UniBasket’in öncülüğünde düzenlenen ve büyük bir heyecana sahne olan Uni Altyapı Ligi’nde 12. hafta heyecanı 13 Şubat Cumartesi günü oynanan maçlarla başladı.

U16’DA AKADEMİ İSTANBUL’UN SERİSİ SÜRÜYOR

U16 Kategorisinde oynanan tek maçta Akademi İstanbul ile Pendik Belediyesi karşı karşıya geldi. Grupta oynadığı üç maçı da kazanan Akademi İstanbul rakibini 78-58’lik skorla mağlup ederek yoluna kayıpsız devam etti.

Pendik Belediyesi ise üçüncü maçında ikinci yenilgisini alarak salondan ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

U16 KATEGORİSİ PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

akademipendik

U12’DE UNIBASKET GALİBİYETLE TANIŞTI

U12 Kategorisi Beyaz Grupta oynanan mücadelede ise Unibasket ile TED Rönesans Koleji karşılaştı. İki ev sahibi diyebileceğimiz takımın mücadelesinde Unibasket rakibini 54-24’lük skorla mağlup ederek ikinci maçında ilk galibiyetine ulaştı.

TED Rönesans Koleji’nin ise üç maç sonunda galibiyeti bulunmuyor.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

U12 KATEGORİSİ B/BEYAZ GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

unibaskettedronesans

U13’DE ÇEKİŞMELİ MAÇLAR

U13 Kategorisi B Grupta ise bugün birbirinden keyifli mücadeleler vardı. Grupta günün ilk maçında Albedo Basketbol ile Yeditepe Basketbol karşı karşıya geldi. Rakibini 36-34’lük skorla mağlup etmeyi başaran Albedo Basketbol galibiyetle tanışırken, Yeditepe Basketbol dördüncü yenilgisini aldı.

albedoyeditepe

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

U13 KATEGORİSİ B/SARI GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U13 Kategorisi B Gruptaki diğer maçta ise İstanbul Anka ile Anka Basketbol Akademi karşılaştı. Keyifli mücadelede rakibini 31-30 mağlup etmeyi başaran İstanbul Anka gruptaki ilk galibiyetine ulaşırken, Anka Basketbol Akademi ilk yenilgisini aldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

U13 KATEGORİSİ B/SARI GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

ankaistanbulanka

Kategoriler: HABERLER