Connect with us

2019-2020 Sezonu Altyapı Basketbol Ligleri Sonuçları ve Puan Durumları

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-10-14 17:00:0514 Ekim 2019FMV Erenköy Işık  17:00:0517:00İstanbul Karşıyaka İSTANBUL U18E B LİGİ 8. GRYakacık S.S.
2019-10-14 17:00:1014 Ekim 2019Orion  17:00:1017:00Galatasaray BİSTANBUL U14E B LİGİ 3. GRAhmet Cömert S.S.
2019-10-14 17:00:2914 Ekim 2019İstanbul Basketbol Feneri  17:00:2917:00İstanbul ÜniversitesiİSTANBUL U18-K A LİGİ GRCaferağa S.S.
2019-10-14 17:00:4014 Ekim 2019Florya Elit  17:00:4017:00Baskets İSTANBUL U16E B LİGİ 6. GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-14 17:00:4514 Ekim 2019 17:00:4517:00İSTANBUL U18E B LİGİ 6. GRMaltepe S.S.
2019-10-14 18:30:0314 Ekim 2019Beşiktaş A  18:30:0318:30Emlak Konut A İSTANBUL U14-K A LİGİ GRBayrampaşa S.S.
2019-10-14 18:30:1814 Ekim 2019High Touch  18:30:1818:30Beşiktaş B İSTANBUL U14E A LİGİ GRMaltepe S.S.
2019-10-14 18:30:1914 Ekim 2019Olimpos A  18:30:1918:30Yıldırım Bosna İSTANBUL U14E B LİGİ 2. GRKüçükçekmece S.S.
2019-10-14 18:30:3514 Ekim 2019Doğa Koleji  18:30:3518:30Rota Akademi A (U16E)İSTANBUL U16E B LİGİ 13. GRYakacık S.S.
2019-10-14 18:30:4314 Ekim 2019Fenerbahçe A  18:30:4318:30Galatasaray A İSTANBUL U14-K A LİGİ GRCaferağa S.S.
2019-10-14 18:30:5014 Ekim 2019Emlak Konut  18:30:5018:30Galatasaray B İSTANBUL U16E B LİGİ 8. GRAhmet Cömert S.S.
2019-10-14 20:00:1214 Ekim 2019Akademi İstanbul B  20:00:1220:00İstanbul Dev A İSTANBUL U16E B LİGİ 16. GRYakacık S.S.
2019-10-14 20:00:1614 Ekim 2019Fenerbahçe  20:00:1620:00Galatasaray İSTANBUL U18-K A LİGİ GRCaferağa S.S.
2019-10-14 20:00:3114 Ekim 2019Parlayan Yıldızlar  20:00:3120:00Suadiye BasketbolİSTANBUL U18E B LİGİ 9. GRMaltepe S.S.
2019-10-14 20:00:3814 Ekim 2019Emlak Konut 20:00:3820:00Gökburgaz Gençlik BİSTANBUL U14E B LİGİ 2. GRAhmet Cömert S.S.
2019-10-14 20:00:4314 Ekim 2019Moda Basketbol Atletik  20:00:4320:00UPS İSTANBUL U18E B LİGİ 2. GRKüçükçekmece S.S.

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-10-14 18:30:2314 Ekim 2019Bahçeşehir Spor Kulübü-A 18:30:2318:30Karşıyaka Spor Kulübü İZMİR U14E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-14 18:30:4714 Ekim 2019Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi Spor Kulübü  18:30:4718:30İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü A İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-14 18:30:5214 Ekim 2019Öbek Boğaziçi Okulları Spor Kulübü B 18:30:5218:30Ege Elit Spor kulübüİZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-14 18:30:5314 Ekim 2019Takev Spor Kulübü-A 18:30:5318:30Ege Asist Spor Kulübü-B İZMİR U14E ÜST KLASMAN GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-14 18:30:5914 Ekim 2019Mavişehir Spor Kulübü-A 18:30:5918:30Genç Karşıyakalılar Spor Kulübü İZMİR U14E ÜST KLASMAN GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-14 20:00:0014 Ekim 2019İzmir Efe Spor  20:00:0020:00Bandırma İzmir İhtisas Spor Kulübü AİZMİR U16E ALT KLASMAN J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-14 20:00:0214 Ekim 2019Karşıyaka Spor Kulübü  20:00:0220:00Karşıyaka Çarşı Koleji Spor Kulübü İZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-14 20:00:0414 Ekim 2019İzmir Yükseliş Spor Kulübü  20:00:0420:00Oluşum Basketbol Spor Kulübü İZMİR U18E ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-14 20:00:0714 Ekim 2019Ege Asist Basketbol Spor Kulübü-A  20:00:0720:00Bahçeşehir Spor Kulübü-B İZMİR U14E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-14 20:00:2714 Ekim 2019Ege Asist Spor Kulübü  20:00:2720:00İzmir Büyükşehir Belediye Spor KulübüİZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-14 20:00:5714 Ekim 2019Öbek Boğaziçi Okulları Spor Kulübü A  20:00:5720:00Gaziemir Belediyesi Spor kulübüİZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkapınar S.S. 1