Connect with us

Ankara Ligleri Toplu Sonuçlar

TOPLU SONUÇLAR

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/Grup
2019-11-21 16:00:5221 Kasım 2019ODTÜ SK A  16:00:5216:00Çankaya Üniversitesi SK ANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-21 15:33:0721 Kasım 2019Çankaya Atakule SK  15:33:0715:33Tema Koleji Vamos SK ANKARA U16E 2. KÜME C GR
2019-11-21 14:30:0121 Kasım 201906 Ankara SK  14:30:0114:30TED Ankara Kolejliler SK (B) ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-21 14:00:2121 Kasım 2019Ankara Basketbol Akademisi GSK  14:00:2114:00Çağdaş Batı İhtisas SK ANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-21 13:00:0721 Kasım 2019DİBA SK 13:00:0713:00Çankaya Üniversitesi SK ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-21 12:30:0021 Kasım 2019Zafer Koleji SK 12:30:0012:30Yeni Ufuklar SK ANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-21 11:30:1521 Kasım 2019TED Ankara Kolejliler SK (A) 11:30:1511:30Eryaman Yıldızları SK ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-21 11:00:1921 Kasım 2019Nesibe Aydın GSK (B) 11:00:1911:00Orman GSK ANKARA U16-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-21 10:00:5821 Kasım 2019Ankara Altınbilekler GSK  10:00:5810:00Çankaya Genç Yıldızlar SK ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-21 09:30:2121 Kasım 2019TED Ankara Kolejliler SK  09:30:2109:30Orman GSK ANKARA U18E 1. KÜME GR
2019-11-20 17:30:3520 Kasım 2019Diba SK A 71 - 75Yaşamkent SK B ANKARA U16E 2. KÜME E GR
2019-11-20 17:00:5320 Kasım 2019Yeni Mamak SK 62 - 50Çankaya Üniversitesi SKANKARA U18E 1. KÜME GR
2019-11-20 17:00:3720 Kasım 2019Çayyolu Basketbol SK43 - 78Ankara Çözüm Koleji GSKANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-20 17:00:2120 Kasım 2019Genç Batı SK 37 - 59Anıttepe Ortaokulu SKANKARA U16E 2. KÜME D GR
2019-11-20 16:00:1520 Kasım 2019Sağlık Bilimleri Üniversitesi SK A 46 - 49Ankara Spor Akademisi İhtisas SKANKARA U16E 2. KÜME E GR
2019-11-20 15:32:5820 Kasım 2019Yeni Ufuklar SK68 - 32Potanın Yıldızları Basketbol SK ANKARA U16E 2. KÜME C GR
2019-11-20 15:30:2820 Kasım 2019Etimesgut Belediye SK (A) 75 - 58Çağdaş Batı İhtisas SKANKARA U18E 1. KÜME GR
2019-11-20 15:30:1520 Kasım 2019Ankara Kayı GSK  15:30:1515:30Ankara Gelişim SK (A)ANKARA U16E 2. KÜME B GR
2019-11-20 14:30:5520 Kasım 2019Ankara Elit SK (B) 47 - 83Bilgem GSK ANKARA U14E 3. KÜME A GR
2019-11-20 14:00:3320 Kasım 2019Çayyolu Sports A SK B 39 - 77Mekteb-i Mülkiye SK B ANKARA U16E 2. KÜME B GR
2019-11-20 14:00:3120 Kasım 2019Fener Spor Severler SK (A) 30 - 58Çankaya Genç Yıldızlar SKANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-20 14:00:0320 Kasım 2019TED Ankara Kolejliler SK 77 - 42Söğütsen Seramik SK ANKARA U18E 1. KÜME GR
2019-11-20 13:00:4020 Kasım 2019Ümitköy Basketbol İhtisas SK  13:00:4013:00Eryaman Basketbol İhtisas SK ANKARA U16E 2. KÜME E GR
2019-11-20 12:30:4920 Kasım 2019Pidosan Yahyalar SK 58 - 78Hacettepe Üniversiteliler SK BANKARA U16E 2. KÜME F GR
2019-11-20 12:30:1120 Kasım 2019Başkent Karşıyaka SK (A) 12:30:1112:30Orman GSK ANKARA U16E 2. KÜME B GR
2019-11-20 12:30:1020 Kasım 2019Sistem Basketbol SK 69 - 56Çağdaş Batı İhtisas SK AANKARA U16E 2. KÜME A GR
2019-11-20 11:30:0420 Kasım 2019Tarpan Durudemir SK 53 - 58Çankaya Halk Eğitim Merkezi SK AANKARA U16E 2. KÜME D GR
2019-11-20 11:00:5120 Kasım 2019Ankara Çözüm Koleji GSK B 53 - 63Ankara Seymenleri Basketbol KulübüANKARA U16E 2. KÜME B GR
2019-11-20 11:00:4920 Kasım 2019Genç Magic Hands SK 58 - 67Mekteb-İ Mülkiye SK A ANKARA U16E 2. KÜME A GR
2019-11-20 11:00:2420 Kasım 2019Modern SK 45 - 29Fener SK (B) ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-20 10:00:3520 Kasım 2019Kalecik Belediye SK  10:00:3510:00Yeni Mamak GSK ANKARA U16E 2. KÜME F GR
2019-11-20 09:30:5920 Kasım 2019Ankara Basketbol İhtisas SK  09:30:5909:30Spor Bilimleri SK ANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-20 09:30:5720 Kasım 2019Ülker Ankara Basketbol SK (B) 09:30:5709:30Ankara DSİ SKANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-20 09:30:1420 Kasım 2019Cumhuriyet Ortaokulu Akademi SK 09:30:1409:30Ankara Basketbol Akademisi GSK ANKARA U16E 2. KÜME A GR
2019-11-19 17:30:0619 Kasım 2019Çankaya Gücü SK  17:30:0617:30Sports A Akademi SK (B) ANKARA U14E 3. KÜME D GR
2019-11-19 17:30:0519 Kasım 2019Büyük Anadolu SK (A) 17:30:0517:30Çankaya Halk Eğitim Merkezi SK (B) ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-19 17:00:5319 Kasım 2019Magic Hands SK (B)  17:00:5317:00Ankara Gelişim SK ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 17:00:5119 Kasım 2019Orman GSK 74 - 81Detay SKANKARA U18E 1. KÜME GR
2019-11-19 16:00:5619 Kasım 2019Büyük Anadolu SK (B)  16:00:5616:00Kocatepe Basketbol SK ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-19 16:00:5619 Kasım 2019Çankaya Genç Yıldızlar SK  16:00:5616:00Ankara Altyapı SK ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-19 15:30:5419 Kasım 2019Ankara Güneş SK 15:30:5415:30Çayyolu Sports A SK (B) ANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-19 15:30:4219 Kasım 2019Türk Telekom GSK 78 - 89Başkent Yenişehir SK ANKARA U18E 1. KÜME GR
2019-11-19 15:30:3519 Kasım 2019Anadolubeyi SK  15:30:3515:30Gazi İhtisas SK (B) ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 14:30:3019 Kasım 2019Detay SK (B) 14:30:3014:30Sağlık Bilimleri Üniversitesi SK (B) ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-19 14:30:0719 Kasım 2019Ankara Basketbol İhtisas (A)  14:30:0714:30Ankara Yıldızlar ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 14:00:5019 Kasım 201910 Dev Adam SK (B)  14:00:5014:00Çayyolu Sports A SK (A) ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 14:00:2619 Kasım 2019Etimesgut Belediye SK (B) 85 - 81Başkent Karşıyaka SKANKARA U18E 1. KÜME GR
2019-11-19 14:00:0519 Kasım 2019Denizmen SK  14:00:0514:00Ankara Güneş SK ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 13:00:5619 Kasım 2019Ankara Basketbol İhtisas (B)  13:00:5613:00Ankara Öztürk (B) ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 13:00:1819 Kasım 2019Teknobasket Basketbol SK  13:00:1813:00Başkent Basketbol SK (B) ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-19 12:30:2719 Kasım 2019Ceceli SK  12:30:2712:30Başkent Karşıyaka SK (B) ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-19 12:30:1219 Kasım 2019Gazi İhtisas SK  12:30:1212:30Sports A Akademi SK (B)ANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-19 12:30:1219 Kasım 2019An Kavra SK  12:30:1212:30Ankara Altyapı SK ANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-19 11:30:3319 Kasım 2019Ankara Basketbol İhtisas GSK (B)  11:30:3311:30Eryaman GSK ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 11:00:5719 Kasım 2019Nesibe Aydın GSK 61 - 46Altınel SKANKARA U18-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-19 11:00:2219 Kasım 2019Orman GSK 53 - 44DİBA SK ANKARA U18-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-19 10:00:1219 Kasım 2019Atakule Basketbol Akademi SK  10:00:1210:00Ankara Mavibirlik SK (B) ANKARA U16E 3. KÜME A GR
2019-11-19 10:00:1219 Kasım 2019Gazi Basketbol SK  10:00:1210:00Ankara Elit SK ANKARA U16E 3. KÜME B GR
2019-11-19 09:30:5219 Kasım 2019ODTÜ SK 29 - 60Çankaya Üniversitesi SK ANKARA U18-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-18 17:30:2818 Kasım 2019Ankara Basketbol Akademisi GSK (B) 17:30:2817:30Çayyolu Sportsa (B) ANKARA U14E 3. KÜME C GR
2019-11-18 17:00:3818 Kasım 2019Çankaya Halk Eğitim Merkezi SK (B)  17:00:3817:00Büyük Anadolu SK (B) ANKARA U14E 3. KÜME C GR
2019-11-18 17:00:2218 Kasım 2019Magic Hands SK (B)  17:00:2217:0006 Ankara Basketbol SK ANKARA U14E 3. KÜME B GR
2019-11-18 17:00:0618 Kasım 2019SKY SK (B)  17:00:0617:00Zirve Basketbol Kulübü (B) ANKARA U14E 3. KÜME D GR
2019-11-18 16:00:5018 Kasım 2019Fener Spor Sevenler SK (B)  16:00:5016:00Ankara Mavi Birlik SK ANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-18 15:32:0018 Kasım 2019An Kavra SK  15:32:0015:32Tekno Basketbol SK ANKARA U14E 3. KÜME C GR
2019-11-18 15:30:2618 Kasım 2019Botaş SK93 - 22Yeni Mamak GSK ANKARA U18-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-18 15:30:2318 Kasım 2019Çayyolu İhtisas SK  15:30:2315:30Genç Oyuncular SK ANKARA U14E 3. KÜME B GR
2019-11-18 14:30:2118 Kasım 2019Hacettepe Üniversiteliler SK (B)  14:30:2114:30Büyük Anadolu SK ANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-18 14:00:5418 Kasım 2019Altınbilekler SK (B)  14:00:5414:00Ankara Güneş SK (B) ANKARA U14E 3. KÜME B GR
2019-11-18 14:00:3318 Kasım 2019Eryaman Yıldızları SK  14:00:3314:00Diba SK ANKARA U14E 3. KÜME D GR
2019-11-18 14:00:1118 Kasım 2019Ankara Seymenleri SK  14:00:1114:00Zirve Basketbol ANKARA U18-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-18 13:00:3718 Kasım 2019Angora SK  13:00:3713:00Kalecik Belediye Spor Mektebi SK ANKARA U14E 3. KÜME D GR
2019-11-18 12:30:5818 Kasım 2019 Ankara Mavi Birlik SK  12:30:5812:30Söğütözü Basketbol SKANKARA U14E 3. KÜME B GR
2019-11-18 12:30:4618 Kasım 2019Gazi İhtisas SK (B) 12:30:4612:30Ankara Albatros SK ANKARA U14E 3. KÜME C GR
2019-11-18 12:30:1718 Kasım 2019Altınbilekler SK (A)  12:30:1712:30Magic Hands SK (A) ANKARA U14E 3. KÜME B GR
2019-11-18 11:30:5318 Kasım 2019İncek SK  11:30:5311:30Ankara Genç Yıldızlar SK (B) ANKARA U14E 3. KÜME D GR
2019-11-18 11:00:3318 Kasım 2019Keçiören İdmanyurdu SK  11:00:3311:00Hedef Ankara SK ANKARA U14E 3. KÜME A GR
2019-11-18 11:00:2018 Kasım 2019Denizmen SK  11:00:2011:00Ceceli SK ANKARA U14E 3. KÜME C GR
2019-11-18 11:00:1718 Kasım 2019Çankaya Genç Yıldızlar SK 83 - 26Çayyolu Sportsa SK (A) ANKARA U14E 3. KÜME B GR
2019-11-18 10:00:5118 Kasım 2019Ankara Elit (A)  10:00:5110:00Modern Basketbol (A) ANKARA U14E 3. KÜME D GR
2019-11-18 09:30:3518 Kasım 2019Genç Ekomad SK  09:30:3509:30Çankaya Atakule SK ANKARA U14E 3. KÜME B GR
2019-11-18 09:30:2518 Kasım 2019Ankara Gençlik Gücü SK 09:30:2509:30Ankara Basketbol İhtisas GSK ANKARA U14E 3. KÜME A GR
2019-11-18 09:30:2518 Kasım 2019Büyükşehir Belediye Ankara SK (B) 09:30:2509:30Çayyolu Sports A SK (A)ANKARA U18E 3. KÜME A GR
2019-11-17 17:30:2217 Kasım 2019Bilgem GSK 71 - 21Meteoroloji SK B ANKARA U16E 2. KÜME E GR
2019-11-17 17:00:3517 Kasım 2019Ankara Çözüm Koleji GSK66 - 42Zafer Koleji SKANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-17 17:00:2317 Kasım 2019Çankaya Üniversitesi SK 77 - 66Etimesgut Belediyesi SKANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-17 16:00:3317 Kasım 2019Genç Magic Hands SK (A)  16:00:3316:00Ankara Basketbol İhtisas Kulübü (A) ANKARA U14E 3. KÜME A GR
2019-11-17 15:30:0217 Kasım 2019Çağdaş Batı İhtisas SK 51 - 48Çayyolu Basketbol SKANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-17 15:00:4717 Kasım 2019Türk Telekom GSK (A)29 - 71ODTÜ SK A ANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-17 14:30:5617 Kasım 2019Ankara Çözüm Koleji GSK69 - 35Ankara Gelişim SK ANKARA U18E 2. KÜME A GR
2019-11-17 14:00:2717 Kasım 2019TED Ankara Kolejliler SK74 - 32Ankara Basketbol Akademisi GSK ANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-17 14:00:2017 Kasım 2019Yeni Ufuklar SK 70 - 62Hacettepe Beytepe SK ANKARA U14E 1. KÜME GR
2019-11-17 13:00:2317 Kasım 2019Nesibe Aydın GSK49 - 47Çankaya Genç Yıldızlar SK ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-17 11:30:0917 Kasım 2019Botaş SK 55 - 2506 Ankara SK ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-17 10:00:5417 Kasım 2019Eryaman Yıldızları SK 45 - 60Ankara Altınbilekler GSK ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-17 09:30:5217 Kasım 2019TED Ankara Kolejliler SK (B) 44 - 29DİBA SKANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-17 09:30:4317 Kasım 2019Çankaya Üniversitesi SK 71 - 16TED Ankara Kolejliler SK (A)ANKARA U14-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-16 18:00:3716 Kasım 2019TED Ankara Kolejliler SK29 - 78Çankaya Üniversitesi SK ANKARA U16-K LİGİ 1. KÜME GR
2019-11-16 17:00:2216 Kasım 2019Kampüs GSK  17:00:2217:00Ankara Dora SK AANKARA U18E 2. KÜME C GR
2019-11-16 16:30:0116 Kasım 2019DİBA SK 49 - 56Nesibe Aydın GSK (B)ANKARA U16-K LİGİ 1. KÜME GR