUDULLU OSB SK (A) (U14E)UFUKCAN AYDIN BASKETBOL SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E B LİGİ ASYA C GR
KURTKÖY S.S.
AÇI GENÇLİK SK (A) (U16E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U16K)BEŞİKTAŞ (A) (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U18E)ASYA KARTALLARI (A) (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA C GR
YAKACIK İTO S.S.
GALATASARAY (A) (U14K)ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DEV ADAMLAR SK (U16E)AVRASYA BASKETBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA F GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL SK (U16K)FENERBAHÇE (B) (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
CAFERAĞA S.S.
ASYA KARTALLARI (A) (U16K)ASYA KARTALLARI (B) (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL KARŞIYAKA SK (U18E)ATLETİK SPORTİF İSTANBUL SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA B GR
KURTKÖY S.S.
MİMAR SİNAN KOLEJİ SK (U16E)İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
DARÜŞŞAFAKA (A) (U14E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL (U18K)İSTANBUL PANTERLERİ SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
FENERBAHÇE BEKO (A) (U16E)BEŞİKTAŞ (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
DARÜŞŞAFAKA (U18E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DEPAR İSTANBUL (A) (U16E)DARÜŞŞAFAKA (B) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
ALLSTARS İSTANBUL (ÜE)SULTANGAZİ BELEDİYESİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
KURTKÖY S.S.
OLİMPİK YILDIZLAR SK (U18K)GALATASARAY (U18K)İSTANBUL U18K B LİGİ GR
BAĞCILAR S.S.
SİLİVRİ AKADEMİ (ÜE)BERSA BASKETBOL (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
FENERBAHÇE BEKO (B) (U16E)İBB (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
ŞEFKATGÜCÜ SK (U16K)İSTANBUL ANKA SK (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ AVRUPA B GR
BAĞCILAR S.S.
BAKIRKÖY ASLAN SK (U16E)ALTINELLER SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA K GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ATLETİK SPORTİF (ÜE)ADA YILDIZLARI (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
GENÇ YURT SK (U14E)SİLİVRİ AKADEMİ SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA L GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (A) (U14E)TENİS ESKRİM DAĞCILIK SK (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U14K)İSTANBUL BASKETBOL FENERİ SK (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS (U16E)İSTBOL SK (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ AVRUPA F GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İTO (B) (U16E)PARLAYAN YILDIZLAR SK (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA C GR
CAFERAĞA S.S.
EMLAK KONUT SK (A) (U14K)ÜMRANİYE BELEDİYESİ (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
BAYRAMPAŞA S.S.
KAAN SPOR (U18E)BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
YAKACIK İTO S.S.
HAZNEDAR DORUK SK (U14E)BAĞCILAR GÖZTEPE SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA G GR
BAĞCILAR S.S.
BEŞİKTAŞ (U18K)EMLAK KONUT SK (A) (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U14K)DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ ASYA A GR
KURTKÖY S.S.
İSTANBUL DSİ SK (U16E)FMV ERENKÖY IŞIK SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASKETBOL SK (U14E)BİZİMKENT SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
HAZNEDAR DORUK (ÜE)ŞİŞLİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ AVRUPA GR
BAĞCILAR S.S.
ANADOLU EFES (U18E)HİGH TOUCH (A) (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ANATOLYA TURKUAZ (ÜE)KÜÇÜKYALI GELİŞİM (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
KURTKÖY S.S.
FENERBAHÇE BEKO (A) (U14E)GALATASARAY (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ B GR
CAFERAĞA S.S.
ALLSTARS İSTANBUL SK (U14K)FENERBAHÇE (B) (U14K)İSTANBUL U14K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
BEŞİKTAŞ (A) (U14E)PAMUKSPOR GELİŞİM (A) (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
ELİT ATLETİK SK (U18E)PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR SK (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA G GR
BAĞCILAR S.S.
MİMAR SİNAN KOLEJİ SK (U14E)SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA H GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
CEDİ OSMAN BASKETBOL (U18E)PERTEVNİYAL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ A GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
EYÜP SULTAN BELEDİYESİ SK (U18K)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ KULÜBÜ (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
İBB (U18E)AKADEMİ İSTANBUL SK (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
BAYRAMPAŞA S.S.
BEŞYILDIZ SK (U18E)ALTINYILDIZ (U18E)İSTANBUL U18E C LİGİ AVRUPA E GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
İSTANBUL UTKU SK (U16E)ATAGÜL BASKETBOL AKADEMİ (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA E GR
BAĞCILAR S.S.
FESA SK (A) (U16E)SUADİYE BASKETBOL (A) (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ ASYA E GR
KURTKÖY S.S.
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (B) (U16E)DEV ATAŞEHİR (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
CAFERAĞA S.S.
AKADEMİ İSTANBUL SK (A) (U16E)ALLSTARS İSTANBUL SK (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ B GR
YAKACIK İTO S.S.
TİTAN AKADEMİ (BE)TAKIM YILDIZLARI (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
CBL (BE)KADIKÖY BASKETBOL (BE)İSTANBUL BÜYÜK ERKEKLER ASYA GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
EYÜP BASKET GENÇLİK SK (U14E)BASKETS (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA J GR
BAĞCILAR S.S.
YILDIRIM BOSNA SK (U14K)AVCILAR ATAK SK (U14K)İSTANBUL U14K B LİGİ AVRUPA A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
İSTANBUL ANKA SK (A) (U14E)FMV ISPARTAKULE IŞIK SK (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA K GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
ANKA ANADOLU (U16K)ASYA KARTALLARI (A) (U16K)İSTANBUL U16K B LİGİ ASYA GR
YAKACIK İTO S.S.
DEPAR İSTANBUL (ÜE)BOĞAZİÇİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
CAFERAĞA S.S.
GALATASARAY (A) (U16E)DARÜŞŞAFAKA (A) (U16E)İSTANBUL U16E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
DEV ADAMLAR SK (U14E)ALTINYILDIZ (B) (U14E)İSTANBUL U14E C LİGİ AVRUPA L GR
BAĞCILAR S.S.
DAÇKA ŞERİFALİ GENÇLİK SK (U18K)GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL SK (U18K)İSTANBUL U18K A LİGİ GR
YAKACIK İTO S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ SK (U16E)BAHÇEŞEHİR SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA L GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS (U18E)FENERBAHÇE BEKO (U18E)İSTANBUL U18E A LİGİ B GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
ÇENGELKÖY BASKETBOL (ÜE)TİTAN AKADEMİ (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B LİGİ ASYA GR
CAFERAĞA S.S.
BAĞCILAR GÖZTEPE SK (U16E)AKASYA SK (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA C GR
BAĞCILAR S.S.
AVCILAR DEMİRORDUSPOR (B) (U16E)SULTANGAZİ KARŞIYAKA (U16E)İSTANBUL U16E C LİGİ AVRUPA A GR
BEYLİKDÜZÜ S.S.
GALATASARAY (U16K)KUTUP YILDIZI SK (U16K)İSTANBUL U16K A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.
KADIKÖY İSTANBUL SK (B) (U18E)DEV ATAŞEHİR (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA F GR
CAFERAĞA S.S.
SUADİYE BASKETBOL (B) (U18E)ARMADA SK (U18E)İSTANBUL U18E B LİGİ ASYA E GR
YAKACIK İTO S.S.
CEDİ OSMAN BASKETBOL (U14E)İSTANBUL DSİ SK (U14E)İSTANBUL U14E A LİGİ A GR
BAYRAMPAŞA S.S.
SİLİVRİ AKADEMİ (ÜE)İBB (ÜE)İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A LİGİ GR
KÜÇÜKÇEKMECE S.S.