İstanbul Küçük Kızlar Play-Off Grubunda bugün (10 Şubat Çarşamba) oynanacak iki maç sonrasında Seri A biletini alacak iki takımın netleşme ihtimali bulunuyor. 

Sıralama Grubunda son iki sırayı alan İstanbul Yıldızları ve İstanbul DSİ’nin yanı sıra Yükselme Ligi’nden gelen Açı Gençlik ve Bosna Basket’in yer aldığı Play-Off grubunda bugün (10 Şubat Çarşamba) iki kritik mücadele var.

İlk maçını kazanan takımlardan Açı Gençlik saat 17.00’da Ahmet Cömert Spor Salonu’nda İstanbul DSİ ile karşı karşıya gelecek. Gruptaki ilk maçında İstanbul DSİ’yi mağlup etmeyi başaran Bosna Basket ise aynı saatlerde Bayrampaşa Spor Salonu’nda İstanbul Yıldızları ile mücadele edecek.

Bu sezon Yükselme Liginde sergiledikleri performansla göz dolduran Açı Gençlik ve Bosna Basket rakiplerini mağlup etmeleri halinde Play-Off grubunu ilk ikide tamamlamayı garantileyecek ve gelecek yıl da Seri A’da yer alma hakkı elde edecek.

İstanbul DSİ ve İstanbul Yıldızları ise yeniden Seri A’da mücadele edebilmek için kazanıp şanslarını son maçlara taşımak istiyorlar.

 10 ŞUBAT ÇARŞAMBA – BAYRAMPAŞA SPOR SALONU

17:00 BOSNA BASKET İST. YILDIZLARI BASK. KK PLAYOFF

10 ŞUBAT ÇARŞAMBA – AHMET CÖMERT SPOR SALONU

17:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL DSİ KK PLAYOFF

PLAY-OFF GRUBU İLK MAÇLAR

Bosna Basket: 55 – İstanbul DSİ: 33

Açı Gençlik: 50 – İstanbul Yıldızları: 37

KÜÇÜK KIZLAR PLAY-OFF GRUBU PUAN DURUMU

[league_table id=”17124″ title=”” number=”4″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Kategoriler: HABERLER