İstanbul Genç Kızlar Play-Off Grubunda bugün oynanacak iki maç sonrasında Seri A biletini alacak iki takım netleşebilir. 

Sıralama Grubunda son iki sırayı alan BGD ve İstanbulgücü’nün yanı sıra Yükselme Ligi’nden gelen Bayrampaşa Sancak ve Bosna Basket’in yer aldığı Play-Off grubunda bugün iki kritik mücadele var.

İlk maçını kazanan takımlardan BGD saat 18.30’da Bayrampaşa Spor Salonu’nda Bosna Basket ile karşı karşıya gelecek. Gruptaki ilk maçında Bosna Basket’i mağlup etmeyi başaran İstanbulgücü ise Bayrampaşa Sancak ile saat 20.00’de karşılaşacak.

Bu sezon Sıralama Grubunda umduğunu bulamayan BGD ve İstanbulgücü bugün oynayacakları maçları kazanmaları halinde Play-Off grubunu ilk ikide tamamlamayı garantileyecek ve gelecek yıl da Seri A’da yer alma hakkı elde edecek.

Bosna Basket ve Bayrampaşa Sancak ise sezon boyunca verdikleri emeklerin karşılığını alabilmek adına bugün kazanarak Seri A şansını son maça bırakmak için mücadele edecek.

PLAY-OFF GRUBU İLK MAÇLAR

BGD: 40 – Bayrampaşa Sancak: 36

İstanbulgücü: 68 – Bosna Basket: 66

GENÇ KIZLAR PLAY-OFF GRUBU PUAN DURUMU

[league_table id=”17126″ title=”” number=”4″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

 

Kategoriler: HABERLER