Connect with us

İzmir Ligleri Toplu Sonuçlar

TarihTakımSonuçTakımTurnuva/Lig/GrupSalon
2019-10-13 16:00:5113 Ekim 2019Ege Final Spor Kulübü 61 - 30Şirinyer Doruk Spor Kulübü İZMİR U14-K ALT KLASMAN A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-13 16:00:4913 Ekim 2019Bandırma İzmir İhtisas Spor Kulübü B  16:00:4916:00İzmir Genç Umutlar Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN G GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-13 16:00:3513 Ekim 2019İzmir Spor Kulübü  16:00:3516:00Bergama Motorsiklet Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-13 16:00:1813 Ekim 2019Bossan Spor Kulübü A  16:00:1816:00Pergel Spor Kulübü İZMİR U14-K ALT KLASMAN A GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-13 16:00:1613 Ekim 2019Yeni Karşıyaka Yalı Spor A  16:00:1616:00İzmir Kolejliler Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN D GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-13 14:30:5013 Ekim 2019Bergama Belediye Spor Kulübü 14:30:5014:30İnovital Figes Spor Kulübü BİZMİR U16E ALT KLASMAN G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-13 14:30:1713 Ekim 2019Mavişehir Koleji Spor Kulübü B 14:30:1714:30Karşıyaka Belediye Gençlik Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-13 14:30:1513 Ekim 2019Siba Spor Kulübü A  14:30:1514:30İzmir Efe Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN F GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-13 14:30:1013 Ekim 2019Menderes Belediye Eğt. Kül. Gençlik Spor Kulübü 14:30:1014:30Karşıyaka Girne Spor Kulübü İZMİR U16E ALT KLASMAN J GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-13 14:30:0413 Ekim 2019Ege Final Spor Kulübü A 14:30:0414:30En İyi Best Gelişim Gençlik Spor Kulübü A İZMİR U14E ALT KLASMAN J GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-13 13:00:4913 Ekim 2019Yeni Karşıyaka Yalı Spor B  13:00:4913:00Yükseliş Basketbol Spor Kulübü BİZMİR U14E ALT KLASMAN C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-13 13:00:3713 Ekim 2019Ege Elit Spor Kulübü  13:00:3713:00Rota Koleji Spor Kulübü B İZMİR U14E ALT KLASMAN D GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-13 13:00:2913 Ekim 2019Ege Gençlik Basketbol Spor Kulübü B 13:00:2913:00Genç Tiregücü Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN K GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-13 13:00:1513 Ekim 2019EDBA B  13:00:1513:00Siba Spor Kulübü B İZMİR U14E ALT KLASMAN E GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-13 13:00:1513 Ekim 2019Bergama Belediye Spor Kulübü  13:00:1513:00Özel Oluşum Spor Kulübü İZMİR U14-K ALT KLASMAN C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-13 11:30:5513 Ekim 2019Güzelbahçe Spor Kulübü 11:30:5511:30Mavişehir Spor KulübüİZMİR U14E ALT KLASMAN C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-13 11:30:4713 Ekim 2019Mavişehir Koleji Spor Kulübü A  11:30:4711:30İzmir Ege Gelişim Spor Kulübü B İZMİR U14E ALT KLASMAN L GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-13 11:30:4613 Ekim 2019Menderes Belediye Eğt. Kül. Sanat Spor Kulübü  11:30:4611:30Bornova Belediyesi Gençlik Spor Kulübü İZMİR U14-K ALT KLASMAN C GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-13 11:30:4313 Ekim 2019Ege Asist Basketbol Spor Kulübü B 11:30:4311:30As Sportif Gençlik Ve Spor KulübüİZMİR U14E ALT KLASMAN A GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-13 11:30:1413 Ekim 2019Mavişehir İhtisas Spor Kulübü A  11:30:1411:30Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor Kulübü A İZMİR U14E ALT KLASMAN G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-13 10:00:5613 Ekim 2019Amiraller Spor Kulübü  10:00:5610:00Periyot Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN D GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-13 10:00:4913 Ekim 2019Nergiz Spor Kulübü 10:00:4910:00Karşıyaka Çarşı Koleji Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-13 10:00:3013 Ekim 2019Ege Basketbol Akademi Spor Kulübü  10:00:3010:00Özel Oluşum Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN J GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-13 10:00:2313 Ekim 2019AS Sportif Gençlik ve Spor Kulübü  10:00:2310:00İzmir Yeni Nesil Spor Kulübü İZMİR U14-K ALT KLASMAN B GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-13 10:00:0713 Ekim 2019Ege Asist Basketbol İhtisas Spor Kulübü A 10:00:0710:00Number 1 Basketbol Akademisi Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN C GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-12 16:01:0312 Ekim 2019Urla Belediyesi Spor Kulübü  16:01:0316:01Buca Gençlik Ve Spor Kulübü İZMİR U16-K ALT KLASMAN B GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-12 16:00:3612 Ekim 2019Mavişehir İhtisas Spor Kulübü B  16:00:3616:00Torbalı Metropolis Gençlik Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN L GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-12 16:00:1912 Ekim 2019Şirinyer Doruk Spor Kulübü A 52 - 37İzda Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN G GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-12 16:00:0612 Ekim 2019Güzelbahçe Genç Yıldızlar Spor Kulübü  16:00:0616:00Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor Kulübü B İZMİR U14E ALT KLASMAN K GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-12 16:00:0412 Ekim 2019Ege Mega Spor Kulübü  16:00:0416:00İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü B İZMİR U14-K ALT KLASMAN C GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-12 14:30:4812 Ekim 2019Ege Mega Spor Kulübü  14:30:4814:30Öbek Boğaziçi Okulları Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN L GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-12 14:30:4612 Ekim 2019Bandırma İzmir İhtisas Spor Kulübü A  14:30:4614:309 Eylül İzmir Basketbol Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN J GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-12 14:30:4012 Ekim 2019 Şirinyer Doruk Spor kulübü51 - 29Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi Spor KulübüİZMİR U16-K ALT KLASMAN A GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-12 14:30:3612 Ekim 2019İzmir Yükseliş Spor Kulübü  14:30:3614:30Gaziemir Basketbol Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-12 14:30:3212 Ekim 2019Selçuk Bilgiç Gençlik Spor Kulübü A  14:30:3214:30En İyi Best Gelişim Gençlik B İZMİR U14E ALT KLASMAN L GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-12 13:00:4212 Ekim 2019Altay Spor Kulübü B  13:00:4213:00Batıyaka Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-12 13:00:3012 Ekim 2019Batı Basketbol Spor Kulübü B  13:00:3013:00Selçuk Bilgiç Sportif Spor kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN K GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-12 13:00:1512 Ekim 2019İzmir Ege Basketbol Spor Kulübü  13:00:1513:00Pergel Spor BİZMİR U14E ALT KLASMAN J GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-12 13:00:0912 Ekim 2019TED İzmir Koleji Sanat Denizcilik Spor Kulübü  13:00:0913:00Yükseliş Basketbol Spor Kulübü AİZMİR U14E ALT KLASMAN F GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-12 11:30:5212 Ekim 2019Urla Yıldızlar Gençlik Ve Spor kulübü  11:30:5211:30Bayraklı Belediyesi Spor Kulübü İZMİR U16-K ALT KLASMAN A GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-12 11:30:5112 Ekim 2019Şirinyer Doruk Spor Kulübü B 11:30:5111:30Pergel Spor AİZMİR U14E ALT KLASMAN I GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-12 11:30:3412 Ekim 2019Bandırma İzmir İhtisas Spor Kulübü  11:30:3411:30Göztepe Spor Kulübü İZMİR U14-K ALT KLASMAN B GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-12 11:30:2112 Ekim 2019Ege Zirve Spor Kulübü  11:30:2111:30Petkim Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN B GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-12 11:30:1212 Ekim 2019İnovital Figes Spor Kulübü A  11:30:1211:30Batı Basketbol Spor Kulübü A İZMİR U14E ALT KLASMAN G GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-12 11:30:0412 Ekim 20199 Eylül Basketbol İhtisas Gençlik Spor Kulübü  11:30:0411:30Yarımada Gençlik Spor Kulübü A İZMİR U14E ALT KLASMAN B GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-12 10:00:5112 Ekim 2019Bandırma İzmir Spor Kulübü A  10:00:5110:00İzmir Boğaları Spor KulübüİZMİR U14E ALT KLASMAN H GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-12 10:00:4312 Ekim 2019Narlıdere Belediye Basketbol Spor Kulübü  10:00:4310:00İzmir DSİ Spor KulübüİZMİR U14E ALT KLASMAN H GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-12 10:00:3212 Ekim 2019İzmir Dost Spor 10:00:3210:00İzmir Agora Spor İZMİR U14E ALT KLASMAN A GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-12 10:00:1412 Ekim 2019Yarımada Gençlik Spor Kulübü B  10:00:1410:00İzmir Ege Gelişim Spor Kulübü AİZMİR U14E ALT KLASMAN I GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-12 10:00:0112 Ekim 2019Efor Gençlik Spor Kulübü 10:00:0110:00Bossan Spor Kulubu-A İZMİR U16-K ALT KLASMAN A GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-11 20:00:3211 Ekim 2019Bandırma Basketbol Spor Kulübü  20:00:3220:00Gelişim Koleji Spor Kulübü-B İZMİR U16E ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-11 18:30:4811 Ekim 2019Karşiyaka Çarşi Temel Lisesi Spor Kulubu  18:30:4818:30Buca Gençlik Ve Spor Kulübü İZMİR U16-K ÜST KLASMAN GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-10 20:00:4010 Ekim 2019Karşıyaka Çarşı Temel Spor Kulübü B  20:00:4020:00Ege Asist Basketbol İhtisas Spor Kulübü İZMİR U16E ALT KLASMAN E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-10 20:00:3010 Ekim 2019Yarımada Gençlik Spor Kulübü  20:00:3020:00Gelişim Koleji Spor Kulübü-AİZMİR U16E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-10 20:00:1810 Ekim 2019Ege Asist Spor Kulübü-B 20:00:1820:00Bornova Belediye Gençlik Spor Kulübü İZMİR U16E ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-10 20:00:0510 Ekim 2019Bornova 1881 Spor Kulübü  20:00:0520:00Mavi Ege Spor Kulübü İZMİR U16E ALT KLASMAN H GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-10 20:00:0010 Ekim 2019Öbek Boğaziçi Okulları Spor Kulübü  20:00:0020:00Mavişehir Spor Kulübü-B İZMİR U16E ÜST KLASMAN GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-10 18:30:5910 Ekim 2019Ege Elit Spor Kulübü  18:30:5918:30İzmir Yükseliş Spor Kulübü İZMİR U16E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-10 18:30:5710 Ekim 2019Altay Spor Kulübü  18:30:5718:30Bandırma İzmir İhtisas Spor Kulübü B İZMİR U16E ALT KLASMAN F GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-10 18:30:4010 Ekim 2019Karşıyaka Spor Kulübü  18:30:4018:30Rota Koleji Spor Kulübü İZMİR U16E ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-09 20:00:529 Ekim 2019Rönesans Spor Kulübü-B 47 - 43Bossan Spor Kulübü-B İZMİR U16-K ALT KLASMAN B GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-09 20:00:529 Ekim 2019Ege Asist Gençlik Spor Kulübü A  20:00:5220:00Oluşum Basketbol Spor Kulübü İZMİR U16E ALT KLASMAN C GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-09 20:00:399 Ekim 2019As Sportif Gençlik Ve Spor Kulübü  20:00:3920:00Karşıyaka Çarşı Koleji Spor Kulübü A İZMİR U16E ALT KLASMAN B GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-09 20:00:329 Ekim 2019Ege Gençlik Basketbol Spor Kulübü A  20:00:3220:00Güzelbahçe Genç Yıldızlar Spor KulübüİZMİR U16E ALT KLASMAN F GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-09 18:30:499 Ekim 2019İzmir Ege Gelişim Spor Kulübü-B  18:30:4918:30Göztepe Spor KulübüİZMİR U16-K ALT KLASMAN B GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-09 18:30:409 Ekim 2019Smyrna İhtisas Spor Kulübü  18:30:4018:30Mavişehir Spor Kulübü A İZMİR U16E ALT KLASMAN I GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-09 18:30:239 Ekim 2019Karşıyaka Basketbol Yıldızları Spor Kulübü B  18:30:2318:30Menemen Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü İZMİR U16E ALT KLASMAN J GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-09 18:30:199 Ekim 2019Neta Spor Kulübü  18:30:1918:30Ege Asist Gençlik Spor Kulübü BİZMİR U16E ALT KLASMAN C GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-09 18:30:149 Ekim 2019Genç Karşıyakalılar Spor Kulübü  18:30:1418:30Petkim Spor Kulübü İZMİR U16E ALT KLASMAN E GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-08 20:00:418 Ekim 2019Şirinyer Doruk Spor58 - 41İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü İZMİR U18-K ÜST KLASMAN GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-08 20:00:398 Ekim 20199 Eylül İzmir Basketbol Spor Kulübü 20:00:3920:00Ege Gençlik Basketbol Spor Kulübü B İZMİR U16E ALT KLASMAN G GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-08 20:00:228 Ekim 2019Ege Mega Spor Kulübü  20:00:2220:00Urla Yıldızlar Gençlik Ve Spor kulübü İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-08 20:00:218 Ekim 2019Yükseliş Basketbol Spor Kulübü  20:00:2120:00Karşıyaka Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü B İZMİR U16E ALT KLASMAN G GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-08 20:00:158 Ekim 2019Rota Koleji Spor Kulübü-A  20:00:1520:00Karşıyaka Spor Kulübü İZMİR U14E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-08 20:00:068 Ekim 2019Buca Gençlik ve Spor Kulübü  20:00:0620:00Karşıyaka Çarşı Koleji Spor Kulübü İZMİR U18-K ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-08 18:30:568 Ekim 2019Karşıyaka Albatros Spor Kulübü  18:30:5618:30Mavişehir Spor KulübüİZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-08 18:30:398 Ekim 2019Urla Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü  18:30:3918:30İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü A İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-08 18:30:228 Ekim 2019Buca Gençlik Ve Spor Kulübü 18:30:2218:30Karşıyaka Çarşı Temel Lisesi Spor Kulübü İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-08 18:30:108 Ekim 2019İzmir Ege Gelişim Spor Kulübü-B 35 - 32Rönesans Spor Kulübü İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-07 20:00:597 Ekim 2019İzmir Yükseliş Spor Kulübü  20:00:5920:00Gaziemir Belediyesi Spor kulübüİZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-07 20:00:357 Ekim 2019Oluşum Basketbol Spor Kulübü  20:00:3520:00İzmir Büyükşehir Belediye Spor KulübüİZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-07 20:00:157 Ekim 2019Bornova Belediyesi Gençlik Spor Kulübü  20:00:1520:00Karşıyaka Spor Kulübü İZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-07 20:00:107 Ekim 2019Öbek Boğaziçi Okulları Spor Kulübü B 20:00:1020:00Karşıyaka Çarşı Koleji Spor Kulübü İZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-07 20:00:037 Ekim 2019Mavişehir Spor Kulübü-A 20:00:0320:00Bahçeşehir Spor Kulübü-B İZMİR U14E ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-07 20:00:017 Ekim 2019Karşıyaka Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü A  20:00:0120:00İzmir Boğaları Spor Kulübü BİZMİR U16E ALT KLASMAN I GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-07 18:30:477 Ekim 2019İzmir Ege Gelişim Spor Kulübü-A  18:30:4718:30Balçova Belediye Termal Spor Kulübü İZMİR U14-K ÜST KLASMAN GRİzmir Balçova S.S.
2019-10-07 18:30:417 Ekim 2019Genç Karşıyakalılar Spor Kulübü  18:30:4118:30Bornova Belediyesi Gençlik Spor KulübüİZMİR U14E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-07 18:30:307 Ekim 2019Öbek Boğaziçi Okulları Spor Kulübü B 18:30:3018:30Gelişim Koleji Spor Kulübü İZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-07 18:30:287 Ekim 2019Mavişehir Koleji Spor Kulübü  18:30:2818:30İzmir Ataşehir Spor KulübüİZMİR U16E ALT KLASMAN F GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-07 18:30:257 Ekim 2019Ege Asist Spor Kulübü  18:30:2518:30Ege Elit Spor kulübüİZMİR U18E ÜST KLASMAN GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-07 18:30:217 Ekim 2019Takev Spor Kulübü-A 18:30:2118:30Bahçeşehir Spor Kulübü-AİZMİR U14E ÜST KLASMAN GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-06 16:00:116 Ekim 2019Smyrna İhtisas Spor Kulübü  16:00:1116:00Bossan Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN K GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-06 16:00:086 Ekim 2019İnovital Menemen Figes Spor Kulübü 16:00:0816:00Torbalı Metropolis Gençlik Spor KulübüİZMİR U16-K ALT KLASMAN B GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-06 14:30:266 Ekim 2019Batıyaka Spor Kulübü  14:30:2614:30Oluşum Basketbol Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN E GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.
2019-10-06 14:30:236 Ekim 2019İzmir Uğur Spor Kulübü  14:30:2314:30Gaziemir Basketbol Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN E GRİzmir Halkpınar Büyük Salon
2019-10-06 14:00:556 Ekim 2019Bayraklı Belediyesi Spor Kulübü 14:00:5514:00Karşıyaka Girne Spor KulübüİZMİR U14E ALT KLASMAN C GRİzmir Çiğli İztik S.S.
2019-10-06 14:00:316 Ekim 2019Ege Elit Spor Kulübü  14:00:3114:00İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN D GRİzmir Serdar Yereli S.S.
2019-10-06 14:00:146 Ekim 2019İzda Spor Kulübü  14:00:1414:00İzmir Genç Umutlar Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN G GRİzmir Halkapınar S.S. 1
2019-10-06 14:00:126 Ekim 2019Şirinyer Doruk Spor Kulübü A 59 - 24Batı Basketbol Spor Kulübü A İZMİR U14E ALT KLASMAN G GRVali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu
2019-10-06 13:00:576 Ekim 2019Yeni Karşıyaka Yalı Spor A  13:00:5713:00Amiraller Spor Kulübü İZMİR U14E ALT KLASMAN D GRİzmir Cumhuriyet Mahallesi S.S.