İstanbul Yıldız Kızlar Play-Off Grubunda bugün (12 Şubat Cuma) oynanacak ikinci maçların ardından Seri A’ya çıkacak takımlar belli olabilir.

Sıralama Grubunda son iki sırayı alan Bayrampaşa Sancak ile Bakırköyspor’un yanı sıra Yükselme Liginden gelen İstanbulgücü ve Batis’in yer aldığı Play-Off grubunda ikinci maçların heyecanı yaşanıyor.

Günün ilk maçında saat 18.30’da Batis ile Bayrampaşa Sancak, Bayrampaşa Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek. İlk hafta müsabakasında Bakırköyspor’u mağlup eden Batis bu mücadeleyi kazanması halinde Seri A biletini cebine koymuş olacak.

Diğer karşılaşmada ise İstanbulgücü ile Bakırköyspor saat 20.00’de Caferağa Spor Salonu’nda karşılaşacak. İstanbulgücü ilk maçta Bayrampaşa Sancak’ı mağlup etmeyi başarmıştı. Genç Kızlarda Seri A’da kalmayı başaran İstanbulgücü bugün kazanması halinde Yıldız Kızlarda da gelecek yıl Seri A’da yer alma hakkı elde edecek.

İSTANBUL YILDIZ KIZLAR YÜKSELME LİGİ PLAY-OFF GRUBU

[league_table id=”17125″ title=”” number=”4″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Kategoriler: HABERLER