Küçük erkekler ve Yıldız erkekler müsabakaları ile geçilen günde, genelde farklı sonuçlar ortaya çıktı. 1 maç ise hükmen sonuçlandı.

Pınar Karşıyaka ile 9 Eylül Voleybol S.K arasında oynanan küçük erkekler ligi maçında Pınar Karşıyaka 84-32’lik bir skorla kazandı. Bu sonuç ile Pınar Karşıyaka namağlup ünvanını korudu. Küçük erkeklerdeki diğer maçta Şirinyer Doruk, Mavi Ege Gençlik’i 60-16 yendi. Şirinyer Doruk,

Yıldız erkeklerde oynanan Karşıyaka derbisinde ise Genç Karşıyakalılar, BETA karşısında 59-55 ile kazandı. Karşıyaka’nın Yıldız A ve B takımlarının karşılaştığı müsabakada, Genç Karşıyakalılar galibiyet serisini sürdürdü. BETA ise ikinci yenilgisini almış oldu. Yıldız erkekler liginin ilk 6 için iddialı takımlarından Hires, Ege Bornova karşısında 82-56 kazanmayı başardı. Hires 5. galibiyetini elde ederek final grubu için önemli bir adım atarken, Ege Bornova 1 galibiyette kaldı. Son olarak yıldız erkeklerde ki son karşılaşmada Ege Asist ile Yarımada karşılaşacaktı ama Yarımada maça çıkmadığı için maç 20-0 Ege Asist lehine sonuçlandı.

Kategoriler: HABERLER